Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

murynka
26. kvě 2010

terezka nechci být nějaká nepříjemná ale myslím že jsi z hodně mála která je s kočíkem nespokojená a kazit takto i další mi nepřijde nějak fééér 😒

brusinka.pusinka
26. kvě 2010

Mury i já jsem spokojená a vím že i když rozvržeme a rozbijeme což se zatím neděje tak my ho nebude líto dát někomu na chalupu nebo na zahradu, jako pomocný kočár 😉 Plně také využíváme a jsme nadmíru spokojeni 10 měsíců 😉

weri1
26. kvě 2010

mury: ale je dobře že to jsem terez napsala, diskuse nejsou jen o chválení. Ať sem každý napíše svoji zkušenost

murynka
26. kvě 2010

brusinka přesně 😉 😉

jako my si nedávno kouli fungl nové auto a to víte tich peněz a vyjedeme a po 26km to hlásilo poruchu 😝 to je teprve k naštvání ale o nic nejde jeli jsme tam opravili a nehaním tak celou značku aut...to se prostě stát může 😉 😉 i lidi jsou nemocný 😉

murynka
26. kvě 2010

weri o.k ale jakým stylem... 😒 o to jde,,,

weri1
26. kvě 2010

mě tohle nevadí, ať si každý z toho vezme co chce. Jestli z deseti holek je jedna nespokojená tak to vůbec neřeším. kdyby to bylo naopak tak se nad tím pozastavím. A chápu, že když je někdo naštvanej na něco, že to nebude psát mile. a stou cenou, jak pro koho je ten kočárek levnej. A hlavně znám i kočár za dvacet tisíc co se pokazil ☹

luji78
26. kvě 2010

JJ, vadný kus se najde u kočárků za 10, i za 20 tisíc, to se prostě stane ... já si říkám, že do diskuzí spíš napíše ten, kdo je nespokojený. A na DS jsem našla hoooodně pozitivních názorů na to, aby mě přesvědčil, že do něj mám jít. Kdybych četla samá negativa, taky si to rozmyslím 😉

e_kociky
26. kvě 2010

presne aj negativna skusenosť patri do diskusie, ak je niekto nespokojni, tak možno zvolí niečo iné..
Vrgať môže aj kočík za 1000 eur, napr:
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/ako-sa-dat...

vzganie môže spôsobiť aj napr. preťaženie kočíka, stačí ak do nákupneho koša raz výnimočne naložíš ťažký nákup, na to dieťa a kočík je preťažený. Ono si to človek niekedy ani neuvedomí.

estrellita
26. kvě 2010

mury: taky si myslim,. ze prave do tajovych diskuzi patri i negativni reakce. od ceho by pak byly? vzdyt se rozhodujeme o kocarku, ktery by mel byt na delsi dobu a kdyz si ho kupuju, chci vedet, kdo s nim ma jake zkusenosti.
jinak bych si mohla precist pochvalny popis od vyrobce, ze jo 🙂

brusinka.pusinka
26. kvě 2010

Holky a kuk moje malá má nejkrásnější kočárek 😀 😀 😀 😀 😀 a taky je to polák 😀 😀 😀 😀 😀

estrellita
26. kvě 2010

brusinko 😀 😀 super!!!!

brusinka.pusinka
26. kvě 2010

Est jj dostala od svoji Kmotry a malá je nadšenááá 😀 Já povezu velký ona malý 😀 jen by pršet nemuselo už 😉

lenocka84
26. kvě 2010

brusinka perfektny je, parada

brusinka.pusinka
26. kvě 2010

Lenocka jojo mě se tyto věci moc líbí takové ty obyčko žádná moderna a dostaly jsme i hadrovou lalinku kuk 😀 ale tu dala do postýlky a nacpala tam Skřítka Františka 😀 😝

weri1
27. kvě 2010

tak kočárek je doma, jsem z něho nadšená, je fakt nádhernej, jsem ráda, že jsem dala na manžela a koupili ten kytičkovanej. super. jen nevíme jak tu vnitřní vložku tam dát, poraďte 🙂

brusinka.pusinka
27. kvě 2010

Weri gratulka a já nedávala vložku já vozila zavinovačku krajkovou i obyčko 😉

weri1
27. kvě 2010

já myslela ten "hadr" jak se dá přes kočárek. ten tam asi musí být, když tam jsou ty tyčky, ale už jsme na to přišli

weri1
27. kvě 2010

brusi: pláštěnka je univerzal na sporťák i na hlubokou korbu?

brusinka.pusinka
28. kvě 2010

Wer jojo pláštěnka je univerzál 😉

roboss
28. kvě 2010

mna by este zaujimalo, ci sa autosedacka pripaja na podvozok priamo, alebo cez adapter. a ak cez adapter, ci sa nasadzuju lahko, bez nejakych nastrojov.

