Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

ruda
14. zář 2009

tak super díky za radu, jo vzpomínám, že jsi to už psala, taky fajn ten výtah, já jsem se sice přestěhovala na barák, tak to řešit nemusím,ale naši jsou činžákovci z třetího patra...tak to je fajn, nechce se mi nechávat kočárek bez dozoru ve vchodě..tak je rozhodnuto...jen počkat a dočkat se...já to mám ještě na dlouho, teprve se mi blíží půlka těhu..

josifek
14. zář 2009

Rudy užívej si je to nejkrásnější období 😉 závidím i když jsem moc a moc a moc štastná že máme naši Karamelku u sebe 😀 😀 😀

jijitka
14. zář 2009

Tak, jedu do obchodu okouknout kočárky pak sdělím dojmy 🙂 🙂

kukinek
14. zář 2009

josifek...a za těch 8000 je to i s autosedačkou?
jijitka...jojo,v mimistylu jsme ho byli taky omrknout a vypadal dobře. A ve špalíčku mají ten v-travel,takže ten jsme taky zkoušeli. Akorát ani jeden jsme nezkoušeli prakticky, jako složit a tak, takže to musíme ještě vyzkoušet. Jinak cenově zatím vychází lépe ten v-travel, stojí cca 8000 i s autosedačkou..
Jsem zvědavá, s čím přijedeš 🙂

jijitka
14. zář 2009

Ahojky, tak jsem se byla podívat na kočárek a jsem v koncích. Na pohled je kočárek hezký, bohužel mají vystavenou jen jednu barvu, tak si nedokážu představit v reálu ten, který jsem si vybrala já. Nicméně pořád váhám kvůli velikosti. Jak hluboká korbička, tak i sporťák se mi zdají opravdu úzké. Nedokážu si představit, jak nacpu ročního kluka ve fusaku do 30 cm širokého sporťáku. Těžko říct, jak bude mimčo velké, ale tatínek měl při narození 4,60 kg, tak jestli bude po něm, nevím ... 😀

josifek
14. zář 2009

Kukinku jojo je to i se autosedačkou a to jsme dokoupili na místě moskytieru a slunečník, a stál necelých 8000kč 😉

kkvetuska
14. zář 2009

JIJITKA
za chvíli jak to tak vypadá budeme jezdit s fusakem, tak ještě chvíli počkej a dám foto. Čekáš to až v lednu vid? Do té doby to tady určitě už bude vyfoceno. Naše Eli měla 3,80 a vůbec se toho nebojím, že by se tam nevešla. V únoru už jí bude rok. Ted v 7 měsících váží 8 kg 🙂 a možná i víc- dlouho jsem ji nevážila. A pořád tam má hodně místa. Akurát mám radu, že když na sportáku chcete nandat madlo a máte ho směrem k sobě, nesmí být na podvozku- to nejde.

kukinek
14. zář 2009

josifek...týýýýjo, tak to hodně dobrá cena, můžeš mi, prosím, poslat do IP adresu nebo nějaké info,k de tu prodejnu najdu? Tady v mimistylu vyjde na 8000 bez sedačky, myslím..

jijitka...tak my budeme mít malou už v listopadu, ale taky si říkám, že když to tak íšeš, tak je ten sporťák úzký - mě to teda příjde úzké i na menšíhí než roční mmčo 😅

jijitka
14. zář 2009

Kkvetusko - tak to budu moc ráda, protože jsem pro tenhle kočárek rozhodnutá a opravdu se mi nechce strávit dalších X hodin výběrem jiného 😝 Ještě prosím o radu - kočárek nemá přehazovací rukojeť, což je nevýhoda v létě se sporťákem, když na mimčo svítí slunko a chtěla bys ho otočit - je se sedačkou snadná manipulace při otočení ??

josifek
14. zář 2009

.Adresa je fa.Batole,Lea Ježová,ul.Orlí1, Havířov tel:605505118
Kukínku tady je adresa 😉

jijitka
14. zář 2009

Kukínku, je to jen můj názor, v žádném případě nechci odrazovat. Navíc je to pro mě jediné mínus, které kočárek má. Já si ještě počkám na foto od Kkvetusky a pak se rozhodnu.

