Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

jannanas
7. zář 2009

Kkvetusko, o tom sprayi WD40 jsem slysela samou chvalu, i od pani prodavacky, takze ma urcite smysl ho poridit.

Mam jeste dotaz k autosedacce - myslite si, ze ma cenu ji kupovat v kompletu? Mohla bych mit skoronovou autosedajdu od me sestry, jen je to chicco, takze by slouzila jen do auta, ne na kocarek. Ale kdyz jsem o tom premyslela, tak nejcasteji nakupujeme s manzelem - at s autem nebo pesky. Takze vzdycky muze nekdo vzit kocarek / autosedacku z auta a ten druhy nakupni vozik. Ale kdybych vyrazila sama na mensi nakup, tak to zvladnu lepe s hlubokym, ne?

Jake mate zkusenosti s nakupovanim s miminkem? 🙂

beras
7. zář 2009

Holky a kde se ten spray WD 40 prodává? 😲 Nám prodavačka řekla akorát promazávat sil. olejem.jannanas máme kočárek i s autosedačkou.Pro nás to bude tak lepší,že nemusím tahat i korbu.Když bych dala do kufru korbu+podvozek tak už tam nedám žádnej nákup a i vzhledem k tomu,že už jedno dítě máme tak na sedačku bych tu korbu taky nedala.A nemusím mimi nikde předělávat.Nacvaknu a jedu.Líbí se mi na tom strašně ta stříška a ten nánožník.Pak ta novorozenecká opěrka kolem hlavičky.Miminko bude jako v bavlnce.Však máš ještě čas si to pořádně promyslet. 😀

jannanas
7. zář 2009

Beras - ten spray je univerzalni mazivo na vsechno mozny, mozna by ho mohli mit i v cyklosportu nebo u autosoucastek?

Naprosto souhlasim s tim, co jsi napsala, chapu ty prakticky duvody - aby se vesel nakup, dalsi dite... a hlavne s tim, ze mame jeste cas to promyslet 😀

josifek
7. zář 2009

Jannasko.... my to tak používáme, jen nacvaknu autosedačku na podvozek a jedu po obchodě a manžel nebo syn jede s košíkem.A autosedačka je skvělá mám malou vyfocenou v albumu jak jsme jeli z porodky 😉 Takže do kufru dávám jen podvozek 😉 tu chvíly to malé nevadí že je v autosedačce 😉

angetha
7. zář 2009

Tak my jsme vzali autosedačku a podvozek, že se projedem po městě a nevzali jsme ten adaptér 😅
Po polních cestách se s kočárkem jezdí dobře, sice korba drncá, ale malé to vůbec nevadí...
Jediná taková malá chybička je, že v té tašce na rukojeť nejsou kapsy...je tam jen jedna vepředu a tam se prd vejde... 😒

ruda
7. zář 2009

Ahojky holky, tak super, že jsem našla tuhle diskuzi, pro dorjana danny sport jsme se rozhodla už před nějakou dobou, byla jsem ho i osahat, uchvátil mě na první dojem a manžu taky, tak jsem ráda, že píšete, jaký je v praxi, tak děkuji moc a doufám, že diskuze bude pokračovat, mám čas, než budu objednávat....mějte se krásně a díky!!!

drto
7. zář 2009

super forum. na tento kocik sa chystame aj my. mne a manzelke sa hned zapacil. proste za super cenu super kocik a ako som to tu vsetko cital tak je nan len sama chvala. este si ho obzrieme nazivo a poriadne si ho omakame 🙂 ale sme pren rozhodnuty na 99% 😀

pajapoj
8. zář 2009

Ahojte, my jsme si taky objednali Danny Sport Prestige, tak snad budeme taky spokojený 😵 . Zajímalo by mě, jestli do kočárku používáte fusak, jestli se tam dobře vejde i s mimčem. Uvažuju nad koupí fusaku od Emitexu 3v1.

josifek
8. zář 2009

Paja...my budem jezdit s fusakem a vleze se tam, my máme pořádného berana a malá už také není drobek a má místa dostatek 😉

ruda
8. zář 2009

josifku tak to je super a pajo, ten od emitexu mám koupený a je luxusní, taky jsem z něj nadšená a je to česká výroba se zárukou.. 🙂

pajapoj
9. zář 2009

holky díky moc za odpovědi 😎 😵 😵

saronka
9. zář 2009

Květu - Eli to moc ve sporťáku sluší 🙂 ty jo už se těším až budu taky kočárkovat..

ruda
9. zář 2009

holky, to tak uteče a už budou prďolové chodit a na téma kočárků si ani nevzpomeneme...
víte některé o kolik je delší ten prestige od klasického sport??? když mě se u prestige ty barvy nelíbí, tak jako u normálu...chjjo,ale co ve spor´táku v zimě a s fusakem, když bude mrňous obřík??? no ještě je varianta, prodat a pak koupit sólo sporťák...no ne,

josifek
9. zář 2009

Rudi myslím že to není o moc delší a miminko ve fusáku ve sporťáku je v pohodě já tak jedno odvozila 😉

kuchy
9. zář 2009

anetho: s tou taškou máš úplnou pravdu ☹ , já ji nenosím,je tam jenom hrabák pro mimi a pro mamču kapsa nikde...koupila jsem si jinou,casual play,ta je suprová. 😉

ruda
9. zář 2009

josifku to jsi mě potěšila, nejsme dvoumetrový,ale malý taky ne 173 a 186 a oba jsme byli 4kilový a tak mám děs z té další zimi, kdy bude mít malý/á rok, jestli se tam vejde i s fusakem do spor´táku...

