Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

josifek
25. srp 2009

Lubinka...my ho máme a dá mimisek normálně leží 😉 A brzdu opravdu na rukojeti nemá ale i tak jsem s nim moc spokojená 🙂

kozlenka
27. srp 2009

Ahoj holky, tak jsme to s tímto kočárkem taky riskli (viz album). Snad budeme spokojeni, byl to jediný kočárek, na kterém jsme se s partnerem shodli 😀 A hlavně doufáme, že se v něm bude líbit našemu mrňouskovi..

josifek
27. srp 2009

Kozlenka budete spokojeni, u Nás si ho pochvalují všichni, a malá si také nestěžuje 😉

lubinka9
27. srp 2009

no u mna je to zatial favorit, len mam problem, ze ho asi budem musiet kupovat cez web neodskusany. Som totiz v nemecku a tu nikde tu znacku neviem najst. Ale casu este kopeeec tak mozno najdem.

Inak josifek, diky za odpoved, ked to bude aktualne poslem ti este zoznam doplnujucich otazok IP, OK? 😅 Ja som hrozna, vsetko musim vediet.

A este mi povedz, ty mas ten Prestige? A zatial posledna otazka, ja som moc nenarastla a tento kocik je vraj vyssi. Viem, ze je nastavitelna rukovat ale aj tak by ma zaujimalo, ked mas/mala si nahodenu korbicku ako vysoko ti asi siahal jej vrch? Ja mam ledva 160cm 😅 😀

diky a pekny den.

josifek
27. srp 2009

Lubinka ...nemám prestige, mám jen danny pro sport, ale kočárky jsou stejné jen ten prestige má takovou vložku kde ze sporťáku uděláš hluboký. Jinak výška ti bude sedět není moc vysoký je akurát. Pošlu ti fotku jak řídí manželova mamka ta má také jen 163cm. a otázky klidně piš.Je to polský kočárek a však uvidíš jestli ho seženeš i v německu
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

saronka
27. srp 2009

holky už se nemůžu dočkat až nám přijde..snad koncem příštího týdne 🙂)

saronka
27. srp 2009

tak před chvilkou mi volali a zítra dovezou kočárek juchůůů

josifek
27. srp 2009

gratulujeme Saronko a hezky si ho užij 😉

kozlenka
28. srp 2009

Holky a máte kočárek doma? Podle fotky v albu jste jistě poznaly, že jej máme zatím u babičky, ale musela jsem si ho nafotit a pořád koukám na fotky, jak je krásný 😀 Jsem pověrčivá 😅

josifek
28. srp 2009

kozlenka my ho měli na chalupě, a dovezla jsem si domů na konci 40 týdne tedy těsně ped termínem 😉

saronka
28. srp 2009

tak už ho mám holky doma a je úžasný... v neděli pojede směr babička..necháme si doma jen autosedačku

saronka
28. srp 2009

jo jinak naši až se přijednou do porodnice na malou podívat tak ho vemou sebou...

looocka
29. srp 2009

Ahoj maminy,
koukám furt na kočárky, mám teda ještě brzo, ale chci mít jisto. hodně se mi líbí danny sport, ale chtěla bych si ho koupit osobně a né přes internet. Tak se chci zeptat jestli někdo nevíte jestli je v Brně, nebo Jihlavě v nějaké prodejně. Dík za odpověď Lucka

saronka
30. srp 2009

Loocka..já si došla do jednoho obchodu tam si ho vyzkoušela a tak..a pak si ho objednala přes net v jiném protože tam byl lacinější a dovezli mi ho až do bytu 🙂
Jinak holky..kočár už je zaparkovaný u našich..tak mrkněte do albíčka..barva je fatk super..mám z něj velkou radost..doma jsme si nechali jen autosedačku

jannanas
31. srp 2009

Prosim o radu zkusene maminky se svetlejsi barvou kocarku - myslim ze Josifek a Kuchy maji barevnou kombinaci DS 70 - taky se mi tato barva libi, ale asi ve skutecnosti neni takto leskla jako na netu nebo jo? http://www.detskyraj.cz/zbozi/6143-dara-dorjan-...

Co se udrzby tyce - nebude takto svetla barva spis horsi na udrzovani cistoty? 😠 🙂 A behem letniho obdobi - co brouckove a jina havet, nelakalo je to?

Koukala jsem na fotky Kkvetusky - vydrzel kocarek i teren z Medvedina? Asi to bude chtit poridit preventivne nejaky spray na udrzbu, ze jo?

Jeste by me zajimalo, zda nektera z vas dorjanek pouzivate slunecnik, ma to smysl porizovat? Nebo by stacila plinka k zastineni?

