Kočárek Espiro GTX. Máte zkušenost?

martinka.k.
18. čer 2009

Ahoj maminky,
nemá některý z vás zkušenosti s tímto kočárkem (za každou radu a tip budu vděčná)? Děkuji 😉

hehena
19. říj 2009

ahoj všem 🙂

není tu už maminka, která by měla s tímhle kočárkem delší zkušenost?

děkuju moc! 🙂 😵

pajinkaa
19. říj 2009

Ten kočárek se prodává teprve od června 09, takže víc než pár měsíců ho nikdo mít nebude..

pampusik77
19. říj 2009

přesně tak, já se ale těším,až ho začnu užívat naostro.Dlouho jsme vybírali a myslím,že nikdy nemůžeme být spokojeni na 100%,ale doufám,že nás GTX nezklame.

millada
19. říj 2009

emi, ten GT ma len tu pohyblivu prednu napravu a to vraj nie je az take pohodlne ako otočne kolieska. Ja osobne som ho neskusala, ale čitala som recenzie na ine kočiky s podobnym systemom a kolieska si chvalia mamičky viac 😉 Ale vyskusaj si sama, uvidis, s čim sa ti lepšie manevruje...

hehena, ja mam kočiarik kupeny, zatial ešte nevyskusany, ale čo sa tyka ovladatelnosti vyzera dobre. Vanička je velkostou taky priemer, su aj väčšie aj menšie. Take veci ako zapinanie tašky alebo velkost vetracieho okienka pre mna nie su podstatne kriteria pri vybere kočika, ako pre inych 😵 Ale kočik nema nikto dlho, lebo je to novinka.

vodickova.jana
23. říj 2009

Ahoj holyk zítra razíme do ČB na výstavů psů, tak se rovnou stavíme v baby centru. Psala jsem tam a prý tam mají GTX v zelené barvě. Tak na něj asi půjdem kouknout...tak pak vám dám vědět.... 😉

Jinak jsem taky uvažovala o V- Crossu,ale je pravda že moc dobré reference nemá.... 😒 je hodně poruchový, a to by se mi fakt nechtělo pořád řešit reklamace a náhradní kočáry... 😖 Takže těm co o něm uvažoujou tak si to fakt pořádně rozmyslete... 😉

shine82
25. říj 2009

Ahojky,koukala jsem jaky je rozdíl mezi espiro atlantic a espiro GTX a našla jsem tyto: GTX je narozdíl od atlanticu lehčí a má otočnou sportovní sedačku po i proti směru jízdy, což má u mě obrovské plus. zdá se mi ale, že GTX má tu sportovní sedačku menší. Je to pro mě dost důležité, je to totiž hlavní důvod proč budu prodávat svého buzze, náš Štěpánek už se mi do něj skoro nevejde....
Díky za info, popř. zkušenosti🙂

kvetinka7
26. říj 2009

Shine, atlantic je starsi model,ale v ledascem mi prijde lepsi.. je o neco tezsi,ale zda se mi lip ovladatelnej..
GTX ma podle me opravdu mensi korbicku .. ani ne na delku,ale hlavne se mi zda uzky.. kdyz si predstavim dite +fusak+zimni obleceni, tak tam bude podle me dost napresovany ☹

jijitka
26. říj 2009

kvetinko - oba kočárky mají korbičky stejně velké - dnes mi je prodavačka přeměřovala. Jen jsou jinak tvarované - Atlantic je klasický ovál a GTX je u nohou trochu zůžený, tak to pak působí, že je menší. Jinak délka obou je cca 72-73 cm a šířka asi 33 cm, měřeno ve spodní části korbičky, u středu. GTX má navíc polohování v hluboké korbě. Atlantic má širší sporťák - asi 34-35 na šířku a GTX jen kolem 31 cm. Sporťák u Atlanticu mi připadá takový vzhlednější, ale nedá se bohužel posadit opačným směrem. Rozdíl v hmotnosti je minimální.

kvetinka7
26. říj 2009

Jitko, promin .. tu sirku jsem myslela u sportaku.. ne u krobicky.

jijitka
26. říj 2009

Kvetinko - ano, to máš pravdu, Atlantic je širší.

pajinkaa
27. říj 2009

hmm, já teda ten Atlantic neznám, šířka sporťáku je taky důležitá... ale malej tam vejde v poho i s fusakem a ještě mám uvnitř i vložku... ale to otočení sedačky mi přijde ještě důležitější... proto jsem vlastně pořizovala novej kočár... 😉

shine82
27. říj 2009

To jo, v sedmi měsících se mi malej ve fusaku do sportáku taky vešel, ještě tam měl spoustu místa, ale za chvíli mu bude rok a půl a už je tam jak sardinka... GTX se mi moc líbí, hlavně kvuli otočnýmu sportáku ( v tom má obrovskou výhodu třeba oproti x-landerovi), ale nevím jestli by se malej vešel a u nás ve Varech jsem ho zatím neviděla, abych ho vyzkoušela...