kukinek
14. zář 2009

Ahoj holky,
o koupi tohodle typu taky uvažujeme, ale ještě přemýšlíme o kočárku V-travel. příjdou mi dosto podobné..Neřešila to tady taky některá z vás? Nemůžeme se rozhodnout 😅

naty
14. zář 2009

kukinek: já sem to řešila, ale mrkni na diskuzi o v-crosu, mluví tam i o v-travelu a má oproti dorjanu dost nevýhod a taky reklamací...už si úplně nevybavuju jaký, ale šlo tam tuším o kolečka, prostor "pro nákupy" dole, polohování u sporťáku, vyndavání vložky z korby třeba na vyprání apod. ...je pravda, že sem ho prvně chtěla taky, ale ta spousta stížností mě docela odrazuje... 😒

jijitka
14. zář 2009

Ahoj holky,
pročetla jsem celou diskusi, protože se taky chystám koupit Dorjana. Původně jsem ale byla rozhodnutá pro Cross, ale už jsem nalomená na Danny Sport. Jestli jsem dobře pochopila popis, u Crossu se autosedačka dá nasadit jen na celý kočárek, ale u Danny na samotný podvozek. Cross má větší korbičku, ale Danny je zase skladnější do auta a vůbec snažší na manipulaci ..., jen mě u něho zarazila velikost sportovní sedačky, a to jen 30 cm na šířku - zdá se mi to málo. Malý se má narodit v lednu, tak předpokládám, že velkou korbičku užiju nejdéle tak do 10,11/2010 a pak už půjdem do sporťáku. To se tam opravdu vejde ?? Díky moc za každou radu 🙂

kukinek
14. zář 2009

naty..díky za reakci. Já to tam právě celé pročetla, názory dobré,ale tedka se tam fakt začaly množit stížnosti. Kdežto tady si žádná nestěžuje 🙂 Takže proto jsem sem napsala. Jsem taky více nalomená pro Dorjan,akorát nevím, který z těch sporťáků je lepší, vzhledově vypadá lépe v-travel, ale dorjan mi příjde větší a prostornější - myslím opticky..A do čeho nakonec půjdete vy?

jijitka...vidím,že jsme na tom skoro stejně 😅

jijitka
14. zář 2009

kukinek - chystám se tento týden kouknout se na kočárky naživo buď tady v Havířově nebo v Ostravě v Mimistylu a asi dám na osobní dojem. Je pravda, že na Crossy jsou stížnosti hlavně na velikost, váhu atd., ALE je zas větší. Tak nevím. Co se týká poruchovosti, to bych zas tak neřešila, protože každý kočárek má něco a většínou stačí promazat, seřídit atd. a v nejhorším zavézt kočárek zpět do obchodu, kde vám na dobu opravy dají náhradní. Z tohoto důvodu tedy určitě nebudu kočárek kupovat přes eshop i kdyby byl o něco levnější.

josifek
14. zář 2009

Ahojky Holky Já mám dorjan a jsem spokojená 😀
Jijitko ty jsi z Havířova Já také a můj kočárek jsem koupila u městského uřadu v prodejně Batole 😉 Je tam moc příjemná paní 😀

jijitka
14. zář 2009

Ahoj josifku 🙂 já už jsem se dívala na tvůj dřívější příspěvek, kde píšeš i adresu. Je to na Šumbarku ??

josifek
14. zář 2009

jitko není je to ve městě naproti petra bezručevedle pojištovny 😉

jijitka
14. zář 2009

Tak to je fajn, díky, zajedu se tam co nejdříve podívat a pak snad budu chytřejší .. 😅

josifek
14. zář 2009

jj oni tam mají i supr ceny my dali za náš jen 8000kč 😉

ruda
14. zář 2009

holky tak fajn, že jsou samé dobré reakce, jen mě taky zajímá, jak prostorný je sporťák pro skoro roční dítě na zimu s fusakem.... máte někdo zkušenost

josifek
14. zář 2009

rudo....já už psala že jsem to zkoušela s kamarádčinou dcerkou a fusak mám pořádnýho berena 😉 a byla tam v pohodě
🙂 😵

naty
14. zář 2009

já jdu jasně do dorjana... 😵 ...nevím, jak s tím sporťákem na další zimu, ale zase si říkám, že když přežije celej rok, tak pak radši koupím sporťák větší, než se celou dobu nervovat s jiným kočárkem i v případě, že by pak byl sporťák dost velkej... 😒
Tenhle měsíc ho půjdu taky okouknout, případně si ho už dovezeme domů...nemám ho, kde jinde mít, takže na pověry mě moc užít nemůže... 😀

josifek
14. zář 2009

naty ...uvidíš budeš spokojená. Jeto supr kočárek i je skladný a navíc má pěkný disain, a já jsem spokojená a určo je sporťák velkej jako skoro u ostatních kočáru, samozřejmě jsou jsou i větší ale já musela kukat aby se mi vlezl do výtahu a Dorjan zvítězil 😉