Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

besna
3. pro 2010

@estrellita
Diky za info ale prelistovala som to tu uz davnejsie, bohuzial bez vysledku. Hladala som tu pink latku ale nenasla som ani real foto ani vzorky latok. Jedine co tu bolo boli zlata a cervena vzorka aj real kocik a nasla som v reali aj oranzovu a myslim ze aj tyrkysovu.
Ale to nevadi... uz som rozhodnuta... v stredu si necham este raz pre istotu potvrdit od lekarky ze je to naozaj dievcatko a objednavam PINK PRESTIGE 2011... 😉

Pekny vikend kocky vsetkym prajem 🙂

e_kociky
3. pro 2010

@besna napíš do IP adresu a vzorku farby Pink ti pošleme 😉

camischa
4. pro 2010

ahojky
byli sem se podívat na dorjana ale meli jen dorjana sport 3 2010 a jen sportovní verzi
dokážete mi někdo říct jaký je rozdíl mezi dorjanem sport prestige a dorjanem sport ?

http://www.mimistyl.cz/kocarek-dorjan-danny-spo...
http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...

díky moc a jak se vám jezdí v tomhle počasí ?

nemáte někdo náhodou tuto zelenou verzi http://www.mimistyl.cz/kocarek-dorjan-danny-spo...

nebo jiného zeleného dorjana?

e_kociky
4. pro 2010

@camischa rozdiel je v tom, že kočík Prestige má predlžovací diel na športovú časť pomocou ktorého si vytvoríš kvázi vaničku zo športovej sedačke, je to výhoda ak máš dieťatko cca 6 mesačné v zime a už sa ti do hlbokej vaničky nezmestí, takto je lepšie chránené. Tiež je rozdiel v tom, že niektoré časti na kočíku a obvod vaničky je z koženky. Dá sa povedať že je luxusnejší 😉

estrellita
6. pro 2010

@besna aha, ale musim rict, ze ja ho videl an azivo a je krasny 😉

estrellita
6. pro 2010

@camischa jezdi se docela fajn, kdyz jsou cesty aspon nejak prohrabane 😀 jinak se asi s kazdym kocikem jezdi dost blbe. Kdyz je hodne snehu, je lepsi kolecka zaaretovat a to se pak jede lip. jakmil eje cesta "udusana" jezdim bez aretace. Jinak po kazde prochazce promazavam, aby nezacal vrzat 😉

estrellita
6. pro 2010

@e_kociky muzu se zeptat, je pak nejaka specialni plastenka na sportovni korbu, nebo nejaka UNI? 🙂

weri1
6. pro 2010

ahoj holky, zítra jdeme promazat kočár, nebo se úplně stydím jak vrže. Do tohoto sněhu by nejlepší byly kola jak kdysi, stejně od sebe. Jinak chodit v tomhle sněhu...kočárek je těžkej a teď ještě těžší 😀

weri1
6. pro 2010

jinak jsem rádam že ho mám, máme větší dítě a v pohodě se vejde do hluboké korby, za to jsem šťastná

besna
7. pro 2010

@estrellita tak to si ma potesila... Ja uz som rozhodnuta ze to bude tento a ziadny iny... Teda este si necham pre istotu potvrdit ze cakame dievcatko... 😀

mates22
10. pro 2010

ahoj, budu prodávat červenočerného dorjana 2010, ježděno březen-listopad, víceméně používána jen hluboká korba, do 2/2012 záruka v pražském obchodě, bez autosedačky, ale ta by se dala dokoupit, když jde o letošní model. Moc spokojená jsem s ním byla, obě korby velmi prostorné a variabilní, ale potřebuju něco lehčího, často cestuju hromadnou dopravou a malýmu neva jezdit popředu, takže sporťák to jistí 🙂 Hodím ho pak do burzy.....

mandarinkaa
11. pro 2010

ahojte kocky, neviete mi niektora poradit. Vcera mi dosiel Danny sport 2010 a neviem preco, ale neviem ako nastavit, aby sa mi kolieska stale nezaaretovali.
Proste chcem aby mensie kolieska boli otocne, no v momenten jak na kocik trosku zatlacim, trosku s nim drcnem tak sa kolieska jedno po druhom zaretuju a nedaju sa otacat.
Tak neviem ci tam treba len nieco s tym nastavit alebo to je chybne/vadne.
dakujem za odpoved

mates22
11. pro 2010

@mandarinkaa tak to tedy nevím, mně nic takového nedělal. Předpokládám, že ty pacičky máš nahoře, když je odaretovaný než vyjedeš, takže bych se obávala, že to bude vážně vada. Ale třeba s tím někdo má nějakou zkušenost.

