Kočárek Espiro GTX. Máte zkušenost?

martinka.k.
18. čer 2009

Ahoj maminky,
nemá některý z vás zkušenosti s tímto kočárkem (za každou radu a tip budu vděčná)? Děkuji 😉

pampusik77
8. čer 2010

@werunka21 je fakt,že se mi maluch narodil v listopadu,ale i tak bych toho mojeho i teď ve fusaku do hluboké korby dostala-má nějakých 70cm a nebyl by to problém.Je to ale tvé rozhodnutí,já jsem příznivec kočárku a tím i zůstanu 😉

kudelovazuzana
25. čer 2010

weru kukni naše malá ve skoro šesti měsících jak je v kočárku. Jak vidíš tak se jí tam vleze ještě plnoooo hraček 😝
jako já jsem teda radši koupila sporták větší (quinny speedy) abych měla na brusle a taky zároven takovou zálohu kdyby se nevešla do GTXka nebo kdyby se nedejbože pokazil.

kvetinka7
10. črc 2010

Ahoj holky, resily jste u tohoto kocarku pichlou dusi?
Manzel ji s veskerym usilim vytahl, zalepil,ale uz ji nemuzeme vratit zpatky 😕
nemate s tim nektera zkusenosti?
ted hledam na netu nejaky servis pro kocarky.

jinak s kocarkem velka spkojenost, zvladne vse, obchodak i lesy a hory 😎

kudelovazuzana
18. črc 2010

Květinka, my už jsme taky píchli a duši nasadili v pohodě. Musela jsem mu teda pomáhat, ale dobrá věc se podařila. 😉
Holky už jezdíte ve sportáku??? Já jsem tam dala malou, ale přišlo mi, že to zapínání je hrozně veliký, ty popruhy a je to takový hamatný, že to musí tomu dítěti vadit 😝

pampusik77
22. črc 2010

@kudelovazuzana ahojky,my jezdíme ve sporťáku asi od května a v pohodě.Jen jsem dala dolů ty látkové nesmysly,páč je to k ničemu.Jinak ve fotoblogu mám foto sporťáku,malému se tam líbí 😉
Jinak duši jsme už taky lepili a manža to zvládnul,jen kapku nadával 😎

romisek77
23. črc 2010

Ahojky,také uvažujem nad tímto kočárkem,v zeleném,ale bohužel není možnost ho vidět nikde naživo,jen ten Atlantic a ten se nám nelíbí-konstrukčně.Takže u GTX řešíme šířku korbičky a hloubku,malá se narodí v září,tak jak se tam vejde s fusáčkem.Jak jste s kočárkem zvládli zimu?U sportáčku jsou jen dvě polohy zádíček?Jak je prostorný košík.Prostě,jak se sním celkově jezdí a jaký máte vychytaný plusy a nedostatky.Váháme mezi tímto a Takko warroir a už mě to výbírání opravdu nebaví 😖 Budu moc ráda za všechny postřehy. 🙂

kvetinka7
28. črc 2010

@kudelovazuzana manzel dusi slepil,ale bohuzel se nam nepodarilo ji dat zpatky, stravili jsme nad tim pres pul dne..nakonec jsme sli do servisu ,kde nam to spravili,ale tak,ze jsme si museli koupit novou dusi,a cely nam to tam nainstaloval,takze 150Kc..snad jen tak zase nepichnem 😖 😖 dala bych jim za to i 1000Kc, 3dny jsem byla bez kocarku uplne zoufala
taky je tam mala narvana,co ? 😅
@romisek77 ta zelena barva je ta moderni zelena, co ji vsude vidis na ruznych kocarcich, je pekna, z prakticke zkusenosti od jedne holciny,co ji ma, desne na tu barvu leti hmyz a taky je na ni kazdy kapanec videt.
velikost by mela byt 75cm,je velikostne tak prumer mezi temito typy kocarku-trojkombinace, Xlander je mnohem mensi a lidi jsou s nim spokojeny..
z me zkusenosti- male mimo se ti s fusakem vejde,zalezi,jak bude miminko velike pozdeji, holcicky jsou drobnejsi..v unoru,kdy bude fusak,bude mit 6mesicu..ja fusak davala jeste v dubnu-letos byla extremne dlouha zima, mela jsem stesti,ze malej je na konci ledna..takze mel v te dobe 3mesice.
zalezi,jak bude vase mimi velke,jak jste velci vy, my mame doma maleho obrika, na 4-mesicni ko 69cm..takze ted ho ted v korbicce v 6 mesicich "dosusuju" aspon do 7mesice,kdy bude alespon naznakem sedet..driv ho do sportaku dat nechci,
holky z konika se stejne starymi mimci maji v 6mesicich 67cm bezne..
sportak nemam u sebe,ale polohy jsou aspon 3-upny leh, polosed a sed

