Kočárek Espiro GTX. Máte zkušenost?

martinka.k.
18. čer 2009

Ahoj maminky,
nemá některý z vás zkušenosti s tímto kočárkem (za každou radu a tip budu vděčná)? Děkuji 😉

kudelovazuzana
25. srp 2009

ahoj Holky, kdo jste z Ostravy tak kočárek můžete naživo spatřit ve špalíčku v Ostravě-Hrabůvce. Jsou tam dva obchody pro mimča, jeden je svět kočárků, tak tam ho nemaj. (Ale zato tam mají velice ale velice nepříjemnou a arogantní prodavačku) Mají tam hodně V-crossu, o kterém jsem taky uvažovala, ale stejně bych si ho koupila v Polslku a ne u té ježibaby.
No ale ted ke kočárku GTX Espiro - v té prodejně (myslím že se jmenuje nějak jako dětský bazárek, ale mají tam spíše nové věci) ten kočárek mají, mají ho na ukázku s korbičkou i ve sportovní verzi. Zkoušeli jsme tam s ním jezdit a ovládá se teda suprově dokonce se s ním dá obsotjně jezdit pozátku. Paní nám perfetkně poradila, kočárek jsme rozebrali, složili, zkusili i se sedačkou. Ta sedačka se mi teda zamlouvá moc.
Cenu kočárku tam měli za 8290,- a sedačku asi za 1490,-. Takže pokud by v Polsku stál 7900,- tak bych ho koupila raději tady, kvůli reklamaci. kterou vyřizují do týdne (což není strašné.
Objednat si ho můžete přímo v této prodejně, dodací lhůty si paní netroufala říct, prý to zaleží na tom jestli ho mají na skladě. My ho nechtěli ještě objednávat, pač se ještě chystáme do toho Těšína a pak se uvidí.

kudelovazuzana
25. srp 2009

Spimi a za kolik jsi ten kočárek koupila v tom Těšíně, máš ho i z autosedačkou???

spimira
25. srp 2009

Kočárek stál 7900,- (hluboká korba + sporťák) sedačku jsme museli dokoupit zvlášť za 1400,- ale neměla jí na skladě, takže bude až někdy kolem poloviny září možná i dříve. Prý je o to dost velký zájem, proto je ta čekací doba trošičku delší.Co se týče té reklamace, tak myslím, že tam budou taky schopni to vyřídit do týdne, mě šlo hlavně o to, kdyby se s tím něco stalo, tak ať mám v čem jezdit a nezůstaneme bez kočáru, byť jen na týden. Co se týče jízdy pozpátku, tak se fakt dobře ovládá a kola točí sami a lehce 🙂 Paní měla na prodejně i model GT to je klasická čtyřkolka, manžel se díval na způsob uchycení předních kol a prý to bylo jakoby na nějakém madle nebo táhle, každopádně jsem si chtěla zkusit jak se ovládá ze zajímavosti. No a oba s manželem jsme se shodli, že velice těžce a pro nás teda dost blbě 😒 Při jízdě pozpátku se kolečka skoro vůbec netočila, bylo to takové divné. U GTX to šlo vše lehce a bez problémů.

kudelovazuzana
25. srp 2009

jojojo taky jsme zkoušeli ovládat ten GT a je to 100 a 1, jednoznačně tedy v ovladatelnosti vede GTX. Spimi a ten zelenožlutej vypadá stejně jak na obrázku, kterej je k dispozici tady nebo je bledší?

http://www.svetkocarku.cz/kocarek-espiro-gtx-ze...

leee
25. srp 2009

Spimi tak to určitě obě mluvíme o stejném obchodě 🙂 Já jsem sice napsala předtím v Českém Těšíně, ale samozřejmě jsem myslela v Polském, hnedka na konci tržnice v kamenném obchodě u vody. My máme zamluvený ten zelenožlutej, jenže bohužel na nim byl flek, tak paní, že to zkusí vyreklamovat tak teďka čekáme jak to dopadne. Dneska nám volala, že to poslala a do pár dnů nám dá vědět. Ještě se chci zeptat, jak tak koukám máme skoro podobný termín 🙂 , jak to budete řešit s fusakem, už máte nějaký vyhlídnutý? My uvažujeme o Emitexu, tak snad tam v pohodě vejde.

