Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

eatygrenee
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mark33
18. dub 2010

č.17 je v novej kolekcii úplne rovnaká farba ako v starej, len je tam iné šitie, farba reálnejšie vyzerá na novej kolekcii, na fotkách u starej kolekcii to trocha skresľovalo. Je to kombinácia tmavo-šedej so svetlo šedou

zuzuj
18. dub 2010

ten 46 si nepamatam, ale tie kvetinky na 17 boli kriklavejsie...

mark33
18. dub 2010

tá fotka čo tu pridala eatygrenee je číslo 116 nie 17. 17 je kombinácia tmavo šedej a svetlo šedej. Pod číslom 17 bol aj v starej kolekcii aj v novej.

mark33
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mark33
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eatygrenee
18. dub 2010

ano, ano..myslím tu kombinaci té šedivé (ne kytičky🙂 U obou kolekcí je to pod číslem 17, ale nepřipadá mi, že to je stejná barva a odstín. co ymslíte vy? neviděl jste někdo ty barvy naživo? hlavně u té nové klekce mě zajímalo, zda ta šedivá není až moc tmavé (dočerna) a ta světlá jestli zas není bílá...jestli to nezkresluje. Já to viděla u staré kolekce adocela se mi ta barvička líbila, i když v katalogu mě až tak neupoutala. 🙂

eatygrenee
18. dub 2010

jiank se omlouvám, opravadu jesem tam přidala špatnou fotku- s těmi kytkami, ale myslela jsem č. 17 😀

zuzuj
18. dub 2010

eatygrenee: uplne biela nebola ziadna, skor taka jemnunko smotanova...ale ta seda je lepsie vidiet naozaj na tom 2010 obrazku...su to take tmavsie farby...ale nie az cierna bola ...ale naozaj odporucam aby si isla kuknut osobne...odkial si? nemas moznost? lebo naozaj tie farby nazivo s katalogom nesedeli...a takto tazko ti niekto poradi...opisovat farby sa neda..
a to je este kazdy inak farebno senzitívny 😀 viem to podla kamosov a aj napr. sa stalo, ked sme s MM nieco kupovali...tak on na tyrkisovu povedal zelena.. 😉 a pod.

eatygrenee
19. dub 2010

Ahoj, u nás tyhle kočárky nemají vůbec a byla jsem v praze ve dvou obchodech a tam měli vždy jen jednu barvu a pokaždé to ještě byla stará kolekce, tak proto s etak ptám na tu novou 🙂))

sorciera24
19. dub 2010

ahojte, tak my mame tu DS 17, ale 2009 a ta biela, je fakt biela, mozno jemny nadych smotanovej....,ja som necakala, ze bude uplne biela...ale zas ta siva je bledsia ako na obrazku, vobec nie je taka tmava...takze to nie je taky kontrast a dokopy to vyzera pekne, takze som spokojna 😉

eatygrenee
19. dub 2010

já tu 2009 viděla a pěkná, ale nevím co ta 17 v 2010

mark33
19. dub 2010

sú to rovnaké farby aj v kolekcii 2009 len fotky sú inač nafotené preto sa ti zdá že je to rozdiel, v tej starej kolekcii to viac skresľovalo. Inač mam doma vzorky týchto látok, ale ako piše zuzuj asi ti to každý popíše inými slovami. Podľa mňa je to svetlunko šedá - jemný nádych šedej farby.

estrellita
19. dub 2010

mark: kde jsi sehnala vzorky barev?

eatygrenee
19. dub 2010

mark33- děkuju ti a budu věřit, že to je opravdu stejné🙂) nebo hodně podobné: 🙂 🙂 😀

syll.
19. dub 2010

Ahoj holky přidávám se k vám, mám vybraný Dorjan, ale teď mi kamoška napsala, že prej je moc těžký, máte ho některá??? ☹

syll.
19. dub 2010

V albu mám obrázek kočárku, a teď váhám, kvůli té váze, aby fakt nebyl moc těžký 😒

syll.
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
brusinka.pusinka
19. dub 2010

Syll. já mám jezdím už od července loňského roku a nezdá se my až tak těžký 😉 fota máme v albumu a jsem navýsost spokojená neměnila bych 😉

mark33
19. dub 2010

estrellita od výrobcu 😉

Sú aj ľahšie kočíky ako Danny sport ale zas až taký ťažký nie je.. napr. Tako je oveľa ťažší..

anulka.69
19. dub 2010

ahojte, tak už aj my máme doma tento typ kočíka č. 108. Je fakt pekný, ľahký, dobre ovládateľný,... Sme veľmi spokojní už sa nevieme dočkať, kedy ho vyskúšame 🙂

renatika007
19. dub 2010

Holky nevite kde tyto kočarky mužu videt na morave?
A tu šedou s kytičkama jste nekdo videli naživo?

kpetra
19. dub 2010

Ahoj
renatika- a kde na Moravě máš na mysli. U nás ve Znojmě ho mají.

Jinak jsem u nás jezdí Prestige 2010 zelený a vypadá moc hezky. Ta zelená je dost výrazná. 🙂

marlene5
19. dub 2010

kpetro nemůžeš poslal fotku prestige zeleného,je to můj favorit společně s červeným,ani jeden sem neviděla v reálu moc by mě to pomohlo díky!

eatygrenee
19. dub 2010

renatika007- ahoj, já ho videla a nelíbil se mi s těmi kytkami, ale je to věc vkusu 🙂
marlene5- prodavačka nám v obchodě říkala, že ten zelený je nejvíc prodávaná, je prý ale o dost výraznější než na foto, já ho videla v 2009 abyl pěkný, ale zase je potkávám na každém kroku 😉

estrellita
19. dub 2010

anulko, jeee, super, to je presne barva, kterou chci 🙂 nemohla bys ho prosim vyfotit nazivo? 🙂

renatika007
19. dub 2010

No Znojmo zase neni tak dleko, ja jsem z Prostejova, myslela jsem Olomouc, Kromeriž,Prerov, Brno. Ono je težky vybirat barvu podle obrazku a najit obchod kde budou mit vystavenou prave tuto barvu je asi nemožne. Libi se mi,spiš neutralni barvy,ale zase nechci nic vybluteho 😵

kpetra
20. dub 2010

Dobré ráno. Fotku zeleného Prestige bohužel poslat nemůžu. Já ho jen viděla několikrát na ulici, když s ním jela paní. Ta zelená je opravdu zářivější než na fotkách. Ale odstím bych řekla, že odpovídá fotkám na netu.

renatika - A co Valašské Meziříčí a Darababy. Tam jsme kdysi kupovali kočárek my a kamarádka vloni od nich Danny sport koupila na veletrhu Pro dítě v Brně.
http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport... Třeba tady mají zrovna ten zelený Prestige. Jen na fotce je takový matný a ve skutečnosti mě přijde víc lesklý. Mě se teda moc líbí ten černo-modrý a jinak ten hnědo-bledě modrý.
Ale nás už se to netýká, my už chodíme bez kočárku. 😢

eatygrenee
20. dub 2010

renatika007 - a co číslo 17 když chceš neutrální? ten máme my objednaný. viděla jsem v obchodě kolkci 2009 a byl krásný, přitom v katalogu mě nezaujal. tak doufám, že v 2010 bude dost podobný 😉

renatika007
20. dub 2010

TENTO NEKDO NEVIDEL? to je muj druhy vyber