kvetinka7
28. črc 2010

@romisek77 neznam takko warrior, ale co jsem videla kocarky takko,tak byly uplne jine, byly to klasicky 4kolaky,neotocny predni kolecka, zato dost siroka a dlouha korba, robustnejsi a rekla bych uplne jina trida 😉
sportak je u GT slusne propracoveny, nanoznik peknej, plnej, snad v zime neprofoukne, striska taky dela pekny zavetri a ve srovnani s korbickou mrnatum skoro nesviti slunisko do obliceje, a je nasaditelna ve smeru i proti smeru, to asi vis 🙂

romisek77
29. črc 2010

kvetinka7-tady je odkaz na ten warrior,jen abys měla představu.http://www.kocarky-tako.cz/kocarky-tako...
Jinak máme obědnaný GTX ko a je domluvený,že až přijde,tak si jesště můžem vybrat mezi oběma-budou oba na krámě...tak můžu srovnat a vyskoušet,ale určo jeden musíme vzít. 🙂

kvetinka7
17. srp 2010

@romisek77 jak jsi se nakonec rozhodla? ja ten warrior videla nazivo a neni vubec spatny 😉

romisek77
19. srp 2010

Tak nakonec máme Espiro Enzo Evo...takže Espiro vyhrál,jen tochu jinej 😀 Warrior má v porovnání pidi korbičku...takže tak 😉

peeta81
20. srp 2010

Můžu se zeptat jetli má někdo zkušenosti s kočárkem enzo evo

romisek77
20. srp 2010

@peeta81 -tak zatím s ním jezdím jen u našich doma 😀 ,ale je super,bytelnej,žádná rachotina vyvrklaná a přitom né těžkej,supr do terénu,velmi prostorná korbička.Jediný mínus je,že nejde sporták otáček po a proti směru jízdy,ale to mě nepřijde důležitý.Velký košík,pěkná taška oproti GTX...no už se těším,až vyrazíme 😉

peeta81
21. srp 2010

@romisek77 Děkuji za odpovědˇ Takže jsme se pro něj rozhodli,už je zaplaceny a poneděli si pro něj taky jedem....Už se těším 🙂

kvetinka7
27. srp 2010

@romisek77 aha, to je asi letosni novinka, vid? vypada dobre 🙂

romisek77
29. srp 2010

@kvetinka7 jj,je to letošní model...máme zelenej s khaki.

@peeta81 tak kočík už je doma? A? Já ho pořád chodím k naši okukovat,už si připadám jak cvok. 😀

lukza
29. srp 2010

Ahojkys holky prosím mám dotaz mám stejný kočárek a jezdíme už ve sportáku malý má 10kg a 75cm tedka ale když koukám jak je v tom sportáku tak mám strach zda se tak vleze v zimě s fusakem připadne mě prosím jaké máte zkušenosti vleze se tam v pohodě děkuji doufám že mě potěšíte nový kočík se mě teda kupovat nechce 😲

koira
31. srp 2010

Ahoj holky mooooc prosím o radu....nevíte nahodou kde bych si mohla na vlastní oči obkouknout Espiro GT....vsude maji jen GTX a ten ja nechci....jsem moc zoufala...na slepo s emi objednavat nechce ale nemuzu ho nikde najit....jsem z Brna tak kdyby jste nekdo vedel kde je maji tak prosim piste..diky moc

koira
1. zář 2010

Holky prosím je tu někdo kdo ma Espiro GT? jen bych chtěla vědět zda s ním jde dobře houpat?diky moc

lelagula
9. zář 2010

ahojte, mna by tiez velmi zaujimalo ci sa do kocika espiro GTX zmesti do sportovej sedacky 1.rocne dietatko vo fusaku???maly sa mi ma sice narodit este len teraz v decembri ale chcela by som ho urcite vyuzivat i o rok v zime a mozno aj o dva roky. dakujem za info 🙂

lelagula
9. zář 2010

este ako ste spokojne s odpruzenim?ma sice nafukovacie kolesa ale ma aj zvlast odpruzenie?hupe sa?a co tie kolesa u tohto kocika?neni su defektove-prilis citlive na hrby alebo ostre kamienky?dakujeem 🙂

zraduska
9. zář 2010

taky jsem se chtela zeptat na odpruzeni. Dnes jsem nasla na netu tento kocarek a moc se mi libi. Chtela bych ale, aby slo mimi v kocarku houpat. Jake mate zkusenosti? Jde v nem prcka houpat? Diky za odpovedi.

