Kočárek DorJan, prosím o recenze

31. bře 2014

Holky prosim vas nejaky recenze na kocarky DorJan? Koupit ci nekoupit? Jsem prvorodicka a chtela bych novinku od DorJan tak jsem se chtela zeptat jestli ma nakdo zkusenosti 🙂 dekuji

andreazet
31. bře 2014

Já mám vyraný stejný , akorá zelený 😀 .
Koukala jsme na recenze do Dtestu a vyšel tam na 73% a z bezpečnosti na 100% .
Myslím si , že neprohloupíš .
Jediné co mě mrzí , že vajíčko se dá nasadit na podvozek jen s adaptérem .. který prý maminky často zapomínají doma 😀 😕 a pak musí vajíčko tahat v ruce ..
Pokud nechceš celý komplet , tak na Dorjana jdou jen 2 vajíčka a to : Maxi-Cosi a Cybex Aton .

31. bře 2014

Ja na nej byla vcera kouknout v obchode a koukala jsem i na sedačku a prave me uplne odrovnala tim ze adaptery ma primo v sobe 🙂

andreazet
31. bře 2014

Já ho ještě neviděla , chystáme se po druhé genetice kouknout na kočárky 🙂 .
A tyo , to by mě nenapadlo , že už má ten adaptér v sobě , tak to je super !! 🙂

31. bře 2014

Praveze uz ma a je to uplne bozi 🙂 ale kdyby mi to pani v prodejne nerekla tak bych k tomu objednala jeste adapter za 500 a mela bych ho na nic. Tak to ja na kocarky koukam uz od planovani a porad se nemuzu rozhodnout 😀 uz jsem asi 4x zmenila 😀 doma uz ze me nemuzou 😀

pear
13. dub 2014

Dorjan máme taky vybraný, ale trošku mě děsí ty koženkové části - přijdou mi hrozně tenké, snad se nebudou brzo trhat, jinak autosedačku mám Maxi Cosi, takže adaptéry budu muset zakoupit (nechám je pro jistotu vždy v autě 🙂 ).
Ale jinak dle všeho s Dorjanem neprohloupíme - když se něco rozbije, tak servis v ČR je dobrý.

Já se zase nemůžu rozhodnout pro barevnou variantu 🙂

luxije
27. lis 2014

Ahoj ženy, tak jak jste se nakonec rozhodly? Máte některá tento kočárek? Jste spokojené s ovládáním, skládáním? Moc se mi líbí, ale neměla jsem příležitost ho vidět či vyzkoušet... Děkuji za odpověď 🙂

daven
5. pro 2014

Ahoj, DorJan je jedním z kočárků, o kterém také uvažuji. Líbí se mi velká korba a bytelnost, takže les a sníh na vesnici by neměl být problém. Nevíte, přip. nemáte zkušenosti se skladností např. do auta?

nov777
5. pro 2014

Nam se vesel do fabie, obyc ne kombik.

alobelia
11. pro 2014

Prosím, nevíte, kde se dá sehnat kožešina na boudičku u kočárku? Budu pořizovat dorjan prestige butterfly 2014 (trojkombinaci s adaptérem a vajíčkem maxicosi) a nyní jsem viděla na různých typech kočárků kožešinku kolem boudičky. Hledala jsem na netu a nic jsem nenašla. Díky

sedmiteckas
28. pro 2014

@daven nám se v pohodě vejde do kufru Zafiry. Máme Dorjan Astro konkrétně. Ten má spodní část korby reseni trochu jinak než model v diskuzi na obrázku. Celkove jsem s kočárem spokojená, hluboka korba je prostorná, na malou nefouká. Mínusem je, že kočárek je docela těžký, prostě bytelný, sportovní verzi už nechci, budu kupovat lehčí a skladnejsi.

pavcapaja
13. led 2015

Mám dorjan butterfly 2012, bála jsem se co udělá, je naprosto v pořádku, nemám na ni žádné praskliny ani nic podobného, otírám vlhkým hadrem. Korba je krasně prostorná. Dcera v ní ležela v 6 měsících ve fusaku. Sportovní verze oproti ostatním je taky prostorná, kromě klasického nánožníku se dá k nohám připevnit i tzv. zábrana, takže jsem ji k nohám dala hračky a pití a nic nevypadlo ven. Na skládání do auta je těžký, po roce jsem si koupila do auta golfky, které tam mám stále a jinak jezdím s dorjanem. Jsem na vesnici, takže jsem vyzkoušela jak lesní terén, tak polňačky, a bez problémů. Když napadne víc sněhu, tak se hůř tlačí, musí se zaaretovat kolečka. Skladnost: VW Polo, má malý kufr, takže jsem vozila nápravu v kufru a korbu na zadni sedačce

pavcapaja
13. led 2015

Nyní máme Škoda Octavia combi, a vše se vejde krasně do kufru. Doporučuji koupit náhradní duše, my už jsme lepili. Dcera má nyní 2 roky, sedí v kočáru ve fusaku, bundě a oteplovákách, a prostor má akorát.
Doufám že jsem pomohla 😉

single1
15. led 2015

Ahoj, my máme Dorjan Danny Sport Prestige 2013 a nestěžuju si. Sice nám jede trošku do strany (když se drží hala bala), ale není to nic hrozného. Akorát mi vadí, že je docela těžký. Teď ve sněhu jsem s ním měla co dělat, ale to by bylo asi s každým kočárem. Jezdíme od šesti měsíců ve sporťáku, malému je teď 15 měsíců a pořád v pohodě. Ale stejně chci přejít na golfky. Jinak máme Renault Scenic a tam se vejde v pohodě.

