Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

majloo
31. pro 2010

no tak pozriet sa asi neda nikde, ale vcera som si ho uz objednala, tak potom dam info, ked pride. Ja budem mat verziu Danny Sport Prestige 2011 v ciernej farbe. Velmi sa na neho tesim, len dufam, ze priatelovi nebude nizky, lebo je hodne vysoky a neviem, ci sa da rucka na kociku vytiahnut viac hore. 🙂

luckaar
31. pro 2010

@napoloeon tak to je potom super, nech sluzi🙂

luckaar
31. pro 2010

@majloo rucka sa da polohovat, priatel ma 185cm a v pohode kocikuje🙂 mohla by si sem potom hodit foto, my sme najprv chceli cierny, ale mame flower lily, tak ma zaujima, ako vyzera ta cierna🙂

majloo
31. pro 2010

@luckaar dakujem za info, ked kocik pride a poskladame ho, urcite nafotim. Mne sa pacia aj tie kvetinkove, aj ine farby, ale nakoniec sme vybrali cierny, aby sa priatel necitil trapne s kvetinkovym kocikom, ked bude kocikovat...no, co mam na to povedat. 😀 Ale vyzera velmi elegantne.

lusi26
31. pro 2010

@luckaar
@dijefcatko Baby ďakujem vám,pomohli ste 🙂 Objednám ten DP 2011 Brown 🙂

weri1
31. pro 2010

manžel chtěl černej já jsem nakonec ráda, že jsme se rozhodli pro černý s kytičkama, mám ho v albu, ale ve skutečnosti je hezčí 🙂

luckaar
1. led 2011

@majloo ja som si myslela, ze sa mojmu priatelovi nebude pacit kvetinkovy, dovtedy sme mali vybrany cierny alebo modry, ale povedal, ze sa mu paci, tak bolo🙂

luckaar
1. led 2011

@lusi26 urcite bude krasny🙂

cukruska1920
1. led 2011

@luckaar mi mame modry ale teraz ta nova kolekcia sa mi paci viac 😉

luckaar
1. led 2011

@cukruska1920 kukla som foto a ten modry je fakt krasny, nemusis lutovat🙂

cukruska1920
1. led 2011

@luckaar hej je .. ale keby je uz ta nova kolekcia ked sme kupovali tento tak si vyberiem tu novu...

mirkawaw
3. led 2011

ahoj, dorjanky, my sme uplni novacikovia vo vybere kocikov, no nakoniec sme sa s manzelikom dopatrali po tuto znacku a dufam, ze neolutujeme...prave sa chystam si precitat toto forum ohladom tejto znacky, tak snad sa tu o nom pisu len same positive veci...rozhodli sme sa pre flower collection 2011 poppy, dufam, ze tiez neolutujeme, lebo vsetky moje kamosky maju XLander, no mojmu manzelovi sa nepacil funkcne a mne zasa vyzorovo...tiez nam odporucali Espiro, na vyzor vsak hroza a mne najskor vyzorovo sedel Maxi Cosi, no nie za tu cenu...tento sme objavili nazivo v Madarsku, tak sa vytesujeme k vlastnej spokojnosti obaja, mal by nam prist koncom januara 🙂

aaddeell
3. led 2011

@lusi26 prosim ked ti pride daj sem foto a napis my chcem ten isty ale gold

lusi26
3. led 2011

@aaddeell Gold tu už nejaká mamina má,len som si nezapamatovala nick.Ak nájdem tak ti pošlem ip. 🙂

mirkawaw
3. led 2011

@cukruska1920 ved ten tvoj je uz tiez nova kolekcia danny sport prestige a ja nevidim ziadny rozdiel medzi 2010 a 2011, alebo su tam nejake nove vychytavky? resp. sa ti tiez paci flower collection 2011?

e_kociky
3. led 2011

@mirkawaw rozdiel medzi kolekciou 2010 a 2011 nie je žiaden.
Danny Sport Prestige Collection 2011 bol doplnený o farbu Brown a farbu Grey ostatné zostáva rovnaké ako u kolekcii 2010.
Danny Sport Prestige Flower Collection je nová farebná kolekcia, pričom farby sú rovnaké ako na kolekcii Flower u kočíka Danny Sport 3 Line, líšia sa len tým, že Prestige je doplnená o kombináciu koženky, a tiež kočík Prestige má vo výbave predlžujúci diel pomocou ktorého si zo športovej sedačky vytvoríte vaničku.

