Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

teriskaa
13. srp 2009

Opravdu? Ten X-lander mi přišel prostornější..ale zas u Dorjana mě toho láká hodně.. jen i praní prodavačka říkala,že ten sporťák je malinký..asi nemá ráda Dorjan🙂

josifek
13. srp 2009

terinko.... vem si že Dorijan otočíš sporťák oběma směry a x-lander né, a není menší měřila jsem to 😉

murynka
13. srp 2009

mě se X lander zdá také větší jako sporták 😅 ..ale co hold pak koupíme stejně jiný lehčí a tak.... 😉 😉

teriskaa
13. srp 2009

já jsem teď úplně začala uvažovat nad tím,zda není lepší koupit na tu zimu nějaký ojetý hluboký a potom jenom sporťák..zda ty sporťáky v kombinacích nejsou nějak ošizené..
josifek: právě v tom se mi Dorjan moc líbí..v tom otočení oba směry a i v tom odpružení a že nemá hladká kola..🙂

je to dilema..🙂

josifek
13. srp 2009

jáTeri....musíš sama zvážit, ale já můžu za sebe říct že jsem hodně spokojená,autosedačka supr a hluboký je pohodový, sporťák jsem vyzkoušela na rok staré holčičce od kamošky i s fusakem a připadal mi fajn.Jezdí se my s ním výborně a manipulace na skladání je lehká. Ale kdyby jsem si teď měla vybrat brala bych ten novější prestige 😉

teriskaa
13. srp 2009

v čem je prestige lepší?🙂

murynka
13. srp 2009

mě se třeba prestige nelíbil 😅 právě že člověk to jiný názor 😒

josifek
13. srp 2009

terisku....dá se prodloužit sporťák na hlubokou korbičku 😉
http://www.mimistyl.cz/kocarek-dorjan-danny-spo...

kpetra
13. srp 2009

Ahoj
Když si kočárek vybírala kamarádka,tak jsme ho zkoušeli s asi rok a půl starou holčičkou a vešla se. Pak jsme ho ještě doma vyzkoušeli s naším stejně starým synem a taky se hezky vešel. Měl i dost místa nad hlavičkou a to moc kočárků bohužel nemá. Ono to asi mate, ale dívala jsem se i na rozměry a vychází podobně, jako ostatní sporťáky. Chce to opravdu zkusit s větším dítkem.

danu
14. srp 2009

mishee • Dnes o 13:16
Hojky holky, máte některá zkušenosti s kočárkem Dorjan Cross Twin nebo Dorjan Danny Sport Twin?? čekáme druhé miminko a starší dcerce bude v té době 15měs. Tak přemýšlím,jaký kočárek vybrat, který je lepší. Děkuju

miminkopodruhe
17. srp 2009

Ahojky, tak jsme ho byli omrknout v krámě, a měli tam červený s kytkama, pak červený prestige, modrý a nějaký červený s kruhy, co na netu ani není. Korbička je velká asi jako u x-landera, možná lehce užší. Manipulace s ním byla dobrá, jen ten sportáček nevím. Velké plus je že je otočný a má dlouhou operku zádíček, ale docela úzký. Měli jsme sebou kamarádky holčičku, má ted 8 kg a 70 cm...a není to žádný buclíček....sice se na sezení cítila pohodlně, ale ta šířka sportáčku se mi zdá dost úzká. Měla po stranách jen pár cm místa, to bych v zimě viděla na to, že se tam už nevejde fusak....tak pořád nevím. Ale zkoušeli jsme ještě V-max babysmile co nám prodavačka ještě nabízela, a ten má sice korbičku větší, ale sportáček je ještě menší (sice širří sezení, ale krátká opěrka), to je u dorjana mnohem větší. Tak uvidíme...ale golfáče máme po prvním dítku, takže kupovat zvlášt další sporták do terénu se mi pak nechce...myslela sem že to zvládnem při jednom. Holky vy už některá jezdíte se sportáčkem?

murynka
18. srp 2009

zátra si pro kočík jedeme tak poreferuji 😵 😵 😵

josifek
18. srp 2009

my jezdíme můžete juknout jak nám to sluší 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

murynka
19. srp 2009
marketa137
19. srp 2009

Můžete mě napsat kolik je cm mezi zadníma kolama. Původně jsem chtěla 3kolku ale tu co jsem měla jako favorita tak má 70cm a prý skoro nikam neprojede 😒 . tenhle kočár vypadá víc než dobře a je za super cenu, ale nikde nemůžu najít kolik má mezi těma kolama. Škoda že tenhle kočár neni i v 3 kolový verzi 😉

