Kočárek Espiro GTX. Máte zkušenost?

martinka.k.
18. čer 2009

Ahoj maminky,
nemá některý z vás zkušenosti s tímto kočárkem (za každou radu a tip budu vděčná)? Děkuji 😉

breberka
22. říj 2010

ahojky všem, můžu se zeptat na skutečné rozměry hluboké korby a sporťáku (šířka, délka), protože někde se uváděné rozměry často liší, díky

breberka
29. říj 2010

@janulka12 ahojky
, můžu se zeptat na skutečné rozměry hluboké korby a sporťáku (šířka, délka), protože někde se uváděné rozměry často liší, díky

janca650
14. lis 2010

@romisek77

Ahoj Romisek,

Aj my uvazujeme o Espire Enzo Evo - povodne sme chceli GTX ale v predajni nas viac ocarilo Enzo 🙂 Ake s nim mas skusenosti? Je vhodny aj do terenu? Az doma som vycitala, ze nema aretovacie kolieska, je to velky problem?

Dakujem za akekolvek info k tomuto typu 🙂

Pekny den.

Jana

romisek77
21. lis 2010

@janca650 ahojky,tak to Evo má aretovací kolečka.Jako drandíme po polních i lesních cestách a jsem spokojená 😉 Klidně se ptej,ráda odpovím

aggnesska
6. pro 2010

Ahoj holky, přemýšlím o koupi kočárku Espiro gtx v barvě ocean 05. Prosím pokud ho někdo máte, můžete ho nafotit a vložit sem fotku???Chtěla bych vidět, jestli je barva podobná té na internetu, nebo pestřejší???Viděla jsem na živo ten zelený a barva je jasnější než na netu, ale chci si jej koupit přes net, než v kameném obchodě, na netu je o dost levnější. Děkuji

xlili
12. pro 2010

Ahoj holky, na netu jsem narazila na kočárek Espiro GTX a Espiro Enzo Evo. Nevíte náhodou, kde by se dal vidět naživo a vyzkoušet - okolí Mladá Boleslav, popř. Praha? Díky za každou odpověď 🙂

stanmax2010
9. led 2011

@romisek77 : nemohl bych poprosit o zaslání fotky, jak vypadá složená konstrukce Espiro Enzo Evo? Na netu jsem nikde nenašel? Díky moc 🙂 Nám se líbí ve verzi purple viz příloha 🙂

petulkee
23. led 2011

@xlili Ahojky,oba je maji v Detskem raji na Vysocanech v Praze 🙂

aprint
1. únor 2011

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli někdo nemůžete vyfotit slozenou konstrukci a peclive zmerit. Jde mi o jak moc dobre ci spatne je nasoukam do kufru auta( skoda -felicia-krátká). moc dekuju

loltka
4. únor 2011

@aprint Já myslím, že když se vejde do Fabie, tak do Felinky taky 🙂 Ten kufr je podle mě stejný 😉

kombinace
4. únor 2011

@aprint My máme Espiro GTX, kupovali jsme ho právě proto, že se konstrukce dobře složí do auta. Máme sice Superb, ale nakládací prostor je hodně úzkej. Ten nejmenší rozměr je myslím 37cm, nakládací prostor je 39, takže jsme se vešli.

loltka
4. únor 2011

@kombinace Taky máme GTX-ko a vejde se nám krásně do fábie 🙂 Jednou z mých kritérií bylo, aby byl skladný, což splňuje. Jediný problém, který se vyskytl je, že se urvaly caplíky na přebalovací tašce, ale to na funkci kočárku nemá vliv 😀 Ale jinak jsem spokojená 🙂 zatím ..

hape
6. únor 2011

Dobrý den, jak je to se sportovní verzí u kočárku Espiro GTX? Přicvakává se na konstrukci podobně jako hluboká korba? Včera jsme byli omrknout kočárek Espiro Enzo Evo, moc se mi líbil, skvělá cena, velká korbička, moderní. Ale jediné, co mě zarazilo, že ve sportovní verzi neexistuje konstrukce, která se přicvakne na podvozek. Je to prostě taková jakoby "látka" (tak to na mě působilo), která se cvočkama upevní na podvozek. To mi teda připadá dost nestabilní. Takže jsem si říkala, že pokud GTX má "normální" sportovní verzi, tak bychom raději vzali ten. Děkuji za odpovědi

pampusik77
7. únor 2011

@hape GTX- sporťák se nacvakává na podvozek stejně jako hluboká korba 😉

acimedaca
8. únor 2011

o víkndu jsem viděla espiro GTX v dětském ráaji v praze, tak házím pár fotek...oproti espiro atlantis má super sporťák

