Kočárek Espiro GTX. Máte zkušenost?

martinka.k.
18. čer 2009

Ahoj maminky,
nemá některý z vás zkušenosti s tímto kočárkem (za každou radu a tip budu vděčná)? Děkuji 😉

martinka.k.
autor
22. čer 2009

Dnes jsme zaplatili zálohu na tento kočárek, takže kdyby někdo měl zájem o nějaké info nebo se přece jen našel někdo další, kdo tento kočárek má (bude mít), ráda se podělím o zkušenosti 🙂

vicari
23. čer 2009

Ahoji !!!Já budu ráda za jakoukoli informaci o tomhle kočárku...líbí se mi a po zkušenostech s quinnym bych chtěla tento...jde mi hlavně o jízdní vlastnosti v terénu a na horších cestách jestli dostatečně péruje...a ještě jestli se moc nekýve rukojet...

martinka.k.
autor
24. čer 2009

Už jsem se bála, že jsem sama, komu se tento kočárek líbí. Ohledně jízdních vlastností ti budu ale moci napsat až tak v půlce srpna (pokud se prcek nenarodí dřív).

tana4
25. čer 2009

Ahoj! Taky se přidávám k obdivovatelkám Espira GTX 🙂 Jak jsem zjistila, tento typ je údajně novinka z června 2009 a ať jezdím a obvolávám e-shopy všude v okolí (moravskoslezský kraj) - nikde už není k dispozici fyzicky - potřebovala bych ho vidět naživo, všude mě odkazují až na srpen, že je momentálně jako novinka vyprodán... Takže si budu muset počkat a snad už v té době budete mít vy, které jste ho stihly koupit nějaké zkušenosti 😉 Prosím jenom ještě - ty které už ho mají doma - opravdu váží s korbičkou jen 10,5kg? Bylo by to super, o to mi šlo nejvíc. Bohužel všude se uvádí pouze "váha", bez údaje čeho všeho váha... Děkuji 🙂

vicari
26. čer 2009

Ahojte tak Tano...já jsem z Hranic na Moravě..50km od Ostravy směr Olomouc...a kočár mi tady objednali a budu ho tu mít k nezávaznému vyzkoušení tuším během příštího týdne,je to opravdu novinka..a nabízí mi ho za super cenu 7990kč...všude na internetu je za 8500kč...tak jsem na něj zvědavá...já už mám 3měs. mimi a chci fakt kočár co mi vydrží a budu s ním spokojená...zatím jsem zjistila,že drahý košár nerovná se dobrý kočár...

iveta06
29. čer 2009

Ahoj holky, tak já kočárek MÁM 😅 - ten červený, ale viděla jsem i modrý a je úžasný (bleďulinko modrá barva), látka je trochu lesklá takže ty barvy vypadají dobře. Co se týče jizdních vlastností tak zatím jezdí v pokojíčku a čeká na konec července. Kočárek bych vám i zvážila, ale je u rodičů a nemám pořádnou váhu, ale vybrali jsme ho i přesto, že ho budem tahat pěšky do 3 patra. 😀

jana.jaro
1. črc 2009

ahoj,mám kočárek Espiro GTX fialové barvy.Jsem z něj nadšená 😵 .Krásně se ovládá jednou rukou.Viděla jsem ho poprvé na BVV.U mě bylo rozhodující,že jde sporták úplně do lehu,je prostorný,nafukovací kola a rozpětí kol neni velké(máme úzké dveře do baráku) kočárek musím tahat taky do třetího patra pěšky, ty držadla na boudičce a boku jsou taky bezva(krásně se nosí korba)ALE......Jen podvozek váží 10,5kg,ne celý kočár,ale to bych chtěla od jednoho kočáru asi už moc,ne? 😉 😀

jana.jaro
1. črc 2009

jo a není tam fusak jako u Espira Atlantic (tento kočár má sestra)
Tak jsem si koupila tento úúúžasnej 🙂 http://www.babystyle.cz/fusaky-lodger-a-aesthet...

lenpep
5. črc 2009

Ahojte, taky jako vy mám zájem o tento kočárek, barvu ještě nevím, jsem od Hranic na Moravě, a tak chci reagovat na jeden komentář tady, že v Hranicích bude mít paní možnost vyzkoušení, jestli už ho vyzkoušela a jestli je to v Áji na náměstí - dotaz na "vicari"?Díky moc.

