Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

pajapoj
10. led 2011

@mkr malej mi taky v tom sporťáku každej den po obědě spí venku 2 až 3 hoďky

@breberka není to tam přizvedlé, je to nějaká divná fotka, je to normoš rovný

jo a ještě teda nevím jak ostaní, ale já teda malýho nemůžu ani připoutat, protože ty kšíry jsou prostě krátký 😀 a když tam mám fusak a on má zimní bundu tak to je úplně nadoraz a kdybych ho chtěla položit tak připoutanýho ani náhodou 😖 😀

saeda
11. led 2011

Ahojte, da sa tento kocik vidiet niekde v obchode v Bratislave nazivo?

katkaajurko
11. led 2011

Tiez by ma zaujimalo ci sa tieto kociky daju vidiet niekde v BA alebo okoli....

brusinka.pusinka
11. led 2011

@pajapoj já koupila za 100kč tato a abych měla jistotu že my malá nevystoupí 😉 a jde to a jsou supr. tedd v zimě kšíry nepoužívám bo malá je ve fusaku a navlečená nejde jí vylézt ale v létě a najaře a na podzim tyto byli uplně užasné 😉 jen jsem odepla ty boční a šup z kočárku ani jsem nemusela sundávat 😉
http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=179599

pajapoj
11. led 2011

@brusinka.pusinka díky za tip, vypadají dobře 😵

brusinka.pusinka
11. led 2011

@pajapoj není zač my je užíváme a jsou supr 😉

brusinka.pusinka
11. led 2011

jinak kdo by chtěl používat je kočárkové dají se prodloužit. v galanterii jde koupit popruh na m, a jen vyměit na kočárku 😉 😉
http://www.stoklasa.cz/popruh-bavlneny-sire-40m...

breberka
11. led 2011

holky díky, ještě mě zajímají 2 věci (zatim 😀 )
Jak vám vyhovuje délka rukojeti, nejste moc blízko kočárku a nekopete do kol?
Když sundáte korbu nebo sporťák, je složený podvozek lehký a skladný do auta? Budeme často jezdit autem, stěhujeme se mimo město.
díky

konsa
11. led 2011

@breberka rukojeť je dostatečně dlouhá. manžel měří 203 a vpohodě kočárkuje a nekope se 😉 Autem jezdím denně a skládá se parádně, podvozek je lehký a skladný.
Musím ale dodat, že po necelých 11 měs používání je podvozek strašně rozvrzaný (ačkoliv ho manžel tak 1x měs. promazává). Hold polská "kvalita" a nízká cena je na kočáru znát 😒

herminka
11. led 2011

@breberka Mám jinou zkušenost. Už jen při projíždění po prodejně jsme se oba s manželem kopali do brzdy (on má 193 cm, já 182) a nabídli nám, že se dá na zakázku nechat udělat rukojeť o cca 10 cm delší, tak jsme toho využili, kočárek máme zatím objednaný, dodací lhůta by měla být asi měsíc a prý to vyjde dráž jen v řádu stovek korun.

konsa
11. led 2011

@herminka to je zvláštní 😒 možná je to tím, že každý máme jiný způsob chůze....každopádně prodloužená rukojeť je určitě dobré řešení

breberka
11. led 2011

@herminka já mam totiž starý dor jan cross sountry a někdy jsme do toho taky kopali (já mam 176 a manžel 186), tak to by bylo fajn

herminka
11. led 2011

@konsa Asi jo. Možná přestože jsme menší, děláme delší kroky než Tvůj muž.

@breberka Určitě se aspoň zkuste zeptat, myslím, že psané to není nikde. Nám to nabídli v prodejně Darababy.

weri1
11. led 2011

@herminka my se ze začátku taky kopali do brzdy, ale teď už v poho,asi si musí člověk zvyknout
co mě tak trochu vadí,m že brzda nejde odbrzdít nohou, že musím rukou a v MHD je to pak sranda.

valkil
12. led 2011

Já to v obchodě zkoušela na 3 vystavených DorJanech a všude to šlo normálně, tak jsem zvědavá, kdy to přestane fungovat 🙂
Do 14ti dnů ho budeme mít doma. 😉

estrellita
12. led 2011

@weri1 musis ji casto promazavat WDckem, ja ji promazala nekolikrat opravdu hodne, a do toho jsem ji po promazani snad 20krat dala nahoru dolu nahoru dolu a uz ji v pohode muzu odjistovat nohou 🙂

estrellita
12. led 2011

@valkil promazavat a promazavat, to pomuze 😉

brusinka.pusinka
12. led 2011

@estrellita krásnááá foto a souhlasímmmm promazááááávat 😉

estrellita
12. led 2011

@brusinka.pusinka dekuju 😉

bublina79
12. led 2011

Ahoj, já mám model Danny Sport 2010 a jezdím s ním od února 2010. Hluboká korbička je opravdu dost velká i na fusak, jenom mi vadí, že je nízká. Naštěstí naše malá je lenoch, takže se v hlubokém kočárku neotáčela. Sporťák je opravdu obrovský, malou jsem do něj dala v 10ti měsících, a i s fusakem je tam docela zapadlá. Trošku mi vadí, že nejdou posunovat pásy, protože je má až u uší. Výhodou tohoto kočárku je, že se dá hluboká korbička i sporťák nasadit po směru i proti směru jízdy. To jsme u hluboké korbičky ocenili v létě, když malá ještě neseděla a jezdili jsme na výlety.

anna1980
12. led 2011

@e_kociky dík

luckaar
12. led 2011

@saeda
@katkaajurko my sme tiez hladali, ci sa da pozriet v okolo zahoria a nic, nemaju nikde:(

weri1
12. led 2011

no já jsem zvědavá, jak dlouho sporťák využiji, mám strach že mu bude malej na výšku, když bude sedět. Příští zimu pochybuji, že ho využiji

brusinka.pusinka
13. led 2011

@weri1 no myslím že využijete my máme rok a pul 84 cm a jezdíme pořád v pohodě a jěště má nožky nahoře a to mám verzi 2009 😵

sorciera24
13. led 2011

@weri1 my takisto ako brusinka 😉 stale jazdime v sportaku aj s fusakom aj dekami, maly ma rok a pol a v pohode sa tam zmesti.... 😉

katkaajurko
13. led 2011

@luckaar a kde ste ho nakoniec kupili? mozno v brne v nejakej predajni by ho mohli mat?

breberka
13. led 2011

@herminka prosim tě, nemáš fotku toho prodloužení madla z profilu? Pro porovnání s klasickou verzí.
myslim takovou:
díky

saeda
13. led 2011

@luckaar
@katkaajurko v Brne ho maju urcite, nasla som asi 3 obchody, kde sa da kupit... tu je zoznam vsetkych ceskych predajcov ...skoda, ze na Slovensku nie je taky ... 🙂 http://www.darababy.cz/prodejci

katkaajurko
13. led 2011

@saeda cize v tychto troch brnenskych obchodoch-co su na tejto stranke-by ho mohli mat?

katkaajurko
13. led 2011

@saeda diiky moc 🙂 super zoznam