Kočárek Dor Jan Danny Sport. Víte něco o něm?

gabik76
8. led 2009

Ahoj,víte někdo něco bližšího o tomto kočárku?Vypadá super!

aajda
14. pro 2011

@ciernavila Tak Agáta je hubeňour, takže příkrmy jsme dostali příkazem, naštěstí papká krásně, na to je ten sporťák fakt bezva. Polohování korba má, ale na můj vkus je i ten první stupeň až moc, já to nevyužila ani jednou, na to mi přijde lepší sporťák, že je i měkčí... jinak musíš jakoby zvednout tu ležící desku v korbičce a pod ní je kovová zarážka... takže dost nepraktické, tím spíš, když je mimčo uvnitř.
Jinak v tom výtahu je to fakt naprosto stejné, takže pokud se vejdeš s korbou, vejdeš se i se sporťákem v lehu. Nad golfkama uvažuju, určitě ale až na léto, na dovču a tak. Jinak spíš ten sporťák, bude asi pohodlnější...

nika19918
14. pro 2011

my ten kocik mame a je super aj sme spokojní 🙂

herminka
15. pro 2011

@ciernavila Můj malý má kočár taky převážně na spaní, ale chvíli mu trvá, než usne, anebo se pak odněkud vracím s ním už bdělým, a to mu vadilo, že nemá prostor. Polohování jsem nevyužila.
S příkrmy jsme na tom byli podobně, rozjedl se až někdy v 9 měsících, do té doby jen pár lžiček, a i teď má občas anorektické dny 😒
Golfky nemám, uvažuji, že bych je pořídila na léto, ale ještě uvidím. Kamarádka má tentýž Dorjan a maličké auto, tak plánuje z hlubokého jít rovnou do golfek, chce koupit Babydesign Sprint.

ciernavila
16. pro 2011

@herminka ja som z tych golfik na nervy, furt nviem ktore, ale do jari mam cas...namotala som sa na maclaren ale je dost drahy... fakt netusim, snad si dovtedy vyberiem..teda Spring sa mi paci ja hladam tiez spojenu rukovat ale cenu tiez do 5 tis,. a vahou do 7 kg a ten spring ma az 10, to uz je tazka kara...ja to chcem male skladne ked cestujeme na SK

herminka
17. pro 2011

@ciernavila Aha, to chápu.

jaja.m
17. pro 2011

Ahojky holky,chtěla bych se jen zeptat.Až do teď nám Dr. tvrdily,že čekáme holčičku.Tak jsme pořídili danny sport prestige ten fialový,ale teď na ko nám dr řekla,že to bude asi kluk.Myslíte,že ta fialová neni blbá na kluka? 🙂

modroocka29
18. pro 2011

@jaja.m já mám taky fialový...a každý se mě ptal, když nakoukl do kočárku, jestli holčička nebo chlapeček, takže vůbec ostatní nevyvozovali, že by to mohla být holčička, protože mám fialový kočár. Holčičku teda mám, ale kdyby byl druhý kluk, tak do toho dám jen šedou deku a zase to bude vypadat jinak....kluci přeci jezdí hodně v červených kočárcích apod.

daisy14
18. pro 2011

@jaja.m Já myslím, že je to jedno, hlavně když se líbí Tobě. Miminku je to jedno. Já mám holčičku a kočárek máme v kombinaci hnědotyrkysový, protože modrou miluju. A každý si myslel, že máme kluka, ale mě je to fuk.

mmiirrkkaa
20. pro 2011

@jaja.m Já osobně považuju fialovou za neutrální barvu.

ciernavila
2. led 2012

Kto ste uz v sportaku? My sme dva dni v sportaku, mam ho v protismere, maly je tvarou ku mne. Manevruje sa s nim uplne v pohode, ako s hlbokou korbou. Akurat som prisla na par nevyhod. Ked je v uplom lahu nezmestim sa do nasho minivytahu, musim dat pololah a ked som ho dnes v pololahu krmila vonku tak som ho nevedela dat naspat do lahu /lebo este sam nesedi/. Proste sa mi to horko tazko podarilo az doma ked som to dala do uplneho sedu a opat do lahu. Skoro som sa zapotila pri tom. Navyse ako je v kombineze a fusaku to ide blbo a zadova opierka je uzsia ako hlboka korba, chudak ja si neviem rpedstavit ako tam vojde s fusakom buduci rok?? Asi tazko. Ved uz teraz ked spi ma tak rucicky pri sebe, mne sa tam zda tak natesno ako v hlbokej korbe...tak ja neviem, asi to tak ma byt. Inak bude je super, aj to okienko tam hore a v lete to odvetravanie.Ale dizajnom sa mi uz nelubi ako hlboka korba, pride mi taky skaredsi ale co uz....

