Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

weri1
22. dub 2011

@tkanicka já podložku koupila, ať je na měkkým 😉

weri1
22. dub 2011

@tkanicka jo v hluboké, jen tak bez matrace, bez podložky, podložku mám až ve sporťáku

monilik
22. dub 2011

@luckaar a boli ste spokojni? nemali ste s nimi ziadne problemy?

luckaar
23. dub 2011

@monilik v podstate ano, len vetdy mali akciu, ze fusak zdarma, tak sme cakali snad aj tyzden....potom volam, ze ci je nejaky problem, ze kocik nikde a pani ze kocik je uz pripraveny, len fusaky su vypredane, tak preto cakaju az budu.....mohla dat aspon vediet, tak sme sa telefonicky dohodli, ze fusak nechcem, nech uz kocik poslua miesto fusaku mi sama ponukla slnecnik, sietky a plastenku, takze super.....a mohli sme zavolat, ked sme nieco nevedeli, napr.zlozit konstrukciu, vsetko poradila, mila pani🙂

sunny83
24. dub 2011

Ahoj holky, prosím o radu, pokud někdo bude vědět. Včera jsme si vyzvedli Dorjan 2011. Když jsme doma zkoušeli polohovat sporťák úplně do lehu, tak ta opěrka zad nám nešla nějak napevno položit. Asi se blbě vyjadřuju, prostě když se na to podívám, tak je to v lehu, ale když na tu opěrku šáhnu, tak se trochu hýbe, hlavně u hlavy. Myslíte, že to tak má být? Díky 🙂 Jinak kočárek je moc pěkný a už se těším na první vyjížďku 🙂

pimma
27. dub 2011

ahojte 🙂 videl niekto z vas nazivo dorjan secret garden fialovy? nikde som ho nevedela najst a bojim sa len tak naslepo objednat z internetu. neviem sa rozhodnut medzi tymto fialovym a prestige gold. a vraj dorjany idu od maja cenovo zas hore, tak neviem,co je na tom pravdy ☹

babulkaa
27. dub 2011

@pimma to dufam ze nepojdu hore, planujem si kupit tento kocik len cakam co mi povie doktorka za pohlavie, tak snad nepojdu hore to by ma mrzelo ☹

sunny83
27. dub 2011

@pimma Já ho mám doma, teda u rodičů. Jinak ho mám trochu nafocený v albu, fotila jsem ho na veletrhu, doma zatím ne.

monilik
27. dub 2011

dievcata, prosim mate niekto dany sport 3 line flowers ? rozhodujem sa medzi nim a medzi sport prestige flowers. rozdiel v cene je 60 eur, co mi pride dost. tak by som chcela vediet ci je ten 3 line nejaky horsi alebo co. viem ze prestige ma v cene podlozku na prebalovanie, predlzene lozko a kozenu rukovät a niektore casti vanicky z eko koze - je medzi nimi este nejaky rozdiel?
ten sport 3 line je tiez klik-klak system a da sa otocit obojsmerne?
wuuaaaa, ja uz si ho chcem kupit 🙂

pimma
27. dub 2011

@babulkaa myslim, ze len nedavno, asi od aprila isla cena hore ☹ alebo sa mylim? teraz vidim najlacnejsi na internete za 340eur bez autosedacky. ja som si ho vsimla az v aprili a odvtedy je to moj favorit 🙂 teraz len chodim obzerat farby a neviem sa rozhodnut. mne povedala 1 predavacka,ze od maja ide cena opat hore, kvoli tomu,ze stupa cena bavlny, takze neviem. a ktore farby sa ti zatial pacia? pohlavie sa dozviete asi okolo 20tt, vsak?

@sunny83 super, ze si foto dala do albumu, aspon mam predstavu,ako asi v reale vyzera. a je nadherny 🙂 vyhodu oproti prestige gold ma tu, ze nebude tak vidiet uspinenie 🙂

babulkaa
28. dub 2011

@pimma no mne sa paci ta svetlo zelena kombinacia, ale nepremyslam nad tym prestigom, skor ten obycajny. Vsak to ja by som ho uz objednala hned ale ked neviem co to bude tak si netrufam , i ked ta zelena by mohla byt pre chlapca aj pre dievca. No uvidim, teraz aj tak na neho niesu peniazky, budeme mat 7.5. svadbu tak tam idu vsetky financie, ale po svadbe a po 19.5. ( mame ultrazvuk a snad roztiahne nozky ) budem akcna a hned objednavam 😀

