Kočárek Espiro GTX. Máte zkušenost?

martinka.k.
18. čer 2009

Ahoj maminky,
nemá některý z vás zkušenosti s tímto kočárkem (za každou radu a tip budu vděčná)? Děkuji 😉

monnsu
17. srp 2011

Rok jsme jej měli, byli jsme spokojeni a prodáváme. Viz muj inzerat

jajuna
19. srp 2011

Ahoj všichni! Mám otázku na majitelky tohoto kočárku: nacpu do hluboké verze dítko narozené v březnu i v zimě? Nebo radši jezdit ve sporťáku? Díky 🙂

miskadis
19. srp 2011

@jajuna Já si myslím, že v zimě už budete jezdit dávno ve sporťáku. Naše malá byla v hlubokým kočárku jenom 5 měsíců, protože mi tam (pokud zrovna nespala) řvala, že nevidí ven.Což mi docela mrzí, protože hluboká verze se mi líbí víc než sporťák🙂 Ale jinak jsem s tímhle kočárkem maximálně spokojená.

maja3.s
20. srp 2011

@popoluska1 ...ahoj, taky uvažujeme o tomhle kočárku. Mohla bych tě poprosit, jestli bys mi mohla kočárek přeměrit (já už se dočetla několik variant, tak jsem z toho jelen 😝 ). Prcek se narodí v prosinci, takže hlubokou korbu moc neřeším, ale spíš mě zajímá délka a šířka sportovní verze...nevím, jestli není moc malá a mám strach,aby se tam prcek příští zimu i s fusakem vešel...
Moc děkuju 😉

maroussia
28. srp 2011

Ahoj, mám dotaz, kdo tenhle kočárek máte - prodavačka v krámě nám řekla, že ty plastové části na sportovní verzi (ten "igelit" na stříšce) časem praská... nedá se to nějak ošetřit? Jinak se nám strašně moc líbí, ale tohle mě dost odrazuje... :(

jess999
2. zář 2011

Ahoj, neviděli jste některá naživo NOVÉ BARVY espira gtx? Zajímalo by mě, jak vypadá ta šedivá 😉. Nemáte ho náhodou některá? Nemohli by jste vložit fotku prosím? Nebo nevíte, jestli se dá vidět někde naživo (Praha, Benešov, Tábor)?
díííky

maroussia
2. zář 2011

@jess999 V Praze je mají v děském ráji na Libni.

jess999
6. zář 2011

@maroussia
Tak bohužel ☹, v Dětském ráji mají pouze tyrkysový ze staré kolekce barev☹
Kdyby jste náhodou některá mohla vložit fotku, nebo napsat, kde by mohl být šedivý k vidění, budu moc ráda 🙂

lukza
8. zář 2011

Ahojky holky prosím nevíte zda je nějaký skeat k tomuto kočárku? nebo zda pasuje nějaký univerzální díky moc

lukza
8. zář 2011

@maroussia já mám tento kočárek už po prvním ditěti a používala sme ho 14měsícu a teda žádný problém s tím igelitem nemám tedka ho mám schovaný na druhé dítko a igelit stále v pohodě přežil velké mrazi aji velké vedra a mě teda prodavačka když sme ho kupovala říkala že s tím nemají žádné reklamace.

lukza
8. zář 2011

@jajuna já maleho vozila v hluboké do 5měsíce pak šel do sportáku byl už veliký na korbu a je právě super že jde uplně sporták do lehu takže mu to vubec neuškodilo jako zadičkum

popoluska1
17. zář 2011

@maja3.s Ahoj maja3s!
Je mi luto, ale kocik ti neviem premerat. Museli sme ho predat, potrebovali sme riesit surodenecky kocik. Inak nasa prva dcerka sa narodila v januari a pol roka sme pouzivali hlboku cast. Vyborne bolo, ze sa v nej dala nadvihovat cast pod hlavickou, aby videla, kym este nevedela sediet. Co sa tyka sportovej casti, bola dost siroka a na dlhu dobu. Kupila som do nej emitex podlozku a bolo to fajn. Kocik som predavala s tazkym srdcom,ale druha malinka sa narodila po 19 mesiacoch a museli sme zabezpecit novy kocik. Maj sa a drzim palce. 😉