ciernavila
2. led 2012

@aajda tak vidis, so sportakom v lahu som sa nezmestila ☹ je asi o 5 cm dlhsi... a potom sa nam nezavru dvere do vytahu, mame take co sa ohnu smerom do vnutra vytahu a same sa zavru. Takze stale musim manipulovat zo zadovou opierkou.

aajda
2. led 2012

@ciernavila ☹ Tak to je mi líto, mně přišel úplně stejný, opruz ve výtahu a boj s posledními cm pořád stjený, ale je fakt, že zavírám vnitřní dveře ručně... Jinak to vracení té zádové opěrky mi taky moc nejde, občas se to povede hned, občas s tím zápasím... každopádně to jde lépe s úplně přetaženou stříškou, se sklopenou to skoro nejde...třeba nám tu někdo poradí nějaký fígl...

herminka
2. led 2012

@ciernavila @aajda Mám stejný postřeh se stříškou. Jinak je třeba tu polohovací páčku poměrně dost zatáhnout k sobě, pak to jde do lehu bez problémů. Mně jde teda hůř polohovat směrem nahoru, do sedu. Výtahem jezdím jen u našich a vešla jsem se úplně stejně jako s hlubokým.
S tou vizuální stránkou je to pravda, hluboký vypadal líp. Minimálně u nás v obchodě mívají vystavené jen hluboké, což je trochu škoda. Na druhou stranu, třeba u superdrahé Teutonie taky není sporťák nijak krásný.

aajda
2. led 2012

Jo, vzhledově nic moc, takový obr veliký... ale zase si říkám, že je alespoň pohodlný 😀 A v létě s většími dětmi a bez fusaků, trochu v sedě a se sklopenýma nožkama, to už bude taky vypadat jinak...

herminka
2. led 2012

@aajda Přesně totéž jsem chtěla říct, on má ten nánožník takový divně tvarovaný, tak kočár nevypadá moc extra.

tkanicka
2. led 2012

@ciernavila
@aajda jsem ráda, že s tím nebojuju jenom já... už jsem myslela, že mám zase smůlu na kus jako u autosedačky... kam máte přetaženou tu stříšku? Mně přijde, že se to kousne o tu její konstrukci... když je malá úplně v sedu, tak musím vždycky kus boudy odepnout zipem a pak to jde pěkně dolu, tak zase připnu boudu a jede se dál.
Jinak sporťák mi taky nepřijde tak hezký, jako korba, ale otočila jsem ho teď dopředu a nejen že to líp jede, ale i to líp vypadá.

@herminka nánožník vždycky podseknu v místě ohrádky, hned to chytne trošku rozumnější tvar 😉

camelinka
2. led 2012

hmm zeny, tak to se do sportaku vylozene tesim 😅 😝 😝 😝 😔

aajda
2. led 2012

@tkanicka Tak já do sedu ještě nedávám, takže s tím problémy nemám, ale očividně se je na co těšit 😀 A je fakt, že až se otočí po směru, tak to taky bude vypadat jinak, to jsem úplně zapomněla, že do nekonečna na mě asi koukat nebude...

camelinka
2. led 2012

@aajda ja mam spis prekerku,kdyz ji otocim celem k sobe a natahnu nohy.popr pridelam tu pridavnou cast tak se o nej asi prerazime 😅 😀 😀

weri1
2. led 2012

sporťák od dorjana je hybrid 😀 ale já nedávám nánožník tak to jde a vozím pořád otočenýho k sobě....proto jsem ten kočárek i kupovala

aajda
2. led 2012

@camelinka Tak první procházku foťte 😀 My nemáme tu přídavnou část, takže já se nemám oč přerazit, uf, alespoň něco...