angetha
14. zář 2009

Kukinku já původně chtěla ten V-travel, ale když jsme si sáhli do hluboké korbičky, kde byla jen látka a hned pod ní ta kovová konstrukce 😅 tak jsme jeli pro DorJana...a neměnila bych ( zatím jezdím jen s hlubokou korbou, ale po takových cestách, kde jsou výmoly a šutry a spokojená je i malá 😉 )

kukinek
14. zář 2009

Holky, vy jste fakt zlaté 🙂 Povídala jsem manželovi, co jsem tady dneska zjistila ao n mi řekl, že jenom z toho,co jsem mu pověděla, tak by do toho dorjana šel. Takže máme asi taky rozhodnuto 😵

josifek..díky moc, zajedeme se tam podívat, hodí se každá ušetřená kačka 😉
angetha..díky za názor, my jsme na ty kočárky zatím fakt koukali jenom zběžně - ale to co píšeš, tak je celkem jasný argument...
jijitka..já už moc dlouho čekat nemůžu, nám už se to blíží, takže do toho kočáru asi vlítneme 😀
Zase sis říkám, že fakt není žádný ideální a uklidňuj use tím,že jsem výběru kočárku věnovala dostatek času,abych si pak něco vyčítala 🙂

jijitka
14. zář 2009

kukinek - já do něho asi nakonec půjdu taky, zase jen moc zkoumám a přemýšlím 🙂 Kdybych dala na první dojem, mám to vyřešené. Ještě tady mám 2 adepty, které jsou ve stejném stylu a podobné ceně - Mikado Boston (mají v mimiobchodě v Havířově na Šumbarku) - ten je asi stejně velký a Camarilo Q12 - ten bych brala hned, je větší (korbička i sporťák široký 35 cm, délka korbičky 82 a podvozek váží jen 9 kg), ALE objevila jsem ho jen na eshopu a já chci kupovat v obchodě.

jijitka
14. zář 2009

Oprava - ten druhý kočárek je správně Camarelo Q12 😲

kukinek
15. zář 2009

jijitka...na ten boston jsme taky koukala a na ten Caramelo se mrknu 🙂

jijitka
15. zář 2009

kukinek - tak Camarelo mají ve Vsetíně nebo Valmezu, k vidění na www.bambino-kocarky.cz, teď za sníženou cenu 7.390,- + 1.390,- autosedačka. Jedinou nevýhodu zatím vidím v malém výběru barev. Jinak koukni ještě na samostatnou diskusi o tomto kočárku. 🙂

kukinek
15. zář 2009

jijitka...tak jsem to omrkla a není špatný, typově je stejný jako ty "moje"dva 🙂 akorát přes ten eshop bych do toho nešla a taky se mi moc nelíbí ty barvy, je jich málo, jak píšeš. Já jsem volala teďka do toho Havířova, jak psala josifka a mají ho tam ten dorjann se vším všudy za 7900,-, takře paráda. Mají otevřeno do půl šesté, takže tam s manželem zafičíme a možnáááááááá už se vrátíme s kočárkem 😵 Nebo alespoň objednávkou...No každopádně hlavně ho musíme vyzkoušet,to je nejdůležitější..

jijitka
15. zář 2009

kukinek - jestli ti můžu doporučit, jestli dneska pojedeš do Havířova, zajeď se ještě podívat na Šumbark, kde mají toho Bostona. Teď jsem se odsud vrátila a jsem nadšená. Nechci tě ovlivňovat, ale zkus si porovnat sama. Komplet i s autosedačkou mají v akci za 7.500,- . Sedačka není nic moc, ale nemusíš ji brát, pak bude kočárek asi za 6.600,- (nevím přesně 🙂 ) a ke kočárku dostaneš adaptér, na který se dá nasadit i jiná sedačka podle výběru. Pokud budeš chtít, upřesním, kde je obchod.

konsa
15. zář 2009

Holky,jak je danny sport skladný? byli jsme se ted na něj podívat v obchodě a přijde mi, že je strašně veliký (dlouhý), když se sporťák složí. Změřili jsme ho na skoro 130 cm, což znamená, že se nám nevejde ani do auta (a to máme fakt velký kufr).! Jak to děláte? Odendáváte vždycky sport. nástavbu než ho složíte do auta? Jak je složité skládání a rozkládání při běžném používání?

