Kočárek Fast Rider nebo Jumper. Který je lepší?

solokacka
5. únor 2010

Ahojte,mate nekdo zkusenosti s kocarkama FAST RIDER a JUMPER?Me se libijou oba dva a nevim ktery je lepsi.

solokacka
autor
5. únor 2010
sasrnka
5. únor 2010

Podla toho, comu davas prednost. Fast rider je velmi mohutny a tazky, kolieska nema otocne a sedacka sa neda otocit, ako som pochopila, preklapas rucku. U niektorych kocikov po preklopeni rucky kopu mamicky do kocika, lebo je ta rucka kratka. Zasa je vyhoda asi to, ze je kocik dost siroky a asi pohodlny pre babatko. Jumper ma vyhodu otonych koliesok, lepsie sa s nim manipuluje. Sportova sedacka a aj vanicka sa daju nakliknut oboma smermi. Na konstrukciu nakliknes aj autosedacku. Mala som Jumper-a a mala som moznost aj na par dni vyskusat kocik podony Fast rider a teda poviem pravdu, bola som rada, ked som mala spat Jumper.

marecek4
6. únor 2010

ahoj
solokacka,zauvažuj kde s kočárkem budeš jezdit,hlavně v zimě,já mám Natalii a nedám na něj dopustit-klasická čtyřkolka,protože nám tady neodhrnují sníh,a v létě zase do terénu,myslím že ty přední zúžený kolečka nejsou to pravý,ale zase do města to je myslím bez problémů,holky měly Herkulesa a nadávaly-taky měl ty přední užší a navíc tedy nebyly nafukovací,jediný co se mi nelíbí,tak na sporťáku dítko nedá nožičky na tu stupačku,ale to mám zase na léto jinej sporťák-lehčí

mark33
6. únor 2010

solokacka, presne ako pisu baby, zvol si co je pre teba na kociku podstatne, fast rider je priestrannejsi pre dieta asi aj pohodlnejsi, pre teba je lahsie v zlom pocasi prehodit rucku ako prekladat celu sedacku, ale tak ako spominala sasrnka zvykne sa potom ale zakopavat o kolecka. Co sa tyka kolies, tie je myslim lepsie mat otocne, ved ked je vela snehu alebo nerovny teren vies si ich zaaretovat. Otocne kolesa su super napr pri odbocovani, nemusis nadvihovat kocik na zadne kolesa a otacat ho cely ale s nim jednoducho prejdes , takze velka vyhoda.
PS: jumper su teraz v krasnych farbach z novej kolekcie 😉

helulicek
6. únor 2010

Čau holky, trochu mimo vaše téma...nemáte náhodou zkušenosti se sporťákem Tako Sportster?? vybíráme sporťák a tento je jeden z mála, který se mi zamlouvají...
Díky moc

mimisk
6. únor 2010

Fast rider je viac kočík do terenu a na vidiek kde nie sú dobré chodníky, nevýhodou je,že je dosť mohutný a keď sa často cestuje nieje tak rýchlo poskladateĺný ako Jumper,ale v nerovnom terene je to vynikajúci kočík,Jumper je skôr ak sa často cestuje,že je rýchlo skladateľný a vyhodou sú otoćné kolieska čo uz bolo spomenuté.
Tako sporster je dobrý športový koćík hlavne v zime ,lebo dieťa je dosť chranené je to veľky šporťak,tiež je dobrý hlavne na nerovný terén

helulicek
6. únor 2010

mimisk, díky za odpověď. Já právě hledám sporťák prostornej (máme velký dítě 😀 ) a do terénu. Bydlíme na vesnici a je tu hodně cyklostezek a různejch cestiček, kde bych se těžko dostala s kočárkem "do města" Ty ho máš???

mimisk
6. únor 2010

nie ,ale ho mám v ponuke a viem to z reakcii mamičiek čo my hovoria a dedinu si myslím ,že je to kočík ako stvorený

helulicek
6. únor 2010

tak ti moc děkuju!! to jsem potřebovala slyšet 😀 😵 😀 😵 😀
Váhala jsem, protože jsem četla diskusi a tam si na tento kočárek stěžovaly...na poruchovost...ale byla to právě diskuze staršího data, tak si myslím, že jsou ty kočárky zas trošku jinde...

mimisk
6. únor 2010

čo bol problém pri starších modeloch bola brzda, ale teraz je nová centralná čo je oveľa lepšie

helulicek
6. únor 2010

mimisk díky, myslím, že jsem rozhodnutá 😀

brukev
6. únor 2010

Ahoj, taky lehce k tématu. Máme nabídku na straší model a to Tako Julia. Nějaké podrobnosti nemáte? 😕

mirka755
8. únor 2010

ahojky
já mám Tako X-jumper a jezdím s ním úplně všude už 7 měsíců. Jsem maximálně spokojená, mám tedy tu verzi kde přední kolečka jsou větší nafukovací - takže zvládá i les nebo nerovný terén. Samozřejmě ježdění po polích vhodný není - ale to by asi těžko zvládal i jiný kočárek.
Jde o to, zda chceš otočná kola nebo ne. Ondráš je také velké mimčo, má 9,5kg a 72cm a ve sporťáku se krásně vejde s fusakem a oblečením a má tam pořád spousty místa 🙂