Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

angetha
20. pro 2009

Jo a brzda se časem dost zlepšila, záleží i na tom, kterou částí nohy jí zvedám 😉

kaiserka
21. pro 2009

kalisko, my zatím žádné zkušennosti s brzdou ani kočárkem nemáme, jenom ty, co nasbíráš když jej vybíráš v obchodě 😀 Ale když sem zkoušela ve dvou obchodech zabrzdit a odbrzdit, tak to šlo dobře.A taky mě těšilo, že ta brzda tak dobře drží, měli je tam zabržděný všechny, aby jim neujížděli (což sem v první chvíli nečekala) a jak sem se chtěla podívat pořádně jak vypadá,tak sem s ním cukla a skoro se nehnul 🙂
Děkuju ti za postřehy, určitě to s manželem hned proberem. On se totiž bojí, že v terénu se v něm bude malej moc drncat, když tak pěkně nepéruje, jako třeba ten Roan 😉

josifek
21. pro 2009

já jezdím jak ve městě tak na chalupě a ve městě dám odpružení na minimum a na chalupě povolím je to dost znát 😉 Jsme nadmíru spokojeni, a brzda chvíly šla ztěžka, ale teď jde uplně v pohodě odbrzdit,a když zabrzdím tak se ani nehne 😉 😉 i teď v mrazech byl supr jezdí se sním suprovně i ve sněhu 😉

kaiserka
22. pro 2009

josifek - díkys za zkušennosti. V lednu si pro jistotu zkusíme v obchodě jak péruje a kde se pérování přidává a ubírá a uvidíme.
Ještě se chci zeptat, nemáte problémy s tím, než se vám ty přední kolečka otočí tak, abyste mohli rovně jet? Kolegyně tady v práci říkala, že byl pak "pocuc" s tím,, že když sjela z obrubníku, tak se jí ty přední kolčeka sekli na štorc a než se srovnaly tak to trvalo? Ale ona zase mluvila o golfkách, ne přímo o DorJanu, ale stejně. Aby mě pak nekleplo 😀

angetha
22. pro 2009

Golfky mají většinou dvojitá, plastová a pidi kolečka, tohle je něco jinýho.. 😉

josifek
22. pro 2009

Kaiserka vůbec jezdí se mi s tím perfektně a nejlíp třeba v tescu mezi regály namístě se otočíš . je to supr kočárek jsem z něj stále nadšená 😀 😀 😀 😀 😀

lenajs.d
23. pro 2009

Ahojky, můžu se zeptat, jaký je rozměr mezi zadními kolečky? Všude se dočítám jen průměr. Potřebuju vědět, jestli bychom se vešli do výtahu. Díky moc 🙂

janulkka
26. pro 2009

ahojte... chcem sa vás opýtať, či máte skúsenosť s objednávaním kočíka cez internet na stránke e-kociky.sk
Pretože som tam objavila tento kočík Danny sport 2009 a chcela by som si ho objednať... Hm?

kkvetuska
26. pro 2009

Ahoj Dorjanky.
v Neděli máme výročí. Máme kočárek doma už rok. 🙂 🙂 🙂
Můžu říct, že to drncání jak někdo psal se váhou mimča ustálí. Elince je 10 a půl měsíce, váží 9,60 a už vůbec nedrncáme. Přední kolečka se nám nikdy nezasekli. Fakt velká spokojenost. Asi mi pak bude i líto ho prodat, ale mimi roste a to se nedá nic dělat. Jo a vejdeme se tam v pohodě. Akurát dobrá rada, dejte si pozor na zatížení košíčku. My jsme přední část ošoupali malinko o kolečka. Ale jde to vyřešit že pásek, kterým se uchytí- jsme 2x omotoli kolem konstrukce.
Jinak pořád velká spokojenost. Už jsem je viděla párkrát v Plzni, moc hezký je červený s kytičkama.
Všem hezký svátky.

kkvetuska
27. pro 2009

lenajs.d
kočárek se do výtahu určitě vejde. Rozpětí je do 60cm, takže se v pohodě vejde i do dveří 60cm. Taky máme úzký výtah a vejdeme se tam. Pro nás to bylo hlavním prvkem při výběru kočárku. 😉

evca35
27. pro 2009

janullka - tiež plánujem objednávku z tejto stránky, len som si ešte nevybrala kočiarik, rozhodujem sa medzi Danny sport prestige, Atlantic a Expiro GTX. Už som si s nimi aj mailovala, tak snáď budú v pohode. Plánujem od nich aj matrac do postieľky a stoličku.

kkvetuska - vidím že si spokojná s kočiarikom, pozrela som si všetky tvoje albumy, vyskúšaný vo všetkých ročných obdobiach 🙂 mne sa ten kočiar zapáčil, len sa mi nepáči, že na športovej časti vidno bočnú konštrukciu a sedadlo je oddelené od podložky na nožičky. Väčšina športových kočiarov to má spojené vkuse. Vám to nevadí ?

