Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

josifek
1. říj 2009

naty jde tlačitko napravo musíš víc zmáčknout. Na pravé straně z pohledu ke kočárku

josifek
1. říj 2009

Naty kukni jak je v pohodě ve fusaku jsou tam dvě fota 😉

naty
1. říj 2009

Já mám furt nějak zafixovaný, že ty děti sou větší... 😀 😀 😀 ...ale vejde se tam parádně!! 😉 Máš ten fusak od emitexu? Přemýšlím nad ním, jak se tam zmestí...bych si potřebovala půjčit nějaký miminko, abych to viděla v akci... 😀

josifek
1. říj 2009

Naty naše Karamelka má 60cm není žádné tintítko 😀 a není od Emitexu ale je uplně stejný jen stál o polovinu méně 😀 😀 😀 😀

broucek2
1. říj 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda někdo nevíte, co je lepší kočárek, zda V-travel nebo Dor Jan. Oba jsou ze stejné továrny. V-travel jsem viděla v reálu, Dor Jan ještě ne, nemají jej, ale snad dostanou.

josifek
1. říj 2009

Broucek já je viděla oba a Dorjan se mi líbil víc, má odvětrací boudičky a výbavu tedy autosedačku, ke každému nánožník a pláštěnku. Jsem s ním moc spokojená a nebyl drahý

broucek2
1. říj 2009

právě i ten v-travel má autosedačku a barevně se mi podle netu líbí víc, ale třeba zvládnou sehnat i Dor Jana v hezkých barvách

klara.t
1. říj 2009

Je zavrhla V-travel po přečtení diskuzí. Zdál se mi často poruchovej, kdežto Dorjan ma minimum stížností. Z těch dvou bych brala dorjan. Já se nakonec rozhodla pro firkon verano. Je větší, má mnohem hezčí barvy a jinak mi příjdou nastejno.

josifek
1. říj 2009

Broučku kukni na barvičky jsou kouzelné skoro všechny jsem viděla naživo 😉
http://www.mimistyl.cz/kocarek-dorjan-danny-spo...

angetha
2. říj 2009

Já jsem původně chtěla V-travel, ale DorJan mi taky přišel lepší..

naty
2. říj 2009

Já taky chtěla v-travel 😀 , ale stejně jako klara.t sem ho zavrhla po přečtení diskuzí...je tam fakt dooost stížností...ono se možná jedná o drobnosti, ne že by upadávalo kolečko, nebo byl nestabilní, ale když se to pak nahromadí.... 😖 ...já sem pro Dorjan!! 😵 😀

josifek
2. říj 2009

Naty 😉 😉 😉 Já jsem s kočárkem naprosto spokojená a manžel také. 😉 😉 😉 😉

broucek2
2. říj 2009

doufám, že jej dnes dostanou a podívám se na něj, chtěla bych asi černý s kytičkami

naty
2. říj 2009

broucek 😉 😵 😀

bicista
2. říj 2009

My dlouho vybiraly Dorjan ale nakonec zvitezil Camarelo Q12, je to taky polák, hodne dilu je tam spolecnych jako na dorjanu, ale proste Camarelo je o trochu hlubsi, sirsi a delsi. Dorjan je proste mrňous. A stoji to stejne. Sice nenabizi tolik barev, ale velikost zvitezila.

naty
3. říj 2009

Mně osobně se camarelo moc nelíbí...má takovou zvláštní hlubokou korbu 😅 , ale doufám, že budete spokojeni!! 😉

mariajana
3. říj 2009

ahojte,my sme viac menej rozhodnuti pre Q12,ale nie som si velmi ista u nho sportovou castou,pride mi polozeny dost vysoko,oproti dorjanu,u nho je sportova cast ovela nizsie.predavacka tvrdila ze je to oka,ale ja neviem.velmi sa nam paci,ale fakt tou sportovou castou som si nie velmi ista.

saronka
3. říj 2009

zrovna včera jsem ten Q12 viděla..a nelíbí se mi ten vnitřek.. jako kdyby tam chyběl potah či jak to říct..jsem ráda za Dorjan 🙂 už se těším až budu drandit

mariajana
3. říj 2009

saronka:ahoj,dorjan sme nazivo nevideli,ze vraj je podobny Q12,je tiez taky vysoky?

bicista
3. říj 2009

Dorjan je nizzsi

broucek2
3. říj 2009

tak u nás asi zatím vece DorJan, viděla jsem jej v červené barvě. Ale ještě celkem velký hluboký kočár je http://www.eshopbaby.cz/katalog/oring-s-korbou-...