mandarinkaa
11. pro 2010

@mates22 No ja teda neviem ake pacicky mam mat hore, ja tam ziadne nevidim... ☹
nevedela by mi niektora sem pridat fotku toho ako to ma vyzerat? Akoto vyzera ked je kocik v stave ze sa kolieska mozu otacat?
dakujem moc za ochotu, neviem co s tym robit

luckaar
11. pro 2010

@mandarinkaa ja mam tiez taky problem, ked chcem, aby sa tocili, musim tie kolieska trochu vytiahnut, ale potom sa mi same zaseknu, ked s nim jazdim:(

estrellita
11. pro 2010

@luckaar tak to bych rekla, ze bude vada, my nic takoveho nemame. Kdyz jsou packy nahore, hybou se do starn, kdyz je zacvaknu dolu, jsou zaaretovane, ale nic se mi samo nearetuje 😕

luckaar
11. pro 2010

@estrellita musim vyskusat, ci sa da teda hybat s tymi packami, tusim som neskusala....ved kocik mame uz par tyzdnov a az vcera som dosla na to, ako sa dava dole strecha na vanicke🙂

estrellita
11. pro 2010

@mandarinkaa tak jsem to vyfotila - nalevo je packa nahore (jakoby rovne - to jsou pak kolecka volna, otocna), nalevo je packa dole - tim se aretuje. 🙂

estrellita
11. pro 2010

@luckaar koukni na ty fotky a zkus to u sveho 🙂

luckaar
11. pro 2010

@estrellita vdaka, idem vyskusat🙂

estrellita
11. pro 2010

@luckaar kdyz das tu packu dolu a pak pohned s koleckama, tak az pak se zaaretuji - a kdyz je chces mit zaaretovane smerem dopredu - tak bys mela podvozek skadat, tak je nechas vykukovat dopredu, a pote, co das packy dolu, tak kocarek pritahnes smerem k sobe a zustanou tak. Stejne tak, kdyz je chces mit jakoby pod kocarkem - das je tak, zaaretujes a popojedes smerem dopredu 😉

luckaar
11. pro 2010

@estrellita mam stlacit ten cerveny gombik? nejde mi s tou packou hybat, ved su tam tie 4 sruby...

luckaar
11. pro 2010

@estrellita berem spat posledny prispevok, uz som na to dosla🙂)))) ide to tazko, ale ked som vedela, podla tvojej vzacnej rady, kde mam zatlacit, tak uz mi to islo🙂 dakujem mooooc🙂

estrellita
11. pro 2010

@luckaar tak to jsem rada 🙂
kdyz zmacknes to cervene, tak tim vyndas predni kolecko - to delej, kdyz to chces promazat - musis promazavat prave to zelezne, co ti vyjede 🙂 😉

dijefcatko
11. pro 2010

Ahojte dievčatá, chcem si objednať Dorjan Prestige Flower 2011 buď vo farbe lily alebo marigold. Nemáte ho náhodou niektorá? Neviem si totiž predstaviť skutočnú farbu a bojím sa, aby som potom nebola sklamaná. Lebo napr. verzia 2010 vo farbe gold vyzerá v skutočnosti úplne inak a vôbec sa nepodobá obrázkom e-shopov. Budem vďačná za každú info.

luckaar
11. pro 2010

@dijefcatko ahoj, ja ho mam vo farbe lili, kuk do albumu🙂

luckaar
11. pro 2010

@estrellita dakujem za uzitocne rady 😉

estrellita
11. pro 2010

@luckaar neni zac 😉

dijefcatko
11. pro 2010

@luckaar jéééj, ďakujem, my ho chceme pre dievčatko ale nejakú neutrálnu farbu, preto uvažujem o hnedých odtieňoch. ale pôsobí dosť tmavo na tých fotkách, asi tmavšie ako v e-shope. ale to nevadí. krásny je 🙂 a aké s ním máte zatiaľ skúsenosti? nie je príliš nízky?

luckaar
11. pro 2010

@dijefcatko mne sa ta hneda paci, taka cokoladova🙂 zatial som s nim spokojna, aj po snehu sa s nim super jazdi, iba je trosku tazsi, ked ho dviham kvoli obrubniku, ale neni to taky problem.... nie je nizky, to sa iba zda..