Zuzi myslím, že ta barva celkem ve skutečnosti odpovídá, opravdu je moc pěkná 🙂

spimira
26. srp 2009

to zuzka : barva odpovídá, možná že bych řekla že je ve skutečnosti i sytější a pěknější 🙂
to leee : Je tak to jsme fakt mluvily o stejném obchodě, dokonce tam byl i ten váš kočárek na reklamaci, nahoře na nánožníku (krytu) korby to vypadalo jako trošku jako podřené, prostě výrobní vada. Fusak máme ještě po manželovi uvnitř s pravým beránkem, jen ho dáme vyčistit 🙂 takže ten asi nebudeme kupovat, ale ještě jsem to neměřila a nezkoušela dávat dovnitř, tak snad bude dobrý. Ale ten z Emitexu má myslím kamarádka a a říkala, že je fajn.Myslím, že se vám tam určitě vejde 😉

evita_ij
26. srp 2009

super info holky, taky se chystáme do OV mrknout na GTX 😉

leee
26. srp 2009

Super, že se rozrůstáme v obdivovatelkách GTX 🙂

Spimi: jo tak to bude ten náš zamluvený kočárek, no snad nám ho vyreklamují a bude v pořádku, chtěli nám dát slevu, ale my jsme raději chtěli mít kočárek v pořádku. Doufám, že ten fusak nám tam vejde a nebude problém. To máte fajn, že už fusak máte aspoň o statost méně. 😉

kudelovazuzana
27. srp 2009

Holky do toho Těšína musíme taky zajet, kde jste tam nechali auto? Mají tam i těhu hadry, třeba rifle?

spimira
27. srp 2009

to zuzka :
auto necháváme vždycky v parku u hranice v Českém Těšíně a jen přejdeme přes most pěšky do polského. Těhu rifle mají u vody na burze, ale podle mě byli dost drahé, když jsem se ptala na cenu tak chtěla ta polka 800,-. Za tu cenu koupíš i u nás v Ostravě v H&M nebo jiném obchodě.

baruna
27. srp 2009

Tak jsem dostala doporučení na tenhle kočárek a i tady čtu samou chválu. Holky, kdo ho používáte už dýl, fakt jste pořád spokojené? Co stabilita a co ta váha?

kudelovazuzana
30. srp 2009

spimi díky za info, na ty těhu rifle teda kašlu, za tu cenu radši koupim někde jinde. Prej maj aji solidni tehotensky rifle nekde u ťamanu zhruba za 400,- Kč, vypadají celkem fajnově (má je kamoška, koupila je v Bruntále) jsou trochu rozšířené a trochu elastické a na bricho mají hodně elastického místa.

jorembova
1. zář 2009

Ahojky, kočárek Espiro GTX máme doma, prcek je sice ještě v bříšku, ale manžel je teď pracovně hodně vytížený tak jsme kočárek řešili už před měsícem. Kočárek je super přivezli jsme si ho z Českého-Polského Těšína z kameného obchodu na konci tržnice. Máme ten zelený, je moc fain i hluboká korbička je rozšířená a je ideální pro miminka, která se narodí na podzim nebo v zimě a bude třeba je přiobléct. Dále je taky hodně praktický v tom, že se bez problému vejde do výtahu v klasickém paneláku. A navíc jsme měli kočárek za super cenu hluboká korbička+sporťák s nánožníkem+vajíčko s nánožníkem+taška nás vyšli na 8 000,-Kč. Vzhledem k tomu, že jsme pro prcka měli na kočárek přichystaných 10 000,-kč tak jsme za zbávající penízky pořídili v tom obchůdku ještě postýlku s madrací, nebesy, mantynelem,peřinou a polštářem.
Mějte se všechny fain a hlavně hodně zdraví Vám i miminkům 🙂

zuzkagonos
1. zář 2009

Ahojte, aj mne sa páči tento kočík, len chcem vedieť či autosedačka má aj základňu 😉 . Díky.

lundova123
1. zář 2009

Hezký večer všem, pokud jste někdo z okolí Brna je možné se podívat na Espiro GTX na prodejně Baby Car Lidická 30, vystavená barva zelená a modrá

leee
2. zář 2009

Ahojte holky, tak včera jsme si kočárek přivezli domů a jsme moc spokojení, už se těším až s ním vyrazíme ven. 🙂
Zazka: bohužel autosedačka základnu nemá ☹

bobbik
8. zář 2009

Ahoj holky, moc se mi tento kočárek líbí sice jsem ho viděla jen jako GT( který chce manžel) 😠 , ale já chci GTX 🙂 .Holky vy co ho máte doma jak se vám jeví ten nánožník na sporťák?jak se tam zapíná? na zip nebo na cvočky?Mám strach aby tak pěkně pasoval když tam dám 1,5 roční dítě i s fusakem.Děkuji moc

leee
8. zář 2009

Bobbik tak ten nánožník je dole na 2 suché zipsy a nahoře na cvočky. Jestli tam vejde 1,5roční dítě i s fusakem zatím nemůžu vyzkoušet, ale doufám, že jo, mám v plánu tak příští rok jezdit, osobně si myslím, že by neměl být problém 🙂

millada
10. zář 2009

ahojte, super, ze som našla temu k tomuto kočiku, lebo včera som ho objavila na nete a zda sa mi super 🙂 Len som chcela vediet aj nejake realne skusenosti a vidim, ze tie, čo ho mate, ste spokojne. Ide mi hlavne o to, aby sa dal dat športiak do uplneho lahu, čo zda sa, má 🙂 🙂 🙂

Neviete mi niekto povedat, kedy asi prichadzaju na trh kolekcie na buduci rok 2010? Myslim všeobecne na kočiky,nie len na tento. Dakujeeem 😵

leee
10. zář 2009

Millado: jj sporťák jde dát do úplného lehu 🙂

Já osobně vůbec netuším kdy chodí na trh nové kolekce kočárků ☹

karmoska
10. zář 2009

Ahoj,s tímto kočárkem jezdíme asi měsíc a zatím vše v pohodě.Ovládá se dobře,je stabilní, no tak doufám,že to bude v pohodě. Zatím jsme s manžou s výběrem spokojeni.

spimira
10. zář 2009

to milada :
nevím jak je to u ostatních kočárků, ale konkrétně u espira to bylo letos asi takto, ale taky si nejsem jistá : kamarádka porodila na konci dubna chlapečka a pro kočárek byla myslím někdy v lednu nebo únoru a to ještě prý modely řady 2009 neměli běžně na skladě, koupila starý model atlantic espiro, je sice spokojená ale i zároveň zklamaná, protože jí prý hodně chybí nacvakovací autosedačka (vajíčko) na podvozek kočárku na ty staré modely to prý nejde.No a nehledě na to že GTX má spoustu jiných nových vychytávek než starší modely.

millada
10. zář 2009

leee, dobra info, ze sportak ide do uplneho ľahu, supeeer 😉

spimira, dakujem za info. Ja som si myslela, ze nove kolekcie prichadzaju na trhu uz na konci roka, ale ešte som nikde nič nenašla, tak ze to bude asi neskôr. Ale nevadi, tento kočik je asi moj favorit 🙂 Myslim, ze ma vsetko, čo chcem, aby kočik splnal a cena je uplne uzasnáááááá 😵 Ešte tak vybrat farbu. Musim ich pozriet niekde nazivo 🙂

millada
10. zář 2009

chcem sa este opytat, či su z tohto kočika len tieto 4 farby alebo v predajniach maju ine farby vo vzorkovniku? 🙂

leee
11. zář 2009

Jj Millada jsou jen tyto 4 barvy

brukev
11. zář 2009

Ciao. V současnosti je GTX a Dorjan Danny Sport dvojice kočárků, které zvažujeme. Nevíte, zda má GTX omyvatelný vnitřek?
Respektive dotazy na GTX:
1) je omyvatelný?
2) jak je na tom sporťák? Mini, akorát?
3) jde sklopit hluboký do úplného lehu?
4) jak jsou na tom kolečka? Mají ložiska?

kudelovazuzana
11. zář 2009

ahoj Brukvi,

Já sice ten kočárek nemám, ale mám jej již objednany a taky jsem ho byla rozebírat v obchodě.

1. Vnitřek omyvatelný není, ale je pratelný, dá se celý vytáhnout a hodit do pračky.
2. To nevím
3. Hluboký jde samořejmě do úplného lehu, ale jestli jde polohovat aby mimčo sedělo to nevím.
4. KOlečka určo maj kolečka.

Tak snad jsem ti odpověděla správně, kdyby ne holky napíšou že ju?

brukev
12. zář 2009

Kudelovazuzka: 😀 kolečka maj kolečka??? 😀 😀 😝 Jsem v práci, ale zvedla jsi mi ted náladu, milej preklep 😝
Dík za odpověď, až dojde, napiš, vyzpovídám podrobnosti. Hlavně nyní řešíme ten sportovní kočík, v hlubokým to bude ok, ale at se pak ve sportáku nemoří s prostorem.

millada
12. zář 2009

brukev, aj ja som sa na tom pobavila pobavila 😀

Nemohli by ste niekto napisat, ake su vnutorne rozmery vaničky? Nikde som tento udaj nenašla, dokonca ani na stranke vyrobcu 😒 Dakujem 😵

leee
12. zář 2009

Ahojky holky,
brukvi: osobně si myslím, že sporťák je dost velký, určitě mini není 🙂

kudelovazuzka: máš pravdu hluboký samozřejmě jde do úplného lehu a taky jde zvednout zádová část, ale na sezení to určitě není

millada: už to tady sice na předcházející stránce napsané je, ale neva 😉 , rozměry hluboké korbičky jsou: délka 77cm a šířka 33cm