kkvetuska
27. pro 2009

Ahoj evca35
My jsme tenhle detail neřešili. Přesně takhle to bylo řešené i na kočárku u naší 1.dcery před šesti lety. Takže jsme v tom problém vůbec neviděli. Nám šlo hlavně o rozměry do auta - máme malou Felicii - a do výtahu. A aretaci. Naše hlavní požadavky tento kočárek skvěle plní. Ale každý má trošku jiné požadavky. 😉

lucifirek
5. led 2010

Ahoj Holky, na konec července čekáme miminko,ještě nevíme pohlaví,začala jsem se dívat po kočárcích a začal se mi moc líbit Dor Jan Danny sport prestige. Líbí se mi aretace,myslím,že má i docela velkou korbičku,prodloužení sportovní korbičky. Má prostě spooustu pro. Jediné co mi trošku chybí,je že není přehazovací rukojet,teda nedočetla jsem se to. Četla jsem tu někde,že se dá nastavit i pérování?
Máte ho některá už delší dobu? Jak se vám osvědčil časem používáním?Zatím čtu samé dobré. Chci aby byl do terénu a vysokého sněhu,bydlíme na vysočině,takže sníh se tudrží dost dlouho a chceme vyrážet i do přírody. 🙂
Děkuji 😉
Josifek,čtu že máš zkušenosti přesně s tím,co já potřebuji. 😀

lucifirek
5. led 2010

Já tedy kočárek ještě neviděla ve skutečnosti,teprve se chystáme obejít obchody a v Březnu je v Brně výstava Pro dítě,tak tam budou mít určitě spoustu kočárku a věcí pro mimčo.

sonorista
5. led 2010

Rukojet sice prehazovaci neni, ale mam takovy pocit, že tam muzes nasadit korbicku ci sprotovni cast jak po smeru tak proti smeru jizdy.

lucifirek
5. led 2010

sonorista to jde,ale přehazovací rukojet je praktičtější,ale nemůžeme chtít všechno,každý kočárek má něco. 😉

josifek
5. led 2010

Lucifirek, není přehazovací ale pokud budeš mít mimčo jako já stačí dokoupit slunečník za nějakých 300kč 😉 Nám se osvědčil a pérování má docela fajné mě stačí a to jezdíme i po terenech na chalupě , ovládá se dole u pružin zespodu. Malá má 5 měsíců váží6750g a pořád je v pohodě v hluboké korbě, a sporťák jde oběma směry tak to je velké plus když je mimi malé mám ho máma k sobě a když už chce kukat kolem sebe otočí se 😵 😵 😵 😵 a autosedačka je supr hlavně na nákupy nemusí člověk tahat celý kočár veme jen adapter a vytáhne autosedačku z auta nacvakne a jede 😀 Pokud máš dotazy pokud budu vědět upřesním . Jsme s kočárkem navýsost spokojeni 😵 😵 😵 😵 😵

pajlin
6. led 2010

Ahojte,tady je nová kolekce 2010:http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport-2010

lucifirek
6. led 2010

No tak na těcch stránkách jsem byla včera a ještě tam ty nové nebyli,mě se líbí z řady prestige,ale tohle okouknu. Chceme vyrazit na veletrh v březnu do brna,tam budou všechny věci pro mimi na jedné hromadě a pro mě to bude akorát. 😀
Josifek děkuji za info. Ještě si ho okouknu u příbuzné,budou mít ten samý pro dvojčátka. 😀

iwuliatko18
8. led 2010

ahojte kočky, mne sa tiež veľmi páči tento kočík ale rozmýšľam aj na kočíkom Danny Sport Prestige 2009 farba 126. Má niektorá z vás aj s týmto skúsenosti?? http://www.e-kociky.sk/?187,danny-sport-prestig...

josifek
8. led 2010

Iwuliatko s tím nemám zkušenost nám obyčejný danny sport 2009 a jsem moc spokojená jezdí výborně i ve sněhu žádný tahaní není jen drncá no hold který kočárek při nerovném terénu nedrncá že 😉

rybka7826
8. led 2010

ahojte, neviete o nejakej predajni na vychode slovenska, kde by sa dalo LIVE pozriet na tento kocik?

josifek
8. led 2010

rybka nevím ale zkus vyhledavač 😉

pajapoj
8. led 2010

Ahojte, tak my máme Danny Sport Prestige a jsme zatím moc spokojený, jezdí parádně a je krásnej a malej je v něm hezky zababušenej teď v zimě. Jediný co nám k němu zatím chybí je ten slunečníček ☹ . A co nám na začátku dělalo trošku problém bylo postavit boudičku, ale už jsme to natáhli, boudička si zvykla a už se hezky vypíná a jde krásně až nadoraz.
Tak hezké kočárkování a já jsem se svým výběrem kočárku spokojená 😉

kkvetuska
8. led 2010

rybka 7826
Nevím odkud si, ale zkus tohle nebo se případně zeptej na dodavatele, možná Ti poradí
http://www.e-kociky.sk/?kontakt,2

lucifirek
9. led 2010

Já také uvažuji o řadě Prestige,má navíc prodloužení sportovní korbičky a líbí se mi trošku víc vzhledově.

monkabronka
9. led 2010

ahojte,
chcela som sa spytat, ako sa polohuje sportova cast? kocik sa nam velmi pozdava 🙂

kkvetuska
9. led 2010

ahoj,
zádová část sa nadzvedne a upevní do plohy jaký chceš dle osyčky - jsou tam vykrojené polohy. Je to pevné- klasický systém u kočárku. Žádný utahovací šnůrky

murynka
9. led 2010

ahojky kdo máte tento kočárek jak děláte to když jsou děti zvědavé a chtějí koukat a hluboká korba nejde nadzvednout?? 😕 😕 nebo jde??

monkabronka
9. led 2010

kkvetuska, dakujem za info 😉