Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

brusinka.pusinka
27. led 2010

V minulé kolekci měl rochu jinou bvarvu ale v té nové je uplně přesný 😉

brusinka.pusinka
27. led 2010

A pokud budete objednávat na netu dá se domluvit i barva není to problém vyhoví vám s kombinacemi barev 😉 jen se ptejte a smlouvejte jsou šikovní 😉 a aby prodali vyhoví, a jinak mám jen nej zkušenosti s kočárem máme 6 měsícu 7.5kg a 67 cm a jezdíme v hluboké pořád s jěště asi 10 cm k dobru. Jinak košík jsem zvedla že jsem dvakrát omotala popruh a je to lepší a pevnější netře se o kolečka a sníh 😉

mirunda
27. led 2010

Teda ten oranžovej je krááásnej.. 🙂

Brusinka, to je dobrý nápad to obmotak ještě jednou kolem dokola.. ale zase bude ještě menší díra na vyndání třeba nákupu..

brusinka.pusinka
27. led 2010

sice je ale není problém povolit zabere to jen minutku a vím že bude košík ok 😉

mates22
27. led 2010

HOLKY, MOC DÍKY, VEČER OBJEDNÁM ORANŽOVEJ, I DCERA HO SCHVÁLILA

lucifirek
27. led 2010

angetha tak ten oranžový je fakt hezký.

lucifirek
27. led 2010

je to stále můj favorit.Těším se na ten veletrh,tam nějaký budou mít,z té nové kolekce 2010

mates22
27. led 2010

Brusinko, o téhle barvě jsem taky přemýšlela, ale jestli ten druhej prcek bude stejný čunče jako ta naše první, tak by to bylo furt strašně zamatlaný, jak je to světlý....ale jinak se mi líbí moc

romana29
27. led 2010

jééé ta nová kolekce vypadá parádně. My měli pro Danečka verzi z roku 2007 🙂 a další dítko ho bude mít taky, škoda, že mu vůbec nic není, ráda bych koupila novej a samozřejmě tu samou značku. Jezdlili jsme s ním často a hodně a úplná paráda! 😵

saronka
2. únor 2010

ange..máme stejnou barvu..zvažovala jsem tu světlejší ale na to by šly mušky a kde jaká havěť 🙂)
jinak u té 2010 se mi hodně líbí ten sporták jak má to na nožky..vypadá to líp..než u 2009 co máme my..

brusinka.pusinka
2. únor 2010

Mates22 Vůbec není světlý je takový akorát, mě se moc líbí že se dá se vším kombinovat je opravdu neutrál a jsme jediný kdo ho zatím má tady na severu moravy .Zatím jsem nikoho tady jezdit neviděla.A že jich tu jezdí spoustu , no hold my to máme kousek do Polska 🙂 😉

beras
2. únor 2010

😀 Já ho mám taky a máme chlapečka 😀

beras
2. únor 2010

Brusinko taky jsem ze sev.moravy 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
2. únor 2010

Berasku JJ jsem z Havířova 😉

mates22
5. únor 2010

hm, tak my nykonec po širší rodinné poradě objednali červenočernej - jako že pro holčičku se hodí červená a pro kluka zas ta jakoby ferari kombinace. tak doufám, že bude hezkej, už se těším - psali, že do sedmi dnů dodání, což bylo ovšem včera a nějak furt nic. tak jim jdu zavolat a trochu zprudit 🙂

marusanek
5. únor 2010

ahoj holky,s kočárkem Dorjan Danny Sport 2009 už jezdíme 9 měsíců a jsem s ním vesměs spokojená. Jen přidávám pár poznatků, než budete vybírat. Jezdíme především ve městě, kde stav chodníků není zrovna ideální a tudíž jsem zpočátku měla hodně problémy s kolečky, neustále jsem měla píchnuto, ale stačilo vyměnit duše a od té doby jezdíme "bez poruchy". Přikláním se k tomu, že se špatně "leze" do košíku, ale člověk stejně na větší nákup jede autem s autosedačkou, a menší věci se tam v pohodě vměstnají. 🙂 Co se týče velikosti korbičky, protože dcerka zatím samostatně nesedí,snažím se ji udržet ještě nějaký týden v hluboké korbě, a zatím se vejde s fusakem, má to akorát na doraz, ale zjistila jsem, že kdybych ji dala do sporťáku na tu nejrovnější polohu, nepomůžu si s místem, protože široký je stejně jako hluboká korba a délka je taky skoro nastejno. Samozřejmě když je sklopená opěrka nohou a vyvýšená záda, je to už o jiných rozměrech, vejde se tam v poho opravdu cca do těch 3 let, ale to je už spíš pro dítě, které v poho sedí, nebo maminu, která neřeší, že ho posadí, i když se samo ještě neudrží. Takže se těším, až budeme sedět, skončí zima, zbavíme se fusaku a budeme si užívat sporťáček se vším všudy, protože jinak se mi stále kočárek líbí a jsem s ním spokojená 🙂 . Je to dobrý poměr cena a účelnost. Máme barvu 071, což není oranžová, jak tu někdo psal, ale opravdu cihlová. A ještě na závěr, když jsem koukala v obchodě, kde jsme kupovali ten náš, na novou kolekci, je korbička opravdu o něco větší a širší, než v kolekci 2009, což je supeeeeeeeeer, a i kolečka už jsou dělaná kvalitněji. Tak hezky vybírejte 🙂

marusanek
5. únor 2010

A ještě jsem si vzpomněla, jak tu někdo psal ohledně brzdy, doporučuji vyzkoušet na krámě, naše kolekce 2009 opravdu nejde zabrzdit ani odbrzdit "nožmo", ale nemluvím jen za sebe, ale nejde to ani manželovi, takže brzdíme rúčo. A u vyšších lidí doporučuji také odzkoušet na krámě, při zvednutém madle může při chůzi překážet brzda, ale možná u nové kolekce už to bude vychytané, nevím, nezkoušela jsem. Tak to je snad už opravdu vše, co ze svých zkušeností mohu předat.