josifek
19. srp 2009

marketko....tak kočárek má rozteč předních kol 60 cm a zadních 45 cm, ke každé variantě je nánožník zvlášť a můžeme potvrdit je tento kočárek uplně užasnej, už jezdíme Doporučuji moc moc moc, jsme nadšení
můžu říct že jsem nadvísost spokojená můžeš kouknout do alba my jezdíme a je supr i do terénu 😵 😵 😵

marketa137
19. srp 2009

Díky moc, zatim mam ještě čas a chtěla jsem 3kolku ale abych všude sundavala jedno kolo to teda nechci. A třeba se mě líbí Quinny speedi ale dát 16 000 a nemá to ani nánožník a další věci a polohování je na nic 😒 . Nějak jsem si říkala že víc než 10-12000 za kočár dávat nechci a tady je i dost barevných variant tak je to zatim můj favorit. Mam času dost ale vim že ho mají i u nás na prodejně a vždycky je lepší vidět kočár na živo 😉 . A co ta autosedačka, myslíš že je kvalitní 😒 , škoda že na to nejde i jiná 😒 , ale za 10 000 nemůžu chtít zase kdo ví co a jinak to co chi by splńoval a bohužel všechny 3kolky mají ty kola dost široko od sebe a bydlíme ve městě a aby byl problém i u pokladen 😒

josifek
19. srp 2009

Markétko....vozíme autosedačku už tři týdny a je uplně v pohodě zapasaná se ani nehne, a je dost velká pro mimi 😉 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

marketa137
20. srp 2009

Tak ta je teda fakt veliká, no uvidíme jak se mě zalíbi mna živo ale bu´d tenhle nebo ten Quinny ale na to kolik stojí má dost věcí co mě vadí a ještě X věcí dokoupit tak spíš tenhle 🙂

kkvetuska
21. srp 2009

Ahoj holky. Tak my už jezdíme se sporťákem. Akurát mně překvapil trošku hranatejší tvar štříšky, ale jinak je krásně velkej. A Dlouhej. Ono to nevypadá, ale fakt jo. Máme ho otočenej k sobě. A super kšíry.Když jsme jí na chvíli posadili, tak se malá pomalu ani nehla. Ale zatím víc leží a líbí se jí tam. Je tam taky ta vyndavací podložka. A když se nasadí sporťák, tak ta váha je víc na předních kolech. Ale vůbec to nevadí. Foto ještě nemám, ale při nejbližší projíždce ji vyfotím.
Jinak pořád spokojenost. A to je Elišce už půl roku, pa pa pa 🙂 🙂 🙂

saronka
21. srp 2009

tak kočárek objednaný barva 71 🙂 rozhodnout tu barvu bylo peklo 🙂) uvidíme kdy dorazí

murynka
21. srp 2009

saron jaký to je??? 😕 😕 😕
my máme ten černý už je doma a jsme moc spokojení 😵 😵 😵

saronka
22. srp 2009

mury je to ta 71 🙂)

murynka
22. srp 2009

jo já chtěla vědět jaká barva 😉 číslo mi nic neříká 😅
ale jukal jsme do laba taková oranžová že?

beras
22. srp 2009

saronko tak přesně kočárek v téhle barvě jsem si dnes dovezla domů a je fakt moc pěknej.Ještě vedle toho našeho tam měla paní na prodejně nachystanej ten oranžovej světlejší,že si pro něj měla taky přijet paní a ten se mi zdál moc křiklavej.Ještě dnes do něho objednám deku a už budeme čekat až s ním prvně pojedeme na procházku. 😀 😀 😀

saronka
22. srp 2009

jj taková cihllově oranžová...¨
Beras to jsem ráda..já zvažovala ten světlejší ale bála jsem se jak to bude vypadat..no uvidíme kdy dorazí...
deku taky chci koupit, dostala jsem od mamky růžovou..ale to se moc nebude hodit..tu nechám asi na doma a do kočárku možná modrou nebo zelenou 🙂

saronka
22. srp 2009

jo jinak mi bude krásně ladit k vlasům hihi 🙂)

beras
22. srp 2009

saronko na tu svělou barvičku půjdou asi docela dost mušky a jiná havět 😀 já chci flísovou béžovou deku.Už jsem jednu okukla na mmb .

saronka
23. srp 2009

jj ještě že je to ta tmavá 🙂) no béžová není taky špatná 🙂) uka jakou deku???

lubinka9
25. srp 2009

ahojte,
necitala som celu diskusiu ale viete mi povedat ci sa sportak da nastavit do uplneho lahu? Viem, ze uvadzaju nastavitelny do 4 poloh ale ci aj do lahu som nenasla. A s brzdou na rukovati asi nemam pocitat, vsak?
diky 🙂