pavlinka_zetko
15. led 2015

Rozhodně nedoporučuju! Mám teda Dorjan danny sport prestige flower collection z roku 2011. Už u prvního dítěte vrzal, u druhého děs běs. Ještě bych ho potřebovala teď na zimu, ale nevím, jestli to vůbec dá. Skřípe šíleně, manžel už to zkoušel štelovat, ale nic s tím nevymyslel. Nákupní koš je totálně blbě přístupný. Když chci nakoupit víc věcí, musím je dávat do koše po jednom. Tašku s nákupem tam nedám. Květák nebo něco většího tam prostě neprostrčím. Korbička mi u obou dětí stačila do 5 měsíců, pravda oba byli větší. Ale tak to je asi standard. Je dost těžký a blbě manipulovatelný. Na trhu jsou podstatně lehčí kočárky. Dál co mi vadí je způsob odendavání a nandavání korbičky. Když potřebujete rodělit několikrát za den, je to fakt patent k vzteku. Když potřebujete dát do auta sporťák, musíte sundat sedačku. A když jsem teď zrovna byla sama, venku parádní břečka, nezbylo mi stejně nic jiného, než sundat korbičku, položit jí na zem, pak složit podvozek, dát do auta a pak tam dát tu korbičku. Jsou sporťáky, které složíte i se sedačkou v jednom kuse. Což je podstatně pohodlnější. Další velká nevýhoda: u sporťáku jde otočit sedačka sice na obě strany, ALE pouze když v ní není dítě. Takže když si to nějak dáte a pak zjistíte, že teď půjdete přes hodinu rovně a dítěti bude prát sluníčko do očí, tak už to sama nevyřešíte. Na trhu jsou kočárky, kde to můžete pohodlně otočit s dítětem uvnitř. Dále potom polohovatelná rukojeť. Držadlo nejde pořádně napolohovat. Kamarádka má vytahovací a je super. Dorjany mají jen takový vytáčecí způsob. Takže suma sumárum, já uviděla krásný kočárek s potiskem boudičky a byla jsem nadšená, ale teď jsem naštvaná, že jsem nevybírala víc. Kamarádka má ABC design a je za stejné peníze mnohem mnohem lepší.

lendulos

@pavlinka_zetko jenže ten ABC design je ještě o 1kg těžší než DorJan ☹

denyzuza06
16. led 2015

měl jsem dorJan pře pětilety na dcerku a byla jsem velice spokojená teď mám na další dceru model 2O12, ještě nejezdíme páč není na světě ale co jsem zkoušela skládat, jezdit, brzdit všechno je v pořádku a moc se mi líbí tak snad bude malé taky🙂. Do auta se mi vejde bez problémů

hnousetka
16. led 2015

My používáme Dorjan Danny sport Prestige butterfly a jediné co je opravdu k vzteku jsou kolečka...mají neustále prasklou duši, manžel stále lepí nebo mění duše a to hned od začátku používání. Kdybych si měla znovu vybírat, už bych nikdy nešla do kočárku s nafukovacími kolečky. Jinak si celkem nemůžu na nic stěžovat, máme VW Passat combi a do kufru se nám vejde i spolu s dalšími taškami a věcmi, což je fajn protože na zadních sedadlech často vozíme s autosedačkou ještě psa a vždycky se docela v pohodě složíme 🙂

pavlinka_zetko
16. led 2015

@lendulos Aha ,tak to nevim, kolik ten ABC vazi, ale prave kamoska ho ma a jednou jsme si je na cast prochazky prohodily a byla jsem z nej nadsena. manipulovalo se s nim o 100 % lip. Ale samozrejme nevim, jaky je to rvat ho do auta. A dokonce jsem vcera potkala pani, ktera ho mela cerny s barevnyma prouzkama obdobne jako je tady ten dorjan na fotkach. ale tak samozrejme vyberte si sama, ja jen rikam moje zkusenosti.

klaarkaa
5. bře 2015

Ahoj, prosím nemáte některá tento kočárek i barvu?

albij
3. kvě 2015

Ahoj, jdu k Vám pro radu 🙂 S manželem čekáme na prosinec miminko a už delší domu se nám libí kočárek Dorjan Prestige Dreamer, chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s Dorjanem, jste s ním spokojené? Jezdí se s ním dobře i v terénu? A ještě bych měla otázku, některá jste tu psala, že se Vám vejde do krátké Fabie, předpokládám, že aby se tam tedy vešel, budou se mu muset sundat kolečka, nebo se tam vejde i s kolečky? Vím, že do prosince mám na řešení kočárků dost času, ale tento se nám moc líbí a jsme z něj nadšené 🙂

aanicka
2. črc 2015

Prosím, prosím. Poraďte, kdo má kočárek Dorjan Danny Sport. Sundala jsem košík, abych ho mohla omýt a teď vůbec nevím jako ho nasadit. Pořád my ta přezka vyklouzává. Můžete někdo nafotit? V návodu zrovna připoutání košíku není 😝 , děkuji!

berluska
11. črc 2015

Ahoj, máte někdo zkušenosti s tímhle typem:? DorJan Prestige Basic Comfort Flower 2015
mám termín prosinec 2015 a nejsem si jistá jestli se hodí do terénu jako sníh a třeba náledí, jinak bydlím ve městě tak nějak extrémně velké závěje sněhu asi nehrozí 🙂 děkuji 🙂