Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

kkvetuska
31. led 2009

ppaya:u hluboké korbičky se nedají polohovat záda. Sportovní nástavba má svoji stříšku. A dík 😉

bengy
3. únor 2009

Ahoj holky,
mám prosbičku. Vím, že máme na kočárek ještě čas, ale chtěli jsme být v obraze, tak se rozhlížíme.......mám pocit, že už znám všechny kočáry nazpamět. Zalíbil se mi danny sport 2009, ale chtěla bych se na něj kouknout někde v Praze. Holky prosím poraďte, kde na něj můžu natrefit. dík 😅

silente
3. únor 2009
andu
3. únor 2009

Ahojte, holky. Tak po zjištění odhadu váhy naší holčičky (některé tady vědí😉) se trochu obávám té hluboké korbičky 😅 Akorát si teď nemůžu za boha vzpomenout - když se kočárek skládá, musí se hluboká korbička sundávat??

kkvetuska
3. únor 2009

andu.Ano musíš sundat hlubokou korbičku když chceš kočárek složit. U sporťáku to nemusíš sundavat. Já si myslím, že korbička je velká až až. Taky nebudeme mít žádneho prcka. Ale jak myslíš. 😉

ma76
3. únor 2009

ahojte,hlavne si dajte pozor či ma kvalitne odpruženie 😵

ma76
3. únor 2009

som na ne mrkla a ten posledny je najkrajšiii,teda moj nazor....alebo červeny? 🙂

andu
3. únor 2009

kvetusko, asi u něj zůstaneme, moc se mě i příteli líbí. Ale teda nevím, jestli jsme počítali s tím sundáváním korbičky 😅 No a s tou šířkou... Jako u hluboké to moc neřeším, ale přemýšlím, jestli se mi mimčo do kočárku vzleze v zimě ve fusaku 😅

kkvetuska
3. únor 2009

andu, až přivezeme prcka- snad to bude co nejdřív- tak ti vyfotím mimi ve fusaku v korbičce. Kámoška má podobnej kočárek a malýho 8měs. a v pohodě se tam vejde. Já se jí zeptám, kolik mají korbičku na šířku a písnu

gabik76
autor
3. únor 2009

andu dej na první dojem 😉

silente
4. únor 2009

Andu - tenhle kočárek má jednu z největších korbiček na trhu, neboooooj, se tam vlezem 😀

gabik76
autor
4. únor 2009

Já si taky myslím,když tak pročítám ty rozměry různých kočárků a když jsem ho viděla,tak se mi nezdál až tak malý...
Silente,mám vybraný taky ten vínový 🙂

silente
4. únor 2009

Gabik - ta barva 37? 😵 Tu vybral manžílek a mně se taky moc líbí 😵

jalka11
5. únor 2009

Silente - nam se taky strasne moc libi ta barva a asi uz u ni zustaneme.. =D Chci se zeptat nekoho kto tenhleten kocarek uz ma a delsi dobu pouziva, jestli je konstrukce stabilni a jestli se u sportovni korbicky daji polohovat nozicky??

andu
5. únor 2009

Noo, holky, asi u něj zůstanem 😉 Už jsem moc zvědavá, co Květuška napíše - jak se jí vozí a ták 😉 Šup, šup rodit, rodit...! 😉 😀

silente
6. únor 2009

Zítra beru manžílka, aby se se mnou na ten kočárek taky podíval, tak mi držte palce, aby prošel i u něj 😀

silente
10. únor 2009

Tak a mám po Dorjanu ... v prodejně se nám neuvěřitelně dlouhou dobu věnoval prodavač, vše nám ukazoval, vysvětloval.... ptali jsme se ho na jeho názor na terén, kterým budu jezdit apod. Doporučil nám raději Inglesinu. No nadšená jsem z ní fakt nebyla.
Tak jsme se na ni byli koukat pak ještě v jiném krámě, pak v neděli znovu a včera jsem jela sama znovu porovnávat Dorjana s Inglesinou.
Do té doby jsem přečetla milion diskuzí, odkazů apod.
A uznávám, že i když to není designový zázrak, nám poslouží lépe.
Tak se Dorjanky držte 🙂

kkvetuska
14. únor 2009

Ahoj. Už jsme doma. Dnes jsme byli na první projížďce. Je skvělý. Akurát jsme ho vezli krátce, protože dcera Klárka nám ho nechtěla vůbec půjčit. Je fakt lehoučký a jde krásně ovládat. I drobečkovi se tam líbilo. Celou cestu spinkala a vzbudila se až jsme jí vyndali. Uvidíme jak to dopadne po delší době, ale zatím dávam 1. Konstrukce je penvá a pérování je pěkně měkké.

