Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

saeda
16. bře 2011

ahojte, tak ja sa velmi tesim, lebo sme si konecne objednali tento kocik... ja som chcela od zaciatku gold a bol aj za dobru cenu... som sa bala, ze ked ho objednam skor, tak pridem o cast zaruky, kym mi bude stat doma a nebudem ho pouzivat.... ale na svetkocikov.sk som sa dohodla, ze ho objednavam teraz, ale doruceneie az pred porodom... a tym aj zaplatenie... takze zaruku si tym neskratim... a este som dostala zadarmo plastenku, sietku, slnecnik, vonavku, dopravu ... no nekup to 😀 😀 😀
uz sa tesim az pride a dufam, ze malinkemu sa tam bude pacit... 😀

@sunny83 aj tu na slovensku uz svetkocikov.sk ponuka kolekciu secret garden ... hned som na nu pozerala, ale nakoniec sme zostali pri verzii gold 🙂

weri1
16. bře 2011

@konsa u benzínky to nejde, zašla jsem do prodejny kol, prodavač mi to na foukl a já si koupila pumpičku, kterou by to mělo jít, venitlek jde zatlačit trochu
holky jakou používáte na sporťák pláštěnku?

brusinka.pusinka
16. bře 2011

@weri1 stejnou jako na hluboký 😉 😀

weri1
16. bře 2011

@brusinka.pusinka a to ti nepřipadá malý? mít nanožník tak nevím teda

pajapoj
16. bře 2011

@brusinka.pusinka
@weri1 vy máte asi nový model, ale já mám ten 2009 a tam je zvlášť pláštěnka na hluboký a zvlášť na sporťák 😅 😉 a ta na sporťák je opravdu větší než ta na hluboký, proto jsem byla i překvapená, že je tam pak jedna na oboje...

weri1
16. bře 2011

@pajapoj no mě to dnes šlo tak tak natáhnout ...model 2010,

saeda
16. bře 2011

Ozaj baby, co si ho este chcete kupit ... od pondelka vraj pojdu ceny Dorjanu hore o minimalne 28 eur... maju to napisane prave na stranke svetkocikov.sk .... tak ak ho chcete objednat, rychlo sup sup, este za zlavnenu cenu 😀

mattahari
16. bře 2011

@aajda Predné kolieska majú byť uvoľnené, potom sa ti poskladajú pekne k sebe, teda pod konštrukciu - podvozok. Zaklapnutie nie je ozaj žiadne, pekne drží pokope a rozkladá sa ľahko aj jednou rukou.

brusinka.pusinka
17. bře 2011

@pajapoj já mám také 2009 a mám jednu a je v pohodě bezproblému a není malá 😉
@weri1 no tak nový nevím on je větší i sporťák ale mě pasuje jedna co jsme dostaly ke kočárku 😉

tehuli
18. bře 2011

ahojky holky taky zvužuju od camarela Q12, coletta austin, a espira atlantic jsem ted došla k xlanderu a k dorjanu, máte ho některá, je těžký?jak se ovládá, přijde mi jako tank, a budeme asi hodně jezdi autem, bydlíme za olomoucí, tak nakládka a vykládka musí být praktická🙂 a co sporták jde do lehu?jste spokojené jde otočit proti směru jízdy?děkuji moooc 😎 😀

brusinka.pusinka
18. bře 2011

@tehuli máme dorjana 2009 a šla bych znovu do něj do novějšího. Toto je můj názor.
těžký se mi nezdá asi stejně jako ostatní kočárky 😉
otočit se dá v obou směrech 😉 (velká výhoda pro děti mamanky i dneska občas jezdíme čelem k mámě )
složit jde lehce a do auta supr hodně také jezdíme a často jsme převážely
sporťák jde samozřejmě uplně do lehu a není na pásky což je výhoda 😉
Letošní modely mají i jednu z největších hlubokych korbiček což je plus a navís se dají polohovat
Supr výber barev
a Dorjan prestige má navíc nastavný díl na sporťák že z něj udělá se jěště hluboká korba když má někdo velikánského obříka 😉
snad jsem ti odpověděla na vše
a jinak pokud ho máme musíme dodržovat udržbu to zanmená promazavat a promazavat hlavně brzdu a hlavně v období dešťů a zimním 😉

tehuli
18. bře 2011

@brusinka.pusinka děkuju moc, akorát co si myslela těmi pásky?jako popruhy?

tehuli
18. bře 2011

@brusinka.pusinka a ještě mám dotazek nemáš nějáké fotečky kočárku i sportáku?

tehuli
18. bře 2011

@brusinka.pusinka přijde mi že "živé fotky" jsou někdy lepší než na netu, designově se mi líbí víc camarelo Q12 ale stěžují si na sporták dost maminy..

