Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

camelinka
25. led 2011

@shirley ahojky, ja ten gold videla nazivo a libil se mi moc, elegantni a decentni 😉

samantha86
26. led 2011

Prosím vás, nevíte, kde by se dal Dorjan vidět naživo ve střednich čechách, nebo v Praze?

e_kociky
26. led 2011

@samantha86 pozri na stranke darababy.cz su tam predajcovia v cr

ivn
26. led 2011

Ahojte, pekne prosím - nemá niekto naživo odfotený Danny Sport prestiqe pink 2010 alebo 2011? Neviem ho nikde zohnať - teda ako vyzerá tá ružová naživo, nie je moc krikľavá???? Hoďte prosím foto.....díky moc.

samantha86
26. led 2011

@e_kociky moc děkuju, podle toho, co jsi mi poslala by měli mít obchodního partnera přímo v našem městě 😀 to je super

weri1
30. led 2011

@shirley mě připadá jako béžová,moc se mi nelíbil ale každý má jinej vkus že jo 😉

lucyjanek
30. led 2011

Ahoj 🙂 Můžu se prosím zeptat zda máte někdo i autosedačku ke kočárku a jak je to s připoutáním do auta? Máme malý auto tak se bojim jestli budou stačit pásy. Předem děkuju za odpověď 🙂

dijefcatko
30. led 2011

@camelinka ahoj, my máme kolekciu flower, farbu lily. je nádherný, krásna čokoládovohnedá farba. v miestnosti pôsobí tmavá, ale na slniečku je krásna. už onedlho si ho vyskúšame naostro 🙂

dijefcatko
30. led 2011

@saeda ahoj, myslím, že Dorjany majú v Tvrdošovciach, to je pri Nitre, nie? volá sa to pplux bazar, ak sa nemýlim... 😉

saeda
31. led 2011

@dijefcatko joj dakujem... ale tam sa asi nedostaneme ☹

ciernavila
31. led 2011

Zdravim. Ja som chcela povodne Implast Ecoline 2011 ale ked som bola vcera na AAAkocikoch v Kobylisoch ma presvedčil tento Danny sport Flower 2011, je fakt priestrannejší, polohovatelny az do lahu, aj sa dobre sklada, velka korba, predlzenie na nohy a polohovanie u sportovej sedacky...ja urcite beriem tento a farebnu verziu Crocks. Aj kos ma priestranny, manzel ho tiez schvalil, myslim ze to bude fajn vyber. Uz mam toho hladania dost, konecne som nasla co som potrebovala 🙂

ciernavila
31. led 2011

@majloo jej to moj priatel chcel tiez cierny, nakolko inklinujeme k metalu, dokonca chcel tam namalovat aj cervene plamene, ale ja som povedala ze chcem bledozeleny s kvietkami tak suhlasil, ze farbu mam vybrat ja...pokial je chlap hrdy na to ze je otec je mu to suma fuk aj keby chodil s ruzovym kocikom 🙂

mkr
2. únor 2011

@breberka mohla bych poprosit o vyfocení sportáku i s tím koncem, že to pak vypadá jako hluboký?

werry
2. únor 2011

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, máme dorjan 2010, používáme ho od prosince a na nerovném terénu nám vrže a houpe se boudička, na rovné ploše je to ok, máte s tím zkušenosti? díky

dannys
2. únor 2011

@ciernavila ahoj, viděla jsi ten světlezelený s kytičkama na živo?? Budete ho objednávat? ?

breberka
2. únor 2011

@mkr ráda bych vyfotila, ale máme ho schovaný u mojí babičky s dědou v takovém kumbálku a celý jsem ho zabalila a uschovala, aby se na něj neprášilo, než ho budeme potřebovat 😅. Třeba nějaká holčina odtud ho má po ruce a může vyfotit, tak se nezlob 😅

weri1
2. únor 2011

@werry ano mám, nám taky

luciussek
3. únor 2011

Ahoijte holky nevím jaké máte zkušenisti s Dorjany ale já jsem ho kupovala v září a vozit jsem ho začla na konci prosince a je začátkem unora a začala mi vrzat konstrukce takže pojede na reklamaci.Moc mě to mrzí protože se mi moooc líbil a byla jsem s něho natšená ☹

luji78
4. únor 2011

@mkr Myslím, že tak příští týden budu dávat, tak to vyfotím a hodím sem ...

luji78
4. únor 2011

@lucyjanek Ahoj, my máme opravdu pidiauto a sedačka je v poho, pásy stačí ...

luji78
4. únor 2011

Holky, tak jsem hodila na kočárek tu prodlužovací část, že vám to vyfotím ... ale bohužel nemám teď doma foťák, takže je to jen z mobilu a kvalita prachmizerná ☹ Takže se omlouvám, asi toho nebude moc vidět ... a za chvíli s tím půjdu zkusit vyjet ven 😉 Je to fakt ohromný, skoro jako stará Liberta 🙂 Jo, a ten prodloužený Emitex tam sedí úplně akorát 😉 Tak snad jsem někomu pomohla ...

milluska
4. únor 2011

Baby tu je zoznam predajni kocikov Dorjan na SVK 🙂
dorjan

mysiatko
6. únor 2011

@milluska ahoj mozes mi prosim ta poslat do IP zoznam tych predajni kocikov dorjan?dakujem

milluska
6. únor 2011

@mysiatko hotovo 🙂

mirkapb
6. únor 2011

@milluska ahoj, môžeš aj mne poslať ten zoznam? Ďakujem.

bebulica
6. únor 2011

ahojte, neviete mi niekto poradiť, či je rozdiel medzi kočíkmi danny sport3 line 2010 a danny sport 3 line xxl? fotky tých kočíkov su rovnake, možno je rozdiel v rozmeroch...

bebulica
6. únor 2011

@e_kociky no a na slovensku neviete kde sa predavaju v okoli nitry? a napište mi niekto, aky je rozdiel medzi kočíkom danny sport 3 line 2010 a danny sport line xxl.. dakujeeem :D

bebulica
6. únor 2011

@milluska aj ja ťa poprosim, dakujem :D

milluska
6. únor 2011

@bebulica @mirkapb je to na ich oficialnej svk stranke, tam kliknite na PREDAJNE, papa 🙂

mysiatko
6. únor 2011

milluska
dakujem