Kočárek DorJan Danny Sport Prestige 2010

miriska
21. čer 2010

Ahoj holky,

uvažuju o koupi tohoto kočárku, má někdo s tímto modelem od Dorjanu zkušenost? Mě se docela líbí, ale mám trošku strach z té jemné koženky, aby se snadno někde neroztrhla a taky když nám ho prodavačka ukazovala jak se skládá, tak s tím měla docela problém 😒 Poradí někdo prosím? Díky...

brusinka.pusinka
21. čer 2010

Miriska koupni sem na diskuzi tady najdeš odpovědi, sice jsme začaly loni ale holky kupují nové letošní modely 😉
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kocarek-...

miriska
autor
21. čer 2010

díky, už jsem tam koukla 🙂

uzasnakovi
6. črc 2010

konečně jsme tento kočárek viděli s manželem v obchodě naživo a je rozhodnuto 😎 prodavačka nás nechala si s ním v klidu pohrát takže manžel ho rozkládal a sestavoval a i pro ě se to nezdálo být nic těžkého... moc se mi líbí jak je prostorný sporťák a možnost jeho prodloužení. Vypadá hodně luxusně a úžasně se ovládá. Košík je krásně prostorný ale je tam docela malá mezera na to aby se tam dalo vložit něco většího (třeba plná taška...) Trochu jsem se bála jak bude naživo vypadat ta koženka ale nakonec paráda, je to jemňoučké a vkusné 😵 Viděli jsme ho ve zlaté a zelené barvě ale kupovat se chystáme růžový (viz moje album) tak jsem zvědavá jak pak bude vypadat doopravdy. Těšim se jak se s ním bude drandit a nedostatky asi ukáže až pořádná zatěžkávací zkouška v terénu 😉

miriska
autor
7. črc 2010

@uzasnakovi : Super, že sem někdo napsal 🙂 Já jsem se pro něj taky nakonec rozhodla. Já viděla jen oranžový naživo. Ten úzkej prostor mě přijde skoro u všeho pro to vkládání věcí do košíku. Já mám vybranej ten tyrkysovej...kdy máš v plánu ho kupovat? Já asi někdy na přelomu července a srpna...

uzasnakovi
7. črc 2010

Miriska@ Máme termín 2.10.2010 asi ho nechci kupovat hned teď (i když už se na něj děsně těšim) aby nám zbytečně neplynula záruční doba a kočárek čtvrt roku ležel v krabici...taky si říkám, že by pak mohli jít po létě ty letošní s cenou o něco dolu...Asi ho pořídíme na začátku září - pravděpodobně v dětskym ráji.Byli tam ochotní a v případě reklamace je asi vždycky lepší mít možnost vlítnout do kamené prodejny...

miriska
autor
7. črc 2010

@uzasnakovi : No to máš pravdu, ale zase je to prej nějaká limitovaná série, tak mám strach, aby ještě byl...Já si ho taky budu vyzvedávat v prodejně v Brně, toto je věc, kterou nechci kupovat přes internet.

uzasnakovi
7. črc 2010

miriska@ Aha tak to jsem nějak nezaznamenala 😨 no tak to musíme s manžou udělat válečnou poradu...já ho objednám přes stránky dětského ráje za internetovou cenu a nechám si ho doručit na jejich prodejnu v Praze. Už jsem to tam takhle udělala i s jiným zbožím a super 😎

luji78
27. črc 2010

Ahoj holky, prodejnu Dětský ráj mohu jen doporučit, objednala jsem si tam tyrkysový prestige 2010 a 5. nebo 6. pracovní den jsem ho měla doma. A hlavně nebude problém s reklamací - kdyby něco, půjčí na dobu reklamace náhradní ... a kočárek vypadá nádherně 😉

antoaneta
31. črc 2010

Ahoj holky, také uvažujeme o tomto kočárku, viděli jsme ho dnes. Původně jsme šli za úplně jinou značkou, ale všimli jsme si tohoto a celkem nás zaujal. Tak jsme si ho pořádně omrkli. No, pořádně, 😒 až doma jsem vyčetla, že vnitřní šířka té hluboké korbičky je jen 33 centimetrů??? 😕 Zdá se mi to strašně málo? Co? Když bude třeba miminko cvalík, nebo pak zimní fusak? Sice je dlouhý, ale ta šířka........... 😖 Chtěla jsem se třeba k hluboké korbičce další zimu vrátit. Přece jenom dítě bude mít kolem roku.
Už jste si ho holky teda některá pořídila? A co ta váha? 15 kilo, je taky asi celkem moc. A prosím, někde píšou, že autosedačka je do 11 kilo a někde do 13kg. Co je tedy pravda?
@luji78 Píšeš, že jsi si ho objednala, co ty na to? A jak se ti zdá? První dojmy? Pořád se ti tak líbí a spokojená, jako když sis ho vybrala? Objevila si nějaký mouchy?
@miriska A můžu se zeptat kde v Brně? Objevila jsi nějakou dobrou cenu? Taky jsme se totiž na něj dívali v Brně a hledala jsem levnější na internetu a nějak se mi nedařilo, takže bych asi šla taky do kamenného obchodu, už kvůli reklamaci a tak.

