Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

terinda
5. dub 2011

@brusinka.pusinka Díky, zkusím 🙂

terinda
5. dub 2011

Ještě bych se chtěla zeptat na autosedačku, je tahhle od Dorjanu osvědčená, nebo si k tomu pořizujete jiný typ? 😕

brusinka.pusinka
6. dub 2011

@terinda my měli tuto a byli jsme spokojení, pak jsme přešly na větší 😉Ale záleží na každé z nás , námvajíčko plně vyhovovalo 😉

ciernavila
8. dub 2011

Baby , pridala som nove fotky Presitge 2011 - Flower do albumu, kto sa chce pozriet, moze nakuknut.

susita
8. dub 2011

@ciernavila Ahoj, pozerala som si Tvoje fotky kočiarika - vyzerá krásne, tiež sa mi páči práve tento, ale dočítala som sa, že mnohým babám sa zdá naživo krikľavejší ako na fotkách z netu. Môžeš mi prosím napísať, ako to vidíš Ty? My máme ešte chvíľu čas, ale aj tak..... Držím palce, aby si to v nedeľu, alebo kedy to príde, zvládla s ľahkosťou a potom už veľa veľa radosti 😀 ...a aby som nezabudla, máš nádhernú výbavičku 😉

ciernavila
8. dub 2011

@susita Dakujem velmi pekne 🙂 Co sa tyka kocika, tak ano mne sa zdal tiez sprvu moc kriklavy, lebo ked som ho prisla osobne pozret do predajne a mala som ho uz zaplateny trocha ma to sokovalo, cakala som ze ta zelena bude jemnejsia. Teraz som si uz na to zvykla a paci sa mi napriek tomu, na tych mojich fotkach sa najviac realu podoba napr. ten odtien zelenej kde je hlboka korba polozena samostatne na zemi alebo tam kde je fotena sportova korba zozadu - lebo tam j to osvetlene viac a vidno to ako to "svieti". Nie je to klasicka bleda travova zelena. Ale kazdy ma ine vnimanie farieb, tazko povedat. Ale co som si kupila Emitex prechodnu zavinovacku - bielolimetkovu tak krasne k tomu ladi ale ta zelena na Emitexe je bledsi odtien tohoto kocika. Po tych par dnoch co ho mam doma som si na tu zelenu tak zvykla ze mi to nebije uz do oci tak ako po prvy raz. Inak je mozne ze v lete budu na to trocha sadat musky, ale to mi az tak nevadi. Je to material co sa lahko udrziava, a hlavne cely kocik sa mi zda dost prakticky, aj ked treba ratat s tym ze tym ze je takej pevnejsej konstrukcie a nafukovacie kolesa je trocha tazsi. Ale v porovnani s jemu podobnymi ci dokonca X landerom je ta vaha skoro taka ista. Tie lahsie su uz vacsinou dost drahe alebo su to trojkolesove takze treba zvazit vzdy pre a proti. Drzim palce aby ste dobre vybrali podla toho co od kocika ocakavate.

ciernavila
8. dub 2011

@susita Ozaj este co povedal moj muz o kolesach ked sme viezli kocik domov z Prahy /lebo nemame auto/. Vraj sa mu nadherne lahko nachadzalo na obrubniky, velmi dobre sa s nim manipuluje.

susita
9. dub 2011

@ciernavila jeeeeeej, super, dakujem Ti za odpoved, si milaaa 🙂 A asi sa neviem dostat ku vsetkym fotkam z Tvojho albumu, lebo kocik som tam nasla vyfoteny iba 3x - kazdu kombinaciu raz a tie fotky mi pripominali skor fotky z netu, nie vlastne... Nevies, co robim zle? Pozdravujem a zelam pekne rano 😉

ciernavila
9. dub 2011

@susita Tak to naozaj neviem, ja tam mam az 26 fotiek toho kocika

ciernavila
9. dub 2011

@susita alebo je to tym ze som zaregistrovana na modrykonik.cz,?

weri1
9. dub 2011

@brusinka.pusinka máš podložku do sporťáku od Emitexu viď? a pasuje tam?

ivn
10. dub 2011

Ahojte maminky 🙂), tak sa pridám opäť...My sme mali objednaný a vlastne aj doma už privezený Prestiqe pink, a to teda bola PINK.....upozorňujem všetkých, ktorým sa nepáčia žiarivé farby - Dorjan také má !!! Videla som naživo aj zelený a modrý - pre mňa dosť krikľavé, ale záleží, na čo si trúfnete. Tie s kvetmi nie sú také krikľavé, ale zase ja kvety nemusím.No ale nakoniec to dopadlo úplne inak, týždeň pred pôrodom sa z dievčatka stal chlapček....sila, že? Našťastie v Prievidzi u Barbory mi vyšli v ústrety a kočík vymenili. Asi sa to všetko stalo osudom , tá ružová mi nesedela, bolo by nás vidno aj na kilometer.Tak teraz máme ten čoko hnedý a ten je podľa mňa fantastický - doplníte bledo modrú, alebo zelenkavú a vlastne aj pre dievčatko by bol super. Tak už len ten pôrod - mal by byť za 2 dni...či bude, uvidíme, zatiaľ to nevyzerá....

