Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

brusinka.pusinka
6. bře 2010

Beruska stačí pořádně vyčistit a promazat a hlavně brzdové lanka, i do bužírky, a bude ok 😉 to ta hnusná sůl a štěrk jinak bude dáůl fungovat bezproblému 😉

eriska
7. bře 2010

Ahojky holky,
tak jsem tu tak pročetla pár stráneček a co jsem pochopila, tak jste víceméně s danny sportem spokojené,že? Já bych ráda ten nový, 2010, má lepší rozměry, ale ještě mi asi nikdo nenapíše zkušenosti,že? Zase si říkám, že oproti 2009 to tak velká změna není..

brusinka.pusinka
8. bře 2010

Erisku přeji jen samé krásné ježděníčko, my jsme s malou spokojeni a hlavní je že se mojí malé v kočárku líbí 😉 😉 😉 Sice máte trochu větší ten nový model ale já vozila malou do 7 měsíců v hlubokém a kdyby si nežačala sedět sama tak bych jěště do dubna jezdila.hold máme maloupíďalku a neudržím ji v leže sama sedí a staví se na nožky tak už není mimi ale malá slečna 🙂 se sporťákem jsme moc spokojeny je tam dost místa a když usne spinká jak v hlubokém 😉

eriska
8. bře 2010

brusinko, moc díky za reakci, co jsem tu pročetla a jinde na netu, tak jsem pro něj víceméně rozhodnutá, dokonce jsem našla prodejnu kousek od nás, kde ho mají vystavený, tak odpolko jedeme okouknout a doufám, že bude takový, jak ho vidím teď a zrovna si ho odvezeme🙂 to víš, holky jsou šikulky..proč ležet, když už může vsedě koukat😉

mirunda
8. bře 2010

beruska - s tou brzdou se mi to taky stalo, že jsem ji dala dolu, ale pořád jsem mohla jet - přesně jak píše brusinka, nechala jsem to chlapa namazat, vyčistit, zkontrolovat ty lanka a je to ok..

Jen jsem se chtěla zeptat - jezdíme ve sportovní verzi tak, že malá kouká ven.. ale třeba když dlouho nakupujem, tak chce koukat pak už na mě, tak otočim ten sporťák a je to ok.. problém máme v tom, že v tu chvíli, kdy je to směrem, že kouká na mě, tak nejde odklopit taková ta "opěrka" - to co má vlastně kolem bříška - jinak nevím jak to popsat 🙂 Prostě tam překáží pak konstrukce kočárku.. neumím si představit, kdyby na mě malá chtěla koukat i na procházkách, je to opruzný jí vyndavat bez odklopení a hlavně pak zandavat do toho zimního fusaku.. tohle mi na kočárku vadí...

brusinka.pusinka
8. bře 2010

Mirundo my jezdíme bez madla pokud to myslíš? zatím jak je fusak nepotřebujeme a v létě nebude fusak bude určo fungovat normál 😉 My jezdíme jen čelem ke mě 🙂 zatím jsme malý na to být opačně 😉

mirunda
8. bře 2010

Brusinko, jj, madlo jsem myslela 🙂 A zkoušela jsi ho tam dát? Tohle vážně nedomysleli.. a neříkej, že jste malí - my nikdy směrem ke mně nejezdili 😀 Malá nás měla asi okoukané, tak chtěla čučet na svět 😀 Mrška jedna 🙂 A ještě že tak - jinak bych se s tím madlem asi rozčilovala mnohem víc..

brusinka.pusinka
9. bře 2010

je to trochu složitější Mirundko ale hold nemůže být uplně bez chyby a jsme mrňata máme jen 7 měsíců 😀 😀 😀 tak chceme vidět na mámu 😀 😀 😀 ale myslím že až bude jaro a budou kolem lítat motýlci a pejsci tak také otočíme 😉 uvidíme co a jak 😉 jinak uvidíme v létě jak se bude manipulovat bez fusaku 🙂

beruska195
9. bře 2010

Ahoj holky, díky za radu. Předám info manžovi, ať nám dá brzdu do kupy 😉

beruska195
9. bře 2010

a Mirundo, Liliance přejeme s Matýskem všechno NEJ... k dnešním krásným 1.narozkám!!! 🙂

brusinka.pusinka
9. bře 2010

Jéééééé Mirundo vše nejLiliance a velké objetí a cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 od nás

eriska
9. bře 2010

holky, moc vám díky za typ na kočárek, už je objednaný a v pátek si pro něj jedeme, jelikož tu naši barvičku měli na skladě..je pravda, že brzda jde dát krásně dolů, ale nahoru už je to těžší, ale ani to nás neodradilo a dorjánek 2010 bude náš🙂 ještě se teda přeptám na to madlo, co tu píšete..

mirunda
9. bře 2010

Berusko a brusinko, děkujeme 🙂 Už máme po oslavě, bylo to príma, ale tak to uteklo ☹( Asi si pořídím další miminko, když už mám doma velkou ženskou 🙂)