markiprcek
18. únor 2011

@aprint ahojky, jestli Tě to ještě zajímá, tak já mám kočárek Espiro GTX a vozím ho v krátké Felicii r.v. 1997 (ta starší maska, nevím jestli je mezi nima rozdíl, ale raději to píšu)...spíš než na šířku je občas trošku problém na výšku, ale žádná hrůza, vždycky jsme ho tam za chvíli měli, jen tam už nedáš nic jiného...už si přesně nevzpomínám jak to bylo u hluboké korby, ale taky jsme ji tam vozili, takže to asi šlo v pohodě, teď tam vozíme podvozek + korbu sporťák...podvozek si pěkně lehne, pro jistotu sundáváme jedno kolo, jen trošku vadí boudička od sporťáku, ale stačí trošku násilí (samozřejmě ne moc) nebo trpělivosti...a pokud si ho náhodou pořídíš tak pozor, když složíš a pak rozložíš podvozek budeš mít zaaretované jedno kolečko, tak ať se nedivíš, že ti nejede, stačí jen odaretovat 🙂...tak snad jsem Ti trošku pomohla a nezamotala hlavu, protože jinak jsem s tím kočárkem moc spokojená, všichni kolem mě mají opravovaný kočárky, ale já ne...jen mě trrochu mrzí malý košík pod kočárkem, moc se tam toho nevejde, jen malý nákup...

xlili
19. únor 2011

@petulkee Díky moc 🙂

aprint
22. únor 2011

@markiprcek děkuju 🙂

dandulle
1. bře 2011

@markiprcek
Ahoj, nikde jsem bohužel neměla možnost vidět ho naživo ☹
Můžu se zeptat na šířku sedačky? Všude se uvádí 31 cm, ale takhle na pohled mi to přijde strašně málo....?¨
A ještě, boudička jde polohovat dopředu před dítě - jak moc?
Díky 😉 🙂

dandulle
1. bře 2011

...a ještě jsem se chtěla zepta, Espiro Enzo má natáčecí celou přední nápravu, nebo se otáčí každé kolečko samostatně jako je to u GTX???

jajuska12
7. bře 2011

@leee
ahoj,
chcem sa spýtať,či nemáš viacej foto kočíka,pretože som sa rozhodla kúpiť espiro gtx - zelenej farby,ale chcela by som vidieť viacej,lebo naživo som nemala šancu ho vidieť v obchode.
dakujem

zzz77
4. dub 2011

Ahojte, chcela by som sa Vas spytat ako ste spokojne s GTX kocikom? je dostatocne velky? Sportova cast je ako dlha v rovnej polohe? Tych 10,5kg je konstrukcia s vanickou spolu? Zatial len hladam kocik a zaujimalo by ma pre a proti. Velmi pekne dakujem za pomoc 😉

caarp1
2. kvě 2011

Dobrý den, prosím o informaci jakou pláštěnku si pořídit na sportovní verzi kočárku GTX. V základní výbavě bohužel není a na stránkách značky EMITEX je jich strašně moc a nevím jakou zvolit. Děkuji za radu.

lamarika
2. kvě 2011

@caarp1 nemusíš pořizovat žádnou. Pasuje tam ta z korbičky. Teda alespoň u verze 2009, myslím, že to nijak nezměnili

caarp1
7. kvě 2011

lamarika Děkuji za odpověď 🙂

kasparci
30. kvě 2011

Ahoj, my váháme - espiro gtx, espiro enzo evo a espiro vector pro🙂 Můžete poradit? Ten enzo evo nemá sporťák pro i proti? A jak moc sedí barvy - podle internetu?
Díky moc

martina_xstrm
22. črc 2011

Zdravím, prosím není tu někdo ze Šumperka, kdo má Espiro GTX? Chtěla bych ho vidět naživo, už jsme skoro rozhodnutí, ale prý je korba umístěná docela nízko, tak nevím jestli to nebude vadit - mám 180cm...Díky moc 🙂

janaj0
22. črc 2011

@martina_xstrm nejsem z blízka, ale k té korbě není nízko, mám sestřenku se 195cm a jezdila s ním bez hrbení, jen si zvedla madlo

martina_xstrm
22. črc 2011

Jo madlo to jo, ale třeba x-lander má korbu jakoby výš od země, takže se k mimču nemusím moc hrbit, ale to espiro ji má prý níž...Ale to je asi jedno, já už se z těch kočárků stejně picnu...🙂

popoluska1
22. črc 2011

Ahojte! Ja som s Espiro GTX velmi spokojna, az na to, ze ma mensi nakupny kosik. Ja som sice nizsia, ale moj manzel ma 190 cm a ked si zdvihne rucku vyssie, tak je to v pohode. 😉