sorciera24
28. kvě 2010

roboss, autosedacka sa dava na adapter, ale ten je k tomu...nakliknes adapter na podvozok,potom nan nasadis autosedacku a je to 🙂 ziadne ine nastroje nepotrebujes 😵

estrellita
30. kvě 2010

dneska jsme se byli na drojan normalni podivat a je super, vyzkouseli jsme naklikavani a lso to naprosto hladce. sice je tam plast,a le vypadal, ze se jen tak nezlomi 🙂 v detskem raji ho na prodejne meli jeste levneji, nez na netu, tak jsme ho rovou objednali. nakonec vyhral hnedy se zelenou barvou 🙂
koukali jsme i na prestige, ale musim rict, ze nechapu, jak muzou mit stejne miry, protoze v miste, kde ma dite v leze zadek, je to o cca 2 cm uzsi, manzel to vyzkousel pet lahvi, kterou jsme sebou meli a u prestige se tam jen tak tak vesla a u sportu tam mela jeste dost mista, takze jsem nakonec vzali ten normani.
Meli tam vystaveny i prestige zeleny, ktery se mi taky moc libil 🙂

Nakonec jsme vzali celou trojkombinaci, tak uz se tesim, az nam zavolaji, ze ho maji 🙂

Vyzkouseli jsme i jak jezdi a proste spokojenost 🙂

Jo a prisel tam pan, ze by po pul roce chteli reklamovat Jane slalom, ze drhne brzda ajeste neco s kolem. tak se na to sel pan - prodavac podivat a jen jim to promazal a vse slo zase jako u noveho 😀 takze promazavani je pomoc c.1 asi u kazdeho kocarku 🙂

weri1
30. kvě 2010

estrel: tak to gratuluji. my ho taky máme z ráje. přes net ale vyzvedávali jsme si ho osobně za 7990,-.

weri1
30. kvě 2010

jinak mě psali z ráje do týdne, že zboží je na skladě

estrellita
30. kvě 2010

weri: jj, mame ho za stejnou cenu pro osbno odber. a vzali jsme k tomu i to vajicko 🙂

to je on, meho srdce sampion 😀

naty
31. kvě 2010

Jinak holky s tím vrzáním...mm jel na první procházku na pole 😠 😀 a vrátil se s totálně rozvrzaným kočárkem, sem myslela, že ho pleštím...vrzal jako pod korbičkou...tak sme si povrzali asi ještě 3 procházky a bylo to zas v pohodě, i bez mazání... 😉

mirunda
1. čer 2010

prosím někoho, kdo s tímhle kočárkem už nějaký ten měsíc jezdí - začly se mi tak divně protáčet ty přední kolečky, resp. jen když mimčo kouká dopředu, tak jak je to těžiště jinde, tak ty přední kolečka se tak jako kvrdlaj.. nemáte s tím některá zkušenost? Není tam co k utáhnutí, nic povolený.. tak nevim, ale štve mě, že musim jezdit jen se zacvaklýma kolama a to není tak pohodlný a jednoduchý.. ty kolečka se pak celý třesou, nevím jak bych to ještě popsala.. díky

Jinak nevím, jestli bych si ho koupila znova, je strašně krááásnej, ale kvalita nevím nevím, už jsem reklamovala přední kolečko, celý se mi zlomilo, ale bylo to ve sněhu, kdy to dostává větší zápřah.. Ale stejně na obou předních kolečkách je to tam bílý v tom černym plastu, tak se bojim, že se urve znova.. 😒 😝 Vrzání pomohlo mazání 🙂 Pak mě štve košík, to už jsem tu někde psala a pak mě štve to, že když se s mimčem jezdí tak, že mimčo kouká na mamku, tak nejde odendat madlo - kvůli konstrukci kočárku.. ale ty barvičky - krááása.. mám loňský model se zelenýma kytičkama a teď jsem z týhle kytkatý látky sehnala i slunečník, tak jsem spokojená.. ale myslím, že další mimčo už kočár nevydrží..

naty
1. čer 2010

mně se kolečka protáčí od začátku, někdy mě to štve, ale většinou si toho nevšimnu, spíš jen když jezdím po nerovnostech, na rovině to,myslím,nedělají...s korbičkou sem nadmíru spokojená, jen mi jde ztuha jedna ta "zaklapávačka", takže jí musím zvlášť zacvknout..tahám totiž kočárek na součásti (korba a podvozek), bo nemáme kolejničky a bydlíme ve svahu.....

s životností souhlasím, myslím, že na další dítě to nebude ani náhodou, ale za tu cenu sem maximálně spokojená!! 😉

mirunda
1. čer 2010

Naty, mě to tolik štvalo, že jsem ty kolečka zaklapla, aby se neprotáčela a jezdím jen se zaklapnutejma a to mě štve taky 🙂 Když se chci někde otočit, tak to musím celý nadzvednout 😝 Ale máš pravdu, že za tu cenu..... ale kdybych u dalšího děcka věděla, že budem chtít ještě třetí, tak bych šla určo do jinýho 🙂

weri1
1. čer 2010

já si myslím, že to není o ceně. neznamená že čím dražší kočárek tím lepší