Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

danielasr
4. čer 2009

cumliatko, dakujem za vysvetlenie,ked vravis ze pasy stacia,tak snad hej, ale nie vzdy bude mozne sediet vzadu, napr. ked budem soferovat, ale snad to postaci a bude to bezpecne,
co sa tyka tvojej farby, tak tu mali presne aj v galante, ale my sme vybrali cerveno ciernu s kvetinkami, a tiez budeme isto jediny v okoli, objedname si ho aj zo sedackou z ciech, vyjde o 100 eur lacnejsie, doprava je 5 eur a do 2 dni ho mame doma, tak si zatial uzivajte kocik a coskoro sa uz nasi drobci povezu 🙂

jana_m
7. čer 2009

Ahoj holky. Taky po tomto kořárku koukám, líbí se mi černá varianta s kytkama a naštěstí i přítel mi ho schválil 😀 Máte ho už některá z vás doma? Pokud ano, jste s ním spokojené? Já jen, jestli stojí za to ho koupit.. Čekáme mimčo v říjnu, tak mám ještě čas, ale přece jen už to chci mít pěkně naplánované 😀

kuchy
8. čer 2009

My už budeme brzo jezdit,ale v tom béžovém...čekáme nejspíš chlapáka 😀 Všude kde koukám tady u nás jsem ho v žádném provedení ještě neviděla,implasty, v crossy, x - landery a pak ty drahý nádhery nad 15 000...ale tenhle typ 2009 nikde, což mě těší. Je fajn vědět,že nejsem jak stádo a nemám pátá na sídlišti zelený X lander. 😎 😎 😎

kkvetuska
8. čer 2009

ahoj
jana-m, my už ho máme a jezdíme s ním 4 měsíce. Jak píše Kuchy, ještě jich moc není a my jsme tady taky sami co ho máme. Jezdí se s ním skvěle, skládání je jednoduché a vejdeme se asi všude. Zatím jsem problém neměli. Už jsme s ním jezdili ve sněhu, i v terénu a spokojenost. Fakt jezdí úplně sám.

josifek
8. čer 2009

Jani-m.....já mám stejný kočárek jako kuchy a už se strašně těším až sním vyjedeme 😀 Je skladný a lehký a mají veliký výběr v barvách 😉 A je u něj vše co má být.byl to můj favorit hned jak jsem ho viděla 😉 Doporučuji 😉

jana_m
8. čer 2009

Díyk za odpovědi.. 🙂 No u mě je to právě taky favorit, tak ho asi vezmem.. 🙂 Hlavně je i za rozumnou cenu..

adulikacik
9. čer 2009

Ahojte, tak aj ja sa hrdo hlásim k majiteľkám tohto kočiarika 🙂 Kúpili sme ho v Českom Tešíne za 1150 zl., čiže asi 250 € aj s autosedačkou, a za tú cenu sa mi zdá úplne vymakaný. Ľahko sa s ním manévruje, má odvetrávanie aj na vaničke aj v šporťáku, pérovanie, je ľahko skladateľný, zmestí sa aj do menšieho výťahu, takže fakt spokojnosť. A mali tam na výber všetky farby, ktoré vyrábajú, takže naozaj bolo z čoho vyberať. My sme nakoniec kúpili ten sivý so zelenými kvietkami.

saronka
10. čer 2009

ahojky tqaky se mi dost líbí..můj požadavek je čtyřkolka..je to dobré do pražského metra, nafukovací kolečka a taky možnost sportovní korbu mít otočenou směrem ke mě.. což toto umožnuje oproti x-landru... no chci se na něj podívat.nevíte kde v praze???

angetha
10. čer 2009

Ahoj, taky my jsme dnes Dor Jana koupili, v Benešově u Prahy, ale brali jsme ten vystavený 😎

saronka
10. čer 2009

adu koukám že v českém těšíně ho mají o dost levnější poslala bys mi adresu...často jezdíme do FM, tak bychom tam proněj případně sjeli...zatím bych ho omrkla v praze

angetha
10. čer 2009

A v Praze by ho mohli mít tady..
http://www.krtecek.com/Onas.htm

saronka
10. čer 2009

angetho díky moc..to je fakt kousek kde bydlím... tak to tam zajdu co nejdříve 🙂)

josifek
10. čer 2009

Saronko...pokud jezdíš do těšína tak u nás v Havířově ho maj také a stojí jen 7800kč se vším všudy 😉

saronka
10. čer 2009

josi- tak to díky moc.. to je fakt dobrá cena 🙂) takže přímo i s autosedačkou a tak??

