Kočárek DorJan. Jaké máte zkušenosti?

veera2
8. led 2012

Začala jsem hledat kočárky. Líbí se mi Dorjan kvůli designu,ale chtěla bych hlavně pohodlný kočárek, s dobrýma kolečkama, prostornou korbou,polohovatelným lehátkem atd.. Máte někdo zkušenosti s Dorjanem? Spňuje to ? Děkuji

weri1
8. led 2012

dorjan mám, velká hluboká korba...80cm, velkej sporťák-90cm otočnej oběma směry, nafukovací kola. "Nízká cena" vše co jsem chtěla....ale sporťák se mi moc nelíbí designově....nevím jestli bych do něho šla podruhé

lucmart
Autor odpověď smazal
Zobraz
weri1
8. led 2012

@veera2 my teda máme dorjan danny sport

saronka
9. led 2012

já mám a jsem spokojená, za tu cenu bomba.. budeme jezdit i druhým, kdybych zase měla limit peněz kolik dát za kočár šla bych do toho..upřímně.. dávat za kočár 20tis na 1,5 roku mi přijde přehnané, ale samo každého věc 🙂) mám 2009.. spíše bych si koupila už tu 2011 je hezčí a i barevně.. a hlavně v té 2011 je hezčí sporťák 🙂)

veera2
autor
9. led 2012

Díky moc všem!

ciernavila
19. únor 2012

@saronka
@weri1
@lucmart
baby aku mate farbu kocika, nechcete menit za zelenu? Vyhovuje mi Dorjan, ale rada by som skusila nieco farebne neutralnejsie.

saronka
19. únor 2012

@ciernavila hele já asi klidně..ale mám 2009, takovou oranžovou http://img3.rajce.idnes.cz/d6/2/2732/2732473_d8... no nevím zda je to barevně neutrální 🙂)) mě jako nevadí pro kluka..kupovala jsem to s tím že kdyby druhý byl kluk

weri1
19. únor 2012

@ciernavila černou s kytičkama bílýma a měnit nechci 🙂

lucmart
19. únor 2012

máme tohle, taška je ale celá šedá. Ne, měnit nebudu, i kluka bych v tom odvozila.

eatygrenee
19. únor 2012

dorjan danny sport 2009 a budu ho mít i na 2. mimi- spokojenost. Ale kamarádka ho musela nechat svařovat, v zimě jak táhla přes sníh jí praskl

ciernavila
19. únor 2012

mne teda nastastie zatial nepraskol v zime.
@saronka barva je v pohode, ja som tiez brala tak ze aj na holku aj na kluka. Ale tam bude asi este ta penova rukojet ze? A neviem ci je tam aj ten dolny predlzovak na sportovu cast co davam malemu okolo noh.

werunqa
19. únor 2012

@veera2
Ahoj 😎 , ja o Dorjanu Danny Sport uvazuji od zacatku tehu 😉 ..a asi si ho i koupim..samozrejme, ze jsou na neho i negativni recenze jako na kazdy jiny kocarek.Ale v mem okoli ho ma par maminek a vsechny si ho vychvaluji...ja zrovna nasla jeden za dobrou cenu..tak uz jen cekam na tchanovce (co oni na to)..budou nam ho totiz platit.. 😀

veera2
autor
21. únor 2012

@werunqa Už jsem na netu prošla hodně kočárků a stále to vyhrává Dorjan.
Líbí se mi v barvě silver,ale ještě ho chci vidět na živo🙂
http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zb...

werunqa
21. únor 2012

@veera2 muj ho videl na zivo-ten Dorjan a rikal, ze je paradni 😉

veera2
autor
21. únor 2012

My to čekáme až na konci června, tak pak písni jak jsi s ním spokojená🙂 A jakou barvu budeš kupovat? Já chci právě nějakou neutrální.

levandule_vanilkova
21. únor 2012

Ahoj Mám dorjan flower colection. Moc hezký kočárek, velká korbička, prostorná. Mám ho i s autosedačkou a ta je taky moc fajn. Teď jsem teda přecvakli na sporťák, a s tím teda moc spokojená nejsem, je hrozně těžký, ani se mi moc vizuálně nelíbí .... korbička se jim povedla ale ten sporták nic moc. Ale to je jen můj názor. Jezdí dobře i v horším terénu...

lucyjanek
21. únor 2012

My jezdíme 6 měsíců v hluboký korbě a jsem moc spokojená...malej má 73 cm a vejde se tam i s fusakem (teda těsně, ale vejde), poměrně houpe, suprově se ovládá...za nás spokojenost

@veera2 My máme ten silver a je boží...

lucyjanek
21. únor 2012
werunqa
21. únor 2012

@veera2 no chtela bych nejakou holcici samozrejme-ale jelikoz budeme porizovat asi z bazarku, tak tam moc vyber neni.. 😎