Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

miky
3. dub 2010

tak jsme si dneska trojkombinaci, typ pro rok 2010 přivezli domů. Jsem z něj naprosto nadšená - tedy zatím jsem jezdila s prázdným kočárkem doma po obýváku 😀 , ale už se nemůžu dočkat až vyrazíme s naší holčičkou prvně do terénu 😉

estrellita
4. dub 2010

miky: a jakou mate barevnou kombinaci? 🙂

miky
4. dub 2010

přesně tu jak mám ve fotoalbu, takhle na obrázku není až tak nic moc, ale ve skutečnosti je naprosto úžasná! Bohužel jsem si včera zapomněla vzít foťák, takže fotku v realu zatím nemůžu dodat - kočárek je uložený u mých rodičů a tam pojedu až za cca 14 dní.

estrellita
4. dub 2010

miky: mne se libi ty barevne kombinace, co mam v albu, ale jsem zvedava, jak budou vypadat ve skutecnosti, nekdo tady myslim taky psal, ze se mu libila ta s kruhy a ve skutecnosti tak hezky nevypada, no tak uvidime 🙂 nevidelas je tam?

miky
4. dub 2010

estrellita: tak bohužel ani jednu z těhle barev u nás na krámě neměli - měli pouze celý černý, pak ten náš, další byl ten s oranžovým pruhem a poslední s tím zeleným pruhem - ten jsme podle letáku měli vybraný my a ve skutečnosti ta zelená nebyla zelená, ale spíš do žluta

estrellita
4. dub 2010

miky: aha, a prosim te, kde jste se na nej yli podivat? odkud jsi? ja doufam, ze tyhle barvy uvidime, abysme pak nebyli zklamani 🙂

miky
4. dub 2010

byli jsme se na něj podívat a i jsme ho tam koupili - Bejbycentrum v Českých Budějovicích, ale myslím si, že najít Dorjan někde v okolí tvého bydliště by snad neměl být problém - myslím si, že je to dost rozšířený kočárek po obchodech

estrellita
4. dub 2010

miky: co ja vim, tak je nekde v Holesovicich, nebo tak nejak. psala jsem myslim na webovky krtka, kde ho prodavaji a tam mi dali dve adresy, tak treba tam budou mit i tyhle dve barevne kombinace. ja si prave rikala, jestli jsi nebyla v jednom z nich 🙂

miky
4. dub 2010

tak s Prahou bohužel neporadím

weri1
5. dub 2010

v Praze je jento kočárek v dětským ráji na Vysočanský

estrellita
5. dub 2010

weri: dekuju 🙂

ve
6. dub 2010

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás neviděla Dorjan danny sport 2010 v barvě 110. Moc se mi líbí,ale nikde ho v této barvě nemaji. Čekáme holčičku a termín mám 28.7.2010

miky
6. dub 2010

ahojky, co ta 110 je za barvu? Chtěla jsem se podívat na netu, ale nějak jí nemůžu najít

ve
6. dub 2010

Červená s kytičkama, můj favorit 🙂 😉

ve
6. dub 2010

Mají ho třeba na eshopbaby.cz Byla jsem se na něj podívat v Praze, ale všude mají jen neutrální barvy

miky
6. dub 2010

ve - myslím si, že ta tvoje 110 musí být naživo naprosto úžasná! My máme 109 a ve skutečnosti je mnohem hezčí než na obrázku a ta Vaše barvička bude bomba!

ve
6. dub 2010

Děkuju,mě naprosto nadchla. Dočetla jsem se že jsi ho kupovala v ČB v Bejby centru. Byla jsem se tam podívat a měli tak jek kolekci 2009 a tyhle nový ne. Teď už je tam tedy taky mají? Bydlím totiž blízko ČB,tak bych se tam ještě taky dojela kouknout a na kolik tě vyšel? Koukala jsem na fotečku a ten tvůj je taky moc hezkej 😉

miky
7. dub 2010

A kdy jste se tam byli dívat? My ho kupovali před týdnem a podle mě je to už model 2010 - protože tu naší barvu v kolekci 2009 neměli a když jsme si tam psala, tak mi odepsali, že už je to právě ta 2010. No a co se ceny týče, tak nás i s autosedačkou vyšel na 9.290,-

ve
7. dub 2010

To už je asi měsíc a oni ty kočárky vždycky doplňujou a mění tak to už bude určite ten nový model. Aha oni to prodávají s autosedačkou,tak tu já právě nechci protože jí mám po 1.dítěti. Tak si to nejspíš obědnám přes ten eshopbaby. Nejdřív zkusim napsat do bejby, jestli ho prodávají bez autosedačky a uvidim. Taky už se těším až ho budu mít doma. A má ta korbička opravdu rozměry 81x33x20?