andu
14. únor 2009

Kvetusko, teď jsem koukala na fotečky! Malá je rozkošná vlasatice 🙂 Moc gratuluju! 😵 Tak hezky kočárkujte, ať můžeš předávat další poznatky 😉

leu
15. únor 2009

ahoj holky tak se pridavam k dorajnu - prvni jsme meli vybraneho x-landra a pak nam skocil na obrzovku tenhle kocarek... byli jsme se na nej koknout a libil se nam moc... a pan v prodejne rikal ze korbicky u sportovnich kocarku nikde jine nejsou... porad mam strach ze se mi tam to mimi nevleze v zime tak jeste jsme neobednali...

gabik76
autor
16. únor 2009

květuško,přidávám se ke gratulacím,malá je náááádherná,už aby jsme tu naši berušku taky měli doma 🙂
super,že kočárek plní očekávání 🙂 a co jízda ve sněhu?v poho?
leu,nemyslím,že by se ti skoro půlroční mimi do korby v zimě nevešlo.naše bude mít o tři měs.víc a jsem rozhodnutá pro tenhle kočárek,přinejhorším dáme sportovní korbu... 😉

monika1979
17. únor 2009

Ahojte dievčatá. Tak čítam tie všetky super recenzie na tento kočiar. Ani ja sa neviem rozhodnúť. Dorjan Danny Sport som objavila až dnes, doteraz som bola "zaľúbená" do Coneco Toledo. Pripadajú mi rovnaké, ale Dorjan som na Slovensku ešte nevidela. Viete niektorá poradiť, či sa u nás dá kúpiť? Bábiku čakáme až v 06/2009, takže na kočiarik čas ešte mám.

kkvetuska
17. únor 2009

ahoj. Děkujeme za gratulace. Kočárek jezdí super. Už jsme zkoušeli i ve sněhu. Jede bez problému. I mě docela překvapuje že je hezky odpružený a je měkký. Ještě vám pak vyfotím malou v kočárku. Ale nevím jestli se teď dostaneme ven, když hlási takovou zimu.

paulie
17. únor 2009

Ahoj, mohla bych se zeptat, jak se umísťuje sedačka do auta - jestli je to systém isofixu nebo se to pásá pomocí bezp. pásů?
Díky moc 🙂

silente
18. únor 2009

Paulie - pomocí pásů, nemá isofix.

paulie
18. únor 2009

silente: děkuju 🙂
Trošku se bojím, abych zvládla celé upevnit, aniž by se to v nejbližší zatáčce neuvolnilo 🙂

hrdulka
24. únor 2009

Ahojky všichni 🙂
Taky se mi moc líbí kocárek od Danny sport.Ten tmavě červený DS37.Příští týden ho mají dovézt tady u nás do prodejny,tak ho půjdeme hned omrknout a vyzkoušet.Akorát mám problém s tím, že nevím jestli se bude hodit pro chlapečka.Je tmavěčervený s černou,tak snad by to nevadilo,co myslíte?Dám ho do albíčka tak kuknite 🙂

leu
24. únor 2009

Ahojky nam se taky zacal danny sport moc libit, byli jsme se na nej i kouknout a dokonce se libil i budoucimu tatinkovi... jen mam ja mensi problem - jestli se do te korbicky vleze s fusakem pulrocni mimi...
😒

silente
24. únor 2009

Hrdulka - tu barvu jsme měli vybranou taky. A vybíral ji můj manžel s tím, že je dobrá pro kluka i holku, tak neboj 😉

Leu - na netu psali rozměry v pohodě, ale když jsem to viděla naživo, tak jistá jsem si nebyla.... Zase holt můžete přejít dřív na sporťák, no. Jo a ještě zvažte to houpání 🙂 Zkus - jen pro porovnání - pohoupat v krámě třeba tu Inglesinu (mají ji všude) a Dorjana. Mě to hodně zviklalo... 🙂

hrdulka
24. únor 2009

silente:Tak to jsi mě uklidnila.Fakt se nám moc líbí, tak snad už to konečně bude ten pravej 🙂 Jen říkala prodavačka že ve skutečnosti jsou ty barvy jiné než na letáku,tak jsem zvědavá.