Kočárek DorJan Evo One City 2012, máte zkušenost?

mertinka
12. črc 2012

Ahoj maminky a budoucí maminky, máte některá zkušenost s výše zmíněným kočárkem? Je to novinka, takže nikde nemůžu najít žádné diskuze, ale přesto zkouším štěstí a chci zjistit, zda už s tak novou kolekcí má někdo zkušenosti. Děkuji moc!

hanulkazam
30. srp 2012

@mertinka Ahoj, já měla vybraný kočárek Dorjan Prestige collection z kolekce classic na podvozku Evo One (kamarádka ho takto koupila v Polsku letos v červnu, to se začínaly ty nové podvozky dodávat do obchodů). Podvozek je parádní, oproti ostatním Dorjanům krásně odpružený, dá se i houpat, lehounká manipulace jednou rukou i do zatáček. Byla jsem tak nadšená jejím výběrem, že jsem kočár neřešila. Mé zděšení nastalo včera, kdy mi z obchodu volali, že výrobce už neusazuje "jiné korbičky" na ten nový podvozek, jen ty, co jsou barevně přímo v nabídce EVO ONE. Mě docela děsí hlavně hluboká verze, která je celá potištěná a hrozně strakatá........
Takže pokud ti nevadí strakatice, určitě EVO ONE. O jaké barvě uvažuješ?

mertinka
autor
1. zář 2012

@hanulkazam Ahojky, právě z toho důvodu, o kterém píšeš, jsme nakonec změnili názor. Naštěstí to bylo včas, takže jsme koupili raději Tako Laret, který je také lehoučký, krásně manipulovatelný a v pěkných barvičkách🙂 Zatím jsme s ním nevyjeli, termín mám v říjnu, ale už teď z něj máme velkou radost, myslím, že bude super. Tak hodně štěstí!

hanulkazam
1. zář 2012

@mertinka Taky mám termín v říjnu 🙂 Zatím jsem to ale nevzdala a manžel volal do PL přímo výrobci, jestli by nám nesestavili kočárek tak, jak jsme chtěli. Standardně to prý nedělají, ale prý to není problém, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne 🙂

petulikk
25. zář 2012

Ahoj, já velice uvažuji o koupi kočárku evo one city, moc se mi líbil v obchodě... je fakt, že je strakatý, ale mi to nějka nevadí, líbí se mi v hnědé barvě nebo šedá s fialkovou 🙂 ale nejprve musím prodat ten co už mám 🙂

redenka55
22. kvě 2013

Obnovuji diskuzi o tomto kočárku.Líbí se mi jak vypadá i jaké má funkce.Pokud ho někdo máte dejte vědět jak jste spokojené či nespokojené, díky

libulubo
3. čer 2014

onvuji diskuzi...máme kočárek dorjan evo one city,zajímalo by mě zda pasuje,nebo se na něj vyrábějí nějaké adaptéry na autosedačku maxi cosi??