Kočárek Espiro Enzo Evo 2014, máte zkušenost?

jenny97
12. kvě 2014

Ahoj maminky, nebo nastávající maminky, snažím se najít nějaké novější recenze na kočárek Espiro Enzo Evo 2014, ale bohužel se mi to moc nedaří. Docela mě zaujal design tohoto kočárku a i cena je hoodně příznivá. Nikde jsem bohužel nenašla, jestli jde sportovní nástavba otočit i v protisměru jízdy a zda jde ke kočárku upevnit pomocí adaptérů jinou autosedačku než od Espiro. Budu moc ráda za Vaše zkušenosti s tímto kočárkem 🙂.

paracka
13. kvě 2014

Ahoj, mame espiro enzo evo 2010. V podstate je porad stejny si myslim. Hluboka korba jde jen protismeru jizdy a sportak je zacvaknuty na podvozku takze je jen po smeru jizdy. Ditko chce stejne videt ;) jinak hluboka korba ma polohovani zadicek. Jde koupit autosedacku vajicko kterou das adapterem na podvozek. Super jdou predni aretacni kolecka, vsechna 4 kola jsou nafukovaci. My mame po neteri a vubec to neni znat. Korbicka ma na delku tusim 75 cm a tim ze nas maly je srpnovy a dost velky sel do sportaku po svem 6. mesici. Proste chtel videt. Jinak kocar krasne zvladne i narocnejsi teren, blato, snih apod. Promin ze to pisu tak na preskacku. Jestli te jeste neco zajima napis 😉

paracka
13. kvě 2014

Jo, mam na kocarek na korbicku i sportak emitex plastenky a budu je nejpozdeji v listopadu prodavat