Kočárek DorJan Danny Sport Prestige 2010

miriska
21. čer 2010

Ahoj holky,

uvažuju o koupi tohoto kočárku, má někdo s tímto modelem od Dorjanu zkušenost? Mě se docela líbí, ale mám trošku strach z té jemné koženky, aby se snadno někde neroztrhla a taky když nám ho prodavačka ukazovala jak se skládá, tak s tím měla docela problém 😒 Poradí někdo prosím? Díky...

camelinka
8. bře 2011

@herminka jj to neva, zkouseli sme ho a i manzovi ktery ma 2m vyhovoval 🙂

ciernavila
25. bře 2011

@lucia1981ahoj ja mam Danny Sport Prestige 2011 Flower - farba crocus - to je zeleny s kvietkami. Bacha na to farby fakt skresluju! On mi pripadal krasny limetkovy na vsetkych webkach a na zivo ho v predajni nemali tak som si ho objednala a riskla. Celu trojkombinaciu i s autosedackou. Ked som ho bola pozret dostala som trocha sok - je totalne zeleno kriklavy. Ale nevadi, ja si na to zvyknem, aspon nas auto nezrazi 🙂) A spolieham sa ze to od slnka snad casom vybledne. Niekto sa boji ze mu vybldnu farby a ja budem len rada, aspon by to tak nekricalo. Ale je aspon taky vesely zeleny.

ciernavila
25. bře 2011

@lucia1981 A ozaj, vanicka je dost velka, to sa neboj. A na SK ti neviem poradit kde ho zozenies ☹ Ja zijem pri Prahe tak som ho kupovala tu.

cukruska1920
26. bře 2011

Ahojte... chcem sa spytat....ako sa vam jazdi so sportovou veriziou? ja mam este vanicku a dnes som vyskusala nakliknut sportovu a bola som zhrozena...ten kocik je obrovsky a taky nemotorny mi pripada... mozno aj zato ze si musim zvyknut a stotoznit sa s tym ale dost ma to sklamalo... mate niekto uz sportovu cast? ako sa vam to paci? hlavne ked sa da do lahu tak sa mi zda dost velky 😒

hlasil
27. bře 2011

@ciernavila Ahoj, tento kočárek se nám také zalíbil. Naživo jsme viděli zelený ze standardní kolekce, příteli se líbil, ale mně přišel právě dost křiklavý. Tak jsem si podle fotek z webu vybrala právě Crocus, že by měl být světlejší a teď se ho bojím. Byla bys prosím ochotná ten váš vyfotit?Nebo zkusit srovnat, jestli ta zelená z Crocusu je stejná nebo světlejší jako podle fotek ta ze standardní kolekce? Děkuju moc.

ciernavila
27. bře 2011

@hlasil Ahoj, mame ho uz zaplateny ale este je na predajni. Ale poslem ti link na original fotky co ho niekto uz v diskusii nafotil.Ja som v predajni videla zeleny z klasickej kolekcie, nie flower a to bola vyrazna zelena ale tmavsia. Crocus je svietivo bledo zeleny ale az moc ziarivy. Tu je link, jedine fotky z netu co sa najviac tej realnej farbe priblizili:
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/dannys/album...

ciernavila
27. bře 2011

@ciernavila najma si to vsimni na tej predposlednej fotke kde to je fotene zblizka

ciernavila
27. bře 2011

@hlasil najma si to vsimni na tej predposlednej fotke kde to je fotene zblizka

hlasil
27. bře 2011

@ciernavila Děkuju, výraznější je, ale asi je to lepší barva než ten celozelený. Mně se líbí ta kombinace s tou druhou látkou s béžovým podkladem, ta to odlehčí a zjemní. Ale koukala jsem, že ve sporťáku je vnitřek ze stejné látky s těmi kytičkami, nepamatuješ si, jestli je to tak i u hluboké korbičky? Protože, co jsme viděli z té klasické kolekce, tam byl ten vnitřek béžový s opravdu jen decentním potiskem, a to by se mi do korbičky asi líbilo víc.

ciernavila
27. bře 2011

@hlasil pozri sa do mojho fotoblogu, sportak je vnutri bledy cely s kytickami, zeleny je len zvonka

ciernavila
27. bře 2011

@hlasil hlboka korba je vo vnutri tiez bleda, teda spodok urcite, aj s pratelnym potahom. Aspon tak si to pamatam, ale budem ho mat doma asi az o tyzden, tak ak ti to nie je neskoro tak by som ho potom vyfotila a dala fotky sem.

hlasil
27. bře 2011

@ciernavila U tebe ve fotoblogu zadne fotky nevidim, jen dve z uzv, mozna mas album zamcene?
Ale pokud uvnitr neni zeleny ani trochu a ten vzorek je ton v tonu, tak to asi bude to podobne, co mela klasicka rada. My se pristi tyden chystame na veletrh do Letnan, snad tam nejaky z te Flowers kolekce objevime, idealne ten zeleny, asi by fakt bylo lepsi ho videt.

