Kočárek DorJan Danny Sport Prestige 2010

miriska
21. čer 2010

Ahoj holky,

uvažuju o koupi tohoto kočárku, má někdo s tímto modelem od Dorjanu zkušenost? Mě se docela líbí, ale mám trošku strach z té jemné koženky, aby se snadno někde neroztrhla a taky když nám ho prodavačka ukazovala jak se skládá, tak s tím měla docela problém 😒 Poradí někdo prosím? Díky...

camelinka
9. únor 2011

ahojky, my mame tento kocar zamluveny, byla to laska na prvni pohled 😵 , prodavacka nam vsechno ukazala a presvedcili sme se o tom, ze je to ON 😉 .manza ma 2 metry a vyska mu vyhovovala 😉

sirael4
9. únor 2011

@luji78 konečně nějaká recenze z používání, a jak se vám jezdilo v hroudách sněhu?

luji78
14. únor 2011

@sirael4 Docela jsem se divila, jak to šlo ... zaaretovávala jsem teda kolečka a pak celkem v pohodě. Bydlíme na vesnici, takže silnice tady nic moc udržovanýho, ale i v břečce a vrstvě sněhu jsme cestovali venku skoro každý den 😉

sirael4
14. únor 2011

@luji78 tak to je parádní, děkuju 😉

hape
17. únor 2011

Ahoj, po dlouhém vybírání nakonec koupíme také Dorjan Dany sport prestige. Chtěla bych červenou barvu (viz foto). Neviděli jste náhodou někdo tuto barvu v reálu? Fotky totiž dost zkreslují, tak by mě zajímalo, jáká ta červená bude ve skutečnosti (např. kočárek, který na fotce vypadal jako tyrkysový byl ve skutečnosti světle modrý),
luji78 - jak jsi spokojená s kočárkem? Hodně lidí si na netu stěžovalo, že plasty začnou po půl roce vrzat a nepomůže prý ani promazání. Tak snad jsem vybrali dobře.
Děkuji za odpovědi

marti73
19. únor 2011

Taky máme tento kočárek.. v červeno-černé kombinaci, máme holčičku. Zatím jsem s ním spokojená, dlouho jsme vybírali, chtěli jsme aby byl i praktický, hluboký dost uzavřený, a sporťák se nám taky líbil. Jen občas přifouknu kola a řídí se skoro sám. 😉 Přístup do košíku pod hlubokou korbou je horší, ale se sporťákem už to bude dobré. Taky máme fusak Emitex, překvapilo mě, že je to náš výrobek, je dobrý. 🙂

marti73
19. únor 2011

@hape Na fotkách je tmavší, taky jsme se trochu báli té červené, ale je krásnej.. jsem spokojená. 😅

hape
20. únor 2011

@marti73 Tak to jsem ráda, že jsi s kočárkem spokojená. A nemáš náhodou někde fotku s kočárkem? Děkuji

marti73
20. únor 2011

Mám, ale nemáme ještě stažené fotky z foťáku v počítači.. 😒 Musíme nedřív stáhnout program, proto mám i fotku jen z mobilu. 😖

marti73
20. únor 2011

@hape Ofotila jsem to mobilem z foťáku.. kvalita hrozná, ale odstín odpovídá reálu.. 😅

marti73
20. únor 2011

Barva je o krapet sytější.. ale není vůbec křiklavá, příjemná červená.. 🙂

camelinka
20. únor 2011

@marti73 moc hezka barvicka, je fakt ze na obrazcich je maji dost pribarveny a v realu vypadaji malicko jinak, proto su zvedava na nas objednany Marigold, kdyz sme v obchode videli jen ten ciste zlaty. ale taky byl moc hezky 😵 😵

hape
20. únor 2011

@marti73 Jé, děkuji. Vypadá moc krásně. Asi půjdeme taky do něho 🙂

marti73
20. únor 2011

My jsme viděli naživo kombinaci světle šedá s černou.. je spíš stříbrná a ten byl taky moc hezký.. a bylo rozhodnuto o typu.. Celej jsme ho zkoukli a konečně se SHODLI!! 😅