lukza
17. zář 2011

@maja3.s určitě se tam vleze a příští rok muj syn se tam vlezl a věř že to obr a v pohdoě se tam vlezl i s fusakem🙂) mužu klidně přeměřit pokud by jsi chtěla

maja3.s
19. zář 2011

@popoluska1
@lukza
...holky, děkuju oběma..za přeměření budu ráda. Pořád tak nějak váhám...moc se mi líbí, nevím, kterou máte kolekci, ale já viděla 2012 a už nejsou na sporťáku ani ty velké plastové okýnka, které mě trochu odrazovaly - asi co do praktičnosti, ale hlavně se mi nelíbily vzhledově. Ještě jedna věc mě trošku zaráží a to je celkem velká váhá - 17kg- uf uf uf...máme to tu hodně do kopce, tak fakt nevím ☹

dennytesarova
20. zář 2011

Ahoj, je tady někdo kdo je z Pce nebo poblíž a má tento kočárek? Lítám po vých. čech. a nemůžu ho nikde vidět naživo. Nikde ho nemají ☹ ☹ ☹

nicol2010
1. říj 2011

@maja3.s ahoj, taky o něm uvažujeme, ale ta váha kočárku mě taky dost děsí. Ještě mě zajímá, jaký je rozdíl mezi Expiro Atlantic 2011 a tímto GTX. Nějak jsem to nedohledala. Nevíte?

dennytesarova
2. říj 2011

Ahoj koukni na tyto stránky: www.espiro.pl Příští týden jdu ho objedna, sice jsem viděla jen na živo GT tak to risknu. Chtěla jsem ještě Dorjan ale o GTX má lepší recenze. Ta váha je velká, ale kočár nebudu do schodů tahat.

maja3.s
2. říj 2011

@dennytesarova ...já viděla naživo i GTX a je hezký, ale asi fakt od něho kvůli váze upouštím 😒 Já ho taky do schodů tahat nebudu, ale kopečku se asi nevyhnu....a pokud si k tomu ještě připočítám devítikilové mimčo,tak teda nic moc... 😖

nicol2010
2. říj 2011

no právě to řeším, naše město je kopcovité a byť do schodů to snad tahat nebudu, tak do kopce a ještě po dlažebních kostkách ano. Je to ale láska na první pohled... nevím jak se odmilovat. Ani nevím jaký jiný kočárek za přijatelnou cenu bych kupovala...čím větší výběr, tím je to horší 😠

dennytesarova
3. říj 2011

Taky to byla láska na první pohled. Kočárků je hafo a už jsem fakt nevěděla jaký koupit. Ješte se mi líbil Gesslein F4, ten je lehoučký ale ta cena. To se mi nechce dávat.

nicol2010
8. říj 2011

no jeste uvazuju o Camarelo q12, na korbicku je sama chvala, ale na sportak uz moc ne. takze porad je jeste v uvaze Espiro a pak taco captiva fx... asi se v zivote nerozhodnu

dennytesarova
9. říj 2011

Jo jo, taky jsem myslela, že i z toho mrskne, že malá bude bez kočárku ale už je rozhodnuto. Zkus kouknout na emimino.cz a dej do vyhledávače název kočárku, tak tam ti to vyplivne diskuze o něm. Tam jsem hodně čerpala. A nebo heureka.cz

lucy56
1. únor 2012

ahojte neviete mi niekto poradit aky slnecnik pasuje na espiro atlantic, mam ho doma a slnecnik na leto este nemam kupeny a netusim co by mohlo pasovat, aj nejake e shopy ak by ste mali skusenost ze ste objednali a bol dobry, diky

