Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

anien
4. kvě 2012

@terinda @stavba díky za odpovědi, budu to muset nějak pořešit 🙂

ivex
4. kvě 2012

Jestli můžu taky pár slov, tak tento kočárek dorjan, bych si nikdy nekoupila. Mám 1 dítě a vystřídala jsem spoustu kočárků a došla na to, že nejlepší pro nás byl roan marita nebo spíš takový, který má v hluboké korbě polohování zádíček, využili jsme tímto způsobem korbičku až do roku a půl, malý se narodil v dubnu. Tak přeji hodně zdaru při vybírání. 😉

mmiirrkkaa
4. kvě 2012

@ivex Dorjan v hluboké korbě polohování má (2 polohy) , nebo myslíš něco speciálního?

ivex
4. kvě 2012

Možná že teď už to tak dělají, ale kamarádka si ho kupovala nějak začátkem roku 2009 a nic takového tam neměla a strašně se jí líbilo, že já to tam měla a nemusela dlouho řešit sporťák. Ale stejně bych si ho nekoupila, přijde mi i dost malý, ale záleží na každém co se komu líbí, já jen chtěla napsat taky pár slov. Naštěstí už chodí malý do školky, tak to řešit nemusím 😅

stavba
4. kvě 2012

@ivex malý???vždyž má 82 cm hluboká korba, je to naopak jeden z nejdelších kočárků na trhu...

stavba
4. kvě 2012

@stavba jinak já mám verzi 2011 a hluboká korba polohování zádíček má a právě už je i delší než ta z roku 2009, jo doba jde dopředu i u kočárků...🙂

stavba
4. kvě 2012

@ivex ten předchozí příspěvěk byl pro tebe, jsem to omylem napsala sobě 😀

ivex
4. kvě 2012

🙂 jo, pochopila jsem, určitě, doba se mění, já jen co vím, když jsem vybírala já, už je to přece 4 roky a kámoška 3 takže je to nějaký ten pátek. Ale jestli budu někdy ještě v takové situaci, hlavně aby to mělo to polohování, jinak je to asi jedno. Na každém se skoro vždycky něco najde.

tkanicka
4. kvě 2012

@ivex nevím co je za výhodu mít dítě do roka a půl nacpaný v korbičce?

ivex
4. kvě 2012

Vůbec tam nebyl nacpaný, kdyby byl, určitě bych ho tam nenechala mačkat. Pokud nemáš sportovní kočárek s přehazovací rukojetí nebo otočnou korbou tak ti na něho fouká a nevím co ještě, náš malý to třeba potom nesnášel a plakal, když mu na pusinku foukal vítr.

hlasil
4. kvě 2012

@anien My jsme malýho dávali do hluboké na bříško, střechu můžeš vzadu odepnout a překlopit k sobě a on krásně vidí. Na zádech byl jen, když byl unavený nebo spal, a vydržel nám takhle v hluboké do 8 měsíců. Pak nám to i potvrdila na rehabce, že ho tak máme dávat právě proto, aby se nepřitahoval do sedu.

hlasil
4. kvě 2012

@stavba
@ivex
Tak zrovna to polohování mi teda jako výhra moc nepřijde... zkoušeli jsme to, ale když prcek ještě nesedí, tak stejně sklouzává dolů a pak je tam tak divně zkroucenej. To už je pak lepší pololeh ve sporťáku. A dorjan má otočnou korbu i sporťák, další plus pro něj 😉

ivex
4. kvě 2012

Každému vyhovuje něco jiného, to poznáš na dítěti, nám se to dost osvědčilo.

stavba
4. kvě 2012

@hlasil já to polohování u hluboké korby taky nevyužila, jen občas, když jsme jeli ven a potřebovala jsem malého nakrmit, tak jsem to trochu zvedla krásně se mohl najíst 🙂

anien
4. kvě 2012

@hlasil Jo, mě se právě malý krom toho pokoušení do sedu i přetáčí na bok a na bříško. Ale vždy mě jímá hrůza, když položí ruku na tu bočnici a chce koukat ven. Děsí mě, že je jen otázkou času, než se pořádně přitáhne a bude vyloženě čouhat nahnutý přes bočnici.

vilibalda
4. kvě 2012

Mám desetiměsíční holčičku a pořád máme hlubokou korbu. V kočárku se nikdy nerozčilovala a nepřitahovala do sedu, dokud nezačala sama sedět. Teď už asi měsíc jezdíme tak, že v kočárku klečí a dívá se po směru jízdy. Někdy taky visí přes bočnici a pozoruje kolečka, popř. stojí 😀 ale máme kšíry, tak se nebojím, že vypadne 🙂 jen jsme museli vybrat kšíry, které ke kočárku pasují, protože jedny s malou karabinou jsem chtěla zapnout do poutek, co jsem objevila na spodu korbičky (uvnitř), a hned při zkoušení, zda to drží (nadzvedla jsem malou), jedno to plastové poutko v kočárku prasklo! 😖 Zatím sporťák nevytahuji, protože si Míša v korbičce může pěkně hrát (sedět, klečet ležet).