A ještě dotaz na autosedačku. Jsem z toho nějaká zmatená, protože prodavačka tvrdila, že u cross countryho se sedačka nasazuje přímo na sport. korbu? Co je to za blbost? To je u danny sportu taky?

jijitka
15. zář 2009

konsa - u cross country se autosedačka nedá nasadit přímo na podvozek, u danny sport ano.

kukinek
15. zář 2009

jijitka...pozděěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě 😀 😀 😀 Hlásí se šťastná majitelka kočárku 😵 A na žádný jiný už se nikdy nepodívám 😀 Byli jsme s manželem z otoh kočárku nadšení, všechno jsme vyzkoušeli a super. Budeme ho mít za 14 dní, jupííííííí

josifek
15. zář 2009

ahojky kukínku, těší mě že jste si ho vybrali 😀

jijitka
15. zář 2009

no, já jsem zase trochu zkoumala a porovnávala a jsem asi zpátky u Dorjanu. Asi nebudu zatím řešit velikost sporťáku, stejně to nakonec dopadne tak, že se bude pořizovat samostatně. Budu muset nechat nákup kočárku na poslední chvíli a nebudu mít čas tolik se tím zabývat 🙂 🙂

josifek
16. zář 2009

jitko...no já myslím že ten sporťák je dost velky a sama pak uvidíš jak se rozhodneš 😉

kukinek
16. zář 2009

josifek..mě taky, fakt se mi normálně ulevlio 😀
jijitka.souhlasím s josifkem, páč jsem se na to dívala a korba hlubokého je úzká, ale hodně klame ta výplň, paní to měřila s jiným kočárkem,který vypadal uvnitř větší a rozměry byly stejné. A ten sporťák je širší a mimčo tam ve fusaku vleze. Myslím že tam je napsaný rozměr kolem 60?Ale to bych kecala,nevím. A můžu tě uklidnit, já ho kupuju taky skoro na poslední chvíli (protože musím řešit jiné věci - např to, že nemám lautr inc do porodnice.) a stejně jsem to řešila. Takže prostě řešící typy budou řešit pořád 😀 😀 😀

josifek
16. zář 2009

Kukinku jsem ráda že jsem mohla pomoci a uvidíš budeš spokojená obchůdek i paní majitelka jseou skvělí 😉

kukinek
16. zář 2009

josifek...souhlasím,paní byla fakt super 😵 A fakt díky!

Jo a protože jsem teda ten řešící typ, tak můžete mi poradit, jaký fusak mám do tohodle kočárku koupit?Koukám pořád na emitex kombi,ale jestli jsou i jiné typy..
Jinak termín mám začátkem listopadu a už mám koupený fusak do autosedačky, takový fleecový (nebo jak se to píše🙂

kkvetuska
16. zář 2009

JIJITKA
Manipulace je dobrá, ale s Eli jsem to nezkoušela. To víš, lehký to i s mimi nebude. Eli je velký spáč, tak jsem sluníčko nějak ani neřešila.Ale je fakt, že střecha jde víc zatáhnout než u normálního kočárku. A příští rok už jí to vadit nebude.
KONSA
Sporták rozkládáš zvlášt podvozek a zkvlášt sedací část. Máme malou Felicii a v pohodě jsme se tam vešli.

josifek
16. zář 2009

kukínku paní tam má i ty fusaky nejsou emitex ale jsou uplně stejně řešený a nejsou drahý 😉 za 700kč a pak za tisíc, zeptej se jak pujdeš pro kočárek ukáže ti je jsou krásné 😉