josifek
11. čer 2009

Saronko,je to celý komplet,hluboká,sporťák i autosedačka.Má odvětrávání i na hlubokém i na sporťáku,a pláštěnku i tašku .Je supr mám ho doma a už se těším až sním vyjedeme 😉

adulikacik
11. čer 2009

Saronka, jasne maju ho na trhovisku hned za hranicami, stoji 7.000 Kč, ale ako josifek píše, tak ten rozdiel v cene až taký príliš veľký nie je. To sa ti tam ani neoplatí kvôli tomu ísť. U nás na SVK ho doteraz nepredávali, takže sme to riešili takto. 🙂

beras
22. čer 2009

Tak už ho máme ty objednaný ve Valmezu .Na netu jsem vybrala tu světlou pískovou barvu ale jak jsem dojela na prodejnu a kukla na tu cihlově červenou tak bylo rozhodnuto.Na netu vypadá úplně jinak jako ve skutečnosti.Už se taky těším až se nám mimísek narodí a pojedeme na první procházku.

josifek
22. čer 2009

Berasku...gratuluji....My máme tu pískovou a je o dost tmavší než na obrázku ale i tak jsem z něj nadšená.Už jen 33 dní a malá se pak bude vozit jak princeznička 😀 .Dokoupila jsem akurát černý deštníček je to supr proti sluníčku 🙂

murynka
22. čer 2009

ahojky holky v červenci mám v plánu objednat Dor jan danny sport 2009 nemáte ho některá?chceme černý s bílými kytičkami 😉

josifek
22. čer 2009

Murynko já ho mám a je skvělí už se těším jak s ním vyjedeme.Mám ho v albuhttps://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

beras
22. čer 2009

josifku ahojky.No právě,že já si ho představovala jako na fotce.Jak u tebe v albu tak na netu.Je fakt,že ty fotky strašně skreslujou.Byla jse ráda,že na prodejně mají vzorník látek.Ani jsem nechtěla uvěřit tomu,že je to ta barva.Tu cihlovou jsem měla v mérku nejdřív ale pak jsem měla strach,že bude nějaká řvavá.

josifek
22. čer 2009

Berasku ty barvy sice zkreslují ale všechny jsou užasné.Já volila takovou neutrální i když vím že budeme mít holčičku na 100%.Ono se to pak lépe prodává 🙂

beras
22. čer 2009

Jo máš pravdu,že všechny jsou pěkny.Ona ta cihlová je taková tmavší spíš rezavá a pravděpodobně čekáme chlapečka tak se to taky hodí.Akorát bych teda nechtěla celej černej.Brrr.

josifek
22. čer 2009

Berasku je to móda ale také nejsem pro vozit mimíska v černém kočárku.Syna jsem měla před 14 lety ve fialovo růžovo-modrém a bylo to pěkně veselé 😉 A Simonka bude mít sice béžový ale zase máme hodně barevných věciček což u syna moc nebylo 😉

kwetinnka
22. čer 2009

ahojte, a viete mi niekto povedat kolko cm ma na dlzku vnutorna vanicka?

josifek
22. čer 2009

kwetinnko...tady máš všechny potřebné udaje,http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...

murynka
22. čer 2009

děkuji mě ten černý učaroval navíc nevíme co to bude a chci ho objednat co nejdříve 😀 takže volím neutrální barvu i když to dr tipuje na kluka i já to tak cítím 😅
jinak mě ten kočík učaroval korbička malá ale my to máem v prosinci takže je mi to jedno 😉
původně jsme chtěla X lander ale vadí mi že nejde přehodit pro a proti směru jízdy což u tady u toho jde 😉

josifek
22. čer 2009

Murynko ona korbička není tak malá je normální já tam dala fusak i s dekou a miminko sice jen to plastové ale bylo tam supr v pohodě 😉

murynka
22. čer 2009

oproti jiným je trochu menší ale ne o moc 😉
tu barvu ještě nevíme ale i manžovi se líbí....v červenci ho objednáme 😵 😵

josifek ty za chvíli budeš drandit? 😎 to já si ještě počkám 😀

beras
22. čer 2009

murynko x-lander jsem chtěla nejdřív taky.Ale tak jak píšeš nejde přehodit ,za druhé je v prostředku zúžená korbička a za třetí není odpružený takže mimi se dokonale drncá.Kámoška ho má a sama mě varovala at si ho nekupuu ,že už by ho nejradši prodala.Jinak korbička se mi zdála taky malá ale jak jsem si ho v obchodě omakala tak ona je tam tak hodně naducaná ta vniřní vložka a když to rukama roztáhneš tak je to v pohodě.Ještě má jednu dobrou věc,že ta vniřní vložka co je v korbičce tak ta se dá pěkně odepnout a nemusí se sundávat bouda.Já ji u prního kočáru musela vždy sundat a potom už se mi tam ulomil cuplík a nešlo s tím nic dělat.Prostě jsem z něho nadšená.