Kočárek Firkon 3 Air nebo Atlantic? Který koupit?

sisule
31. říj 2007

Ahoj holky, máte prosím někdo zkušenosti s kočárkem Firkon 3-kolka nebo kočárek Atlantic? Předem moc děkuji

krista
1. lis 2007

Ahojky, Firkon tu není, ale Atlantic je tady:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

monkey1
1. lis 2007

sisule, hodis sem link na ten firkon? ja to vobec nepoznam... 😉

sisule
autor
2. lis 2007

Monkey1 - kočárek firkon vypadá takto: http://img4.mimibazar.cz/foto/2/071018/21/b8576...,

monkey1
2. lis 2007

pekny kocik, take typy sa mi pacia, ale zda sa mi, ze je vanickla nizko nad zemou... ale inak, na jednicku 😉

kony
2. lis 2007

ahoj sisule, máme Firkon čtyřkolku a je super, tedy aspoň na špatné chodníky, na výlety do lesa,na "velké" nákupy, prostě do terénu. Je krásně velikej, tak nám přijde vhod, že se nám do něj náš 71cm velký obřík vejde. Jediné, co je malilinko na překážku, je jeho váha, je docela těžký...ale stejně, vždycky se najde někdo, kdo pomůže...Takže pro mě je Firkon jednička 😉

danuska24
3. lis 2007

my sme chceli atlantic, ale nakoniec sme kupili coneco V3 - ma väcsiu vanicku

zimnivanek
6. lis 2007

Sisule,mně se Firkon také líbil,nakonec jsme koupili úplně jiný a jsem ráda,když jsem ho viděla na vlastní oči,tak se mi už tak nelíbil,zdá se hodně těžký a korbička je dost nízko u země,myslím,že ten Atlantic je o hodně lepší,ten se nám také líbil 🙂
přeju hodně štěstí při výberu 😵

krista
7. pro 2007

Danuska prosímtě má ten Coneco nafukovací kolečka? Asi ne viď? 😉

danuska24
7. pro 2007

ano ma

lennis
7. pro 2007

Tak my máme Firkon 3kolku, moc jsem spokojená s pérováním, krásně se houpe, což jsem chtěla, má velikou korbu - malej se mi tam vejde i teď, má polohovací záda, takže v této době kdy už sedí, je to bájo, nánožníky i na hluboký má krásně vysoký límec, takže na prcka vůbec nefouká, je tam zakutanej, snadno se skládá. ALE podvozek jsme už reklamovali, vyměnili nám ho hned, koš není na těžký nákup, je to přidělaný na patenty a něco těžšího ten patent rozepne, moc se nedá ovládat jednou rukou, na přírodu super, ale sporťák jsem si koupila Jané Nomad Pro a jsem MAX spokojená!!! Necestovala jsem, přes léto mi kočár většinou stál na zahradě, nikde jsem se s ním tahat nemusela, takže mně vyhovoval, korba nízko mi nepřijde, rukojeť je super vysoká, manžel je vysoký a dává si to nadoraz, je spokojen, k Janéčku se musí trošku hrbit, chtěla jsem sporťák ovladatelný jednou rukou, lehký, protože náš malej je ďábel a žádný hodný miminečko, takže nemůžu říct, jestli je úžasnej či ne, záleží co od kočáru očekáváš!!! Jinak v albu mám fotky🙂

clarca
22. led 2008

Ahoj holky, nemáte prosím někdo zkušenost s kočárkem Firkon Twist? Případně nevíte, kde na Vysočině nebo okolo Brna je možné ho vidět naživo? Díky moc 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10191632&tab=1

revayova
22. led 2008

my mame ten sedo-zeleny Atlantic a sme s nim spokojni.dobre sa sklada. ma pekny dizajn a cenovo je pristupny. ja ho odporucam,lem pozor na vytahy, ktore byvate v panelakoch. ma predne kolieska sirsie.Premerajte si to 😉

dokca
24. srp 2008

Ahojky,
my mále Firkon 3kolku- černý s bílými kruhy a je naprosto super.Vyhrál i cenu v porovnání s více kočárky a je i relativně levný.Asi 7 000Kč. Je velice lehký na ovládání, i jednou rukou. Hlavně je ale prostorný a lehce se složí do kufru.Jen teda ten košík, nesmí se tam dát nějaké moc těžké věci.Je opravdu moc hezký!!

stresmenka
25. srp 2008

pridavam sa k revayovej mam tiez Atlantic a nemenil by som za nic az na to, ze do vytahu vojdeme len tak tak. Je lahky vanicka velka aj kolesa a perovanie super 🙂 a cenovo fakt pristupny 🙂