Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

drto
2. lis 2009

tak kocik je doma. je super. som z neho uplne nadseny a dufam ze nam bude dobe sluzit. manzelka (27tt) ho bohuzial este nevidela lebo je momentalne uz 4 den v nemocnici lebo jej nejak zacalo tvrdnut brusko. ale je uz nan moc zvedava a vo stvrtok by ju uz mali pustit domov a klonecne si ho obzrie nazivo 😀 ako vravim ja som z neho nadseny je uplne super.

josifek
3. lis 2009

Drto to jsme rádi že jsi v našem klubu Dorjan a že jsi nadšený, 😵 😵 😵 😵 😵 My jezdíme denně denně skládám do auta a je pořád supr a malá mi v něm spí i 5 hodin venku 😀 😀 😀 Přeji vašemu mimiskovi aby bylo spokojeno jako naše Karamelka 😉 A manželce aby byla v pořádku a užila si těhu v klidu a pohodě bez komplikací 🙂

saronka
3. lis 2009

tak jsem se dočkala a už taky kočárkujeme...zatím super 😀

josifek
3. lis 2009

Saronko velká gratulka a ať se vám moc daří 😉 😵 😵 😵 😵 malá je kočka 😀

saronka
5. lis 2009

Josi dííky mooc 🙂 jinak včera poprvé v dešti..trošku jsem bojovala s pláštěnkou ale příště to už zmáknu 🙂 jinak všichni kočárek chválí 🙂)

drto
5. lis 2009

to josifek: dakujem. moc sa nam kocik paci a manzelka ide uz zajtra domov 🙂

peregrino
8. lis 2009

Ahoj,může mi někdo napsat jestli jde sporťák dát do úplného lehu? Nějak to nemůžu na tomto foru najít,děkuji za odpověď.

naty
8. lis 2009

jj, jde do úplného lehu.. 😉

peregrino
8. lis 2009

Děkuji za odpověď,to byl tedy fofr 🙂 .Tak do něj asi půjdeme,snad nám poslouží.

ruda
12. lis 2009

ahojky Dorjanky, dlouho jsem tu nebyla, bo už mám dloiuho jasno a tomto kočárku, jen jsem nahlídla, jestli není něco nové, jsem ráda, že není a vše je opět jen o chvále, mám obr radost, protože jsem zjistila, že je mají i u nás ve městě, tak jdu příští týden objednat, byla jsem tam a znovu si jej zkusila sma složit a předělat na sporťák a autosedačku...no jsem opět nadšená, tak snad to bude super kup..už se těším an procházky, mě by se v takovém taky krásně spinkalo....

zuziatko
14. lis 2009

Chcela by som sa opýtať či sa tento kočiar dá kúpiť aj niekde na Slovensku ??

Dííík.

drto
15. lis 2009

to zuziatko: ja som ho na nete nasiel len v jednom obchode niekde v skalici ale bola zan pytana neuveritelna suma 😒 vychadza tam aj s autosedackou okolo 410,-€ co sa mi zda celkom dost. ja som ho bol kupit vo Valasskom Mezirici a aj s cestou ma vysiel okolo 360,-€ a to som tam kupil este aj matrac do postielky. ked tak pozeram ty si z ruzomberka to nemas daleko do polska tak by si mala pouvazovat nad kupou v polsku. urcite sa ti to vyplati viac ako ist do skalice 😉

jana_m
15. lis 2009

Ahojky. Mám kočárek Danny sport a včera jsme byli poprvé s malou po porodu venku. Problém ale je, že máme měkký kolečka a pumpička, kterou máme doma, má špatný šlahounek (ventil je menší než u kočáru). Chci se zeptat, jaký typ šlahounku je třeba k nafouknutí tohoto kočáru? Ať vím, který běžet ráno koupit 🙂

josifek
16. lis 2009

Jany mi máme normální ten co se nafukují kola horská, nemusela jsem nic moc dokupovat 😉 V prodejně kol koupíš stojí kolem 20kč. A gratulka a příjemné jěžděníčko. A bacha nepřefouknout kola jinak z nich můžete udělat 8 😉 😉 😉 😉 😉

konsa
18. lis 2009

ahoj holky, v pondělí nám přicezli Dorjana 🙂 hned jsme začali zkoušet. V zápětí jsme teda zjistili, že nám nejde nandat autosedačka do adaptéru (na jedné straně to nedocvakne) a adaptér jde i ztuha na konstrukci kočáru (je hodně široký). Takže jsme jeli tu sedačku v zápětí reklamovat. Prý to pošlou výrobci a bude to trvat 30 dní ☹ no ještě, že jsme ho objednali včas. Představa, že mám týden před porodem a jsem bez sedačky (jak bych si pak přivezla malou domů???) 😲
Nicméně dále jsem zjistila, že se hýbe korba. Když se nasadí na konstrukci, tak se dost viklá ze strany na stranu. Když je tam nasazená sportovní nástavba, tak se ani nehne. Dělá vám to korba taky, nebo je to problém?