Hodne otazek, ale vzdyt vite, jaky to je tezky rozhodnout se pro nejaky kocarek 😀 Diky vsem za nazor.

josifek
31. srp 2009

Jana....já mám ten co jsi psala a není lesklí ale zase není tak světlí aby byl hned špinavý, jsem s ním moc spokojená a slunečník máme také a využíváme ho a budem jěště i u sporťáku. Je to spíš taková barva meltová nebo světle hnědá ale mě se strašně líbil i když nebyl jak na obrázku 😉 A mušky na něj moc nejdou 😀

ruda
1. zář 2009

super skvělé, že někdo tu diskuzi založil, že já ji nenašla dřív. do danny sport jsem se zamilovala na první pohled, taky jsem jej i v obchodě vyzkoušela, jediné, co mě zarazilo byla šířka hlubokého kočárku,ale pak jste mi to vymluvili, že není úzký a prodavačka to říkala taky, škoda , že prestige nemá hezčí barvy 😒 mimi čekám v únoru, tak korbička, je jedno, 3-4 měsíce bude v hluboké a fusaku a na další zimu stejně ve sporťáku, to mám strach, jestli se tam vlezeme...ale zamilovaná do něj jsem, tak max se prodá a koupí pak sólo sporťák ne? díky holky moc za reference a pište dál...jak pokračujete po několika měsících ježdění a taky se spor´tákama, nebude mimi v zimě ve sporťáku zimena??? mějte se krásně..

kuchy
3. zář 2009

jannas: my máme tu béžovou,jak jsi psala, mušky na nás nejdou 🙂 ,ne jako na ty fosforové barvy a je to taková jak píše josi, meltová jemně do khaki,ale spíš kávová, bude praktický, navíc, se k němu hodí snad všechny barvy doplnků...my máme kluka nosíme v tom deky žluté,tyrkys,modré, tmavě červené, bílé,oranž a i zelené a pořád je to nepřeplácané a hezké, u veselejších barev je spíš nutno střídmosti....aby nebyl mimisek jako cirkusák 😀

A já jsem tedy spokojená., nebýt té výměny podvozku nemáím na co si stěžovat...a zatím jsem potkala jen 3 ks tohoto typu kočárku a většinou ty černé...

jannanas
3. zář 2009

Dekuji vam holky za reakce na tu barvu, mne se libi hrozne moc. Ted uz jenom vyzkouset, jak se sklada, polohuje, nasazuje atd. 😀 Uz bych chtela mit vyber a koupi kocarku za sebou, uz me to nebavi - porad premyslet, jestli bude fajn ten nebo ten.... vzdyt jde jen o kocarek, ktery se sice bude intenzivne vyuzivat - ale resit, jestli se tam mimco vejde pozdejc nebo ne, to je zbytecny - jak napsala ruda, proste se podle situace koupi sportak / golfky.

jannanas
4. zář 2009

Tak jsem vcera byla omrknout kocarek...meli tam sice jen cervenou barvu, ale vyzkousela jsem si sundavani korby, nasazeni sportaku, autosedacky, celkovy slozeni do auta. Ty pojistky sly celkem dobre secvaknout, snad se na nich nic nepoto, preci jen jsou plastovy... 😠
Kuchy, souhlasim s tim, ze se s tou svetlou barvou da nakombinovat spousta doplnku, taky se na to tesim 😀 puvodne jsem mela v planu cernou, ale ta zas muze vysisovat a hlavne jich je ted hodne videt.

jannanas
4. zář 2009

Kuchy, prosim Te, jak dlouho vam trvala reklamace - vymena podvozku? Snad uz je kocarek v pohode 😎

ivetkamodelka
4. zář 2009

Zdravím Vás všechny, připojuji se k názoru ke kočárku Danny sport 2009, osobně jsme kočárek zakoupili, jsme s ním velmi spokojený, hluboká korbička má odvětrávání, jde obrátit dle jízdy směru - na boudičce madlo - lehce přehodíš korbu, zas tak úzká není, to jsou snad teď všechny kočárky, má aretovací kola- přední se můžou i zacvaknout a pojedou pouze rovně, je lehký, velmi dobře ovladatelný na skládání - rychle složený, nafukovací kola, vhodný do města i přírodního terénu,pláštěnka byla v ceně, fusak na hlubokou korbu, autosedačka má výborné zapínání 5bodové, stríšku a krycí fusak na nožičky,sporťák má odjímatelné madlo, u nožičkách omyvatelnou polohovatelnou část, a položení dítěte jde do úplného lehu-což byla má podmínka při koupi, opět fusak na zakrytí nohou, jde opět přendat sporťák proti směru jízdy, hluboký košík - na váhu 3kg, brzda, nastavitelná výška madla do různých poloh. Krásná prostorná taška pro nutné potřeby. Dokoupit jde i síťka na kočárek. Koupila jsem si v obchodě, kde je i servis, takže nemám žádný problém v Plzni p. Chmelařová na Slovanech. Máme tmavě šedou barvu, po stranách kytičky v barvě zelenkavé s fialovými písmenky. Doufám, že jsem Vám pomohla k výběru svým názorem, zdravím všechny a přeji spokojenost při koupi tohoto kočárku.