wansday
27. bře 2011

@hlasil příští týden se koná nějaký veletrh s kočárkama v Letňanech?

hlasil
27. bře 2011

@wansday No, nebude jen kočárkový, ale předpokládám, že kočárky tam budu. http://www.forkids.cz/2011/cz/intercept.asp Bude tam vystavovat Malvík, Babypoint a Špuntík, tak snad tam bude něco k vidění a třeba i k pořízení s výstavní slevou 🙂

wansday
27. bře 2011

@hlasil jj už jsem to hned začala hledat... tak to je super.. moc děkuju za info, určo se tam pojedem podívat, taky ještě furt nemam úplně jasno, kterej kočárek pořídíme🙂 i když na 90% procent to vidím na x-lander🙂

ciernavila
28. bře 2011

@wansday
@hlasil
Niektore tie babatkove firmy maju na strankach aj moznost si vytlacit voucher na vstup zadarmo, tak to tiez vyuzite, treba tam len dat svoju emailovu adresu.

ciernavila
28. bře 2011

@hlasil Tak to je zvlastne, nemam ich zamknute, davasla som ich tam vcera amam k nim komentare... obavam sa ze ci to nebude tym ze mam fotoblog na modrykonik.sk lebo som tam registrovana? Neviem.

wansday
28. bře 2011

@ciernavila no tak to je super... večer to prolezu, jestli to někde nanjdu.. děkuju 🙂

wansday
28. bře 2011

tak jsem se hned koukla na stránky Malvíka (www.malvik.cz) jestli to tam náhodou nemaj a našla.. takže kdo chce na veletr zdarma, na malvíku přímo na hlavní stránce, máte odkaz, vyplníte e-mail, jméno a poštovní směrovací číslo a oni vám ihned pošlou voucher, kterej jen vytisknete, podepíšete a předložíte u vstupu🙂

hlasil
28. bře 2011

@ciernavila Aha, tím to bude, ona registrace na obě jazykové verze je společná, ale když člověk přejde, tak se přihlášení neudrží, to tedy mohli vymyslet šikovněji. Teď už fotky vidím.

@wansday Mají to u Malvíka nebo na Dětském ráji.

hlasil
28. bře 2011

@wansday Tak koukám, že už jsi to našla. Já měla zprávu rozepsanou, pak zazvonil telefon a než jsem to dopsala a psolala, tak to vypadá, že neumím číst, co se píše přede mnou 😀

wansday
28. bře 2011

@hlasil 😀 😀 😀 už se tam těšim.. aspoň si uděláme výlet.. vezmem s sebou i malou, tý se tam bude líbit 🙂

lolko_lenka
4. dub 2011

Prosím Vás, dajú sa kočíky Dorjan pozrieť v nejakej predajni v BA, prípadne v okolí? ďakujem vopred za odpovede 🙂

ciernavila
8. dub 2011

@hlasil Už mám tie fotky v albume, tak možeš kuknuť ak chceš

hlasil
12. dub 2011

@ciernavila Děkuji, už jsem koukala. Podle mne kočárek vypadá super, nastávající tatínek je taky spokojen. U krtečka jsme viděli i vzorky látek a měli tam jiný kočárek od Dorjanu, který měl základní barvu tu samou zelenou. Na přirozeném světle vypadá o něco méně výrazněji a ty kytičky to hezky zjemňují. Tak myslím, že to půjde. Děkuji!

camelinka
14. kvě 2011

tak uz mame Dorjanka doma, mazlila sem se s nim pul dne 😀 😀 😀 😀 . nez sem prozkoumala vsechny cudliky a packy 🙂 , sme z nej uneseny a zatim sme nenasli jedinou chybicku 🙂 🙂 🙂

marti73
14. kvě 2011

@camelinka My máme červený a jsme s ním moc spokojeni.. už jezdíme sporťákem. 😅

camelinka
14. kvě 2011

@marti73 fakt? to rada ctu 🙂 . nemuzu se dockat az s nim vyrazime ven, nejdriv teda bude potreba pockat na tu "napln" 😀 😀 . jak dlouho vam mala vydrzela v hluboke korbicce?

marti73
14. kvě 2011

@camelinka Tak v necelých 7-mi měsících jsme měnili, byla už skoro na doraz, ale u sporťáku je dobré to přídavné prodloužené lůžko. Bylo hned ta zima, teď nedávno, takže byla v leže jako v hlubokém. 🙂

camelinka
14. kvě 2011

@marti73 jojo to prodlouzeni je bomba 😉 ,jelikoz se nase mala uz v brise jevi jako dlouhan (taky ma byt po kom 😀 ) tak v nem snad vydrzi co nejdyl 😉 , ikdyz do auta je ten sportak hodne spatne skladny a asi brzo prejdeme na golfky, no uvidime 🙂