siggy
12. črc 2009

Ahoj,jsem moc ráda,že jsem konečně našla nějakou diskuzi o tomhle kočárku.My ho máme taky vybraný.Viděli jsem ho v červěné verzi a byl krásný.Ikdyž my potřebujeme barvu kočárku pro kluka ☹ Pokud máte někdo cestu do Zlína,tak tak ho mají k vidění v obchodě VaV,nad Priorem.Vypadá opravdu prostorně a není drahý..

bleelka
12. črc 2009

ahojte kocky, pozeram, ze sirka korbicky je len 31cm... nie je to malo? ja mam vybraty kocik co ma sirku 33cm a zvazujem ci je to dost, ci sa tam vobec zmesti zimne dieta aj s fusakom... a tento ma este menej! mali ste niektora v nom zimne dieta aj s fusakom? ako sa tam babo vobec pomestilo?

abie.j
13. črc 2009

Ahojky,tak kočárek mám asi dva dny doma a můžu ti říct, že korbička je opravdu dost prostorná. Schválně jsem si ji změřila a délka je 77 cm a šířka 33cm, myslím si plně dostačující na mrňouska 🙂 🙂 Celkově je kočárek moc pěkný a krásně ovladatelný, už se moc těším až s ním budu jezdit venku a ne jen po pokoji 😉 😉

evulka118
26. črc 2009

Ahojky,taky patřím k obdivovatelkám tohoto kočárku 😉, mám takovou prosbu, nechcete ho některá z těch "šťastných" co už ho mají doma pořádně vyfotit?Všude jsou jen fotky z boku 😒 chtěla bych vidět jak vypadá pořádně ze předu a ze zadu a tak no. Díky za foto jestli budete mít některá trochu času 😉

minonka24
29. črc 2009

Ahoj,
včera jsme byli okouknout kočárky...původně jsem byla rozhodnutá pro X Lander, ale prodavačka nám ukázala i Espiro, letošní kolekci a zřejmě svoje rozhodnutí přehodnotím. Myslím, že poměr cena versus výkon hovoří jasně pro Espiro 🙂
Je výborný, že se prodávají v setu se vším všudy (např. není potřeba dokupovat žádné adaptéry na nasazování autosedačky a korbiček), má docela velký nafukovací kola (vhodný do terénu), jak tady už někdo zmiňoval - sporťák se dá dát úplně do lehu a hlavně: korby se dají nasazovat ve směru i proti směru jízdy, což mi přijde fakt dobrý.
Jediný, co se mi teda nelíbilo byly barvy (viděla jsem fialovou a červenou) a brašna na řídítkách (je taková "neforemná") ale to jsou asi detaily. Takže pokud se rozhodneme koupit tento kočárek, podám reference, jestli se jako dobrá volba jenom netvářil 🙂

evita_ij
30. črc 2009

Ahojky, taky ho zvažuju, dejte vědět, jestli ho budete některá fotit a kde ještě je k vidění na severní moravě díky!

evita_ij
31. črc 2009

Tak jsem našla, že ho mají ve Zline (nevim zda na obchode) www.kocarky-zlin.cz za 7990,- tak tam asi zavolam az bude mit manža čas a pojedem tam. 😀

evita_ij
31. črc 2009

no tak jsem obvolala obchody v okolí, a je to teda fuška sehnat tento kočár - navíc se zdá, že jsou vyprodány a budou jen na objednávku 🙂 tak uvidiíme

kudelovazuzana
6. srp 2009

ahoj, taky se mi tento kočárek zamlouvá, jen bych ho potřebovala vidět naživo. Napadlo mě jestli by ho neměli třeba na vidění v Polsku (možná i levnější), protože se mi zdá že je to kočár poslké výroby. HOlky kdybyste ho zahlédly někde v kamenném obchůdku, prosím dejte vědět.

adeline29
7. srp 2009

V Polsku ho mají v Českém Těšíně, na konci tržnice v kamenném obchodě. Tam jsme si ho všimli a nějakou dobu o něm uvažovali. Zhruba před měsícem měli všechny 4 barvy.