naty
18. lis 2009

Mi se teda nehýbe...sedí jak přilepená... 😕 ...novej kočárek a hned takový problémy...není možný, že jí nemáš dost zacvaknutou?

jannanas
18. lis 2009

Ahoj Konsa, s tou korbou to mame podobne, lehce se hybe... ale predpokladam, ze az tam bude mimco, tak se to ustali. Ale jak pises, se sportakem je to v pohode. tak hodne stesti pri reklamaci.

ruda
20. lis 2009

teda já ho objednala u nás v obchodě, tak to musím pak vše hoodně zkontrolovat,ale to se někdy závady zjistí až po ježdění..no snad nebude problém...naštěstí mám taky ještě čas..

mark33
20. lis 2009

konsa, keď si kúpila nový kočík, tak ti to mali hneď vymeniť za novú autosedačku, tam by sa nemala prijímať klasická reklamácia, pretože to bol nový kočík, mali by ti to vymeniť čím skôr.

konsa
23. lis 2009

tak nám už ve čtvrtek volali, že mají novou autosedačku. Trvalo to tedy jen 3 dny - skvělý servis. Zítra si pro ni jedeme, tak se tam zkusím zeptat ještě na tu korbu, proč se tam hýbe. Možná až se zatíží mimčem, tak to nebude problém, ale zas jak píše naty, tak tý se nehýbe vůbec.......tak nevím, jestli i tohle reklamovat....

beras
23. lis 2009

Konso mě se taky hýbe a když je tam malej tak je to v pohodě.Už když jsem si objednávala kočárek na prodejně tak ten vystavenej se taky hýbal.Zkoušela jsem tam i druhej co tam byl v jiné barvě a ten to dělal taky.Tak si myslím,že to žádnej problém není. 😀

rennca
23. lis 2009

ahoj holky...hlásim že tehle kočárek už máme taky doma 😀 doufám že bude vše v pohodě.akorát se manžel navstekal při nasazování koleček.Jedno mu tam nešlo nasadit.ale nakonec se povedlo 🙂

mamina2010
23. lis 2009

Ahojte, má niekto z Vás kočík Danny sport v šedej farbe s kvetinkami?

naty
24. lis 2009

Tak jestli ho nemám špatnej já a má se hýbat... 😀 ...ne, já myslím, že pokud to není nijak markantní ta vůle tam, tak to nevadí... 😉

murynka
24. lis 2009

ahojky také máme dorjan už drandíme

ale jsme trochu zklamaná a potřebuji radu ☹

nasadíme hlubokou korbu a ona se hýbe ☹ zeoředu do zadu prostě nesedí v tich závitech či ci to je je to volné má to tak být nebo ne???? 😕 😕 😕 poradte moc děkuji 😉

marbejkana
25. lis 2009

Ahoj Murynka já pracuji v obchodě s kočárky málo se hýbe ale ne moc. Zkontroluj zda máš dobře zacvaknuté pojistky na boudičce. Pokud ti to v obchodě ukazovali, tak ty pojistky jsou červené a musí být dobře zacvaknuté, pokud nejsou je to nebezpečné.Pojistky jsou čtyři, tak je všechny zkontroluj a uvidíš a pokud jsou zacvaklé a hýbe se to málo, tak to neva.

saronka
25. lis 2009

holky chci se zeptat..chystám se do centra po šestinedělí a nechci malou vozit v autosedačce naklapnutou na podvozek..přecijenom v hlubokém je tepleji..musím ale někde kočárek nechat a chci se zeptat, zda je možné odmontovat hlubokou korbu a nosti ji za to ucho..jak koby za ten vršek boudičky..nebo ne..nevím zda mě chápete jak to myslím 🙂)

josifek
25. lis 2009

Saronko jde to jen je to moc těžké 😀 😀 😀 😀 😀

jijitka
25. lis 2009

Já sice budu mít jiný kočárek, ale hodně podobný a pro tyto účely pořizuju na zimu vložnou tašku, která se vkládá do hluboké korby a je snadno přenosná.

saronka
25. lis 2009

no tak nevím zda ji tak unesu..malá má tak 4kg blbý je že v knihovně kam potřebuju jít není bezbar.přístup..takže musím bez kočáru a nosit ji na rukou a vybírat knížky moc nejde.. 😒