mamavit
3. dub 2012

Ahojky, holky jaká patří na kočárek Espiro GTX autosedačka? Espiro Multi nebo Neo? koupili jsme kočárek půl roku používaný, ale paní od které jsme ho kupovali něměla k tomu autosedačku, říkala, že jí v obchodě říkali, ať si jí nebere, tak si koupila Maci Cosi Cabrio Fix a my teď sháníme k tomuto kočárku autosedačku, akorát nevím která na tento kočárek pasuje, jestli Neo nebo Multi, děkuji za odpověďi

miskadis
3. dub 2012

@mamavit patří na něj Espiro multi - taky máme GTX 😉

fidac
5. dub 2012

@mamavit
@miskadis
@lukza
@monnsu ahojky, koupili jsme si použitý espiro GTX na chalupu a chtěla bych se zeptat, jak se dá odaretovat kolečko...jedno je zaaretované a nevíme jak ho odaretovat (sice jsme to zkoušeli ale nepřišli jsme na to) díky

monnsu
10. dub 2012

@fidac už jsem svuj pradala, tak popaměti...šedivý plast na předním kolečku tlačit nahorů. Šlo to vždy dosti ztuha.

fidac
10. dub 2012

@monnsu díky, už jsem na to došla....právě že to šlo hodně špatně....

eneva
14. čer 2012

Já mám Espiro GTX už 2 roky a jsem s ním maximálně spokojená. Co se týče kopců, lesních cest, sněhu atd. - jezdí výborně. Tím že má velká nafukovací kola jezdí téměř sám, takže z kopcovitého terénu bych neměla strach (my tu rovinu téměř nemáme :D ). U korbičky jsem hodně využívala zádové polohování, prvně proto, že malej hodně ublinkával, potom aby trošku viděl. 🙂 Super je taky možnost dávat vše ve směru i v protisměru jízdy. A oproti ostatním maminkám od nás, mám pořád jeden jediný kočár a nepotřebuji jiný (sousedka si pořídila trojkolku X - Lander, malej ještě neseděl a už musel být ve sporťáku, protože se s fusakem nevešel do korbičky a ještě než mu byl rok, už jezdil v úplně jiném kočárku). Jinak v korbičce jsem malýho vozila myslím do 7mi měsíců (narodil se na začátku září a nebyl to žádnej drobeček), a absolvovali sme zimu v korbičce úplně bez problému a navíc s fusakem který měl ještě po mě (srdeční záležitost), který je hodně huňatý a hodně neforemný (narozdíl od dnešních fusaků). S plastovým okénkem žádný problém nemáme. Jediné co mě trochu vadí je malý košík (ale žádná tragédie), původní tašku jsem vyměnila za jinou (protože já potřebuji stále hoooodně věcí sebou), brzdu jsme po třech měsících používání museli vyčistit a prostříknout, ale teď funguje bezvadně, zvolila jsem zelenkavou barvu a ta je dobrým lákadlem pro hmyz (malé černé broučky), chtěla bych odnímatelné madlo u sporťáku (myslím z jedné strany na kloub či něco takového, aby se to odklonilo, dala jsem tam prcka se špinavýma botama a zase zaklapla...takhle to musím buď celé oddělat a nebo počítat s tím, že si může zašpinit kočár)....a pak bych ještě změnila způsob upínání nánožníku na korbičku a sporťák...jeden druk se nám vytrhnul (ale co jsem se dívala, tak ty druky používají skoro všichni výrobci, přitom suchý zip by určitě odvedl stejnou práci a bylo byl to pohodlnější).... ale i přes tyhle ty poznatky bych šla do Espira znovu, protože jsem s ním moc spokojená a má super jízdní vlastnosti. Jo, a už jsem ho i prala, všechno se dá krásně sundat a vyprat (ve vaně, ne v pračce - tam jsem ho dala akorát na odstředění) a kočár byl opět jako nový. Takže doporučuji. 😉

eduardos
2. črc 2013

dobry den , muzete prosim poradit, mam staršej kocarek espiro a hodne sjeli mne zadne kola a potreboval by předelat na novy , ale nevim gde da objednat , prosim poradte, dekuji velice 🙂