kudelovazuzana
29. říj 2009

Ahoj holky,

kdo máte tento kočárek, jakej kupujete do něj fusak, myslím na zimu. Já uvažuju o emitexu kombinovaném, kterej bych pak vrzla i do sporťáku. Jen se teď nemůžu rozhodnout pro barvu toho fusaku. Kočár je zelenej - mrkněte do alba, mám tam pár fotek.

Ještě kdo by chtěl vidět kočárek naživo, objevila jsem ho v prodejně sambaby v Ostravě na Těšínské ulici. www.sambaby.com.
Mimochodem ta prodejna je uplně úžasná, přijde mi to tam celkem levý a mají tam snad všechno do výbavičky. My tam koupili vaničku, podložky na přebalování, hračky na natahování, kolotoč nad postýlku, tetra osušky, plinky, lahvičku avent. Měli jsme plnej kufr a stálo nás to do 2 tis. pohoda. Pak prej že vychovat jedno dítě stojí milion 😀

leee
29. říj 2009

Ahojky,
Zuzko: my máme úplně stejnej kočárek i barvu a koupili jsme fusak od Emitexu v kombinaci zeleno-černý a vypadá to moc pěkně 😉

kudelovazuzana
29. říj 2009

leee
díky za radu, musím na ně mrknout, trochu mě štve, že ty fusaky nemají nikde naživo, protože takhle na obrázku to není ono. Ale je to stejný jako s tím našim kočárkem že? Riskla jsem to a jsem ted spokojená.
JInak gratuluji k narození miminka, je moc rozkošnej Tobiášek. Jste moc pěkná rodinka. Já už se taky tak těším až budu mít malou na světě, zatím se mi točí v břichu jak na kolotoči, potvůrka jedna.

pajinkaa
29. říj 2009

Zuzko - my máme fusak Aesthetic 3v1, zhora černý a uvnitř bílý! Vypdá kouzelně a je teploučkej 🙂.

janulka12
29. říj 2009

Zuzko, taky se chystám koupit Espiro GTX. Minulý pátek jsem ho viděla právě v Sambaby na Slezské Ostravě a opravdu mě z kočárků, které jsem viděla, nadchnul. Prostě...už abych ho měla doma.Byla jsem skoro rozhodnutá vzít x lander XA, ale odradila mě to, že nejde přehodit rukojeť ani sedačka u sporťáku. Na internetu jsem ho dokonce našla za 7.299Kč což je oproti X landeru fakt nádherná cena. Fusak budu určitě kupovat Emitex Combi cca 1.100,-.Moje kamarádka je s ním maximálně spokojená, loni jsme byli společně na horách a její roční syn spal v kočáru a fusaku od Emitexu při -10°C venku a byl spokojený a nezpotil se. Fusak se v kočáru přizpůsobí, ona v x landeru neměla problém. Já jsem původně chtěla kupovat pravého beránka, ale odradila mě ta cena - 4,000tis., to je přece jen trochu moc. Jen bych ho taky ráda nejdříve viděla a osahala ho.Jsem z Havířova a bohužel nevím, kde by byla možnost se na ně podívat. Koukám, že taky čekáš holčičku. Já mám termín 22/12 a asi budu rodit ve fakultce🙂

jijitka
29. říj 2009

Jájsem taky kočárky okukovala v Sambaby, z obchodu jsem nadšená.
Zuzko - fusaky by, myslím, měly být k vidění v Ostravě v Mimistylu - kamenný obchod je na Výškovické, web stránky www.mimistyl.cz
a nebo v Havířově (taky tu bydlím 🙂 ) na Šumbarku na náměstí je takový malý příjemný obchůdek ...

jijitka
29. říj 2009

vloudila se chybička 😲
Janulko - odkazy na fusaky jsou pro tebe

kudelovazuzana
30. říj 2009

Holky díky za tipy. Asi se vydám do tej prodejny mimistylu a omrknu to tam.

Janulka já mám termín 30.12. a chtěla bych rodit ve Vítkovic, i když jsem teda z Poruby.
Takže ty taky budeš možná na vánoce v porodce? Je to blbý tyhle sváteční termíny, že? Ale hlavně aby holky byly zdravý.

