Kočárek Emotion Babyhome Xtreet. Máte zkušenost?

luciifer
21. bře 2012

Ahoj má prosím někdo zkušenosti s kočárkem http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/...
díky moc budu ráda když se někdo ozve.

lenieka
28. bře 2012

@luciifer Ahoj, četla jsem jen nějaké recenze na emiminu. Taky o kočárku vážně uvažuju. Už jsem vyřadila všechny ostatní favority, tak jestli neobjevím nějaký jiný, je rozhodnuto 🙂

ivett
28. bře 2012

@luciifer napiš kacka.l, ta ho měla 😉

kacka.l
28. bře 2012

Kukni do alba... byl skvělý, ale chtěl malinké úpravy, aby byl dokonalý. 😉

luciifer
autor
2. dub 2012

Kacka: Ahoj moc se omlouvám že píšu až teď dřív jsem se sem nedostala a jaké malinké úpravy zdá se mi dost drahý ale zase ta váha je velké plus vyměnila by si ho ?

luciifer
autor
2. dub 2012

kacka mohu se ještě zeptat ten nánožník je original a kde se dá sehnat a jestli si měla do xtreeta ten original fusak?

luciifer
autor
2. dub 2012

lenieka díky moc nějakou diskuzi na emiminu jsem četla ale sháním co nejvíc info než ho koupím a jaké jsi měla další favority?

kacka.l
5. dub 2012

Nánožník je z x-landeru, ale sedí přesně, úpravy, no jen kroužky do koleček, aby neklapala, a nesmyslně prošívají polohovací popruh, že nejde do sedu úplného, takže párnout jeden šev, aby to šlo utáhnout do sedu. Já jsem byla spokojená, ale měl na mě nízko madlo, proto jsem je prodala.

nadazaludova
18. kvě 2012

Dobry den damy! Mne se taky moc libi tento kocarek a chtela jsem se zeptat, na obrazku nevidim zadne madlo pred ditetem, pasuje tam nejake? Muj prcek s enerad pripoutava, momentalne jezdime s Bugaboo bee a tam mam madlo od Chicca (ke kocarku neni original). Takze nevite, zda jde toto madlo Chicco Multiway i na Emotion?
Diky moc a mejte se krasne!

roxy0107
1. čer 2012

Ahoj,tento kočárek jsme museli vrátit. I po upravě koleček byl nesnesitelně hlučný,jako když jede traktor.Jako náhradu máme golfky Mclaren techno xt a jsme maximálně spokojeni.

luciifer
autor
5. čer 2012

roxy a kde jste ho koupili nebyl problém s vrácením?

holis84
5. čer 2012

je suprovej, mame ho a nova kolekce back to black http://www.to2bebe.com/es/28-babyhome-xtreet-em... je krasna 😎 😎 😎 😎

luciifer
autor
5. čer 2012

a ta nová kolekce se už u nás prodává jaký je rozdíl oproti té staré? máš ho i s nánožníkem nevím který by mohl pasovat 😢

holis84
5. čer 2012

@luciifer divala jsem se na oficialni stranky, tak tam pisou ze provedli upravu ze predni kola jsou trosku vic od sebe, meli by byt snad trochu odhlucneny vic nez jsou doposud ( jako ja ho mam a hlucny me neprijdou, mozna trochu na kostkach ale to mi vubec neprijde) a ze se na to da nacvaknout nyni i autosedacka tak je kocarek od narozeni. 😉 Nanoznik mam z jinyho kocarku, ale nepouzivam ho skoro vubec, pres leto je teplo a na zimu mam sportak Joolz 😉

luciifer
autor
5. čer 2012

a máš nějakou tašku ke kočárku? ptám se proto jestli třeba taška se dá dát na rukojeť aby to nebylo na ten kočár moc těžký originál je pěkná ale hrozně drahá tak koukám jakou pořídit jinou kočár jsem objednala tak doufám že budeme spokojený za ty peníze 😖

holis84
5. čer 2012

@luciifer Ja mam cernou tasku z emitexu http://www.detskydum.cz/detail/emitex-taka-na-k... sedi na to moc pekne a vubec ho neprevazuje, kocarek je fakt bytelnej pac obcas vozim obe dve holcicky naraz :D a jakou jsi objednala barvu? ja mam sand, je moc krasna

