Kočárek DorJan Cross Country. Jaké s ním máte zkušenosti?

carlisse
30. dub 2007

Ahoj všem,
chtěla bych se zeptat, jestli máte některá kočárek DorJan (mám vybraný typ Cross Country), jaké s ním máte zkušenosti, jak ty dobré, tak i ty špatné? Díky moc za radu!

smajlik
24. čer 2008

i mě se moc líbil, ale ani ne designem jako cenou a vlastnostmi uváděnými prodejcem

schnek
24. čer 2008

čauk, já sice neměla DorJan ale Tiger, což je v podstatě to samý 😉 na malý mímo se kterým chodíte ven, je prima, ale cestovat s ním je celkem na prd, je špatně skladný, těžký a zabere spoustu času rozkládání a skládání. Pokud neplánujete cestovat a chcete levnější a dobrej kočár, tak je tenhle fajn, mě nevyhovoval 😉

andelka
25. čer 2008

Mně se Dorjan taky líbí, nechci dát za kočár majlant a budu chodit hlavně po městě, trochu v terénu a jezdit maximálně tramvají a busem (hodně jich je nízkopodlažních), ale v podstatě moc nebudu muset, většinou se dá všude dojít pěšky. A auto nemáme a ani mít dlouho nebudem. Takže zatím je Dorjan vítěz.

sisstin
27. čer 2008

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?... 😉 , kdybyste některá chtěla 😉

frog
27. čer 2008

tak mě se třeba líbí tenhle,ty květinky jsou pěkný 😉
http://www.eshopbaby.cz/katalog/booster-gt-4-ko...

snezenkajarni
12. čer 2009

Ahoj, oživuji tuhle diskusi. Doufám, že mi nějaká maminka poradí. Docela se mi líbí Dorjan cross country. Teď máme klasický hluboký, ale ráda bych přesla na sportovní. Chtěla bych ho používat tak od 6-7 měsíce. Ráda bych věděla, zda má cenu kupovat takovýto kočárek, nebo už rovnou golfky. I když na golfky se mi zdá mičo docela malá - přece jenom mu ještě letos v zimně bude něco mále přes rok. Tak nevím. Vyplatí se kupovat takového kombicnace - vypadá supr.
Dík za každou radu.

reruna
13. čer 2009

snezenko neměli jsme sice přímo dorjan, ale podobný, já bych koupila raději nějaký sportovní s polohovacíma zádama až do lehu, prostorný, ale lehký (kombinace jsou celkem těžké), dobrá je bud přehazovací rukojet nebo sportovní sedačka umístitelná i proti směru jízdy, na malé mimčo budeš chtít vidět a taky mysli na nánožnk na zimu.kombinaci už bych asi nekupovala, když hluboký kočárek máte. Jestli vybereš nějaký lehký sportovní, tak třeba už ani golfky nebudete pořizovat. Jo a u sportovního kočáru se líp manipuluje s otočnýma kolečkama. To je jenom pár mých rad, třeba to pomůže.

dumbice
15. čer 2009

Ahojky já Dorjan cross country mám a myslím si že je spíše lepší pro malé miminko, Teď je taky moc fajn malej v něm sedí, ale máme ho spíš už jen na zahradu a nebo na procházky po okolí a nebo když víme že pojedeme hodně špatným terénem, na to je opravdu moc fajn, ale na cestování jsem raději pořídila golfky, zaprvé nám zabere po složení dost velkou část kufru máme klasickou felicii a zadruhé je opravdu dost těžký, ale věřím že na zimu bude dobrý pokud ho koupíš z druhé ruky tak ho určo využiješ ale nový bych už nekupovala, nebo bych opravdu koupila klasický sporťák.

kukuca
9. črc 2009

Prosím Vás holky,nevíte některá jestli má Dor Jan prodejnu v Brně nebo někde na Jižní Moravě?Na internetu mě zaujal,ale ráda bych si ho ,,ošahala,, než by jsme se rozhodli ho koupit.Díky

ivanas11
6. srp 2009

Ahoj všem!
Mám stejný dotaz a problém jako kukuca!!! Jižní morava, Vysočina - kočárky Dorjan? moc moc moc prosím 🙂

kpetra
6. srp 2009

Ahoj
Dorjany mají u nás ve Znojmě dokonce ve dvou obchůdkách. 🙂 Jaký typ byste chtěly?

kpetra
6. srp 2009

A to tady: http://www.edb.cz/Detail.aspx?L=CZ&SML=67347200...
Druhý nemůžu na netu najít, ale jsou od sebe vzdálený cca 500 m. Je to obchůdek u Gymnázia na Komenském náměstí a od prvního obchodu se jde ulicí pořád rovně až na náměstí a tam hned vpravo za rohem je ten obchůdek. Je takový zastrčený.