estrellita
7. dub 2010

ja bych potrebovala videt fotku DS3 108 🙂 na obrazku mi prijde uzasna 😵

miky
7. dub 2010

ve - v základu to prodávají bez autosedačky - klasika korbička + sporťák. My si k tomu tu autosedačku dokupovali zvlášť, ale na paragonu je to uvedené jako celek. Ale mám dojem, že autosedačka stála 1.700,-. S tou korbičkou hned nepovím, máme ho složený u mých rodičů, ale večer budu s mamčou mluvit, tak jí kdyžtak poprosím, aby ho přeměřila a dám vědět

miky
7. dub 2010

estrellita, tak bohužel tu tvojí barvičku u nás v obchodě neměli, takže neporadím

ve
7. dub 2010

Tak jsme zajeli do bejby, protože se mi ozvali že ho mají i bez autosedačky za 7699,- což je báječná cena. Maji tam vystavených spoustu barev a tu tvojí tam měli taky a vypadá tak moc hezky. Tak sem si ho obědnala a měl by přijít během 2-4 týdnů. Pani prodavačka byla příjemná a ochotná tak nám ho i přdvedla a je úplně úžasnej. Měla jsem sebou metr,tak sem ho rovnou přeměřila o opravdu má korbička 81cm,což je úžasný, protože přes zimu budeme ještě v korbičce. 🙂 Děkuju moc za informace,moc mi pomohli. 🙂 Prodavačka říkala že je tam prodávají chviličku,proto sem ho tam před měsícem nenašla. Už se nemůžu dočkat až mi příde. 🙂

miky
7. dub 2010

ve - nám při objednání také říkali, že termín dodání je cca 2-4 týdny, ale už za tři dny nám volali, že máme kočárek na prodejně nachystaný k vyzvednutí. Tak držím palce, aby kočárek dorazil v pořádku a vy byli spokojeni 😉. Ještě mě napadlo, že mi si ke kočárku dokupovali ještě moskytiéru - tu mají u pultu a stojí cca 130,-

ve
7. dub 2010

Děkuju moc, úplně mě nadchnul. Akorát nemohli najít v prospektu tu mojí barvu, nakonec našli druhý prospekt a tam byl. Už sem se bála že tu mojí barvu mít nebudou. Děkuju za typ, moskytiéru si taky pořídím. A měla si v ceně i pláštěnku? Prodavačka nevěděla jestli je v ceně 🙂

miky
7. dub 2010

ve - pláštěnka tam je - je jedna společná jak na hlubokou korbičku, tak i na sporťák

ve
7. dub 2010

Tak to je super, to jsem ráda. Teď jsem obědnala nějaký dupačky na www.kojenecke-obleceni.eu. Tam maji dupačky za 80-100.- za super ceny. Jinak je maji všude kolem 200-300,-. Tak je to parádní, zase budu mít něco pro tu naši kočandu 😉

jezika
8. dub 2010

Ahoj, dnes mi přišel tento kočárek, ale nenašla jsem k němu návod na složení, upevnění autosedačky, atd... Mohla bych někoho z Vás požádat, zda by mi ho nezaslal? Třeba jen oskenovaný, nebo v elektronické podobě. Nejsem moc technický typ, tak bych se raději mrkla na návod🙂 Prosím pošlete mi ho případně na email: jitusirerova@seznam.cz. Děkuji, za každé info budu moc ráda.

miky
8. dub 2010

ahojky, nám kočárek sestavovali v obchodě, ale podívám se jestli není nějaký návod na záručáků, když něco najdu, tak určo pošlu, ale nezaručuju 😉

marlene5
9. dub 2010

Ahojda holky,mám vybraný kočárek Dorjan Danny sport prestige 2010,buď zelená nebo červená barvička.Neviděl jste je někdo naživo,popřípadě nemáte ho třeba někdo doma i v jiné barvičce,moc prosím o foto a zkušenosti díky moc Jitka