Ještě k té brzdě - je snažší, když to odbrzdíte jakoby z boku - jakoby nártem nohy, než špičkou (prstama).. takže já se vždycky ke kočárku postavím ze strany a je to ok.. ale musí to být promazané.. 😵

lucifirek
11. bře 2010

Tak jsme dneska byli na veletrhu a ani jsme nepočítali,že koupíme dorjan.Starší korbičky byli docela malé. Ale mají na veletrhu vystavené nové modeli Danny sport prestige a super. Moc se nám líbí,že jsme ho hned vzali. Nová kolekce ještě není na internetu,ale snad bude brzy.Jsou kombinované černá koženka plus barvičky (zelená,růžová,modrá.....) jenom na straně je bílý ornament. My objednali teda celý černý.Ale jinak se mi moc libíl černo růžový. Dala jsem fotak z letáčku do albíčka,ale je to špatná kvalita,ve skutečnosti mnohem hezčí. 😉

lucifirek
11. bře 2010

koukám samé překlepy, modely a přihodila jsem fota z letáčku. Jediné,na co nás teda upozornovali,je opravdu se starat o kolečka a pohyblivé části.Kolečka alespon jednou za měsíc sundat,očitit,promazat WDčkem. Jinak na údržbu bude asi dobrý,spodek je černá koženka vršek nepropustná tkanina (klasická,jako na ostatních modelech)

lucifirek
11. bře 2010

Jo a měli jsme ke koupi sedačku pouze za 1000,- ,jinak stojí cca 1700,- Kočárek samotný stojí 9700,-. Nevím,kolik bude stát teda ve skutečnosti na krámu.

mates22
13. bře 2010

Ahojky,
tak jsme doma z porodnice a máme za sebou dva výjezdy. Kočárek (model 2010) se řídí lehce, korbička je velká, ale bohužel nakonec se o brzdu kopeme s manželem oba - na krámě se mi to tak nejevilo, ale holt terén je terén. A taky nám hned začly vrzat kolečka. Jinak zatím spokojenost...až ho trochu ojezdíme, napíšu víc

mark33
13. bře 2010

mates22 stačí namazať kolečka 😉

lucifirek
13. bře 2010

Jak už jsem psala,na veletrhu nás také upozornovali,že o kolečka je třeba se starat. Jednou za měsíc je sundat,očistit,promazat. Pokud chceme,aby dobře fungoval,musíme se o něj dobře starat,obvzlášt v zimě.
😉

lucifirek
15. bře 2010

http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...
Nové barvičky modelu prestige na netu,jsou fakt suprový. 😀

mark33
15. bře 2010

novú kolekciu 2010 kúpite už aj na slovensku:
http://www.e-kociky.sk/?190,danny-sport-prestig...

kukuli
16. bře 2010

Ahoj,
nevím zda už jste to tu neřešily. Ale nemáte někdo zkušenost se skatem za tento kočárek??? S kočárkem jezdíme týden a jsme zatím spokojení,jen bych potřebovala pořešit starší dítko 😉 .

Pokud tedy některá jezdíte se skatem budu ráda za tipy a rady.

jannanas
16. bře 2010

Ahoj 🙂 stalo se nektere z vas, ze by u kocarku odesel patentek - napriklad u kosiku nebo u nanozniku (spojujici s boudickou)? Jsem zvedava, jestli se na to vztahuje zaruka...

brusinka.pusinka
16. bře 2010

Jannanas gratulka a na všechno máš záruku né, pokud to je špatný patentek tak by měli opravit nebo vyměnit.Mě slouží kočárek skvěle, už jezdíme ve sporťáku 😉 můžeš kuknout do alba 😉

jannanas
16. bře 2010

No uvidime, snad mas pravdu. Uz jsme ho jednou reklamovali - podvozek byl nejakej spatnej, tak to museli seridit a zatim se jezdi dobre. Ale zlomily se dva patentky, tak se necham prekvapit, jak se k tomu firma postavi.

lucifirek
16. bře 2010

Taky si myslím,každopádně to stojí za to zkusit.
Já se na kočárek těším,podvozek je stejný jako u starých modelů.

veveruskaa
17. bře 2010

mám malý dotaz, jak jste spokojené s autosedačkou od Dorjanu? a nebo dá se přes nějaké adaptéry nasadit třeba MaxiCosi autosedačka?? moc děkuju za reakce

brusinka.pusinka
17. bře 2010

Veveruska já byla moc spokojená byla moc fajn už máme sice jinou ale moc jsme ji využili, na nákupy a k lékaři a td.a nejde nasadit jiná je přímo dělaná jen tato na kočár 😉

saronka
23. bře 2010

Veru tak jsem spokojená s autosedačkou
Holky dala jsem malou už do sportáku ale jak ji mám ve vodorovné poloze tak ten fusak či jak to říct..takový ten originální potah přes to nesedí dobře ..jak to řešíte.. prostě je dělaný na to když dítě má nožičky dole.. no snad jsem to dobře vysvětlila 🙂)

lumixii
24. bře 2010

Ahoj holky, chci se zeptat, má ten ukončovací díl i danny sport, nebo jen prestige?