Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

bebulica
6. únor 2011

@milluska dakujem :D

moncicip
6. únor 2011

ahojte ja tiez medzi inymi uvazujem nad tymto kocikom ... ake mate s nim skusenosti?

mirkapb
6. únor 2011

@milluska dakujem 🙂

kokolka
8. únor 2011

ahojte holky..mate nektera zkušenost s reklamací koleček? vydrží max 3dny nafouklé a pichle neni a i když to přední kolečko chci zacvaknout do kočárku tak to prostě nejde,musím se stim prát :( .. ta tycka jak se strka do kocarku tak jezdi sem a tam :(

e_kociky
8. únor 2011

@bebulica rozdiel nie je žiaden, kočík má správny názov Danny Sport 3 Line, predajca si tam pridal xxl - akože xxl rozmery, ale ide o jeden kočík 😉

anna1980
15. únor 2011

@luji78 mne určite... dík, vyzerá to celkom pekne až som milo prekvapená. tiež sa mi páči táto farba aj manželovi.

mandarinkaa
20. únor 2011

Ahojte kocky,
isli sme nafukat kolieska a problem... predne kolieska vobec nevieme nafukat. Ako to fukate?????
dakujem

weri1
20. únor 2011

@moncicip já jsem spokojená, má vše co jsem od kočárku chtěla 😉

weri1
20. únor 2011

@luciussek vyrekamovali ti to? ono to vrže asi každému, mě to vrže vlastně tam jak je nasazená korba a jak je pohyblivá tak to vrže...ale mě řekli na prodejně promazávat

moncicip
20. únor 2011

@weri1 a vanicka je dost dlha a siroka?

weri1
20. únor 2011

@moncicip má 80 cm takže si myslím že jedna z nejdelších. Malej má 6,5 měsíce 74 cm a jsme v korbě v poho i s fusakem a šířka je 35 cm myslím, ale fakt je prostornej. Já taky hledala velkej kočárek, ptž jsem věděla, že budu mít velký mimi

moncicip
20. únor 2011

@weri1 tak dik za info, vidim ze vyber bude cim dalej tym tazsi, lebo je tolko uzasnych kocikov .... ze to sa snad ani neda vybrat len jeden 😨

weri1
20. únor 2011

@moncicip ani mi nemluv, my než vybrali, jsem myslela že se zblázním... 😉

moncicip
20. únor 2011

@weri1 ved toto mne sa ich uz teraz paci najmenej 5 a potom ze vyber si ......

weri1
20. únor 2011

j
@moncicip ono pak zjistíš, že se ten výběr zúží...na jednom ti bude vadit to, na druhém něco jiného...ale máš ještě čas 😉

moncicip
20. únor 2011

@weri1 ved preto tolko hladam, skumam vyberam aby som sa do leta rozhodla ...

ve
20. únor 2011

@moncicip i já jsem s kočárkem úplně spokojená a neměnila bych. Sice občas vrže, ale tak se namaže a je to zase na čas vpohodě. Vřele doporučuji. 🙂

lucyjanek
20. únor 2011

Dobrý večer, můžu se zeptat na autosedačku? U kolekce 2011 je možnost koupit adaptér na MaxiCosi, ale to je vyjde cca o 2500,- dráž, což je pro nás dost...proto by mě zajímalo jak jste s autosedačkou spokojené a jestli není problém s upínáním do auta (máme menší starší auto tak jestli stačí pásy)...Předem děkuji za odpověď 🙂

estrellita
20. únor 2011

@lucyjanek tak jestli staci pasy, to musite zkusit. ale my mame 10 let stare auto a pasy jsou OK, ale kazde auto to ma asi jinak.
A my jsme s vajickem spokojeni, nejezdime casto, ale ted nas bude cekat dlouha cesta na hory do alp, rak snad to bude OK.

