Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

ciernavila
22. kvě 2013

@111safary a kto sa chce vyrozpravat ci riesit problemy alebo chce pozitivne ovplyvnit svoju buducnost ci pracovat na sebe nech navstivi radsej psychologa, ma to lacnejsie ako ist ku kartarkam. NEech to ma niekto ako konicek, ale mamit ludi peniaze za blaboly to ma vytaca.

111safary
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivca_doubek
22. kvě 2013

@ciernavila Jj, to souhlasím, to šlo už na starém... 😅

ciernavila
22. kvě 2013

@111safary tam kartarka nepomoze, situaciu treba aktivne riesit, to ze niekto vie dopredu ako bude to ma nepresvedci nikto.

ciernavila
22. kvě 2013

@aajda
@ivca_doubek juchuu odpisali mi:

Dobrý den,
bohužel máte ještě starší typ konstrukce. Již dlouho se vyrábí přední vzpěry jiné, než máte ještě Vy a na tyto konstrukce sedí košíky jakéhokoliv typu Dorjan. Poprosím Vás tedy, abyste nám košík zaslal zpět a já Vám objednám ještě starší typ košíku a pošlu až jej budu mít.

Tak parada, vymenia mi ho

aajda
22. kvě 2013

@ciernavila No super... Akorát je teda zajímavé napsat, že už dlouho dělají jinou konstrukci - vždyť jsi psala, že máš kočár 2011 - tak rok a kousek se mi teda jako už dlouho nezdá 😝 Ale hlavně, že košík bude 😉

ivca_doubek
22. kvě 2013

@ciernavila tak paráda, vyřešeno 🙂

kiakocikovsvet
22. kvě 2013

@ciernavila pošlite foto koša a vieme Vám zabezpečiť presne taký aký potrebujete

martinahost
30. kvě 2013

Ahojte, mame kombinovany kočarek Dorjan Danny sport 2009 pujčili sme ho švagrove a pokazila sa na nom brzda, nejde vobec zabrzdit ako pačka fuguje ale kočik sa nezabrzdi, lanka čo idu od paky na brzdu vyzeraju v poriadku tak neviem v čom je chyba, nemate niekto tento kočik a podobnu skusenost? Popripade kolko by stala oprava v českych korunach? Dakujem.

kiakocikovsvet
30. kvě 2013

@martinahost potrebujete vymeniť lanko, viem Vám poslať iba ND a vymenia Vám to v cyklistike, pokiaľ žijete v česku tak výhodnejšie je osloviť firmu darababy.cz tý majú tiež ND pre túto značku

martinahost
30. kvě 2013

Ok. Super dakujem ano žijeme v CR určite tu firmu oslovim 🙂

ciernavila
1. čer 2013

@martinahost mne z darababy prisiel kosik nahradny, som uplne spokojna, su ustretovi

misska1
2. čer 2013

Tento kočárek je můj druhý favorit 🙂 Tak uvidíme 😉

martinahost
2. čer 2013

@ciernavila A nevieš či sa tam neda objednat na športovu čast aj ta prikryvka na nohy? Neviem ako sa to vola 😉.

herminka
2. čer 2013

@martinahost Někdy stačí lanka jen narovnat. Mně se stávalo celkem často v zimě, že nebrzdil, když se lanka zkřivila o hroudy sněhu. V darababy je určitě mají (i jsme tam náhradní koupili - máme to k nim kousek, ale nakonec nepoužili), na nánožník (jestli je to to, co myslíš) se zkus zeptat, ale myslím, že by to nemusel být problém, oni jsou přímo dovozci Dorjanů, tak jsou snad schopni zajistit cokoli.

ciernavila
2. čer 2013

@martinahost no to neviem, napis tam mail, ale mne te pokryvka na nohy prijde strasne zbytocne dlha, nepaci sa mi, lepsie si to nechat usit od uzivatelky Natydom na mimibazari. Ja si to dam asi tiez u nej, sila mi nanoznik aj na golfky a mozes si vybrat aj aky obrazok tam nasije.

martinahost
2. čer 2013

@ciernavila Dakujem ti, na tom našom kočiku sa mi zadala praveže kratka, dokonca naša mala, mala asi rok, a už som ju na nu nemohla natiahnut a ked som chcela natiahnut tak sa zo spodu potrhala.

vilibalda
5. čer 2013

@martinahost Zkušenost s objednáním náhradních částí nemám, ale asi myslíš toto http://dorjan.cz/Prislusenstvi/Univerzalni-nano...

martinahost
5. čer 2013

@vilibalda ano toto,potom jsem to našla jak se to vola . Dik 😉

martinahost
5. čer 2013

Som rada holky že tu je nejaka stranka o kočiku Dor Jan a hlavne som nevedela či sa daju kupit alebo objednat nahradne diely a prislušenstvo na kočik, ale už to viem vdaka tejto stranke. A ako ste inak spokojne z kočikom Dor Jan? Myslím si že hlboka korba a vajíčko su celkom v pohode ale športova čast nič moc, aspon u nás to tak bolo, korbička sa mi páčila hlavne kvoli tomu že je celkom velka a priestranna.

kiakocikovsvet
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivule13
11. črc 2013

@herminka
@ciernavila
@martinahost
@aajda
@ivca_doubek Ahoj holky, chci koupit vložku (proti pocení, zašpinění,...) do sporťáku, tak aby seděla. Máme kočárek Prestige classic. Poradíte mi? Máte vložku ve sporťáku nebo jiné doplňky? Díky

ask
11. črc 2013

Mam dany sport prestige flover a max spokojnost 🙂 Aj s vanickou, aj s velkym a terennym sportakom-kedze u nas v meste mame same kocky a v neodpruzenom koci by som z maleho vytriasla dusu 🙂 A odveziem v nom kopce nakupov🙂

herminka
11. črc 2013

@ivule13 Mám vložku Emitex, sedí pěkně, z jedné strany je fleecová pro chladné období a z druhé bavlněná. Pak mám ještě sluneční clonu, též Emitex, ale s tou spokojená nejsem, deformuje se.

aajda
11. črc 2013

@ivule13 Máme vložku Pinkie, ale spokojená nejsem... sice sedí, ale znovu bych ji nekoupila.

ciernavila
13. črc 2013

@ivule13 nemam tam nic, ja na leto mam goface, Dorjan len ked idem na vacsi nakup

ivca_doubek
13. črc 2013

@ivule13 Já též nemám nic, my byli spokojení jen s tím jak kočárek je. Občas jsem podložila obyč flíc7sovou dekou, ale jinak jsme jezdili "jen tak" 😎

ivule13
15. črc 2013

@herminka
@aajda
@ciernavila
@ivca_doubek Díky za odpověď, asi pořídím vložku od Emitexu.

ask
1. srp 2013

Ak by niekto chcel vediet kolko uvezie v kosiku kocik danny sport dorjan ....tak 10,5kg 😎

jennyska
1. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem DorJan Danny Sport 5 a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi?

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/dorjan-danny-sport-5/, kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča