Kočárek Easy Walker Quatro. Máte zkušenost?

xxksena
9. črc 2009

Ahoj, nemáte, prosím, někdo zkušenost z holandským kočárkem - kombinací easy walker? Váhám mezi ním a bugaboo cam. Budu náročná mamka 😎 . Bydlíme kousek do přírody a zároveň hodlám jezdit do rušnýho centra Prahy.

gingerlady
10. črc 2009

Psala jsem prispevek do diskuse o tomhle kocarku - presny nazev nevim, ale na 1000% doporucuju Cameleona. Ja ho mam a super.......jeste zkopiruju, co jsem psala o EW....

gingerlady
10. črc 2009

gingerlady • 1d • Dnes ve 14:40

Která pravidla porušuje: | Zruš Tak my jsme puvodne byli rozhodnuti pro EW quatro, ale kdyz jsem ho videla na zivo.....veeeeeeeeeelkeeeee zklamani a ze sportaku primo zdeseni. Vadilo mi na kocarku, ze skladani - rozkladani - vsechno slo tezko, na silu. Korbicka celkem velka, ale ten sportak....prvni, co me odradilo bylo, ze nema pevna zada - je to jen latka a co me naprosto odrovnalo - polohovani na zipy! Takze z netu jsem byla nadsena a rozhodnuta, real total zklamani a udiv.
Nakonec jsme koupili Bugaboo Cameleon a maximalni spokojenost....lehounkej, skvele ovladatelnej a i boudicka je o neco malo vetsi

krista
28. srp 2009

barica • Dnes v 09:09
Ahoj, máte zkušenosti někdo s tímto kočárkem? Docela by se mi šikly, žádné jsem nikde nenašla...
http://www.kocarky.cz/kocarek-easywalker-qtro.html

baruna • 1d, 30tt • Dnes ve 12:28
Tak to by mě taky zajímalo. Moc se mi líbí, ale někde jsem četla, že sporťák je pěkně na prd. Příští týden se na něj jedu podívat in natura, tak ti povím.

ejaja
4. říj 2009

viděla jsme ho v Holandsku a je moc velekj. spíš bugaboo 😉

ladik1
16. dub 2012

Ahoj! My EW máme a jsme moc spokojeni. Je to náš druhý kočárek. První byl Qinny Speedy a tam se nám do korbičky syn nevešel už ve 4 měsících. EW má velkou korbu a navíc složitelnou na placku - to pro nás byla výhoda č. 1 🙂 protože hodně cestujeme. Kočárek se dobře ovládá, blbý je jen zapínání a vypínání aretace na předních kolečkách (to se jim fakt nepovedlo!), jinak ale moc fajn kočárek, rychle se skládá (každý týden minimálně 3x někam jedem autem a složenej i rozloženej je za půl minutky 😉 Jak píše slečna nahoře o sporťáku, tak záda nejsou jen látková, je to pevný. SIce na zipy, ale je to rozhodně praktičtější a rychlejší než u Quinni, polohujete rychle a bez námahy. Sporťák mi přijde celkem fajn. SUpr je ta síťka/stínidlo - dobré proti slunci i větru nebo když chcete aby mimi spalo, fajn je i možnost zapínaní jen spodku bezpečnostních pásů (nejen přes ramena) - náž Honzík už teď chce ukazovat a držet se madla a takhle je připnutej a ani o tom neví 😉 Fakt nemám nic co bych na kočárku mohla kritizovat: jediný slabiny podle mě - 1, zapínání aretace, 2, přední kolečka by mohla být jako u tříkolové verze na kovových ložiskách, 3, pokud často jezdíte tramvají, tak pozor na polohovatelnou podložku nožiček (většina lidí, co mi kdy s kočárem do tram pomáhala to brala vždy za ni a pohla s ní 🙂 Jinak EW projede ledasco, kdybysme neměli psa, raděj bych asi tříkolovou verzi, ale jsem celkově moc a moc spokojená. Takže za nás doporučuji 🙂

veroniquecz
24. lis 2014

Nebudete prosím někdo prodávat??? Nebo nevíte o někom kdo bude? Díky.

tarra27
24. lis 2014

my máme easywalker duo sporták a max spokojenost......

zksu mrknout na bazos.cz a nebo na google a hledat bazarky...