pimma
28. dub 2011

@babulkaa tiez som rozmyslala nad zelenou, je to krasna neutralna farba, ja ju mam velmi rada 🙂 nech ti svadba vyjde podla predstav, ja som sa vzdy tuzila vydavat v maji, je to nadherne obdobie 😵 ale nakoniec sme sa vzali v oktobri. jasne, kocik si kupuj az po svadbe, ked budes mat na to klud a nebudes uz v tom predsvadobnom zhone,no a peniazky tiez isto nejake pribudnu 😉 som zvedava, ci sa vam malicke ukaze.nam jasne vystavoval pipika uz od 20tt 😀 ,hoci lekar mi najprv povedal, ze mi nepovie pohlavie, lebo sa nechce mylit. ale hned ako sa pozrel do bruska, hned ho videl, sibala 🙂 my ideme zajtra na ultrazvuk a som zvedava, kolko uz maly vazi, konecne ho uvidim.

babulkaa
28. dub 2011

@pimma tak to je super ze uz vies pohlavie ja sa uz neviem dockat kedy mi ho lekarka kukne 😀 ale aj tak priatel hovori ze chlapec a ked nie tak dorobi 😀 😀 je to blazon. No a ta zelena kombinacia je krasna asi ju kupim ci to bude dievca alebo chalan a hotovo 😉

pimma
28. dub 2011

@babulkaa vidim ze sa nevies dockat, co to bude 🙂 fakt je to super, lebo si uz mozes pokupovat vecicky,rozmyslat nad menom a ked sa s malym rozpravas,tak vies, co je v brusku 🙂 co sa tyka kociarika, ja som strasne nerozhodna,ale uz som na 99% rozhodnuta pre dorjan, len tu farbu vybrat,aby sa mi nezunovala. mama ma trosku prehovarala na tie kvietkovane kombinacie, ale bojim sa,ze sa mi to po mesiaci zunuje,tak asi pojdem do jednofarebneho. daj potom vediet,co budete mat a aky kocik si nakoniec kupis 😵

brusinka.pusinka
28. dub 2011

@babulkaa
@pimma plně Vás chápu 😀 😀 😀 😀 my také vybrali neutrál , máme jěště pískový je to ds 70 je užasný ale už se sním loučíme malá už jezdí jen v golfkách a to jen na delší trasy 😀 😀 😀 ale zelený a fialový je užasný oba by se mi líbili 😉

pimma
28. dub 2011

@brusinka.pusinka ako dlho ste vyuzivali dorjan? nebola sportava cast prilis tazka?je dost velka? vyzera tak mohutne, priznam sa,ze sa mi ta sportova cast az tak nepaci, ale dufam,ze tam je dost miesta 🙂

brusinka.pusinka
28. dub 2011

@pimma máme verzi 2009 a užívali jsme 21 měsíců 😀 😀 teď je na prodej, ale malá se tam v klidu vleze i teď i s fusakem, a to máme 90 cm a 12 kg. je fajný a pohodlný měli jsme ho moc rádi. mě vyhovoval ve všech směrech. těžký je asi průměrně z kočárku v této kategorii, a myslím že ty 2011 jsou větší a jěště vymakanější. já kdybych měla zase volit jdu do něj znova a možná i do prestige 😀

ciernavila
9. kvě 2011

Ja jazdim s Prestigom flowers 2011 zatial mesiac a uplna spokojnost...som zvedava ako to bude v zime so sportakom

camelinka
10. kvě 2011

my si vcera dovezli naseho Marigolda a sme z nej uplne hotovi 😵 , porad chodim nahoru a ocumuju ho 😅 . ted uz "jen" tu napln 😉

weri1
10. kvě 2011

@pimma já jsem s kočárkem spokojená jen co se týče velikosti a že je otočnej oběma směry, jinak co se týká "obsluhování" kočárku to není žádnej zázrak. ale co by si chtěla za 8tis.