mirkawaw
3. led 2011

@e_kociky vdaka za info, k tomu som sa uz tiez dopracovala...len ma prekvapilo, ze cukruske sa paci nova kolekcia, ked jej kocik vyzera rovnako ako ten v novej kolekcii...no fajn, ze nas zasobujete novinkami...nechysta dorjan vyrabat aj fusaky a deky korespondujuce s farbami nasich kocikov??? myslim, ze XLander nieco take ponuka, tak len tak pre info...citam, ze emitex je fajn znacka, no keby bolo nieco na trhu presne k dorjanom, tak sem s nimi 😉

cukruska1920
3. led 2011

@mirkawaw ten moj je taky isty ako teraz ta nova verzia... myslela som ze sa mi paci ta farba tej novej kolekcie 🙂

mirkawaw
3. led 2011

@cukruska1920 aha jasne...a ktora nova farba, brown alebo grey? ta tvoja modra je myslim velmi pekna tiez...inak, ako si spokojna s prestige? slape ako hodinky? my sme najskor pred silvestrom v madarsku objednali danny sportline 2010 cierny s kvetinkami aky ma weri, kedze iny letak tam nemali a mali tam hned aj jeden bezovy nazivo a funkcne sa nam pacil, co vsetko vedel, no po zhliadnuti danny prestige flower collection 2011 model poppy doma na internete, ked sme ten objednany chceli ukazat rodicom, nie je o com...dufam, ze sa to bude este dat zmenit u vyrobcu...ten vraj vyraba na zakazky, na sklade ich nema, takze nas kocik bude videny nazivo poprvykrat, ked pride...pochopila som z tohto fora, ze treba mazat WD 40 kovove casti, aby nevrzgal, kozenku jedlym olejom pretriet, no kedze my budeme vanicku pouzivat najma v lete, tak to snad ani nemusime robit tak casto, ako vy, co kocik vyuzivate hlavne teraz v zime...inak okrem vrzgania, som sa nedocitala o nejakych vacsich nedostatkoch u dorjana vo vseobecnosti a tiez hlavne u prestige, alebo? velkost je dana, s tym nic nenarobime, rozdiely medzi modelmi nepatrne, to kyvanie vanicky je snad tym perovanim a hojdanim...no dufam, ze sme sa rozhodli vsetky spravne, lebo ci chcete alebo nie, kazdy skor chvali to svoje...no a ako v zivote, nic nie je dokonale a to je na tom to, co ho robi nevsednym... 🙂

cukruska1920
3. led 2011

@mirkawaw ten brown.... hej som spokojna...ide perfektne po snehu len trochu nam kriva koleso..je kriva os ale na tych chodnikoch sa to strati kedze tie tiez niesu bohvieko rovne... som zvedava aka bude sportova verzia a tiez sa mi paci ta predlzovacia cast na sportovu verziu..lebo takto o rok to tak urcite vyuzijeme kedze maly sa mi uz do hlbokeho zmestit nebude ked bude zima

mirkawaw
3. led 2011

este jedna vec ma zaujima, baby, co mate cierne kociky, nevysedivela vam ta cierna alebo ine dorjan farby od slniecka? my by sme totiz chceli tento kocik vyuzit aj pre druhe babatko, tak neviem, ci bude okay po lete intenzivneho kocikovania 😉

aaddeell
3. led 2011

@lusi26 dakujem

e_kociky
3. led 2011

@mirkawaw farba ti nevybledne, kočík je vyrobený z kvalitného materiálu zvaného Spylon - vode odolný a tiež odolný voči slnečnému žiareniu, čiže nevybledne behom jedného leta 😉

mirkawaw
3. led 2011

@e_kociky super, super, same dobre spravy, dufam, ze bude tomu tak aj po 3 letach 😀 vdaka za info 🙂

lusi26
4. led 2011

@aaddeell https://www.modrykonik.sk/fotoblog/roboss/ˇpozri si tento album mamina roboss má presne ten čo chceš ty 🙂

valkil
8. led 2011

Tak jsme se konečně dostali do obchodu si s kočárkem pořádně zajezdit (teda jen vevnitř 🙂 ). Přišel mi super, jak manévrování, tak i ta váha oproti ostatním kočárkům se nezdála vyšší.
Tak už máme objednanou barvu 142.
Teď ještě zkoumáme, jestli ty adaptéry jsou i na maxi cosi Pebble? Uvidíme co odpoví z obchodu.

anna1980
9. led 2011

@cukruska1920 Ahoj ,ja rozmýšlam presne nad touto farbou...veľmi sa mi páči a aj manželovi.A podla mna je vhodný aj pre dievčatko. Chcem sa opýtať či na vaničke- na strieške je vetracia sieťka,nakolko v lete by som to uvítala.Dík

anna1980
9. led 2011

Kočky chcela by som sa opýtať ešte na športovú časť,polohovateľná chrbtová opierka sa da sklopiť uplne do lahu a aj do sedu. Viem že X-lander ma s tým problem, že detičky sa nakláňaju nakoľko športová časť sa neda uplne dať tak,aby dieťa sedelo. dík

estrellita
9. led 2011

@anna1980 ano, da se dat uplne do lehu 🙂 a na hluboke korbe je vetraci sitka 🙂

anna1980
9. led 2011

@e_kociky ahoj...rozmýšľam nad kočíkom Prestige kt. má predlžovací diel na športovú časť,ale neviem ako to vyzerá...ako je to reaizované.Nemáte prosím niekto foto.nikde som to nevedela najsť. dakujem