Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

broucek2
4. říj 2009

angetha to máš pravdu, taky se mi moc nelíbí, ale je velká.

broucek2
4. říj 2009

taky jsem původně chtěla za kočárek dát klidně i přes 20 tis., ale stejně jsem si nevybrala žádný s dost velkou korbou a vysoko od země, proto jsem skončila u polských. Ta kvalita není sice valná, ale to není u žádného

konsa
5. říj 2009

Ahoj, nevíte někdo o nějakém testu na autosedačky Dorjan? Jak jsou bezpečné? ....jestli stačí, nebo raději zainvestovat do lepší i za cenu toho, že nepůjde na kočár....

bicista
5. říj 2009

Bezpecna neni zadna 🙂 Dorjan ma atest jako kazda jina. Sme v EU takze nejaky pravidla tu plati. Autosedacka stejne plni ucel dodrzet zakon, a aby ti to dite pri slabsim narazu nelitalo na predni sklo 🙂
Kdyz to napalite v kilu na strom nepomuze Vam zadna sedacka. !!!!
Myslim ze investovat do drahe se nevyplati. Drazsi neznamena ze bude bezpecnejsi. Zil bych v klidu s Dorjanem a hlavne jezdete bezpecne, to je vic nez sedacka !!!

angetha
5. říj 2009

Důležitý je, aby ta sedačka byla správně upevněná.. 😉

josifek
6. říj 2009

Souhlasím s Bicistou připadají mi skoro všechny stejné ty vajíčka co jsou jen na pásy a můžu říct že když malou zapasujeme tak se ani nehne pás je uplně napevno 😀 . Ale velké sedačky pak rozdíly mají 😉 a to hlavně jde o pohodlí děťátka a bytelnosti autosedačky 😀

broucek2
7. říj 2009

autosedačku teď tolik neřeším, spíše mě začíná i od V-crosse i DorJana odrazovat velikost sportovní korby. To je snad nejmenší provedení ze všech kočárků a nepočítám, že bychom měli malé mimčo, když jsme oba vysocí

josifek
7. říj 2009

Broučku to není pravda je dost velká měla jsem tam posazenou holčinu i s fusakem od kamošky má něco přes rok a také není žádný drobeček a byla tam uplně v pohodě 😉

broucek2
7. říj 2009

asi si teda půjčím bráchového "malého" má 1,5 roku a je dost velký a půjdu s ním zkoušet kočárky

beras
7. říj 2009

Broučku já jsem chtěla nejdřív X- lander a ten je skoro né- li úplně stejnej.A k tomu všemu ještě není odpruženej takže to byla jasná volba.

josifek
7. říj 2009

Berasku ty jsi se jěště nerosypala 🙂 už se ti to blíží přejeme štěstí a lehký porod 😉

beras
7. říj 2009

Josifku ani nemluv 😝 Když jsem ráno koukla na ten 40 tt tak mě chtělo omejt. 😝 Nejhorší je ,že se ani neotvírám a na porod to nevypadá.Fakt nevím co dělat.Makám pořád jako barevná a nelenoším a klíště se drží. 😀

josifek
7. říj 2009

Berasku já na tom byla stejně jen já věděla že bude císařem 😉 tak jsem se nestrachovala, ale i tak mě nechali 2 dny přenášet ale mě to moc nevadilo byla jsem v pohodě 😉

baruna
7. říj 2009

Konsa - crash testy na tyhle autosedačky se nedělají. Do těch investují jen větší firmy. To že splňuje jakousi normu, jen jen o tom, že materiály jsou zdravotně nezávadné. Alespoň tak jsem byla poučena odborníkem přes autosedačky.

Já Dorjan vybrala taky - černý s kytkama, tenhle týden pro něj jedeme. Tak snad budeme spokojení.

kukinek
7. říj 2009

Tak máme dorjana domááááááááááááááá 😵 😵 😵 Je strašně hezký, nejhezčí ze všech kočárků 😝 Tak jsem ráda..a dneska mi k němu došel i fusak, zleno černý od emitexu, tak naše malá pěkná frajerka 😎

kukinek
7. říj 2009

vypadlo mi slovíčko bude 😅

josifek
7. říj 2009

Ahojky Kukínku to se radujeme s tebou 😉

jannanas
9. říj 2009

Hezky den 🙂 Nemate nekdo zkusenost s univerzalni vlozkou do kocarku, napr.: http://www.babylife.cz/vlozky-do-kocarku/emitex... - ma to vyznam? Libi se mi, ze se to da dat do korby, sportaku i autosedacky, chrani to povrch...

josifek
9. říj 2009

Jannanas...koukni my jí máme ve vajíčku zatím pak dám do kočárku a uvažuji koupit jěště jednu do velké autosedačky, je to praktické sundáš a hodíš vyprat ostatní pěkné a čisté. 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

jannanas
9. říj 2009

Diky Josifku, taky si myslim, ze je to prakticka vec, daji se tim protahnout pasy, drzi to na miste a je to pro mimco asi i prijemnejsi na dotek nez original potah. A hlavne zadny nervy s cistenim toho origos potahu, kdyz si mimco ublinkne nebo necim upatla 😝

josifek
9. říj 2009

Jana.....souhlasím 😉

broucek2
9. říj 2009

tak u nás DorJan nebude, nevyhrál

kvetinka7
9. říj 2009

Holky, videla jste nektera nazivo ten modry? Ja jsem videla v obchode ten cerveny a cerny jezdi vsude po nasem sidlisti.. cekame kluka ,a tak cerveny u manzi neprosel .. mne se tam modra na netu zda takova ,s prominutim, vyblita... ale realita muze byt jina .. 😉 jeste me napada..ta olivova ..

josifek
9. říj 2009

Kvetinko modrý je moc pěkný já ho viděla naživo ten má i zpěvák Bende 😉 a olivový je který?

kvetinka7
9. říj 2009

hmm.. Bende..Bende... 🙂 olivovy, ten tmave zeleny

josifek
9. říj 2009

tak ten jsem neviděla, my máme ten DS75.Bende to je ze super star Petr Bende 😉

kvetinka7
9. říj 2009

Uz vim... nebyl on nahodou gay? 😉 to si asi pletu.
Uz jsem ten vas nasla 🙂 to je dorjan danny sport 2009,ze?

kvetinka7
9. říj 2009

promin, jsem mimo.. uz je na me pozde .. ja jsem ho totiz hledala mezi prestigema.. 🤐

naty
10. říj 2009

tak modrej sem vystavenej neviděla, ale šedivej je moooc pěknej naživo!! 😉

konsa
10. říj 2009

ahoj holky,chci se zeptat na velikost sport.kočárku. Dneska jsme ho v obchodě meřili a opěrka zad je fakt uzoučká oproti jiným kočárkům (např.X-lander XA je o 10cm širší)! Nevím, jestli se tam vejde třeba 2 leté mimčo ve fusaku? Jakou máte zkušenost vy,co už jezdíte a máte větší dítko?