Ja jsem se chtela zeptat, jestli tu vlozku v autosedacce nechavate i pro starsi deti, nebo jestli se ma pak vyndat??

ruda
20. únor 2011

tááák jsem dorjan chválila a táák jsem ho milovala a teď mi upadlo kolo a rozsypalo se ložisko a druhé je na spadnutí.. jezdím necelý rok.. no ale reklamačka asi stekjně neprojde.. jsme v ČR , jsem zvědavá, bo malý je doma jako pes v kleci a jestli nebudu moct ven.. mě picne..

lucyjanek
20. únor 2011

@estrellita Děkuju moc za odpověď...my taky právě moc často nejezdíme tak mi přijde líto těch peněz, i když na bezpečnosti by se šetřit nemělo, ale tak snad když to prošlo normou tak je to snad bezpečný 🙂

kukuli
20. únor 2011

Ahoj,
tak já byla ze začátku s kočárkem maximálně spokojená. Korbička je moc fajn a prostorná. Ale ze sporťáku už jsem nadšená teda míň. Nějak stále zápasím s polohováním zádíček, přijde mi to takový nepraktický, neustále se mi tam různě šmodrchá látka od boudičky, takže než napolohuju, tak mám občas nervy na pochodu.
Pak mi teda dost vadí vycvakávání korby/sporťáčku, vždy vycvaknu na jedné straně, když chci vycvaknout i tu druhou, tak mi to zapadne na té první, takže občas též o nervy. Většinou samozřejmě když spěchám.
A pak máme problém s brzdou, která se rozbila a po opravě už opět nefunguje.
Takže mé počáteční nadšení pro tento kočárek nějak opadlo 😒

moncicip
21. únor 2011

@ve a preco vrzga?

ruda
21. únor 2011

@kukuli to vše mi dělá taky.. kromě brzdy,ale ta nejde nohou, jak je na pevno..musím ji odbrzdit rukou 😒

estrellita
21. únor 2011

@ruda brzdu nekolikrat poradne promaz a pujde ti lehce i nohou 🙂

martinkaa299
21. únor 2011

ja nad dorjanom tiez uvazujem ale ako to tu tak citam... najskor som chcela roan maritu elegace lenze tu som na zivo este nevidela, potom pripadal do uvahy spominany dorjan, len jak sme sa nan boli pozriet predavacka nam ukazala aj aro team dreamline je lachsi od dorjanu ma vystuzenejsiu autosedacku aj viacej funkcii napr sa jednoduchsie sklada a da sa zaistit zlozeny podvozok proti rozlozeniu, len som onom na nete nic nenasla len na domovskej stranke a nechcem kupit nieco len tak... bude to tazke rozhodovanie a cas sa krati..

ruda
21. únor 2011

@estrellita nejde...ale já mám 2009, teď už jsou zase jiné... chce to zkusit v obchodě..jen píšu, na co dát pozor

brusinka.pusinka
21. únor 2011

@ruda Já mám také 2009 a brzdu promazávám i do bužirek střiknu a jde mi nohou normálně používat 😉 😉

miminkopodruhe
21. únor 2011

Ahojky. Dorjan Danny sport se mi líbíl vždycky,ale nakonec dost uvažujeme, že bychom pořídili spíš Prestige, díky tomu přídavnému dílu. Mě se hrozně líbí z této kolekce (2010? ) tento černý. Nemáte některá zkušennost? Bojím se, zda by pak brzy nevyšisoval...černé kočárky jsme měli také na první mimi, ale co značka, to jiný potah atp. Kdybyste měla některá fotku v reálu, tak prosím prosím, pochlubte se .Děkujeme.

marta.v.
21. únor 2011

Nevíte, zda jde u DorJanu nechat namontovat ruční brzdu? Ráda bych s kočárkem na brusle, mimi se má narodit začátkem května, tak aby ty kilečka šli během léta dolů a mimi bylo na čerstvém vzdoušku.. Nebo poraďte, jaký jiný kočárek. Potřebuju kočár i do města i do terénu.. Pokud možno 4kolku s možností aretace na předních kolečkách, aby šlo trošku "houpat", prostorná korbička, mimčo bude asi větší, tak kdyby na zimu vešlo ještě do korby nemělo by to chybu.. Ale asi chci moc.. A zatím jediný DorJan se mi líbí cenou, nabídkou a funkcemi..