abie.j
8. srp 2009

ahoj,tak jsem Vám nafotila nějaké fotky kočárku, tak pokud se chcete podívat mrkněte do mého alba 😉 Já jsem s ním zatím maximálně spokojená 🙂 🙂

evita_ij
8. srp 2009

abie: je super!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dnes jsem mysleli, ze ho objednaji do jednoho obchodu, ale neni šance! čekačka asi 2 měsíce! Vypadá super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Úplne jsi me ted zmatla, uz jsme se rozhodli pro jiny, ale nevim, zda nepatrat po tomto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taky mam vyhlidly ten zeleny!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

evulka118
10. srp 2009

Albie.j super díky moc za skvělé fota!!!!! Jsi jednička 😉

abie.j
10. srp 2009

Není zač 😉 😉 Už se teď jenom těším až budeme jezdit, po pokoji to není ono 😀 😀

sifonka
15. srp 2009

Ahojky, mohla by mi prosím někdo, kdo ho už má doma, změřit celkovou výšku kočárku a taky kolik centimetrů od země je dno hluboké korby? Nikde ho tu nemají a tak si ho budu muset objednat přes net. Moc děkuju 😀 😀

kpetra
15. srp 2009

Ahoj
sifonko - tento kočárek mají u nás ve Znojmě v prodejně Bambino na náměstí a myslím, že i v prodejně u Gymnázia. Obchody jsou od sebe vzdálený asi 500 m. Možná by to pro vás nebylo tak daleko a určitě je lepší si kočárek osahat v obchodě.

sifonka
15. srp 2009

Ráda bych si ho raději osahala, ale mám rizikové těhotenství, takže zakázano cestování. ☹ Můžu chodit jen na záchod a zpět do postele. Jelikož už mám 2.5letou holčičku, trávím těhotenství u našich v Krkonoších, kde se mi o ní (nás)stará střídavě mamka se segrou.

kpetra
15. srp 2009

sifonko - tak to mě mrzí a snad tě kočárek potom naživo nezklame. Taky se mi dost líbí a kdybych čekala miminko, tak bych o něm uvažovala. Viděla jsem ho naživo a přišel mi v pohodě. 🙂

artep
18. srp 2009

Kočárek je opravdu super. Jsem z Brna a na kočárek jsem narazila ve Znojmě v prodejně MAMI BABY na ulici Kovářská a hned jsem si ho objednala.Prý je dlouhá čekací doba když zrovna nemají barvu kterou by jste zrovna chtěli. A tak doma ho budeme mít asi za 14 dní. moc se těším 😉

leee
23. srp 2009

Ahojky holky, taky se přidávám k obdivovatelkám tohoto kočárků. Viděla jsem ho naživo v Polsku v Českém Těšíně tam zrovna teďka mají všechny 4barvy a připadá nám s manžou super. Je tady někdo kdo ho už vyzkoušel naživo venku a jaké s ním máte zkušenosti? Čekačka na něj je tak měsíc a mají ho tam za 7900Kč. Pokud jste už některá s ním vyrazila venku tak se podělte o zkušenosti. 😉

spimira
25. srp 2009

Ahoj holky, tak my jsme včera koupily tenhle kočárek s manželem v polském Těšíně. Koupily jsme v obchodě se zárukou a veškerými doklady. Navíc pokud by se kočárek pokazil, tak nám dají po dobu opravy náhradní, což by bylo fajn, bylo to skoro to první na co jsme se ptali, protože zůstat bez kočáru, by asi nešlo. Paní měla dokonce i ten univerzální kočárek na vypůjčení u sebe v obchodě, tak nám ho ukázala, sice jetý ale alespoň něco 🙂 Nejdříve jsme měli vybranou barvu modrou, ale když jsme viděli kočárky v reálu, tak se nám nejvíce zalíbila fialová. V podstatě všechny barvy kočárku které jsou v nabídce jsou hezké, ale jinak to vypadá na obrázku a jiná je pak realita. Je pravda, že kočárky jdou docela na odbyt, zrovna když jsme tam byli a ještě se dívali po prodejně a kočárek už měli odstavený na kraji, tak přišla další těhotná maminka a zajímala se o tento kočárek a chtěla ho koupit, bohužel už musela objednávat. My sami už jsme měli na výběr mezi modrým a fialovým, červený a žlutozelený byl rezervovaný. Paní tvrdila, že reklamace na tyto kočárky ještě neměla, tak snad to bude OK. Jinak co se týče jízdních vlastností, tak jsem kočárek vezla z obchodu k autu, projela jsem i schody a dvoje nadjezdy na schodech a kočárek se ovládal velmi dobře, měla jsem z toho dobrý pocit.Kamarádka má kočárek Maxi Cosi Mura 4 párkrát jsem s ní byla na procházce s její malou a zkoušela vozit a přišlo mi to stejné.Možná by mi majitelky tohoto kočárku určitě oponovali nějakými argumenty, že je kočárek kvalitnější apd. ale mě to přišlo co se týče jízdních vlastností stejné, navíc Maxi cosi je cenově úplně někde jinde 🤐 Až se prcek narodí a budu jezdit, tak podám info výhod a nevýhod 😅