Kočárek Espiro GTX. Máte zkušenost?

martinka.k.
18. čer 2009

Ahoj maminky,
nemá některý z vás zkušenosti s tímto kočárkem (za každou radu a tip budu vděčná)? Děkuji 😉

kudelovazuzana
1. lis 2009

Kvetinka - ty barvy u toho GT a GTX jsou stejný. JInak myslím, že můžeš věřit těm obrázkům všude na netu, barva fakticky odpovídá, kdyžtak mrkni ke mě do alba, mám tam nějaký fota toho zelenýho GTXka.

brukev
1. lis 2009

Jak je řešená stříška u sportáku? U hluboké korby nám vadilo, že tam není síťka, ale jen plastové okýnko. Jak to má sportovní nástavba? Má nějaké větrání? BTW je tam asi zbytečné, když tam luftuje předem, ale jako chlap (prakticky nepraktický), se musím zeptat 😎 😝

kvetinka7
1. lis 2009

Brukev, sportak to ma reseny uplne stejne jako hluboka korba .. tzn. je tam mrizka s plastovym krytem.

pajinkaa
2. lis 2009

Zuzi - jojo, je dražší než Emitex, ale je fakt suprovej, teploučkej, měkkej a myslím, že i o něco tvárnější než Emitex -ale je to samo i o financích. Účel splní určo oba 🙂

kudelovazuzana
2. lis 2009

brukev nejlíp to bude asi větrat, když tu stříšku sklopíš 😀 Ale jinak tam je fakt mřížka s plastovým krytem, jak říká květinka. Jéé ty jsi chlap, to se setkávám poprvé, že by kluci nebo chlapy chodili na koňa.

brukev
2. lis 2009

Holt ve 21. století je možné všechno 😀

kvetinka7
2. lis 2009

ja jsem nad tim plastovym krytem taky premyslela.. dosla jsem k zaveru,ze si nemyslim,ze by ten plast na te mrizce nejak vadil 😀 .. kdyz bude hodne parit slunicko,tak muzes tu korbicku ruzne nakrabatit nebo pres to neco hodis.. nebo si poridis slunecnicek,kterym budes kormidlovat slunecni paprsky do oci ditet ...
zase kdyby tam nebyla,tak by na mimco treba foukalo ..
je pravda,ze nekteru kocarky to maji vic vymakany- tahle vetraci mrizka se da uzavrit...

hehena
10. lis 2009

PAJINKOO vím, že je to novinka... stačilo by mi samozřejmě i těch pár měsíců, aby si člověk udělal trochu názor...

prostě celkově jak se vám za tu dobu jeví manipulace s kočárkem. dá se vůbec ten sporťák jednoduše přendat po nebo proti směru jízdy i na ulici?
všude čtu, že to má "natáčecí přední nápravu s aretací" tzn. vlastně co? takže kolečka nejsou úplně otočná?
nasazování autosedačky je jednoduchý? protože "GTX má monžnost montáže autosedačky" mě trošku děsí 🙂)) abych si na to nemusela vozit s sebou nářadí 🙂)

hezky píšou "hluboká verze kočárku Espiro GTX má velké odepínací okno se síťkou" a pak tady píšete, že je tam vlastně ještě plast 🙂)) tak to bych se nedovtípila, myslela bych, že je to větrací, jinak moc nechápu, proč je tam ta síťka... 🙂 ale to už je taková moucha...

moc děkuji za odpovědi, postřehy 🙂 😵

bobulka2009
21. lis 2009

ahoj holky, sháním autosedačku k tomuto kočárku, ale marně. ☹ Nevíte některá, kde ji mají? Děkuji

kudelovazuzana
22. lis 2009

bobulka a odkud jsi?

Já jsem ji koupila přes net a vyzvedla v Ostravě Porubě na hlavně třídě, kousek od místa kde bydlím.

bobulka2009
22. lis 2009

ahoj, kousek od Ostravy. A z kterého eshopu, jí máš? Všude kde jsem volala, mi řekli, že tak za 3 týdny. ☹

kudelovazuzana
23. lis 2009

Bobulko, mám ji z e shopu http://skrblik.mimishop.cz/katalog.php?typ=3344...
Odkaz je přímo na tu sedačku.
Jedu taky dnes do prodejny SAM BABY na Těšínské ulici ve Slezské Ostravě, tak se ti tam mrknu jestli ji tam taky mají, myslím že jsem ji tam minule viděla.
Taky jsem ji viděla naživo v jednom dětským obchodě v Hrabůvce ve špalíčku.
Ale za jak dlouho ji doručí z toho e-shopu doručí to fakt nevím. Na tom prvním odkazu sice píšou dostupnost 5 dní, ale je možná že se to na ty tři týdny taky protáhne. Těžko říct.