tkanicka
2. led 2012

@aajda naše prďolka měla v kočárku hysterický záchvaty a jediný co prošlo je sporťák čelem do předu a v sedě ... a po dvou měsících utrpení je klid. Jenom jsem teď zjistila, že jsem měla koupit prestige, protože má to okýnko... jenže já myslela, že bude jezdit čelem ke mně 😝

vozíte na sporťáku ještě tašku? mně tam překáží ☹ a jakou používáte pláštěnku? Pořád stejnou ... prý měla být univerzální, ale na ležící sporťák to teda moc nepasuje

aajda
2. led 2012

@tkanicka Taška mě tam pěkně točila, jednak je malá, takže přebalování a ještě termoska a tak, to bylo bez šance, navíc se to pořád odepínalo... ale ježíšek naježil novou a ta je super a nepřekáží... A pláštěnku jsem na sporťák ještě nepoužila, ale žiju v tom, že ta co šla na korbu půjde i na sporťák 😀

tkanicka
2. led 2012

@aajda hmm... tak to my už tu čest měli ... no nic moc, ale třeba to jen neumím nandat, jak se nandavá na golfky jsem taky musela očíhnout u kamarádky

herminka
3. led 2012

@tkanicka Úplně jsem to nepochopila s tím nánožníkem - jako že ho nějak zastrčíš, aby nedělal ten hnusný převis?
Pláštěnka nasadit jde, ale blbě 😀, to je tak, když se šetří s materiálem, kdyby byla jen o 1-2 cm širší nebo delší, šlo by to podstatně líp. Nánožník v ní není zastrčený celý, a aby se přikryla stříška, musí se malinko nadzvednout do sedu (ale vůbec ne tak, aby v sedu zůstal) a pláštěnka přetáhnout.

@camelinka Jsem hrozně ráda, že máme tu prodlouženou rukojeť, jinak bychom taky kopali do všeho, co jde 😀

tkanicka
3. led 2012

@herminka tady je to vidět, ale to připravoval kočárek tatínek, tak to není úplně ono. Já se s tím víc urovnávám
No mně ta pláštěnka při položení do lehu zůstala zaseknutá v půlce boudy ☹ no snad ji nebudeme moc potřebovat

ciernavila
3. led 2012

teda ja som plastenku tiez este nedavala ale ja tam mam na prestige flower aj ten pridavny diel na nohy a ked ho tam teraz mam vyzera to ako dlha hlboka korba. Na to mam este aj nanoznik a este aj original tasku a vooobec do toho nekopem ani mi to tam nezavadzia a nic sa neodopina. A v tom vytahu mierne nadvihnem zada do pololahu a rucku sklopim dohora, tasku polozim na kocar a dvere sa vtedy v pohode zavru. Inak hrozne ocenujem tu kozenkovu rukovat, vobec sa nelupe, nepraska, stale ako nova. Ja aj golfky budem pozerat bez penovej rukovate, tie sa vacsinou len drolia a ostavaju tam diery. A mne sa jazdi ale dobre s tym, ja nemam pocit ze by sa mi nejak divne slo so sportakom a to ho mam v protismere jazdy.

daisy14
3. led 2012

Koukám, že máme všechny stejné "problémy". Pláštěnku na sporťák jsem použila zatím jen jednou a to jsem s ní bojovala, potřebovala by být o něco širší a delší, v podstatě neschovám celý nánožník. No snad nebude moc pršet🙂
Co se týče polohování, tak jsem s tím ze začátku taky dost bojovala, člověk musí pořádně zatlačit tu páčku či co, ale teď už to jde. Jo a ten nánožník taky tak nějak visí, ale už jsem si zvykla🙂
Malá má 11 měsíců a pořád jezdí čelem ke mně, ale má už malý rozhled budu ji muset otočit a mě se táááák nechce🙂 Koukat na ni je ta nejlepší věc na světě !

herminka
3. led 2012

@tkanicka Moc děkuji za foto, z popisu jsem to pochopila dobře 🙂 Pláštěnka se mi taky zasekla a zdálo se, že nepůjde nasadit, ale fakt stačilo jen malinko přizvednout.

@ciernavila Záleží na tom, jak jsi vysoká a jak děláš dlouhé kroky 🙂 Já mám 182 cm a už v obchodě jsem kopala do brzdy, nechci vidět, jak by to vypadalo při rychlé chůzi (a se sporťákem). Ale naštěstí byla možnost objednat prodlouženou rukojeť.

camelinka
3. led 2012

@herminka prodlouzenou rukojet zavidim, manza chodi s kocarem jako vedle neho,protoze jinak do toho kope furt, ja uz sem si nejak zvykla 😔