brusinka.pusinka
18. bře 2011

@tehuli u x landru se polohuje díky páskum, u carmela a dorjanu je to vytáhnutím páčky směrem nahoru a pak polohuješ 😉 ale mám verzi 2009 tak dneska jsou ty kočárky jěště krásnější 😉

brusinka.pusinka
18. bře 2011
kacii
18. bře 2011

@tehuli na http://www.kupujemekocarek.cz/katalog/katalog/k... podivej se na bodovy popis...ja jsem srovnavala ted na veletrhu taky Caramelo a nevysel mi dobre, treba u sportaku hodne plastovych casti, treba na nozicky, to mi prislo hodne labilni a Dorjan ma zelezne...velice dobre se ovlada a neprijde mi tezky, vyhoda je ta velka korba, vetrani, polohovani jak v boude tak sportaku, prijde mi ze ma vsechno...ale vazne zalezi kde zijes, jestli treba hodne jezdis ve meste a MHD, tam jsou asi priority jine.... 😉

tehuli
18. bře 2011

@brusinka.pusinka děkují:D;)

tehuli
18. bře 2011

@kacii děkuji moc...mě se líbí ale ne s tou černou konstrukcí..jen s tou co má brusinka viz výše:D

brusinka.pusinka
18. bře 2011

@tehuli ten s černou konstrukci je prestige jinak Danny sport je se stříbrnou 😉 a není zač

tehuli
18. bře 2011

super ten alumin.je krásnej🙂 :-**asi vyhrává a je fakt, že camarelo má dobré ohlasy jen na ten hlubokej ale zbytek nic moc:/ tak vítězí danny sport, v nějáké te květinkové kombinaci snad bude...díky moc holky všem!!!!🙂 😝

luji78
19. bře 2011

@sunny83 Jéjej, tak ty barvičky Secret Garden, to je teda něco, to jsem snad radši ani neměla vidět ... okamžitě bych měla vybráno 😉
Jinak holky, tak jsem po půl roce používání řešila první problém - když jsem odbrzdila kočárek, zůstalo zabržděné jedno kolo. Už jsem se děsila, ale manža na to kouknul a byla to naštěstí jen nějaká prkotina, jen tam vypadl nějaký šroubek. A už jsem urvala 3 patenty, no ale to je spíš moje chyba, dost to rvu. Tak musím nacvaknout nový. Jinak stále spokojenost 🙂

pajapoj
19. bře 2011

jdu na radu 🙂 dneska si tak jedu a přijde mi divný jedno kolečko tak kouknu a máme prasklý kolo - ten plášť jakoby ve švu, asi tak 10 cm. Myslíte že je to důvod k reklamaci?

weri1
19. bře 2011

@kacii je pravda, že na město je dost těžkej ...tahat ho do MHD i ve dvou docela síla. ALe i tak jsem spokojená, ptž má vše co jsem chtěla.

sunny83
19. bře 2011

@luji78 jo jsou super, jen pořád váhám kterou barvu. Chci fialovou, je teda ještě výraznější než na tom netu. Ostatní mě přemlouvají na šedou..tak nevím.
Akorát jsem nevyzkoušela všechny polohy zádové opěrky ve sporťáku. Je to ok?

weri1
19. bře 2011

@brusinka.pusinka jaký pásky nemá???

pajapoj
19. bře 2011

@sunny83 polohy mi přijdou super a polohování fakt jednoduchý a rychlý. Kámoška má polohování na jakýsi zipy a to je mazec než to tam našteluje a chvíli má malou jakoby z kopce, než upne ten druhej zip. Jinak fialová není má nejoblíbenější barva, ale přijde mi lepší než šedá

a teda mě do busu přijde dobrej, protože když se nenajde žádná dobrá duše, která by pomohla, dá se parádně chytit za ty úchyty a krásně ho člověk zvedne sám a to stejně někde do schodů a tak 😉

weri1
19. bře 2011

@pajapoj ty musíš být silná žena, já teda nějakých 23 kg neunesu i s malým když to vezmu 😉

luji78
20. bře 2011

@sunny83 Tak teď nevím, jestli jsem náhodou nečetla, že tyto nové mají i nové polohování zádíček? Ale fakt netuším, jestli se mi to jen nějak nemotá ... jinak já mám Prestige 2010 a polohování je ok, jednoduché, rychlé, i do lehu ...
Já jsem právě bědovala, když jsem vybírala barvu, že nedělají fialový ... taky ho mohli udělat už loni 🙂 A nejvíc mě dostal asi ten fialovo-růžový, ale i ten celofialový je krásný, šla bych určitě do jednoho z nich 😉

sunny83
20. bře 2011

@luji78 myslíš polohování zádíček v hlub. korbě? Jo to mají. Já právě u sporťáku vzykoušela jen ten leh, sed ne, ale tak snad to bude ok.
Dali byste kluka do fialového kočárku?
Jak tady někdo psal, že budou na Slovensku zdražovat Dorjany, platí to i u nás, nevíte?? Chci ho tento nebo další týden zajet objednat.