bicista
3. říj 2009

V mnoha vecech by Vam to mohlo pomoci, zde jsem natocil instruktazni video pro kocarek Camarelo Q12 coz je odnož kocarku DorJan a maji toho velice spolecne. Zde je odkaz na video (doporucuji dola zapnou HQ.

https://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM
broucek2
4. říj 2009

tak jsem se na něj dívala a vypadá fajn, jen je zase v jiných barvách, než bach chtěla a taky bych jej ráda viděla naživo, ale v Praze jsem na nšj nenarazila. Jinak výrobce s DoJanem asi stejný není, protože jej nemají ani na stránkách http://www.dorjan.com.pl/oferta1.html

bicista
4. říj 2009

Rekl bych ze vyrobce stejny je, ale muze to pro nekoho vyrabet pod znackou co si urci dovozce, to je zcela bezne, rika se tomu privatni znacka. Jinak 90% dilu je skoro stejne, do krabice a do igelutu s logama dorjan se to urcite nedostalo jen tak. Ale i tak je to stejne fuk, oba sou to polaci, nevalnych kvalit, ale co chtit za ty penize.
Hlavne ze je vyber, kdo chce trochu nizsi kocarek o trochu !!! mensich rozmeru s vyberem vice barev a s ceskym zastoupenim tak at voli Dorjan. Kdo chce vyssi kocarek s par centimetrama navic, stejneho systemu, ale s mensim vyberem potahu at voli Camarelo Q12. My treba nesnasime ten molitan na rukojeti, zapoti se to, promokneto, za cas se to rozpada. Tak sme volily Q12, ten to ma pogumovane. Ale polak si stejne dela co chce, ze 7mi kocarku na prodejne mel jeden jedinej Q12 madlo s tim pseudo-molitanem.

josifek
4. říj 2009

Bicista je to od jednoho výrobce a nemyslím že by byl Dorjan nevalné kvality my jezdíme už 10týdnů a v pohodě , je pohodlný a můj muž také nepatří k malím lidem ani já a problém s ním nemáme 🙂 a navíc malá má přes 5 kg a do hlubokého kočárku se mi vleze bez problému i s fusakem. Hold každý smyšlí jinak a každý má svůj názor.nikomu ho neberu jen se mi nelíbí když někdo něco schazuje aniž by měl vyzkoušeno 🤐

Broučku my jsme spokojeni, můžeš projet alba 🙂

naty
4. říj 2009

Já teda můžu říct, že manža má 195cm a s výškou kočárku absolutně nemá problém... 😉 ...aby třeba vyndal mimi, nemusel by se nijak extra krčit, a pro mě, která má 162 cm, je taky v pohodě, tak teda nevím... 😅 😀
A s těma kvalitama...ony ani ty drahý kočárky nemusí být zrovna echt prvotřídní... 😉

bicista
4. říj 2009

Ja sice rekl ze ty polske veci sou nevalne kvality, neboj mi mame polaka taky doma a sme spokojeni. S pohledu technicky znaleho cloveka jako sem ja, je tohle zbozi proste nevalne, me kvalitivni naroky sou nekde jinde, ale jak rikam kvalita je v tomto pripade rovna cene a za tu cenu to udela sluzbu nemalou. My sme si tohle zbozii taky vybrali, jelikoz si rikam co do toho rvat velke prachy. Ale dilenske zpracovani u vsech techto vyrobku v tehle cenove hladine je opravdu spatne to my nikdo nevymluvi, vadne svy, licovani jednotlivych spoju atp, ale neznamena to ze bychom nebyly spokojeni. Za tu cenu se da prehlednout cokoliv.

Mne neberte vazne, mne kdyz neco nesedi na setiny milimetru tak je to spatne :D

bicista
4. říj 2009

Naty - ano bohuzel i u drahych kocarku se proste prohybam jak jsou jednotlive dily udelane. Ne vzdy drahy = kvalitni.

bicista
4. říj 2009

To josifek: jestli sem psal ze je Dorjan mensi nez Camarelo, myslel sem ti tak max o 2-3 cm ve vsech smerech, takze rozhodne nedelam z Dorjana zadneho mrnouse. Pokud ty kocary nejsou uplne vedle sebe tak rozmerovy rozdil nikdo nepozna. Oni ty kocarky sou celkove male vsechny, ale vybrat si nejaky korab v dnesni dobe kdyz to vidim, aby to byla zaroven 3 kombinace proste nejde.

angetha
4. říj 2009

Tak ta Gondola z Dara Baby je docela ošklivá...ta korba mi přišla taková velká k tomu podvozku 😒