Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

daisy14
19. led 2012

@hape Já taky nebyla se sporťákem spokojená ze začátku, teď už jsem si zvykla a hlavně je v něm pro malou dost místa, i když je tam ve fusaku. Zatím ji vozím čelem k sobě, ale holky psaly, že po otočení se jezdí se sporťákem líp. Tak uvidím, brzo malou otočím, začínám ji překážet ve výhledu🙂
S tím madlem jsem to nezkoušela, zatím to zvládáme i s ním. Tak hezké ježdění! 🙂

brusinka.pusinka
19. led 2012

@hape jééééé já husa napsala jsme to opačně 😀 pokud je k tobě musíš sundat a pokud směremm od tebe nemusíš kočárek sundávat z podvozku 😀 Omlouvám se 😀

ciernavila
19. led 2012

@brusinka.pusinka ja som si tam madlo este nedala, a jazdim ze mam maleho ku sebe. Ale nesedi este moc sam tak je v uplom lahu, na sedenie ho davam len ked ho potrebujem vonku nakrmit. Jazdi sa mi s nim dobre, ja rozdiel v jazde korby a sportaku nevidim. Cize ked mne sa uz teraz jazdi dobre tak v smere jazdy tiez nebudem badat rozdiel. Tazka bola aj korba, len o kilo ma menej nez sportak, Mne to nevadi, troska sa mi len blbo keruje lebo ja zvyknem pri kocikovani citat knihu a jednou rukou to nejde tak lahko ked mi jemne zataca doprava. Ale na to sa da tiez zvyknut. Na Jar, leto, cestovanie si aj tak idem teraz kupit golfky co su o polovicu lahsie tak to budem striedat podla situacie. Tento do terenu a snehu, a na cesty vlakom ci spevnene povrchy vezmem golfky.

hape
20. led 2012

@brusinka.pusinka Děkuji za radu. Hned jsem to šla vyzkoušet. 🙂
Jezdíme zatím čeleme ke mě v úplném lehu. Je fakt, že je hlavní, ať malý má pohodlí. Také plánujeme koupit nějaké golfky na léto.

ciernavila
20. led 2012

teda ja som ho dnes dala prvy raz do uuuplneho sedu. Ked sme boli v cukrarni. A jemu sa to tak zapacilo, ze ked som ho chcela dat znovu do lahu ako vzdy tak strasny plac. Tak sme domov sli po sediacky. Som zvedava na zajtra. Ked ho dam lezat ci si spomenie na dnesok a bude sa dvihat hore 😀

hape
22. led 2012

@ciernavila Dívala jsem se, že máme stejně staré chlapečky. Tobě už malý sám sedí? Tak to náš malý ještě nééé 🙂

ciernavila
22. led 2012

@hape ano, ale zacal len teraz pred par dnami, ale este si nesada moc casto. Horsie ze dnes sme boli v Ikei a maly bol ocareny z toho ze sme niekde kde to nepozna a chcel silou mocou sediet a dvihal sa hore, tak sma ho dali na sedato. Ale on sa ani nechce opierat o tu sedacku on sa dava do uplne priameho sedu, co som ja nebola nadsena lebo neviem ci je to pre neho dobre tak dlho sediet ked zacal len nedavno. Lenze akonahle som to dala do pololahu tak strasny plac. Potom spal a bol uplne v lahu ale vo vlaku ked vstal mal pololah a stale si robil srandu a dvihal sa hore a lahal si naspat a robil brusaky lebo ho to bavilo 🙂 Dnes sme skusali golfky Maclaren XT v Babyparku a parada, maly bol sice otoceny v smere jazdy a strasne sa mu to pacilo a usmieval sa. Uz sa ne ne hrozne tesim, lahulinko sa s nimi manevruje jednou rukou aj na dvihanie boli lahke a ta strieska no parada.

aajda
23. led 2012

Dotázek 😅 K dorjanovi NE prestige, je k němu nějaký nánožník na sporťák nebo něco takového? Vím, že je na hluboký i na sedačku... ale nevím, jestli na sporťák není, nebo mám jen víc hledat 😀

brusinka.pusinka
23. led 2012

@aajda Já měla verzi 2009 a měla ke každé verzi nánožník zvlášť 😉

herminka
23. led 2012

@aajda Kamarádka má zvlášť nánožník i k "obyč" Dorjanu, dítko je podobně staré jako to Tvé, takže bude kupovaný cca v podobné době.

Pro pobavení - včera jsem viděla v kostele dosti starý kočárek a moc se mi nelíbil. Jaké bylo moje překvapení, když jsem zblízka na jeho boku uviděla nápis Danny sport 😀

aajda
23. led 2012

@brusinka.pusinka @herminka Holky dík, tak já budu hledat 😀

weri1
23. led 2012

@aajda mám 2010 a taky mám zvlášť nánožník k hlubokému a sporťáku, ale nepoužívám ho, ptž sporťák s nánožníkem je hroznej-ošklivej 😀

aajda
23. led 2012

@weri1 Proto jsem po něm ani nepídila 😀 nicméně teď mi mamka řekla, že bez nánožníku nebude venčit, jelikož dítě málo oblíkám 😀

weri1
23. led 2012

@aajda tak malej má oblečení normálně-punčošky, kalhoty, body mikina zimní bunda a fusak

aajda
23. led 2012

@weri1 No Agáta májen ponožky, tepláčky, bodýčko a mikču s kapuckou... ale ten fusak je prostě strašně tepleja má ho staženej hodně k hlavě... takže nikdy jsem jí z kočáru ještě nevyndala ani náznakem studenou... ale to mamku nezajímá, prý je zima, tak má mít bundu...

tetkabetka
24. led 2012

Baby, neviete náhodou, či nepasuje na dorjan danny sport podvozok z niektorého z hojdacích kočíkov? Zatiaľ mi nepasuje na Demu, Inglesinu, Peg Perego.... ja si na tento typ podvozku neviem zvyknúť, ťažko sa mi s tým kočíkom chodí, ale zase mám kombináciu farieb, ktoré by som za nič nevymenila. 😀 A aj vanička aj športová časť mi vyhovuje. Škoda že to Dorjan nevymyslel tak, že by predával oba typy podvozkov, ako to má trebárs inglesina alebo caren. 😝

kacenocka
16. únor 2012

Ahojte, dnes som dala prvýkrát športovú časť a kedže som v kočíkoch úplný nováčik, tak mám jednu otázočku...malá ešte nesedí, tak som dala kočík do úplneho ľahu, no keď som nastavovala striešku a potiahla ju trochu silnejšie viac dopredu, tak sa mi začala zdvíhať aj chrbtová opierka do sedu (bez toho, aby som niečo robila s tou zadnou páčkou) Akoby to tam nebolo zacvaknuté, alebo čo...má to tak byť, alebo robím niečo zle?

herminka
16. únor 2012

@kacenocka Řešili jsme to s mužem a polohování je se střechou jaksi propojené, říkal. Takže netahat tu stříšku moc násilně 😉

tetkabetka
16. únor 2012

@kacenocka U nás to bolo tiež tak.

kacii
19. únor 2012

holky, chci se zeptat, da se nasadit na konstrukci DorJanu autosedacka MaxiCosi?

mmiirrkkaa
20. únor 2012

Jde, ale musíš mít adaptéry.

georgia333
24. únor 2012

@kacii na stránke svetkocikov ho majú, ak potrebuješ tak si objednaj

ciernavila
26. únor 2012

baby, kedy ste dali sportak po smere jazdy? Ci jazdite stale s dietatkom otocenym ku sebe?

tkanicka
26. únor 2012

@ciernavila jezdíme na střídačku už asi od 7 měsíců, když byla teď zima a foukalo tak jedině v protisměru, jinak střídám podle toho kam jedeme, jestli bude potřeba na ni vidět, nebo jestli bude koukat ven.

chtěla jsem se zeptat, zdá se mi že máme trošku nahnutou konstrukci na jedné straně, nemáte někdo zkušenosti, jestli nestačí třeba jen někde něco utáhout?

herminka
26. únor 2012

@ciernavila Já jsem zkusila po směru někdy v 10,5 měsících a zjistila jsem, že se to malému mnohem víc líbí - do té doby mi občas při delší jízdě v bdělosti řval, i když jsem se stavěla na hlavu a všemožně ho bavila. Teď mi připadá, že by tam vydrželo skoro neomezeně dlouho.

evcasol
26. únor 2012

ahoj,
ja jsem si koupila kocarek danny sport prestige. maji ted novou kolekci.
http://www.detskezbozi.com/dorjan-danny-sport-p...

ja mam ten sedo zeleny a je fakt hezky. videla jsem nazivo i ten cely bily a vypadá fakt dobre, jen je trochu neprakticky. tahle kolekce se mi fakt libi nejvic. a sedacku na to mame maxi cosi. adaptery stoji cca 500 kc.

ciernavila
26. únor 2012

@evcasol ah keby som si ho mala znova kupovat - ja mam Prestige zeleny Crocus 2011 tak si znova kupim asi ten zeleny ale ten co mas ty...nemas farbu v reali? Moj bol takyto na nete a v reali je kriklavy, ten zeleny 2012 je tiez tak moc svietivy?

evcasol
27. únor 2012

No je to takova hraskove zelena, ale kriklavy mi neprijde. hlavne je to neutralni, protoze mi nevedeli, zda to bude holka nebo kluk.v reaku vypada takhle.

sharlotta
27. únor 2012

Ja som s Dorjanom spokojna. Pacil sa mi aj hlboky, aj sportovy. Treba si uvedomit, ze bud bude mat dieta kopu priestoru a vy budete mat kocik na nakupy, aj do terenu, alebo budete mat lahky kocik, co sa lahko a jednym tahom sklada, ale dieta bude mat menej miesta a do terenu noic moc. Najprv mi to skladanie troska vadilo, ale teraz si uz s nim viem jednoducho poradit. Paci sa mi, ze sa v nom da dieta hojdat a nasa mala sa v sportaku dokazala pekne pohrat, ked sa este nejak nehybala. Dala som ju na brusko, striesku v predu som odzipsovala, aby videla do predu a chodila som si po nakupoch. Mala bola spokojna, ze vidi a aj sa tam mohla pohrat. Okoloiduce mamicky mi zavideli velkost kocika. Je to lod 🙂 A za tu cenu...super!

jenny.kay
27. únor 2012

Holky, nevíte prosím některá, zda se dá u DorJanu prestige 2011 nějak vyndat taková ta výstuha/kostice/oblouk (nevím, jak to nazvat), když sundavám boudičku a chci ji vyprat? Nebo se to musí prát i s tou výstuhou? Bojím se, abych ji nějak nepoškodila. Možná to raději vezmu jen vlhkou houbičkou. Nahodil nás jeden "moc milý" řidič.