teessa
7. únor 2010

ahoj taky máme danny sport 2009 sem s ním moc spokojená brzda je teda trochu oříšek zabrzdit to jde ale odbrzdit je krapet náročnější prostě se do toho musí kopnout 😒 sporták mi příde taky pradivně řešenej ale koukám že u nové kolekce vypadají ty nožičky trochu větší podle mě to pro větší dítě není malá má ted 10 měsíců a když je to daný rovně tak se jí tam nohy nevejdou a když bych ji posunula nahoru tak už má zas hlavičku vraženou v boudičce...Ještě doporučuju pokud budete kupovat celou kombinaci nechat si to u vašeho modelu předvést to měnění, protože my koupili s křivým adaptérem takže se to muselo vyměnovat

no ted to možná tak nevypadá ale je fakt super jak do města tak do terénu a ty otočný kolečka si nemůžu vynachválit 😵

a jeslti někdo čekáte na veletrh..my tam loni byli a přišlo mi to uplně zbytečný vystavený tam měli uplně jiný barvy než byli k sehnání a hlavně nikdo neměl čas ani náladu se nám nák víc věnovat

teessa
7. únor 2010

ještě sem ted četla stránku zpátky a ovládání je opravdu úžasný jednou rukou v pohodě v druhé ruce druhý dítko 😵
a prodřenej košík máme taky 😀

ruda
9. únor 2010

Ahojky holky mám možná blbý dotaz,ale už jsem fakt těhu dementní a nejsem si jistá... mám dorjana, prala jsem tu vnitřní/bílou/ vložku do korbičky a teď si nejsem jistá, jak to tam bylo, tak se jen ptám pro jistotu, je to přes ty černé svotky zapnuté po stranách kolem boudičky a okraj toho bílého vnitřku má být přehnutá přes okraj korby? díky moc K

brusinka.pusinka
9. únor 2010

Ruda máš to správně asi to ani jinak nejde 😉 Kapsa ve vnitř je na levé straně , zapnutí pod kloubem boudičky a přehnuté přes okraj. Jsi šikula. A jak to že jěště není si v porodce 😵 😵 😵

ruda
9. únor 2010

brusi pusi, díkes, bo teď jak jsem těhudementní, tak jsem si nebyla jistá abych nejezdila nějak blbě a divně 😀 no byla jsem v porodce v pondělí, aj zvažoval vyvolání,ale nakonec jedeme zítra na kontrolu, druhý termín mám až 14tého,ale brala bych to zítra a raději spontánně...díííky moc, tak to se mnou není ještě tak zlé, když jsem to zvládla 😎

jannanas
10. únor 2010

ahoj 🙂 tak uz jsme nasi Adelku parkrat vyvezli ven, ale kvuli pocasi moc casto jeste nemuzeme. A hlavne se ani moc ve meste jezdit neda, na chodnicich ledove kratery a nahrnuty snih.. uz aby bylo jaro 🙂

Snazili jsme se kocarek dofouknout pumpickou na kolo, ale skoro vubec to neslo 😠 pouzivate klasicke nebo nejake specialni pumpicky?

teessa
10. únor 2010

JANNANAS- my do doufoukáváme když jedem na benzinku ale normální pumpičkou na kolo nám to šlo taky

jannanas
10. únor 2010

aha, to je zvlastni... ty nase ventilky jsou asi divny, moc dlouhy... manzel zkousel taky benzinku a nic ☹

brusinka.pusinka
11. únor 2010

Jannanas gratulky k Adélce, konečně nějaká druhá slečna jezdí v kočárku barvě jako my 😉 my dofoukly malou pumpičkou co mám na kole uplně v pohodě a bacha nepčefouknout kola pak se dělají osmy z kol. 😉

kozlenka
11. únor 2010

Přidávám se k vašim zkušenostem, teď v těch bojových podmínkách venku jsem přišla dvakrát s píchlým kolem, nejprve jsme to polepili, ale pak si koupili novou duši za 69 kč a od té doby jezdím bez píchnutí a navíc jsou na těch nových duších ventilky s pojistkou, takže se i líp dofoukávají 😉 Jo a taky se vám pernamentně odepínají cvočky u příruční tašky jak to pořád drncá po tom zmrzlém sněhu?

teessa
11. únor 2010

nám ne všechno v pohodě drží a s kolama sme problém taky neměli a to jezdíme fakt všude

brusinka.pusinka
11. únor 2010

my také nehlásíme žádný problém zatím 100% spokojenost v březnu chceme vyměnit za sporťák hlubokou tak uvidíme ale zatím opravdová spokojenost 😉