monigue333
11. kvě 2011

Ahojte,
vedeli by ste mi niekto poradit, potrebovala by som surne pomoct - mam dilemu medzi tymito dvomi kocikmi - riko alpina color full a danny sport 3 Line 2011 (pripajam aj obrazky konkretnych modelov, ktore sa mi pacia). Nevieme sa rozhodnut, najviac nam imponuje ten riko alpina (hnedy s ruz.gulickami - paci sa mi aj v sport.prevedeni a sedel by aj rozmerovo - hlavne do vytahu potrebujem max 102-105 cm...). Potom ma však zaujali tie dalsie dva modely z danny sportu od dorjan -u - su ale asi vacsie a neviem ako vyzeraju na živo, lebo som ich nevidela. Neviete prip.,kde v okoli Šale by sa dali pozriet (Nitra, NZ,Galanta...). Nemame uz vela casu na vyber a preto ma zaujíma každý názor - tak sem s ním... nwviwete, ci ma odpruzene kolieska danny a ci je konstrukcia hlinikova - lebo zatial som sa docitala len o "striebornej", tak neviem... Ktorý sa Vasm páči a ktorý by ste si vybrali - ci uz vizualne alebo z hladiska funkcii...
Ďakujem Monika

susi189
11. kvě 2011

@monigue333 Ahoj ja som sa rozhodla pre Dorjan aj keď som mala pôvodne vo výhľade úplne iné kočíky. Natrafila som naňho tu na MK a konkretne túto tému som si celú prečítala. A strašne sa mi zapáčil. Problém bol iba, kde ho nájsť naživo. Kedže si z okresu NZ, tak tam by mali byť v Tvrdošovciach, už to tu nejaké baby spomínali.
Ja som si ho bola omrknúť v TT. A beriem ho na100%.
Skús tuto mrknúť http://ppluxbazar.sk/pplux/

monigue333
11. kvě 2011

@susi189 ahoj, ďakujem za reakciu - no my sme v tvrdosovciach boli este predtym, nez som tento vobec poznala a nijaky taky nam tam neponukala - ona nam ukazovala hlvane nejaky novy bebe beni 4 runner - ale ten stal okolo 420 eur a ten aro enzo - obidva su celkom dobre, ale nepacili sa mi farebne kombinacie, v akych ich ponukaju. Ktory Dorjan tam konkretne maju - nevie niekto??? a keď si bola v TT, ktory tam mali konkretne - lebo ja potrebujem vidiet tento model danny sport 3 line 2011, lebo ten ma aj trochu ine parametre, nez tie ostatne - prestige a secret garden...velmi by si ma potesila, keby si povedala, ze tam mali tento - inak som tam zhodou okolnosti dneska volala - do TT - mas na mysli asi ten bambini obchod, ale nedovolala som sa, tak skusim zajtra, lebo moc casu uz nemame, som sa neskoro spamatala...aj tak ďakujem Monika

susi189
11. kvě 2011

@monigue333 No ano ja som bola v bambini. Mali vystaveny prestige sivý a secret garden cierny. Ale práve v ten týždeň mali dostať aj sport 3 line 2011, ale potom sme tam nemali cestu. No určite si ho pojdem ešte pozriet, lebo aj ja chcem sport 3 line. Inak akože fantastická obsluha, všetko nám popísali, rozobrali, preskúšali a poukazovali. Ja som bola nadšená. Dohodla som sa, že asi tak v júni, júli by som objednala a potom by som to vyzdvihla až po pôrode. A boli ochotní vymeniť aj farbu (chcem ružovú), keby sa náhodou narodil nakoniec chlapec. 🙂

monigue333
11. kvě 2011

@susi189 noooo, to si ma celkom potešila - aspon nejaka nadej - zajtra tam volam a zistujem, dakujem za info 🙂

saeda
14. kvě 2011

ahojte baby... dnes chcel mm nafukat kolesa na nasom dorjane, ale vobec mu to neslo...daju sa vam tie kolesa v pohode nafukat, ci su nefukatelne? Alebo mame len zlu pumpu?

herminka
14. kvě 2011

@saeda Manžel kočár fouká normálně pumpičkou na kolo.

nasekuratko
23. kvě 2011

holky, mate nektera tuto barvu? Nebo videli jste ji nazivo? HROZNE se mi libi.... Dekuju

nasekuratko
23. kvě 2011

A jeste jsem se chtela zeptat, jestli na tuto konstrukci jde nasadit i sedacka MAxi Cosi, myslim, ze jsem nekde cetla, ze jo... a jsou na to potreba nejaky specialni adaptery?
Jak se vam celkove manipuluje s konstrukci? Jde korbicka a sportak nasadit lehce? Nebo na to potrebujete pomoc manzela?

terinda
23. kvě 2011

@nasekuratko na tenhle podvozek se musí přikoupit adaptér na autosedačku a jde tam nasadit jen ta originální autosedačka...
Manipulace je lehká, vše jde jednoduše 🙂