estrellita
10. dub 2011

@ivn teda, to jsou zmeny tyden pred porodem 🙂 tak preju, at se kocik dobre vozi a porod probehne hladce 🙂

susita
10. dub 2011

@ciernavila hmmmm, tiez si myslim, ze to mozno bude tym ☹ - viem sa dostat k dvom Tvojim albumom, z toho jeden ma 23 fotiek - viacmenej vybavicka a druhy 4 - tam su fotky drobceka v brusku a brusko s maminkou 😅 Myslim na Vas a drzim Ti palce, ahoj a dakujem Ti za ochotu 🙂

susita
10. dub 2011

@ciernavila ehm, nakoniec som to zvladla a dostala som sa k celemu Tvojmu albumu, bolo sa treba prihlasit na modrykonik.cz normalne pod svojim menom a heslom a uz to ficalo 😀 Nooooo, pekne ste sa vyhrajkali s kociarikom, to asi kazda miminka ma taku radost, ked ho konecne zaparkuje v obyvacke, ze? Na niektorych fotkach sa mi zda ta farba fajn, na inych mi to pride az prilis..... Ale aj tak dakujem za pomoc a inspiraciu, mame s muzickom nad cim zvazovat. Vy sa drzte a zelam kopec stastnych kilometrov bez defektu, papa

ciernavila
10. dub 2011

@susita no tak som rada ze sa to nakoniec podarilo..no teraz je zaparkovany v detskej, este musime vymysliet kam ho budeme parkovat. Asi do kumbalu ale este tam musime vymysliet nejake police lebo zatial tam su naskladane zavaraniny .-) Tak prajem stastny vyber.

monilik
11. dub 2011

ahojte dievcata, tiez som namotana na kociky dorjan a uz sa len modlim nech nezdrazeju kym sa odhodlam niektory objednat... len mam jednu otazocku. je nejaky radikalny rozdiel medzi sport prestige a 3 line? teda okrem ceny?

brusinka.pusinka
11. dub 2011

@monilik prestige má na sporťák nástavec jež ze sporťáku udělá hluboký 😉 a tím je prodloužený a přitom krytý, u Ds3line to není je tam jen klasická hluboká korba a pak klasický sporťák 😉

brusinka.pusinka
11. dub 2011

@weri1 mám a pasuje supr využila jsem jak v autosedajdě tak ve sporťáčku 😉

monilik
12. dub 2011

dievcata objednavali ste niektora dorjan zo svetkocikov.sk?

monilik
12. dub 2011

@cervena_ciapocka uz si dorjan objednala? bola si ho niekde pozriet nazivo?

cervena_ciapocka
12. dub 2011

@monilik chceli sme aj my z tej stránky lebo mali najlepšiu cenu, ale najbližšie sa dal pozrieť v Bardejove alebo Trebišove, ale to by sme nejak nestíhali, predsa len to máme od ruky, tak sme napokon objednali Camarello, bol o niečo lacnejší, ale v mnohom podobný DorJanu, a boli sme ho naživo pozrieť v Maderne. Mám aj v albume ten čo sme objednali.

monilik
12. dub 2011

@cervena_ciapocka hm hm, camarelo som kukala aj tu v MT, vychadzal lacnejsie ako dorjan - asi o 100 eur - a to je dost. len sa mi nepacili farby ☹ lebo tu ten evolution nemali, iba ten zakladny q12 a ten mal len nejakych 7 farieb aj to take divoke...
jeeej pekny ste vybrali 🙂

cervena_ciapocka
12. dub 2011

@monilik aj my sme kvôli farbám ten evolution zobrali 🙂 pozerali sme síce len ten Q12 v červenej, ale objednali sme z netu zo sveta kočíkov. Som zvedavá kedy príde.

kaculinek1
17. dub 2011

@ivusik2 Asi už je pozdě, ale tady je originál stránka a prodávaí tam i náhradní díly http://dorjan.cz

tkanicka
21. dub 2011

ahoj, poraďte mi prosím jestli v korbičce vozíte miminko jen na té podložce, co je v kočárku, nebo tam ještě nějakou "matraci" dáváte?

luckaar
22. dub 2011

@tkanicka jasne, ze iba na tej podlozke....no v zime som davala deku, ale to iba kvoli teplu....

luckaar
22. dub 2011

@monilik my sme odtial objednavali🙂

tkanicka
22. dub 2011

@luckaar děkuju za odpověď, já jsem ani o tom neuvažovala, ale kamarádka říkala, že její kolegyně z práce kupovala do kočárku ještě nějakou podložku, tak jsem trošku znejistěla

ve
22. dub 2011

@tkanicka já jsem taky do kočárku nic nedávala a ani nedávám, zatim se mi do něj malá krásně vejde 🙂 a v zimě jsem tam měla jen fusak a vždycky byla krásně teploučká 😉