Jijitu - že ten sambaby je povedenej, mají tam všechno a celkem dobrý ceny. I když asi většina věcí bude natahaných z Polska. Ale co já si klidně těch pár kaček připlatím, než se někde prodírat s panděrem v Polsku na trhách mezi stovkami lidí.

kudelovazuzana
30. říj 2009

leee,díky mrknu na tu kombinaci toho fusáčku. Ty máš ten v kombinaci černej - limetka??

JInak gratuluji k narození Tobiáška je kouzelnej a celá VAše rodinka, moc Vám to sluší.
A jak se ti vlastně jezdí s kočárkem, už jsi narazila na nějaký svízel tohoto kočáru?

kudelovazuzana
30. říj 2009

Paji kukám na ten aestetic ten vypadá suprově, i když je trochu dražší než emitex, ale možná do něj pujdu čéče.

pampusik77
30. říj 2009

ahoj všem, já teda fusak neřeším.Dostala jsem od tchýně ještě starý po manželovi,tak doufám,že bude fajn a malému se v něm bude líbit.Koukám,že se tady sešlo pár lidí z Havířova,tak se taky přidávám do klubu.Bydlím ve městě a rodit budu asi tady v Havířově.Risknu to 😉

jijitka
30. říj 2009

Zuzko - ohledně fusaku - hodně oblíbený je ještě Kaiser (vzhledově i cenově srovnatelný s Emitexem)
Pampusik - sice odbočuju o tématu (admin promine 😉 ), taky zůstanu v Havířově, za poslední roky prý velká změna k lepšímu, mám spokojené kamarádky, které tu rodily a autem jsem tam do 5 minut. Byla sis to tam okouknout?

pampusik77
30. říj 2009

jitko-ještě jsem nebyla,ale chystám se.Ale taky jsem v poslední době slyšela chválu.A mám to 10 minut pěšky. 😀

leee
30. říj 2009

Zuzi: jj mám tu kombinaci černej-limetka a moc se to k sobě s kočárkem hodí. Jinak moc děkuji za přáničko a pochvalu prcka 🙂 Zatím jsme s kočárkem maximálně spokojení, vyjeli jsme sice jen párkrát, ale zatím žádná chybička se nenašla 😉
Jinak holky já rodila v OV v Porubě a maximální spokojenost 🙂

janulka12
31. říj 2009

Ahoj holky, dnes jsem byla v OD Elán v Havířově. Espiro GTX červený tam mají za 7599,- a fusak Emitex Combi zimní (bohužel jen některé barvy) za 1.270,-.Takže pokud si ho chcete osahat a jste z Havířova, zajděte se podívat. Akorát nemají sportovní verzi vybalenou, takže mi ji nemohli ukázat - jen hlubokou korbu. Ale já už ji stejně viděla v Sambaby.Já nakonec fusak i kočár objednávám na netu, protože to budu mít levnější. Paní prodavačka z obchodu kočár chválila, její sestra s ním prý jezdí asi tři měsíce a je spokojená. Zatím prý ale prodali jen dva. Asi proto, že je to novinka. Jinak díky za postřehy z porodnic. V Havířově má být porodnice ke konci roku zavřená, jinak bych šla určitě tam. První dceru jsem tam porodila a byla jsem maximálně spokojená, nemůžu si stěžovat, jen chválím. Až mi je líto, že to tam podruhé asi nevyjde. Zatím to není jisté, ale pokud bude opravdu porodnice mimo provoz, zvolím fakultku v Porubě.

kvetinka7
31. říj 2009

Ahoj holky,
pote,co jsem s manzou oblezli asi 10 dalsich kocarku a vselijakych tipu ,jsme se vratli ke GTX . Jsme rozhodnuti ,ze ho koupime. U nas vede jednoznacne cerno/zelena kombinace. 😵
Holky, je ta zelena barva stejna jako je zelena na tipu GT? v obchode ten zelenej GTX vystavenej nebyl a pani nevedela.. nejspis to pry bude ta stejna latka.
Jak jste se bavily o tech fusacich.. ja mam jeste po mne takovej ten klasickej fusak s berankem[v te dobe meli vsichni podobny] ,jednak je peknej a taky k nemu mam urcitou nostalgii 😝 .. vleze se mi do te korbicky?

spimira
1. lis 2009

to kvetinka :
já mám taky retro fusák po manželovi 😀 .Je to klasický beránek, je sice větší, ale já ho tam narvala bez problémů 😉 . Malý je v něm spokojený, hlavně že je mu teplo 🙂 .

kvetinka7
1. lis 2009

Spimiro, tak to jsem rada 😝