miminkopodruhe
21. únor 2011

Ahojky. Dorjan Danny sport se mi líbíl vždycky,ale nakonec dost uvažujeme, že bychom pořídili spíš Prestige, díky tomu přídavnému dílu. Mě se hrozně líbí z této kolekce tento černý. Nemáte některá zkušennost? Bojím se, zda by pak brzy nevyšisoval...černé kočárky jsme měli také na první mimi, ale co značka, to jiný potah atp. Kdybyste měla některá fotku v reálu, tak prosím prosím, pochlubte se 🙂.Děkujeme.

miminkopodruhe
21. únor 2011

Fotku jsem zapomněla... 😉

camelinka
25. únor 2011

@miminkopodruhe ti nevim, ,v realu sou tyhle kocarky dost svetlejsi, fotky maji pribarveny bych rekla 😅 ,ale ten cerny sem nikde nevidela ☹

mkr
25. únor 2011

@miminkopodruhe podle mě každá barva vybledné, ať je to napuštěný čímkoliv, sluníčko dělá hodně 🙂, ale zase záleží jak moc to bledne, beru to jako u oblečení, taky bledne

miminkopodruhe
25. únor 2011

@camelinka
@mkr děkuji . Já viděla naživo jen ty starší Danny, kytkované čeno-bílé, ale to byla jiná potahová látka...no tak kdyby se tu nějaká maminka s tímto černým objevila...budu ráda za reference 🙂

camelinka
26. únor 2011

@miminkopodruhe neni zac 😉 , ja sem z obrazku myslela ze ta latka je uplne jinaci a pak sem byla v obchode prekvapena, myslela sem ze je to neco tenkyho lesklyho a pritom je to hruba pevna latka, takze ty obrazky zkresluji dost 😝

hape
3. bře 2011

Kočárek jsme objednali opravdu v červené. Jsem na něho moc zvědavá 🙂

herminka
4. bře 2011

Pro zájemce kočárek s prodlouženou rukojetí:

camelinka
4. bře 2011

@herminka no tybrdo to me fakt snez, ja ted psala tam kde mame tento kocar objednany ze ji chci a pry se zadna takova nevyrabi 😠 ,prosim prosim kde jsi ji sehnala????? 😅 .jinak kocarek je v te stribrne uzasny 🙂
)

herminka
4. bře 2011

@camelinka Přímo v Darababy (mám dojem, že jsou výhradní dovozci Dorjanů), sami to nabídli.
Tyjo, už máš objednaný kočár? My jsme objednávali myslím ve 32.tt 😀

camelinka
4. bře 2011

@herminka aha a myslis ze bych si tam mohla koupit primo jenom ten prodluzovaci dil? musim tam pisnout. no jasny, ja vsechno musim mit hned, mame ho objednany a ulozeny u nich az do leta 🙂

herminka
4. bře 2011

@camelinka Nevím, zkus. Prodloužená je ta část vlastní rukojeti, tak by to teoreticky šlo, pokud to člověk může/dokáže sám rozebrat.

lucia1981
8. bře 2011

ahojte! nemáte niektoré Danny Sport Prestige 2011 Flower mne sa strašne páči ten zelený s kvietkami, len sa bojím tej vaničky, či nie je malá.... a neviete mi poradiť kde na Slovensku predávajú tieto kočíky lebo u nás v okolí ich nikde nemájú ( Veľký Krtíš, Lučenec) ..... ďakujem

camelinka
8. bře 2011

@lucia1981 ahoj my mame objednany flower Marigold, vanicka je super, pry jedna z nejvetsich a navic to prodlouzeni sportaku je vyyyyborny, fakt velky 🙂 🙂 🙂

camelinka
8. bře 2011

@herminka tak mi odepsali ze se to nevyrabi a kdyz uz bych to chtela tak mi to udelaji,ale musela bych si od nich koupit cely kocar, takze nic, ale stejne dekuju 🙂

herminka
8. bře 2011

@camelinka Aspoň jsi to zkusila, no 😒