kuchy
4. zář 2009

Jannas: asi záleží na typu vady, ta naše byla prý už výrobní ☹ ,občas se to stané, kočárek byl minimálně ježděný,tak manžel dojel do obchodu, 😠 ukázal vadu,řekl,že bez kočárku se zpět nesmí vracet 😅 a žádal výměnu podvozku a dostal ho. Vše proběhlo bez potíží. my máme servis 1,5 hodiny cesty, kydž jsme kočárek kupovali,tady se ještě nikde neprodával. 😉

jannanas
4. zář 2009

To je supr, ze vam to vymenili hned na miste, nemuseli jste cekat tydny, tatka se asi nedal 😀 To je hlavni duvod, proc chci koupit kocarek v klasickym obchode, ne pres internet. Navic to mame hned v sousednim meste, pani prodavacky na me pusobi duveryhodne - tak snad to bude s pripadnou reklamaci v pohode 🙂

konsa
4. zář 2009

Holky
kupovali jste Dorjana někdo v Praze v kamenné prodejně? Jde mi o to, jak se postupuje v případě reklamace. Jestli vám dají náhradní kočár? Co jinak pokud ne? To se čeká třeba měsíc bez kočáru? To je snad neeee!

Ještě k tomu rozdílu mezi normálním a prestige - co to je za vložku? Teda spíš nechápu jak ze sporťáku uděláš hluboký? To není u toho standardního taky? Já myslela, že v něm může bt mimčo už od narození (i v zimě)? jsem nějaká zmatená.... 😨

josifek
4. zář 2009

Konsa , nevím jestli ho mají někde v praze ale můžu říct že je rozdíl že prestige se udělá ze sporťáku hluboký
http://www.mimistyl.cz/shopGoodsImgDetail.php?f...
U mojeho to nejde, ale i tak jsem moc spokojená 😉 A pokud máš reklamaci v kamenném obchodě tak ti zřejmě dají zatím náhradní kočárek po dobu vyřízení , alespoň tak to chodí tady u Nás v Havířově 😉

jannanas
4. zář 2009

Konsa - mam pocit, ze by ho mohli mit v Praze zde:

http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/kombi...
(150m od stanice metra VLTAVSKÁ směrem k Holešovické tržnici na rohu ulic U topíren a Za Viaduktem naproti autobazaru DAVO)

- co vim z doslechu, maji toho tam opravdu dost. Ja z Prahy nejsem, ale kdz jsem hledala, kde ho maji, tak jsem to nasla. Predem si tam ale muzes zavolt, zda ho na prodejne maji.

u nich na netu: http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/kombi...

Dalsi kamenny obchod maji zde: http://www.eshopbaby.cz/ najdes tady adresu

Co vim z vlastni praxe, tak treba v Letnanech v Puntanele maji taky docela dost kocarku, ale nevim zda Danny Sport

A co se reklamace a nahradniko kocarku tyce, tak je to v obchodech asi dost individualni...

🙂

konsa
4. zář 2009

holky, díky za rady 🙂 mám ještě dotaz - přemýšlíme který model Dorjanu - jestli danny sport nebo cross country. A ted koukám, že danny sport je asi zvlášť korba a zvlášť sporťák, kdežto u cross country je to v jednom. Je to tak?
Máte někdo zkušenost jak se ve městě ovládá cross country? Je to velký rozdíl, když chybí otočná kolečka? Budu s tím jezdit ve městě i v terénu, tak pořád nevím pro co se rozhodnout....

kkvetuska
4. zář 2009

Ahoj maminy.
JANNANAS- terén kočárek vydržel v pohodě. Máme doma WD40. Je to i v návodu na údržbu. Při zajíždění ze začátku jeli kola víc ztuha, tak jsme párkrát promazali a v pohodě. Přední kola se budou muset asi tímhle sprayem ošetřovat víckrát, ale to je asi všude. Kámoška má CHICCO a jsou na tom stejně.

kkvetuska
4. zář 2009

Přidala jsem konečně foto - sporťák. Eli se tam moc líbí. A je super, že je otočená ke mě. 🙂 🙂 🙂