miriska
autor
31. črc 2010

@antoaneta já už jsem tento kočárek zase stihla zavrhnout 😅 , ale našla jsem ho v prodejně na Cejlu, obchod se jsmenuje Čáryfuk...tady je odkaz: http://www.caryfuk.cz/kocarky-detske/kombinovan... , přijde mě to jako pěknej obchůdek, myslím že s raklamací by tam nebyl problém, co vím tak na prodejně mají ten oranžovej a do 10ti dnů jsou schopni tam dodat v jekékoliv barvě....

antoaneta
31. črc 2010

@miriska jojo, taky jsme na něj dnes hleděli na cejlu 😀 akorát tam byla na mě moc otravná prodavačka, nenechala nás ani chvilku o něm přemýšlet samotný, a nejradši by nám ho dala už dnes sebou, takže jsme se pak už moc nechtěli zdržovat 😅 je teda fajn, že z toho co si pamatuju, je, že kdyby jsme ho měli náhodou na reklamaci, tak nám půjčí prý na tu dobu jinej. Což nám zatím nikde jinde nenabídli. Prý se to ze zákona nemusí.
Ale taky si s ním nejsem pořád jistá.......... 😒

luji78
11. srp 2010

@antoaneta : No, zatím jsem spokojená moc 🙂 Ta šířka korby je 33 cm, ale kdyby se stalo, že se tam pak mimi bude těsnat, tak se přidělá ten nástavec na sporťák (Prestige) a ten je opravdu megaprostorný, takže toho bych se nebála. Zatím v provozu odzkoušeno nemám, takže další postřehy až se narodí mimi 😉

antoaneta
11. srp 2010

@luji78 Děkuji moc za názor, ikdyž se rozhodujeme ještě mezi jedním kočárkem, tak to pravděpodobně vyhraje stejně Prestige. Manželovi se líbí moc. My bysme šli asi do té barvy gold. Ve skutečnosti vypadá moc hezky, líp než na obrázku a taky hodně elegantně. Tu tyrkysovou jsem naživo neviděla, ale prý je taky moc krásná. Jen mám pořád trochu strach z té koženky. Bojím se, aby třeba nezačala časem praskat, nebo aby se třeba při nandávání do kufru neroztrhla. A taky jsem ještě četla, že sice ten spodní koš je velkej, ale že je k němu hrozně blbej přístup. Že tam jako třeba velkej nákup nedáš, jen jednotlivě po kouskách 😕 tak nevím, toho jsem si v obchodě zapomněla všimnout. Jak se to zdá tobě? A ještě prosím, kdy máš termín porodu, nebo kdy s kočárkem poprvé vyrazíš?

luji78
14. srp 2010

@antoaneta Já jsem se tý koženky taky maličko bála, no ale zkusím to potřít tím olejem a doufám, že to nebude nic dělat. (někde v e-obchodě dokonce psali, že není potřeba vůbec žádná údržba koženky). Věřím tomu, že to je odzkoušený a že to praskat nebude ... A s tím nákupním košíkem - opravdu je celkem prostorný, ale že by do něho byl nějaký extra blbý přístup, to mi taky nepřišlo. Já jsem teda košík až zas tak neřešila, protože můj obvyklý nákup bych tam stejně nenacpala, nejsem z města, na nákupy jezdíme autem dál, takže ho budu využívat spíš jen na převážení nějakých maličkostí na vycházku s kočárkem ... jinak TP mám 25. 8., takže během září budou první zkušenosti a postřehy (doufám, že kladné) 🙂