terinda
4. kvě 2012

@anien tak nech broučka koukat na bříšku 🙂
A pokud je i tak hodně čilý, tak nastoupí sporťák, je už hezky 😉

anien
4. kvě 2012

@vilibalda A kde jste kšíry kupovala, příp. jaký typ? Kdyžtak klidně napište IP.
@terinda Já se právě tomu sporťáku chci zatím vyhnout, ta korbička mi vyhovuje víc. 🙂

mmiirrkkaa
4. kvě 2012

@vilibalda Napiš ty kšíry prosím semka do fóra, myslím, že to bude užitečná info i pro ostatní 😉

hlasil
6. kvě 2012

@anien Ale když ho dáš na bříško rovnou, tak bude výš a bude víc vidět, ne? Aspoň u nás to tak bylo. Pravda je, že hodně závisí, jak živé dítko máš. Náš tehdy ještě neuměl klečet a bohatě mu stačilo, že vidí, co je před ním, už to bylo nové, tak jsem se nebála. Teď už je kolínkách a otáčí se za vším, tak už by to nešlo 😀

anien
6. kvě 2012

@hlasil On to nahýbání přes bočnici dělá i když je na bříšku.

hlasil
6. kvě 2012

@anien No jo, aby mu něco neuteklo viď? Tak to pak nejde, to fakt jedině ty kšíry 🙂

herminka
6. kvě 2012

@anien @mmiirrkkaa Mně se taky malý nahýbal na bříšku přes bočnici, měla jsem nějaké takové kšíry: http://www.bazarek.pl/produkt/1866829/szelki-do...

vilibalda
9. kvě 2012

@anien @mmiirrkkaa Tak to nevím, jak moc vám pomůžu, já jsem ty kšíry dostala. Proto jsem na procházce zkoumala značku a je na nich napsáno Bambino (což se mi nepodařilo nikde na netu najít), ale vypadají podobně jako tu dávala odkaz Herminka. Přidávám fotky, ať víte, jak jezdíme 🙂

petulka3331
23. kvě 2012

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či majú kočiare Dorjan (či už danny sport 3 line alebo prestige) dvojitý systém odpruženia. Myslím či sa to dá nastaviť na zadných kolieskach to mäkšie alebo tuhšie pruženie. A ak nie, dá sa v tom kočiari dieťatko pohojdať aspoň trošku?

hlasil
23. kvě 2012

@petulka3331 Ahoj, my máme prestige a dá se to nastavit. Kočárek podle mne houpe dostatečně, ale nevím, v jaké to máme poloze. Zpočátku to houpání nebylo výrazné, ale časem podvozek jakoby vyměkl a pruží to víc 🙂

petulka3331
25. kvě 2012

@hlasil a aký starý máte ten kočiarik, ročník 2012? A nevieš náhodou, či to majú aj sport 3 line verzie? Ďakujem...

hlasil
25. kvě 2012

@petulka3331 Máme 2011, úplně stejný jako @vilibalda. Ostatní verze bohužel neznám, tak s tím neporadím.

ciernavila
28. kvě 2012

@vilibalda jej my mame ten isty ako vy. Len som ho uz dlho nepouzila od jari jazdime v golfacoch. Vytiahnem az na zimu.

Mna na Dorjane hrozne zacali stvat tie "ksandy" ci ako sa to vola. Myslim na PRestige, v tej sportovej sedacke. Tie spony nedrzali, stale sa posuvali a tak som sa na to vyprdla a dlzku som skratila tym ze som ich zauzlila. Zacali sa ale strapkat a na koncoch su cele trozstrapkane - rozparane. Dostat niekde nove tie cierne popruhy pripadne aj s tymi prackami? Ak ano tak kde? Minule som ho po dlhej dobe vytiahla ze ideme do lesa a nechcem sa tam trepat s golfkami ale ma hnevalo ze ked dam maleho na lezato tak na konci zadovej opierky sa to nadvihne nad hlavou a skracuje to tym padom loznu plochu. Da sa tomu nejak zabranit aby zadova opierka az po vrch ostala rovna ako ked to je v sedacej polohe? Nakoniec ako som spoliehala na nafukovacie kolecka maly mi tam vymyslal v tom kociku a este ked som tehotna po kopcoch to bolo aj fuska tlacit. Potom som uz aj do lesa zacala chodit s odpruzenymi golfacmi a parada, uplne ina a lahka jazda. Dorjan mam rada, ale teraz s odstupom casu si ho chvalim len na zimu a chladnejsie obdobia. V lete mu rada doprajem oddych.

herminka
28. kvě 2012

@ciernavila Ty popruhy dostaneš normálně v galanterii. Mívají tam i plastové spony, ale Dorjan je má takové specifické, tak nevím.
Gratuluji k těhotenství 🙂