pampusik77
9. zář 2010

@lelagula
@zraduska odpověď na odpružení-s kočárkem se nedá houpat.Ale nám to nikdy nevadilo-ono to je hlavně na tom,jak si mimino naučíte,my jsme nikdy neměli potřebu houpat.Jinak Filip má 10 měsíců a místa má ve sporťáku dost,počítám,že i v zimě to bude v pohodě.A co se týká defektů,tak jsme měli jen jednou.Já jsem pořád z našeho kočárku nadšená.Do terénu je skvělý!!

lelagula
9. zář 2010

@pampusik77 dakujem za odpoved, takze tuto zimu ano ale na buduci rok v zime sa vam maly uz nezmesti do sportaku ze?vo vybavicke je aj pumpicka ze treba ho casto dofukovat?a ked sa stane defekt sa to moze reklamovat?alebo my si mame kupit dusu a vymenit?alebo drzi aj ked by som to zalepila?diky mam asi divne otazky ale nevidela som ho este nazivo a tak... 🙂

pampusik77
10. zář 2010

@lelagula kola sme dofukovali len dvakrát 😉 Po zime sme urobili údržbu(poumývali,nastriekali brzdy...)A ˇpri defekte nám stačilo to zalepiť,ale mám do rezervy aj dušu.Menili by sme so sami 😉 Určite doporučujem si kočík obchytať,my sme boli v Polsku a tam sme ho aj kúpili.

lelagula
10. zář 2010

@pampusik77 🙂 dakujem ja mam do polska daleko to sa mi neoplati tak by som chcela tu na SR.Videla som v tvojom albume ze mas fialovy je krasny, nevies ako vyzeral nazivo modry a ten tyrkysovy?sa mi zda ze na tych fotkach na internete su vybledle, a ten zeleny uz neviem vobec ako moze vyzerat, na jednej foto je skor zlty 😎 takze u teba ziadne negativa?okrem 2x defektu? 😉

pampusik77
10. zář 2010

@lelagula skús si poobzerať alba aj od ostatných.Trebárs KVETINKA7 má ten tyrkysový.Ja som už tu písala aj negatíva,tak skús si to prebehnúť(negativa-taška a malý košík.....)

spimira
21. zář 2010

No já počítám s tím, že určitě na zimu, až bude třeba vytáhnout fusák, malého budu zase vozit v tomto kočáru. Teď používám golfáč Chicco Multiway a jsem taky spokojená, ale na zimu to určitě není a jsem ráda že jsem si GTX nechala. Nevím zda bych do golfáče nacpala fusák, to GTX mi přijde teda větší 😅 . Další nevýhodu u sportovní části spatřuji v tvrdosti sedačky u sportovní korby, je to prkenice 😀 . Ale naštěstí naše prababička se nudí a usoudila, že malému do korby ušije speciální měkký nasazovací potah, aby ho to tak netlačilo. No uvidíme jestli to k něčemu bude 🙂. Jinak si nedovedu představit, že bych se měla ve sněhu brodit golfáčem. GTX je fakt supr do veškerého terénu. Ale plánuji, že další zimu už ho prodám, to už snad malý bude zvyklý chodit a nechám si už jen ten golfáč.

mandarinkaa
8. říj 2010

Ahojte kocky, ja som teraz volala do kocikova a uplne zhrozene sa tvarili, ze preco chcem GTX.
Ze to na predajni ani nedrzia a ani nebudu... Vraj je strasne tazky, ze do tej vanicky davaju nejaku preglejku ci co 😠
Tak som teraz zaskocena, je naozaj taky tazky???

janulka12
12. říj 2010

@mandarinkaa
Mám Espiro GTX 10 měsíců a můžu jen doporučit. Nedostatek je malý košík pod korbou. Kočár má perfektní jízdní vlastnosti, jezdíme do hor a dostaneme se s ním téměř vsude - otočné kolečka vepředu - neocenitelné. Zatím drží pohromadě, nic neupadlo, neulomilo se, neopotřebovalo se, jen jsme museli dofouknout kola. Neřekla bych, že je těžší než jiné kočáry, napč. takové TAKO nebo X lander: Je pravda, že ho nemusím nosit po schodech, to bych se asi zapotila. Nejlépe bude, když si ho prohlédneš přímo v obchodě a zjistíš, jestli je pro Tebe těžký nebo ne. U kočáru se mi líbí i možnost, že můžeš přehazovat korbu ve směru a po směru jízdy. Kdybych si vybírala znovu, tak opět Espiro GTX. Ještě jedna maličkost - taška na kočár je taková nic moc, špatně se připevňuje na madlo, celkově se s ní špatně manipuluje. Tu tašku bych si asi pořídila jinou - párkrát se mi stalo, že jsem si do uzávěru ošklivě skřípla prsty.