Kočárek Dorjan Sport 2013, máte někdo?

gwens
4. led 2014

Máte někdo?? A jak jste spokojeni?? Děkuji 😉

jilura
5. led 2014

Máme, spokojenost tak na půl na půl. Není to zrovna nejmenší kočárek, ale pokud se ti narodí dítě na podzim a nebude to žádný prcek, tak budeš mít v zimě problém ho tam ve fusaku dostat. Ten náš malý má 3,5 měsíce a přes 7 kg a když ho obleču na nacpu do fusaku a deky, tak v oblasti ručiček je tam dost nacvaklý a to ještě není pořádná zima a nevytáhla jsem "ovečkový" fusak. Ale v dnešní době je problém najít kočár, který by byl opravdu prostorný. Jinak teda máme problém s podvozkem, u zadních koleček se "propadá" v místě, kde je pružení a korbička je pak z kopce, taky ložiska u předního kola jsou vymlácená a to se stalo po necelých 2 měsících ježdění. Taky vrže a to malého "nehojdám" ze strany na stranu. S tím podvozkem jsem slyšela už i od jiných, že měly problém. Jedna známá ho reklamovala už 2x. Ale abych jen nekritizovala, tak jezdí se s ním dobře, skládání a rozkládání kočárku (třeba při dávání do auta) je v pohodě, my jsme pořídili černo-bílou kombinaci, takže jsem ráda, že vše co se může zašpinit jde z kočáru sundat a vyprat, vajíčko do auta má slídu a stříšku, takže taky dobré, spodní "košík" na věci je dost velký, udrží i těžší nákup - nerozepíná se jak jsem četla v některých diskuzích u jiných kočárů, jen teda pokud tam chceš dát něco většího, tak to jde hůř, protože kočár je celkově nižší a nízký podvozek brání dát tam něco většího. Z toho plyne - jsi vysoká nebo máš vysokého manžela či přítele, tak s tím budeš mít možná trochu problém, že ti bude kočárek "menší", má sice nastavitelnou rukojeť, ale i tak když ho srovnám s kočáry, co mají kamarádky, tak ten náš je nejnižší. Dorjan Sport byl i testovaný v D-.testu a tam dopadl velmi dobře, z testovaných kočárů byl hodnocený jako druhý nejbezpečnější a celkově měl velmi dobrá hodnocení. Také mu dávali plus v kategorii CENA- KVALITA. Já sama si myslím ,že trojkombinace do 10 tis - člověk nemůže čekat zázraky a bezchybnost, ale jsem spokojená a asi bych zas volila stejně.

gwens
autor
7. led 2014

Děkuju moooc za vyčerpávající odpověď...taky přemýšlíme a černo bílé kombinaci..tak jak jsi napsala poměr cena a kvalita vyhrála 😉

bosoorka
7. led 2014

Ahoj, my máme tento http://www.darababy.cz/detske-kocarky/kocarek-d... a jsme spokojení. Chtěla jsem kočárek, který zvládne terén a nesklamal. Jediné co mi vadí je brzda, blbě se odbržďuje, ale to nám řekla už prodavačka v obchodě. Vlastně trochu vrže, ale to mi nevadí, vlastně se nedivím, pořád s ním jezdím po blbém terénu. Mě přijde korbička docela prostorná, ale malá ještě nemá přes 5kilo. Dobře se dá nastavit rukojeť, nám to stačí, já mám 1,6 a muž 1,84 m a každý si to dáme do jiné polohy a jede se nám pohodlně. Tak snad budete také spokojení!

detaverne
10. led 2014

Ahoj. Kočárek je poměrně těžký a hluboká korbička je docela nízko posazená na konstrukci. Takže, když ho poveze vyšší člověk, bude se kopat do brzdy, protože si dá rukojeť nahoru a dostane se tím blízko ke kočárku. Jinak velikost korbičky patří k těm větším na trhu. Já jsem na něho koukala v Ostravě - Hrabůvce v OD Špalíček. Mají i e-shop (i-kocarky). Nakonec jsem vybrala kočárek Q8.
Hodně štěstí při výběru.