luciifer
autor
5. čer 2012

já černou líbila se mi ta černá a nebo ta sand co máš ty ale měla jsem ztrach že by byla brzo špinavá tak jsem nakonec zvolila tu černou tak to je skvělý díky za radu právě jsem koukala na ty tašky emitex a říkala jsem si že cena je docela příznivá 🙂 máš nějakou fotečku kočárku

holis84
5. čer 2012

@luciifer klidne ti sem hodim, je pravda ze obcas ho ma Natus spinavej ale jde to dobre dolu, karackem a vodou s mydlem 😉 Nelekni se dcera ma na nozickach abduktor je po operaci kycli tak proto tam ma na zadickach vyztuhu dekou 😉

luciifer
autor
5. čer 2012

jo a nemáš nějakou fotku tašky právě nevím jestli tu kulatou nebo tuhle http://www.detskydum.cz/detail/emitex-taka-na-k...

holis84
5. čer 2012
luciifer
autor
5. čer 2012

jéé krásný fotečky malá tam vypadá moc spokojeně hezky se rozvaluje právě jsem si ještě říkala doufám že nebude problém že bude moc úzký i když ten muj brouček je jak žížala takže nemáte problém ne je to pohodlný kolik je malé?

holis84
5. čer 2012

S taskou prave z boku nemam, ti to odfotim, ale doporucuju tu co jsem posilala ja, tuhle jsem mela driv na kocarku phil a teds a byla hrozne blba, blbe se to otviralo porad, byla takova mohutna, fakt vic doporucuju tu co jsem posilala ja, na zbozi si ji najdi bude stat cca 500kc, a fakt je dobra rozhodne lepsi nez ta na puky 😖 tu jsem primo nesnasela 😝

holis84
5. čer 2012

@luciifer Natalkaa ma 14mesicu, mista tam ma az az, v pohode se tam vejde i starsi Kristynka a ta ma 2roky a 3/4 😉 jinak kamoska ma na tom kozenou tasku adidas a vypada to taky moc pekne, maji na MMB takovou jakoby vetsi messenger bag.

luciifer
autor
5. čer 2012

ježííííš já jsem ale blbá to snad není možný vždyť mi to nedošlo že málá asi takhle musí mít ty nožičky po té operaci viď promin jsem tele ale i tak tam vypada spokojeně chudinka takhle malá a hned operace co.... ☹

holis84
5. čer 2012

@luciifer to je v pohode 🙂 ona ma ted takove kalhoty aby ji to spravne srostlo, prave jsem moc rada za kocarek protoze nektere golface jsou moc hluboke a tam bych ju jen tak nedala skrz ty nohy, to bych ji musela hrozne podkladat ale neboj vyspinka se v nem pekne i velky dite, myslim ze i triletak 😉 no operace nas jeste ceka minimalne jedna, ale tak hlavne ze slecna bude mit pekne nohy 😅

luciifer
autor
5. čer 2012

aha tak to je dobrá rada já právě chtěla hlavně na ty puky protože takovou mám na sporťáku a vyhovuje mi ale na tenhle by byla dost těžká tak proto chci jinou ale je pravda že tahle rukojet bude jiná tak by to na ní mohlo blbě držet 😖

luciifer
autor
5. čer 2012

určitě hlavně že bude malá zdravá no a určitě to bude hezká slečna s hezkýma nohama 🙂

luciifer
autor
5. čer 2012

nezlob se budu muset jít dítko volá tak se snad sejdeme jindy

roxy0107
9. čer 2012

@luciifer Ahoj,objednali jsme ho přes internet,přesnou adresu si ted bohužel nevybavuji.Koupenou věc přes internet prý můžeš vrátit,,bez udání důvodu do 14dnů od zakoupení 🙂

roxy0107
9. čer 2012

Ještě mi u tohoto kočárku přišla stříška dost vysoko posazená a nevelká.Kočárek nejde do úplného lehu.

zmyzulka
8. črc 2012

holky, prodává se u nás ta kolekce 2012? a dá se nějak poznat od té staré? dneska jsem se ptala v obchodě a prodavačka mi jen řekla, že tyto kočárky už tu mají dávno a že nic nového není....
pak bych se chtěla zeptat jaký je tento kočárek v terénu? myslíte, že zmákne i vesnické ne moc udržované cesty? projedu jím lesní cestou?