astrane
6. srp 2009

já je viděla v Brně v tom obchodě,co kolem jezdí šalina č 4-pod husovickým tunelem...jezdí tam i trolejbus z mendláku-směr Vinohrady....Balli se to tam myslím jmenuje-žlutej patrovej dům přímo u té světelné křižovatky....jak se jmenuje ta zastávka...já si teď nemůžu vzpomenout 😔

kpetra
6. srp 2009

http://www.mp-market.cz/ Tento obchod je v Třebíči, třeba by měli i jiný typ Dorjanu než Danny sport. 😉

astrane
6. srp 2009

http://www.kocarkyballi.cz/
tady je mívali ještě pře asi rokem...od té doby jsem tam nebyla....

jijitka
13. zář 2009

Ahojky, pročetla jsem celou diskusi o kočárku Cross Country a protože je to taky můj favorit - zatím jen podle vzhledu, neviděla jsem naživo, prosím o vaše zkušenosti. Mimčo se narodí v lednu, takže rozhodující je pro mě velikost korbičky - tak, aby se pohodlně vešlo přes první zimu, v létě v něm mohlo spát na zahradě a případně jsme s ním odjezdili část druhé zimy. Jezdit s ním budu jak po městě, tak i po takových "vesnických cestách".
A taky ho budu muset občas přepravovat v autě - Felicie. Vím, že na cestování po městě a nákupy jsou určitě lepší otočná kolečka, ale víc ho budu využívat v terénu a taky na sněhu, takže trvám na kočárku tohoto typu - velká pevná kola. Díky za každou radu a klidně i tip na jiný kočárek podobného vzhledu a ceny 🙂

kocanda2009
15. zář 2009

ahojky, my cekame mimco za chvili a taky jsme si tento kocarek vybrali kvuli zime - je sice docela tezky ale do terenu simyslim ze bude dobry, zatim jsme ho tedy zkouseli jen bez mimca a jsem moc zvedava az poprve vyrazime ven jak nam to pojede....my mame vetsi auto takze s prevazenim problem nebude ale do felicie nevim jestli se ti dobre vejde...do mesice snad budu vedet vice 😀 😀

berynka
15. zář 2009

jijitka, já jsem teda po zkušenostech velkej kritik DorJanu, ale korbička je hodně veliká a jestli se dobře pamatuju, tak ve Felicii jsme ho taky jednou vezli a ani jsme nemuseli sundavat kolečka 😉 . Jinak teda nezdá se mi extra do terénu - moc nepéruje, tak nevim, jaké v něm může mít mimčo pohodlí a jako sporťák je nepoužitelnej úplně 😅 . Ale chápu, že při rozhodování je jedno z podstatných kritérií "cena".

kocanda2009
16. zář 2009

berynka - myslim ze kazdy asi pod slovy "do terenu" mysli neco trochu jineho, nam slo o to aby se kolecka neztracela ve snehu, prilis moc perujici kocar taky neni pohodlny...

jijitka
16. zář 2009

já ho bohužel ještě neměla v ruce, chystám se zítra. Co se týká sporťáku, už jsem četla hodně hodnocení, že není moc ideální - těžký a špatně ovladatelný. Ale hluboký na zimu je zase prostorný a jako velké plus vidím i vložnou tašku - není nutné pokaždé mimčo z kočárku vyndavat, ale přenesu ho pěkně v teple. Bohužel, vzhledem k tomu, že bydlím na okraji města, budu závislá na častém skládání do auta, na což se mi zdá přece jen těžký. Takže nakonec asi zvolím něco typu Danny sport - mimochodem, ten se mi moc líbí, ale odrazuje mě sířka 30 cm. No rodím až v lednu, tak mám ještě čas vymýšlet 🙂

kocanda2009
17. zář 2009

ta vlozna taska je docela tezka, takze na noseni az tak moc super neni... ☹ takze pokud jsi na tom takhle tak vych doporucila vybrat neco lehciho 😉

jijitka
17. zář 2009

kocanda2009 - ano, už jsem rozhodnutá pro jiný, trochu lehčí typ. A - všimla jsem si - tobě se to blíží 😀 tak hodně štěstí při porodu, ať vše dobře dopadne 🙂 🙂

kocanda2009
17. zář 2009

dekuji 😀 😀

storm07
24. led 2010

Ahojte všechny maminky, chtěla jsem se vás zeptat ( těch co mají cross country) jak jsou s ním spokojené a jestli jim při ovládání nevadí jeho váha. Předem díky za odpověď

myisiska1
10. bře 2010

Maminky, prosíím moc o radu. Máme cross country a z ničeho nic nám dneska začal úplně šíleně zatáčet doleva. Nedá se s ním vůbec jezdit. Nevíte jak kočárek "vyvážit" Určitě tam bude jen něco povoleného nebo tak něco a nechci to kvůli tomu dávat na reklamaci, abych byla měsíc bez kočáru

andy82
11. bře 2010

já bych potřebovala poradit, jak se nastavuje to odpružení? S manželem jsme na to nepřišli. Díky moc

michamicha
30. bře 2010

ahoj, my se rozhodujeme (teda spíš bojujeme) nad dorjan cross country a roan marita 😎 manžel chce houpací roan, já chci zase dorjan s přehazovací rukojetí.... přemýšleli jste někdo nad těmito dvěma kočárky?