Kočárek Dorjan Danny Sport, Vaše názory dámy? 🙂

veverice27
9. únor 2014

Ahoj, máte zkušenosti s tímto kočárkem? vzhled, řízení aj. Předem moc děkuji

terikus
9. únor 2014

Já ho koupila, rozhodovala jsem se mezi nim a Firkonem Verano Long. A Dorjan vyhrál ve všem na plný čáře, jsem z něj nadšená. Bohužel jinde než po krámě a doma jsem ho ještě neměla možnost vyzkoušet. A hlavně dostal dost % v dtestu 🙂

veverice27
autor
9. únor 2014

Děkuji @terikus také se mi moc líbí

renca_hanych
9. únor 2014

holky já Dorjana mám, teda ten starší typ, po dvou dětech, jako za mě super, jen nevýhoda a velká je že sportovní verze je dost těžká a poměrně neskladná do kufru auta, jinak se řídí parádně i jednou rukou, kola se dají zaaretovat, pokud by někdo pro druhý dítko potřeboval skejt i ten k tomu krásně pasuje, takový ten univerzální. korba je prostorná, moje má 79 cm, přes půl roku jsme v ní děti odvozila a to je druhej syn takový mohutnější mimčo 😉 jediný co jsme za celou dobu měnili, bylo ložisko v jednom z otočných koleček - oprava cca 80,- Kč doma 🙂 a jinak dobrý. za mě další plus že se dá jak korba tak sport. verze dát po i proti směru jízdy, myslím že poměr - kvalita/cena perfektně splnuje, u nás krom té váhy samá pozitiva 🙂

camelinka
9. únor 2014

@veverice27 My ho meli, na nas priserny teren byl skvely, projel vse, co mel. Pomer cena x kvalita pro me tak akorat 😉

kaata22
9. únor 2014

Mám ho také a jsem s ním velmi spokojená 🙂

zuza01
9. únor 2014

Tak já asi natrefila na špatný kus, brzdy vydržely týden, koženka se oloupala, ve finále mi praskl podvozek ve sváru... Podle paní v obchodě běžná závada... Ale vždycky mi reklamaci uznali, to je pravda. Výhoda je, že se dá celý vyprat, je velký a má krásné barvy. Jen podle mě není zrovna kvalitní. Ještě dodávám, že jsem ho moc nepoužívala, takže zklamání...

vjerca
9. únor 2014

Máme...ze začátku šla špatně brzda, ale už sem to prochodila..jinak je prostorný, malá má 9m a stále v něm jezdíme a to má 76cm a i s fusakem v pohodě...má krásné barvy, prostornost, je teda těžký, ale super do terénu, lehko ovladatelný..jen trochu vrže, ale to sá dá pořešit pravidelným mazáním na což stále zapomínáme 😝 za mě teda cena/kvalita v pohodě...JInak kamarádka má ten exklusive, tu novější řadu ještě, a tam je líp řešeno odepínání - mně se cvoky utrhly, teda nedočkaví rodin. příslušníci cvoky vyrvali, ale šikovný brašnář za hubičku opravil..takže za mě spokojenost..

nani99
9. únor 2014

Mám ho také a jsem s ním velmi spokojená

hermina7
7. dub 2014

Ahoj holčiny, chtěla bych si ho s manželem pořídit, tak jsem se vás ještě chtěla zeptat, je ten sporťák opravdu tak těžký až tak, že mi to bude úplně otravovat život, nebo se to dá zvládnout? Díky za odpovědi.
@terikus
@camelinka
@renca_hanych
@vjerca
@nani99

camelinka
7. dub 2014

@hermina7 Ahoj, no,....... za me, ja uz bych ho nechtela 😅 . Hluboka korba uplne paradni, ale ten sportak sem jednou jedinkrat narvala do kufru a rekla sem ze nikdy vic 😅 . Ale to auto bylo zase jediny minus, jinak tady na dedine to odtahal fakt dobre, abych mu nekrivdila 😉 . na cesty sem poridila maly Espiro a holka chodila brzo, tak sme meli sportak na chvilicku 😉

renca_hanych
7. dub 2014

@hermina7 za mě sporták taky nee, je fakt těžkej 😅 já už jsem vytáhla jen golfosporták 😉 pač tahat se mě s Dorjanem nechtělo, stačilo by možná pořídit jen jetej, s korbičkou a do sportáku pak zainvestovat a pořídit nějakej co by jste využili dlouhodobě 😉

hanina888
7. dub 2014

Souhlasím s výše uvedeným, korba pro miminko fajn, ale sportovní verze (ta kterou používáte daleko déle než korbu pro mimi) je špatná. Ihned po pár dnech jsem kočárek prodala a koupila jiný. Takže za mě - ne, ani Dorjan, ani Camarelo. 🙂

