Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

shirley
23. lis 2010

ahojte. rozmyslam nad kupou danny sport prestige 2010. je vanicka ulozena vyssie? mam 174 cm, manzel vyse 180, tak by som chcela vyssie polozeny kocik.

pajapoj
24. lis 2010

@shirley já mám 176 a hodně dlouhé nohy a manža 185 a jezdíme v poho oba dva a korbička mi přišla akorát, i sporťák

akzuzs
26. lis 2010

Ahojte objednávala si už niektorá z vás kočík cez net od e-kočíky lebo ja by som ho chcela ten Dor jan a aby som mala poštovné a balné zadara tak musím platiť cez bankový prevod vopred a potom mi ho kuriérom zašlú, ale bojím sa ž eurá odošlem a kočík nebudem mať. Už to niektorá tak robila?

marcelka28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marcelka28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marcelka28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
weri1
27. lis 2010

@akzuzs já takhle kupuji vše a nikdy jsem neměla problém. Jen já si ho koupila v obchodě, protože při případné reklamaci by mi obchod půjčil kočárek, což přes net to nikdo neudělá a co když se náhodou něco stane, v čem budete jezdit? Když na reklamace mají měsíc. Neříkám, že je poruchovej, my jsme spokojený, ale nikdy nevíš

laska.nezna.hranic
28. lis 2010

weri, akzuzs - já si ho kdysi koupila i s autosedačkou přes net u darababy a právě tu sedačku jsme reklamovali - problém se sundáváním. tak nám poslali jinou a až po jejím obdržení jsme tu naši zanesli na prodejnu, která pro ně prodává u nás ve městě a oni si to tam vyzvedli, takže bez prodlevy i poštovného. chápou, že danou věc pro mimi potřebuješ. ale s e-kočíky zkušenost nemám...

e_kociky
30. lis 2010

@marcelka28 na Slovensko neexistuje výhradný dovozca kočíkov DorJan. Neklam a nezavádzaj!

e_kociky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sorciera24
30. lis 2010

@akzuzs ja bezne nakupujem cez inetrnet takmer vsetko a dopredu posielam peniazky....teraz su uz vacsinou overene obchodiky....ale napr. prave kocik Dorjan ale este verziu 2009 som objednavala z Ciech...z krtecka cez net, postovne bolo zadara a platila som az kurierovi....a vyslo ma to lacnejsie....ale vtedy dorjan este na SR nebol... 😉

e_kociky
30. lis 2010

@akzuzs platba bankovým prevodom je bežný spôsob platby pri nákupe cez internet. Treba si prečítať obchodné podmienky, kde sa predajca zaväzuje ti po zaplatení tovar zaslať, takže žiadne riziko nehrozí 😉

jelka21
30. lis 2010

@anetka1701 Ahojky. Som velmi spokojna s DorJan 3 line, ma uplne vsetko. Da sa ovladat aj jednou rukou. Je super. Autosedacku pouzivame aj doma. Ma len jedinu chybicku, ze sa zle ovlada brzda. Aj napriek tomu by som ho nevymenila. Uz sme mali aj defekt, ale opravila som ho rychlo.

estrellita
30. lis 2010

@jelka21 s tou brzdou souhlasim, teda vlasten se vsim 🙂 my zati jezdime bez defektu 🙂 ale teda obcas se divim, ze jsme jest enepichli, protoze jezdime hodne v prirode 🙂

valkil
30. lis 2010

Koukám, že DorJan 3 line je jen na Slovensku, u nás jsem ho nanetu nenašla 😕

estrellita
30. lis 2010

@valkil Dorjan 3line, je Dorjan Danny Sport 2010 😉

valkil
30. lis 2010

Ha ha 😀 Tak to mi podle obrázků nějak nedocvaklo (proč to máme každý pod jiným názvem?).

estrellita
30. lis 2010

@valkil to nevim 😀

weri1
30. lis 2010

tak my už píchli

brusinka.pusinka
1. pro 2010

my řádíme s kočárkem 1a 4 měsíce a nepíchli jsme jěště hiihihi a to se divíme bo terény berem teda hrozné 😀 😀 ale brzda časem jde lépe čím víc se promazává , alespoň mě to hodně povolilo 😉 😉 promazávat a promazávat a hlavně v sychravém počasí sněhu a dešti 😉

brusinka.pusinka
1. pro 2010

mělo to bít 1 rok a 4 měsíce 😉 😀

besna
2. pro 2010

Ahojte kocky,

potrebovala by som od Vas poradit v dvoch veciach. Viete mi niektora poradit kde na SK sa da Dorjan vidiet nazivo? Doteraz sa mi nepodarilo natrafit na predajnu kde by ho mali.

A druha vec, cakame dievcatko a preto sa rozhodujem medzi dvoma farbami. A sice GOLD, ktory som nasla aj v real foto a paci sa mi neskutocne ale velmi by som chcela vidiet na real foto aj variantu PINK alebo aspon vzorku latky. Viete mi niektora pomoct?

estrellita
2. pro 2010

@besna pokud budes listovat dozadu, urcite uz nekdo daval fotky latek, jsem si tim jista, tak jen musis hledat 😉

estrellita
2. pro 2010

@brusinka.pusinka dneska jsem ho cely obstrikala a po prochazce )teda tomu rvani kocarku ve snehu se neda rikat prochazka - ho nastrikam zas. Ty predni kolecka se museji sundat, vid? myslim, ze nam to ukazoval pan v prodejne tim cervenym tlacitkem, ze jinak se tam olej nedostane. Nebo to delas jinak?

brusinka.pusinka
2. pro 2010

@estrellita dělám to tak jak píšeš i brzdu odšroubuji a nastříkám celé jak lanka tak stříkám do bužirky sice trochu práce ale oplácí se 😉 I na kovové čepy nastříkám nebo prstem máznu , tam jak zapadá buď korbička nebo sporťák 😉 i tam vzniká velké tření a hlavně stříkni i do pružin tam se občas drží nepořádek a pak také vržou 😉

estrellita
2. pro 2010

@brusinka.pusinka diky, vidis, tu brzdu by me nenapadlo odsoubovavat - to delas jak casto? ted to bude potreba asi casteji 🙂 na kovove cely taky strikam. NO srmdi vzdy cela predsinka, jeste ji mame od predsine oddelenou dverma 😀

brusinka.pusinka
2. pro 2010

@estrellita no v zimě tak jednou minimálně do měsíce kvůli soli a břečce atd... někdy podle počasí i jednou za 14 dní v létě my stačí jednou za 3-4 měsíce takže tam není ta udržba tak třeba alespoň já to mám tak odskoušeno 😉 jinak já dělám na venkovní chodbě a doma mi nic nesmrdí 😉

estrellita
2. pro 2010

@brusinka.pusinka super, dekuju 🙂

brusinka.pusinka
2. pro 2010

@estrellita není zač 😵

mandarinkaa
2. pro 2010

Ahojte, vcera som objednala Danny 3 2009 cierny s bielymi kvetinkami. Dufam, ze Vase skusenosti a rady sa vyplatili 🙂