pampusik77
23. lis 2009

Ahoj,tak já už taky můžu říct,že zatím jsem maximálně spokojená s kočárkem.Velikost zatím nemusíme vůbec řešit,protože Filípek je malinký a mohl by tam pořádat mejdan 😀 .My jsme ho koupili v polském Těšíně v obchodě Ally baby a majitel sežene co potřebujete.

diaz
6. pro 2009

Ahoj,
narazila jsem na tuhle diskuzi. Kočárek se mi moc líbí, hlavně kvůli váze. Ale dočetla jsem se zde, že uváděná váha 10,5kg je jen podvozek. Máte někdo zváženou sportovní verzi?Prosím 😉

kvetinka7
9. pro 2009

Ahoj holky, nevite,zda jde na tento kocarek namontovat autosedacka Espiro Neo? Pani v obchode mi v telefonu rikala,ze ano,ale mne se to nezda.. jinak autosedacka Multi B se k tomuto kocarlu naprosto neda sehnat .. pry az v nove kolekci 2010 😢

millada
9. pro 2009

diaz, ano ta hmotnost 10,5 kg je len podvozok. Ale kolko vazi sportova verzia, nemam zistene. Spolu to dava taku priemernu hmotnost ako byva u kočikov 🙂

kvetinka, a neskusala si objednat v SR? Alebo skus nahodit na mimibazar, nech ti vyhodi predajcov a napis im, či nemaju 😉

diaz
10. pro 2009

Millada,
já právě potřebuju vědět tu hmotnost co nejpřesněji. Kočárek mám, ale potřebuju nějaký co nejlehčí s nafuk. kolama kvůli terénu, kde bydlíme ☹

Proto bych chtěla někoho kdo kočárek má moc a moc poprosit, zda by mi tu sportovní korbu nezvážil (myslím, že na osobní váze lze v pohodě) a já bych si to připočetla. 😉 🙂

A ještě se zeptám, jak se vám kočárek tlačí do kopce a zvedá na obrubníky a tak ? Bydlíme na kopci, cesta lesoparkem, kde jsou kostky a navíc několik sjezdů, fakt náročné. Navíc tu cestu jezdím 4xdenně , ráno do školky a odpo ze školky s 3letým klučinou, kterýho musím držet za ruku, protože to většinou dost klouže (v tomhle počasí).

kudelovazuzana
11. pro 2009

Květinka, taky jsem si chtěla koupit tu neo autosedajdu, ale prej to na ni dát nejde, tak jsem si radšěi objednala tu multi. 😠
Jinak kočárek bych ráda zvážila ale máme jej zatím pořád u tchánovců, takže fakt nevím.

Miladka se divám že máš dneska termín, jak to s tebou vypadá? Určo už jsi v porodce že? Tak kdyby se už narodilo mimi tak moc gratuluju, jestli ješte ne, tak ať tě to moc nebolí 😎

kvetinka7
11. pro 2009

Holky, oni pisou na netu,ze kocarky jsou, ale uz se pres tyden naprosto nedaji sehnat.. jsou vyprodane..autosedacky s nima... ja jsem ho chtela minuly tyden objednat,ale tvrde jsem narazila..az na 20.telefon na internet.prodejnu[ a to jsem jela nevybirave podle seznamu.cz] jsem mela stesti a objednala posledni kus, co meli.. vsude mi rikali,ze tam kocarky dlouho meli,nez je lidi objevili a pak fofrem zmizeli .. pry uz jsem dnes 3.,kdo vola apod..a jak je konec roku,tak uz nedoplnuji zasoby..cekaji na novou kolekci od pulky ledna ..
to uz je pro me pozde..
je videt ,ze je o tyhle kocarky zajem 😀
autosedacek ,tech Multi B ,pry meli od zacatku min nez kocarku,a tak byly pryc jeste driv .. ☹

s tim Slovenskem je dobry napad..mohla bych to zkusit..me napadlo,zkusit je objednat z Polska..vozi je z Polska..snad je tam jeste budou mit..
nekdo z vas je kupoval v Polsku, neznate nejakou polskou webovou adresu?

