Kočárek Emotion Babyhome Xtreet. Máte zkušenost?

luciifer
21. bře 2012

Ahoj má prosím někdo zkušenosti s kočárkem http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/...
díky moc budu ráda když se někdo ozve.

petasenk
2. bře 2013

dobrý den vím že už jsou diskuze kapánek starší ... ale máte ještě někdo zkušenosti s Emotion by Babyhome ? nedávno jsme ho koupili ... bohužel jsem ho nevyzkoušela hned ale v obchodě mi to nepřislo .. a dnes na procházce jsem byla velmi zděšena hlučností koleček ... prosím roxy0107 jak jste řešila tu úpravu koleček ,já už bohužel kočárek vrátit nemůžu ☹ děkuji moc za info ...

kacka.l
2. bře 2013

Jsu hlučnější, já jsem to vyřešila normálně podložkama pod přední kolečka. Vystřihla jsem je z takové měkké pěnové hmoty, třeba na vyrábění v každém papíráku a udělala jakoby těsnění, nastříkala teflonovým sprejem a silou to prostě narazila zpět, bylo to pak plně super. nechápu, proč tam nedají od výroby nějakou gumovou podložku.

petasenk
3. bře 2013

Taky jsem to zrovna dnes říkala příteli že to tak asi udělám ,takže snad to alespoň trochu pomůže ,nejhorší je jízda po kostkách ... to mám pocit že se všichni kolemjdooucí otáčí co to jede za traktor 😀 .a všimla jsem si že máte na fotce i ještě jedna maminka tady na kočárku takové bočnice ochranné ,já to u našeho nemám .. to máte ten starší model nebo to máte dokoupené ? děkuji za info 🙂

petasenk
3. bře 2013

ještě jen dodatek ... že nebýt té hlučnosti koleček ,tak je kočárek dokonalý ... jak vzhledově tak ovladatelnost skladnost ,prostě super ... až na ty kolečka no ... ☹

kacka.l
3. bře 2013

To je ten starší model. 🙂 Já jsem fotky dala omylem a už nejdou smazat. 🙂

petasenk
4. bře 2013

aha děkuji za info ,já ho právě kupovala teď a nešlo mi do hlavy jakto že to tam nemáme 🙂

jajik21
4. srp 2013

Ahojky, kočárek je super, snadno ovladatelný 🙂
Mame ho 5 mesicu a uz ho nebudeme potrebovat.
Nechtela by ho nějaká maminka asi za 3500?

magicjitka
8. srp 2013

ahoj maminy...rozhoduji se o koupi kočárku babyhome emotion xtreet na doporučení jedné kamarádky...ale jak koukam, nemá vpředu madlo...to se dělají bez madla?? a nemáte některá na prodej použitý?

magicjitka
8. srp 2013

@jajik21 a jaké máš barvy? kdyžtak mi pisni info a foto na email...díky...magic80@seznam.cz

eupha
21. kvě 2014

Neprodáváte někdo cestovní tašku na Babyhome Emotion?

janapuklova
10. lis 2014

krásný den,prosím Vás mohla by jste mi některá poradit kde to porozpárat,abych mohla malého položit do úplného lehu...abych nerozpárala půlku golfek 😀..děkuji moc

jarpeta
22. dub 2015

neprodava prosím někdo za dobrou cenu ? barva pro chlapečka už ho budeme potřebovat jen chvili 🙂 děkuji

batoh
7. črc 2015

Je možné s tímto kočárkem i couvat? U některých jiných gofek ze začnou rozjíždět odpružený zadní kola 😒 s tímto ale zkošenosti nemám.

katri1
14. srp 2016

Ahoj holky, obnovuji diskuzi. 🙂 Mám možnost mit babyhome 2012 červený za 3 tis. Co říkáte na cenu ? Je po jednom dítěti. Jinak mate nějake nové zkušenosti s kočárkem ? Premyšlim nad tim tlumením tech koleček, můžete mi to prosim ještě jednou vysvětlit 😀 asi budu za blbku ale moc jsem to nepochopila z popisu 🙂

bezulina
31. srp 2016

@katri1 já ho měla, teď prodáván, zvládl i skoro 4 letou holčičku na dovolené. Za 3000 bych brala, ja prodavam za 3500 černý, s madlem, plastenkou, clonou, a drzakem na pití. A je 2 roky jezdeny.

hanneli1
7. črc 2017

Ahoj holky, zkouším obnovit diskuzi na kočárek Baby home emotion 2016.
Před pár dny jsem si ho koupila a zatím jsem s ním vydržela jet jenom jeden den.Vyděsilo mě, jak se hrozně třese, a to i při jízdě na hrubších chodnících.
Jinak jezdím se sportovní kombinací I´coo, ten je při jízdě luxusně měkký.
Ale chtěla jsem něco lehčího do města. Dlouho jsem hledala, ale vyhovuje mi rukojeť nízko, tak jsem měla značně omezený výběr a sáhla jsem tedy po tomhle. Má odpružená kolečka, proto mě to třesení překvapilo. Takže už zase přemýšlím, co s tím, jestli to spraví další polstrování jako podložka do kočárku, nebo jestli mi zůstane stát v komoře🙂

lennisek1
2. srp 2017

@hanneli1 ahoj, vyjela už si s ním? Mám možnost koupit kočárek za 2000, potřebujeme ho jen k moři.. ale děsí mě, že se fakt tak třepe.. 😔