antoaneta
14. srp 2010

@luji78 tak to máš už za pár! 😀 Držím palečky, ať vše dopadne dobře a s mimískem jste oba v pořádku. Jinak na první postřehy se těším a určitě mě zajímají, ale jinak už to neřeším. Dnes jsme totiž na něj už složili zálohu 😀 Jdeme do něj taky, manžel se do něj doopravdicky zakoukal, tak jsem mu tu radost nechtěla kazit vybíráním ještě nějakého jiného. A já už se taky na něj moc těším. Já mám termín 31. října, a kočárek si chceme vyzvednout až tak na konci září, už kvůli záruce, aby nám zbytečně neběžela. Tak uvidíme. Ale přiznám se, už bych s ním nejradši rejdila teď 😀 A taky nejsem z města, takže snad mě ten nákupní košík trápit nebude. Pro nákupy také jezdíme autem, a ta taška na nějaké ty svačinky, hračky, nebo další drobnůstky pro mimi, snad přístupná bude dost. Jo my nakonec zvolili tu zlatou. Tyrkysovou jsme pořád nikde naživo neobjevili, tak jsme nechtěli zbytečně zkoušet. Ta zlatá je teda krásná moc, vypadá fakt elegantně. A vzhledem k tomu, že nevíme pohlaví a doufáme, že by nám vydržel třeba i na druhé dítko, tak je možná i praktičtější. Ale věřím, že i ta modrá musí být krásná. Zvlášť jestli se tak hezky leskne jako ty ostatní barvy. A ta koženka se zdá být hodně měkká, tak snad praskat nebude. A jak ty říkáš, případně na zimu ji něčím namáznem 😀

weri1
15. srp 2010

Já mám dorjan klasik a jsem s ním zatím spokojená. No jezdím s ním teprve 3 týdny. A do košíku je opravdu blbej přístup, ale to neřeším, kočárek nemám na nákupy ale na miminko 🙂

moncika15
10. zář 2010

ahojte 🙂
aj my asi objedname tento kocik, bola to laska na prvy pohlad 😵 😅

len ma zaujima ci ma vanicku na prenasanie? napr na cestu z porodnice

marienkam
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kpetra
14. zář 2010

@moncika15 Pokud jedeš z porodnice autem, tak stejně potřebuješ autosedačku. Určitě bych nepřevážela dítě v korbičce. 😠

mimca42
18. říj 2010

@luji78
ahoj luji, chcem sa opytať aké máš teda skúsenosti s týmto kočárom. My sme ho tiež kúpili. Nezdá sa mi nejako hlboka vannička. Keď ju osadíme na konštrukciu nejako sa kýva. Inak sa mi hrozne pačí A vieš mi poradiť ako sa pripája to predĺženie na šporťák.

luji78
13. lis 2010

Mimca42: korba se mi nevykla, ale uz se to tady nedavno resilo ... A prodlouzeni - sportak dam do lehu a dolu nacvaknu ten prodluzovaci dil a udela se z toho jako korbicka, tot vse ;)

shirley
30. lis 2010

Ahojte, ma kocik dor jan danny sport prestige vyssie polozenu vanicku? ja mam 174 cm, takze chcem trosku vyssie polozeny kocik...

herminka
30. lis 2010

To by mě taky zajímalo (já mám 182 cm a muž 193). Příznivá zpráva pro vysoké je, že se dá nechat vyrobit kočárek s prodlouženou rukojetí (snad prý dokonce o 15 cm).

mkr
10. led 2011

@luji78 tak jak si spokojená s kočárek?

gabikal
12. led 2011

Chtěla bych se zeptat, jak tento kočárek vyhovuje vyšším lidem... Mne bude asi v pohodě, ale bojím se o manžu /cca 185 cm/.
Ta výroba prodloužené rukojeti opravdu platí pro Danny Sport?

herminka
12. led 2011

@gabikal Ano, prodlouženou rukojeť máme objednanou u Danny Sportu Prestige, měla by být cca o 10 cm delší než u standardního podvozku, mělo by to vyjít dráž max. o pár stovek. Zkus se poptat tam, kde budete kočárek objednávat. Jak je vhodný pro vysoké, poreferuji snad nejdřív za měsíc.

gabikal
13. led 2011

To by bylo super, ráda bych viděla i fotku. Asi o tom opravdu budu hodně uvažovat. Děkuju

herminka
14. led 2011

@gabikal Až budeme mít kočárek doma, ráda vyfotím (ale nemáš uvedený TP, tak nevím, jestli už to nebude pozdě 😅 ).

gabikal
14. led 2011

Až v půlce května...

luji78
4. únor 2011

@mkr Ahoj, spokojená jsem moc ... jezdíme 5 měsíců, zatím jsem na kočárku nic nepromazávala (ale to není zrovna rada, to by se dělat určitě mělo), s koženkou jsem tady nic nedělala a vše je OK. Blbější přístup ke košíku, ale to neřeším, protože nákupy v něm nevozím. Asi už půjdu do prodloužení Prestige, holčička se mi do vaničky zatím vejde, ale mám fusak Emitex, teď jsem na něho dala už ten prodlužovací díl a v korbičce už je to hooodně natěsno. Za sebe ale můžu opravdu jen doporučit 🙂