kvetinka7
11. pro 2009

Projela jsem 4 pols.eshopy a maji je tam taky ted momentalne nedostupne .. budu muset holt porodit az do nove kolekce 😉 mam tuseni,ze to tak dlouho nevydrzim

kpetra
11. pro 2009

Ahoj
A co zkusit autosedačku tady? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25233751&tab=1

iveta06
1. led 2010

Ahoj holky, tak já mám Espiro GTX červený od července a máme chlapečka 😀
kočárek je super a jiný bych určitě nekupovala. Co se váhy týče tak nosím korbičku i se 7 kg mimčem do třetího patra a to mám sama 50 kg. Kočárek se osvědčil i ve sněhu a zvládá jak město tak i vesnici!!!! V obchodě je k nezaplacení. (Rád s ním jezdí i manžel) Jo a vleze se tam půlroční dítě i s fusakem.

kvetinka7
1. led 2010

Ahojky,
my jsme ten kocar nakonec sehnali!! opravdu az 20.e-shop zabral.. a meli posledni kus.. mame nakonec modry ..je to takova moc pekna barva modro-zelena,manzel rika azurova ..kouknete mi do albicka,jak vypada 🙂
autosedacka vysla uplne nahodne v jednom obchodu,kde na ni zapomneli, a proto neprodali 😉 .. je cervena, mne to ale nevadi .. vypada universalne.. 🙂
Podvozek s hlubokou korbickou mi prijde opravdu lehky,jak pise Iveta 🙂 .. sportovni nastavba je mnohem tezsi.. nevazila jsem ji,ale na nejakym eshopu psali,ze ma 6kg.. to myslim,odpovida ..
ovladatelny je super.. co se tyce designu,tak by zadni kolecka mohla but mensi .. ale to uz je malickost 🙂

mooja23
4. led 2010

Zdravím všechny koníkovky,
chtěla jsem se poptat nějaké maminky (či budoucí mamči), zda je některá z JIHU ČECH a jestli neviděly kočárek Espiro GTX někde v okolí v kameném obchodě???
Jak tak pročítám vaši diskuzi, opravdu je lepší si omrknout a vyzkoušet kočárek naživo a popřípadě se poptat prodavačky. Na internetových stránkách vypadá tento kočík opravdu krásně, tak jsem zvědavá "jak padne do ruky" 🙂
Přeji všem krásný den a předem děkuji za odpovědi...

pampusik77
10. led 2010

já jsem s ním taky spokojená a moc.I v hlubším sněhu se ovládá dobře,ale je nutné zablokovat kola(to mi jde trochu ztěžka)a další nedostatek na našem kočárku jsou brzdy,už jdou hůře dolů,ale může to být i tím,že venku solí a je tam nános.Bydlíme v 5.patře a nemáme možnost kočárek opláchnout.

kudelovazuzana
18. led 2010

Ahoj Holky,

Tak my už jsme přes týden doma z porodky a kočárek se nám zatím nepodařilo vyzkoušet kvůlivá tomu pitomýmu sněhu. Občas se mi totiž ještě motá hlava, hlavně při námaze, takže bych to asi nedala tlačit kočár aj s prckem závějema. 😠
Ale jinak jsem s ním taky spokojená. Malá už v něm jednou lebedila, když jsme ji otužovali. Dali do kočárku a nechali u otevřenýho okna.
Pampusik no to asi budou ty kočárky trpět, když se venku solí. Zkus na ty brzdy kápnou trochu oleje, pač ta sůl určitě vyžrala všechen kolomaz.

pampusik77
18. led 2010

díky za tip,o víkendu jedeme k rodičům,tak tam kočárek kapku opláchnu a naolejuju 😉

spimira
19. led 2010

Tak já se přikláním k holkám že brzda jde opravdu ovládat hůře - ztěžka 😒 Co se týče ovladatelnosti v hlubokém sněhu, tak super, projedeme všude. Máme babičku na vesnici, kde je hodně sněhu a jízda se dá v pohodě zvládnout. Co měla ale moc nepotěšilo, už jsem musela jet kočár reklamovat. Manža se rozhodl podrobit kočát zkoušce odolnosti a testu zátěže 😀 - jezdil v hodně náročném terénu hluboký sníh, velké břečky, kde se kočár musí hodně tlačit apd. praskly nám sváry u předního kole, kde je nasunovací čep. Naštěstí to má být opravené do pátku, snad nám dají nové kolo uvidíme.Poslali to do firmy na opravu.

adelka89
19. led 2010

ahoj holky pridavam se k priznivcum espira GT jak to tu tak procitam, jste spokojene 🙂