vjerca
7. dub 2014

Zdravím, já ve sportáku jezdím teda cca měsíc a spokojenost..těžší je, ale jsem si zvykla protože jezdím teda i mega terénem 😀 auto máme velký kufr ale složit se dá i do felicie- vyzkoušeno...🙂 malá zatím teda nechodí, tak uvidíme co bude až začne, ale zatím nemůžu říct nic špatného....a nový kočár se mně kupovat nechce, už kvůli té super korbičce, velké, prostorné..tak na mě působí i sportovní verze, oproti kočárkům kamarádek..a navíc má super širokou boudu, která se dá upravit na letní verzi...něco tam poodepínat..no prostě já si nestěžuju 😎

vilibalda
7. dub 2014

@hermina7 Zrovna včera jsem říkala manželovi, že pokud bych kupovala znovu kočár, opět bych zvolila Dorjan, ale jen hlubokou korbu a pak pořídila něco mezi sporťákem a golfáčema. Sporťák Dorjan je obrovská obluda. V autě zabírá tolik místa jako kočárek, co mám pro dvě děti (a ten teda rozhodně nemám malý, ale líp se poskládá). Obě děti mi vydržely v hluboké korbě do roka. Teď používám asi měsíc sporťák a spokojená nejsem. ☹ Mám na výběr totiž jen buď vézt 15kilový sporťák Dorjan (+váha dítěte a tašky) nebo 9kilové golfky bez spojené rukojetě. Vzhledem k tomu, že se chce dcerka držet za ruku, golfky jednou rukou neuřídím, proto tahám Dorjan. Ten jde vézt jednou rukou, ale cestování mhd je složitější. Je prostě moc těžký a mohutný 🙄

hermina7
7. dub 2014

Děkuji, nějak to vymyslím, ale dá se tento kočárek koupit jako jen hluboká korba? A nemyslím teď v bazarech,ale normálně nový?

marmazel
24. dub 2014

Ahoj holky, neopravoval ste někdo brzdu a na kolik vás to vyšlo? Díky

vilibalda
24. dub 2014

@marmazel Brzdu mi spravuje manžel nebo brácha. U nás jde jen o to vytáhnout, narovnat lanko a dát zpátky. Pak mi kočárek zase pár měsíců brzdí. Jednu brzdu jsem si totiž zničila v lese a od té doby mi sem tam nebrzdí půlka kočárku 😖

camelinka
24. dub 2014

@hermina7 Ahoj, myslim, ze to jde koupit jen jako 3kombinace ☹

marmazel
24. dub 2014

@vilibalda nabízí se mi možnost koipě použitého, ale nejde mu brzda, tak zjišťuji co s tím nebo kolik by to stálo :-/

hermina7
24. dub 2014

@camelinka Ahoj, jako trojkombinace určitě ne.. dá se to koupit i jako dvojka, bez autosedačky. Každopádně po x týdnech pátrání, recenzování, diskuzí atd.. jdeme do něho. Nový model 2014 je o pár chybek vylepšený a s tímto kočárem určitě neprohloupíme.

camelinka
24. dub 2014

@hermina7 aha, tak aspon bez te sedacky 😉. Tak drzim palce, at ste spokojeni 🙂, my byli, akorat ten sportak me bavil jen chvilku 🙂

hermina7
24. dub 2014

@camelinka Děkuju, tak maminky si ho docela chválí, tak myslím, že budu spokojená, a kdyby opravdu byl sporťák tak nevyhovující, tak to pak budu řešit operativně dál 🙂 Dyžtak koupíme nový sporťáček...

camelinka
24. dub 2014

@hermina7 jj tak tak, ja ho slozila do auta jednou jedinkrat, mame kufr obrovskej, ale tahat se mi s tim nechtelo, tak sme koupili maly Espiro magic na cesty 🙂 . S hlubokou sem byla spokojena moc, jezdili sme furt v nasem desnym terenu a super, mala v nem byla jeste v 8m ve fusaku 😵 😎 .

mikracek
10. lis 2016

Máme Dorjana a je naprosto dokonalý. ..ani mi nevadí, že zabere celý kufr, protože to je snad jediné minus, co jsem u něj našla. Mám zkušenosti i s Quinny Speedi, Britax B-Agile a B-Motion, ABC design treviso, Valco... A Dorjan je u nás naprostý favorit, ovládá se úplně lehce jednou rukou..a ani mi nepřijde, že by byl nějak moc těžký 🙂 a hlavně roční dcerka se mi pořád ejde do hluboké korby ...ale už používáme sporťák 🙂